Ay-Packing GmbH

Garbsen

Opinie o Ay-Packing GmbH

Moherowy beret

Witam Moderatora,wiem,ze usuniecie ten wpis,ale szkoda,ze to co bylo prawdziwe o tej firmie ay packing zostalo wykasowane. Szkoda mi kobiet co dadza sie nabrac na ta niby dobra prace. tam jest tragedia a wy to usuneliscie.wstydddd...

Szujaaaaaa
@Moherowy beret 13.01.2018 19:32

Spier………………………………alaj cos cie bolii!!!!!!!'!!!!!!!!!!!!!!!ty moherowy bereciku!!Emocje ci puszczaja):)

Liloooooooo beret
@Moherowy beret 13.01.2018 19:32

Tylko nie placz kobieto!!lepiej posiwiec wiecej czasu rodzinie niz tu wypisywac klamstwa!!i zapisz sie do Psychologa farbami do wlosow wypalilas sobie muzg):): pomalu zaczynam mysilec ze sama sobie nie radzirz:):)

Rudzia

Polecam polecam polecam polecam pozdrawiam Agnieszke

Zadowolona

Polecam polecam polecam!!!!!

Czarnulka

Witam rowniez bylam zadowolona wyplata punktualnie godzinki wyplacane wszystkie ubezpieczenie niemieckie.mieszkanie jest tez okey w okolo sklepy,polecam ja jechalam pierszy raz i sie bardzo balam bo ludzie roznie mowili,sprobowac bylo warto.(usunięte przez administratora)

Renka
@Czarnulka 21.12.2017 16:27

Grazyna
@Renka 02.01.2018 11:24
A ile wynosi odpłatność za zakwaterowanie ? Czy jest gwarantowane 40 h tygodniowo ? Dziękuję i pozdrawiam...

Odplatnosc 180 za miesiac! Godzin jest wiecej minimum170 180 ! Za zakwaterowanie jest odciagniete z wyplaty.prace polecam poczatki sa wszedzie cieszkie;ale nie jest tak okropnie jak tu Jedna Isobaren sie wypowiada! (usunięte przez administratora)pozdrawiam

szpilaaa

Kochani przyjerzdzam co roku na 2 miesiace do tej firmy i jestem megggga zadowolona!!!!!!!!pieniazki wszystkie wyplacane za wszystkie godziny,mieszkanie w pieknej dzielnicy sklepy pod nosem,nie trzeba sie nikogo o nic prosic zeby na zakupy cie podwiuzl!pokoje tez okey wszystko zalerzy od osob w pokojach,ja mialam fajne kolerzanki czyste nie palace papierosow w pokojach.umowe dostalam rowniez po paru dniach ale z datom ktora rozpoczelam prace(wiec okeyyy)kochani sprobujcie jak wolicie. te negatywne opinie to jakas nieszczesliwa osoba pisze ja sie z ta opinia nie zgadzam co do szefa to zeby kazdy szef taki byl jak on jest.(a jego narodowosc mnie nie obchodzi oby byl czlowiekiem,to sie liczy)(usunięte przez administratora)

Kacha

Polecam Polecam ????????????bez jezyka niemieckiego i doswiadczenia zalapalam sie tutaj i jest super ???? na dzien dzisiejszy posiadam auto ???? i wlasne mieszkanie wszystko zawdzieczam tej firmie. A mialam zostac tylko pare miesiecy w tej firmie:) wiec przymyslcie sami dla mnie bylo warto

Ewa

Polecam! Fajna praca! Wyplaty na czas sa zaliczki ubezpieczenie.mieszkanie jest tez okey Internet darmowy bez dodatkowych oplat!dojazdy po 1 euro sie skladamy!!!! Polecam Polecam

Tomek

POLECAM!!!bardzo milo wspominam firme i ludzi ktorych poznalam.tyle ludzi dlugo tam pracuje i napewno nie za Darmo! Smieszne sa niektore opinie! Widac jest ze kogos cos inego boli):):):)na firme i hotel nie moge zlego slowa powiedziec!

Fiolka

Jak w kazdej firmie sa plusy i minusy ja ta firme polecam.Wyplaty zawsze na czas wszystkie godziny wyplacane.mieszkanie jest rowniez okey. Jezeli chodzi o czystos w mieszkaniach i o tzw Grzyby to zdazalo sie ze bylo w niektorych pokojach nie wietrzone i pojawialy sie ale to juz jest ludzi Wina.G(usunięte przez administratora) sprobujcie to sami sie przekonacie.

Mariiiiaaaa

WITAM.polecam ta firme bylam i wszystko w porzadku bylo,pokoje byly doze 4 osobowe kuchnia lazienka sklepy internet wszysko.praca na poczatku nie byla letka ale po 2 tygodniach jak juz sie wszystkiego nauczylam bylo okey trzeba poprostu sluchac co mowi brygadzistka (usunięte przez administratora) jest milom i cierpliwa brygadzistka pozdrawiam wszystkich zycze szczesliwego nowego roku Firma godna zaufania polecam

Ewa

Firma jest wporzadku Polecam.

Gaga

Polecam ta firme:)

Ruda

POLECAM!!!

Gosc 1

Czesc Laski ;) Pracowalam w firmie kilka miesiecy, bardzo milo wspominam czas tam spedzony ;) polecam wszystkim chcacym zarobic kase ;) szef wyplacalny nie ma sie o co martwic, wyplata na czas. W hotelu nie ma rarytasu ale da sie przezyc wszystko jest ;) duzo osob tez jest na peywatnym z tego co wiadomo. Tak jak we wczesniejszym komentarzu jest napisane w Hannoverze hest najgorsza Rambo ! Trzeba udawac ze sie ja lubi bo inaczej zniszczy czlowieka ! Podobno kiedys byla brygadzistka... jakos sobie jej nie wyobrazam na tym stanowisku... ona potrafi tylko sie wydzierac i wysmiewac z ludzi ... Z chcecia wroce do firmy jak juz jej tam nie bedzie. Po za tym wszystko w jak najlepszym pozadku ;)

Gosia

Rowniez polecam ! Fajna praca, mozna calkiem sporo odlozyc bedac tu kilka miesiecy :) Wogole sie nie zgadzam z negatywnymi komentarzami od razu widac ze to jedna i ta sama osoba pisze tylko nick zmienia :/... napewno miala dwie lewe rece do roboty :D Jak dla mnie calkiem spoko praca , myslalam ze bedzie gorzej a norme robimy na luzie :) Hotel .... jak to hotel pracowniczy wszystko co nam potrzebne to mamy ;) jak sie cos zepsuje to wystarczy telefon do szefa i kupi co potrzebne. ( jak ktos chce lukdusy to moze wynajac mieszkanie prywatne ) Wyplaty co do "grosza" wyplacane, zawsze na czas a nawet i wczesniej wiadomo szef czlowiek tez drugiego czlowieka rozumie , zaliczkapo tygodniu przepracowanym :) Jak dla mnie wszystko super polecam !!!

była pracownica

Popieram Cię , masz rację i niech przyszli pracownicy o tym wiedzą jak tam jest. Ja też spróbowałam i to porażka.....

Jolka

Dzienkuje bardzo za tyle odpowiedzi!!!zdecydowalam sie ze w styczniu przyjade sprobowac mozna nie mam dozo do stracenia! Czy moze ktos mi poleci lepsza prace jakies namiary tak zebym miala 2 opcje????

Agnieszka agus
@Jolka 25.11.2017 17:14

No mozesz tylko zyskac ;) Hmm o innej pracy to ja nie wiem bo przyjechalam tutaj i tutaj zostalam wiec nigdy nie mialam potrzeby szukac innej pracy ;)

byla pracownica moher
@Jolka 25.11.2017 17:14

Jola,Jola,Jola bardzo to przykre,że nie wzięłaś pod uwage tych mniej pozytywnych opini no ale Twoja wola,każdy ją ma i robi to co uważa za słuszne.Może do przyszłego roku zmienisz zdanie (i oby) powodzenia bo to sie Tobie przyda

Mariolka Z

Dobry wieczór . Powiem wam tyle że pracowałam w tej firmie dwa miesiące w okresie letnim . Niestety z powodów zdrowotnych musiałam zjechać do Polski :/ pracowałam na wietzen. W pracy głównie pakowallismy różne rzeczy kontrolowalismy kurtki, czasami szlo też na taśmie. Tempo dosyc szybkie ale jak sie doszło do wprawy było ok ;) na jednej hali pracowało nas około 35 osób. Z wypłata nie miałam problemu, umowę i ubezpieczenie też dostalam. Języka znać nie trzeba bo jest brygadzistka która tłumaczy na język polski to co mamy robić więc też jest plus. Jak ktoś szuka pracy bez języka z zakwaterowaniem to myślę że jest to dobra oferta..nie ma co czytać opinii tylko przyjechać i się przekonać

jolka

Witam wszystkich!zastanawiam sie nad wyjazdem do tej firmy czy mogl by mi ktos napisac konkrety ??? Ewentualnie podac num to zadzwonie.boje sie troche!wiekszosc tych wypowiedzi jest bez wielkiego znaczenia zwlaszcza te negatywy.???widac od razu ze Pisze to jedna i ta sama osoba lub jakas gropa ktora dostala wypowiedzenie?Znam takie osoby osobiscie z poprzedniej pracy! Prosze o konkrety czy nadgodziny wyplacane,gdzie jest ubezpieczenie,ile dni wczesniej trzeba dac wypowiedzenie,jakiego dnia sa wyplaty,co powinam zabrac z soba jak wyglada pokoj!lub gdzie oprucz tej firmy mozna isc do pracy zalezy mi zeby bylo w hanowwer!i z mieszkaniem!

Agnieszka agus
@jolka 24.11.2017 19:25

Witaj Jola ;) Postaram sie jak najlepiej potrafie odpowiedziec na Twoje pytania gdyz pracuje tutaj juz dluzszy czas ;) Zdazaja sie u nas w firmie nadgodziny i ZAWSZE sa wyplacane z miesiaca na miesiac. Takze na brak godzin nie mozna narzekac gdyz mamy 160h + jakies nadgodziny to si fajna wyplata robi ;) Ubezpieczenie mamy w firmie DAK . Kazdy je posiada od 1 dnia pracy ;) Gdybys chciala sie zwolnic musisz dac 2 tygodniowe wypowiedzenie lub czasami mozesz isc na ugode z szefem i odejsc wczesniej za porozumieniem stron. I jesli zresygnujesz z dnia na dzien czyli jesli uciekniesz to jest kara pieniezna 300 euro. To normalnew kazdej firmie -szef ma zamowienia i musi he zrealizowac, gdyby nie bylo kar to jednego dnia bylo by 40 osob a nastepnego 10... a tak nie da rady Wyplaty mamy do 15 kazdego miesiaca, bardzo czesto wczesniej . Godziny placone co do centa. Jesli chcesz praciwac w Hannover to zabierz czarne ubrania i buty z blacha oprucz tego to podstawowe rzeczy np jedzenie lub rzeczy osobiste .Reszte wszystko jest... czajnik, kuchenki , piekarnik , posciel tez jest, talerze garnki szklanki tez sa ale ja tam wole takie rzeczy miec swoje ;) Pokoje sa 3-4-5 osobowe zalezy jak trafisz ale miejsca sporo w pokoju. Chyba ze przyjedziesz z partnerem lub partnerka to bedziesz miec pokoj dla par. Oprucz firmy w hannover czasami jezdzimy na druga firne 60 km dalej ale to tylko na weekendach ;) Czyli jak widac nie masz sie czego bac . Wszystko jest a ludzie pusza glupoty i pisac beda... sami maja gorzej w domach a tutaj narzekaja

Byla pracownicaa

Siemaneczko ludziska co tutaj sie wyrabia !!!! Nie sluchac glupot kobietki. Bylam pracowalam 8 miesiecy. Bylo ok, praca spoko, tempo jest swoje trzeba zrobic. Jak sie ma dobry zespol i jest zgranie to praca wre. Na mieszkaniu nie jest az tak teagicznie jak tu wszyscy opisuja. Kazdy przyjechal do pracy a nie na wypoczynek wiec czego sie spodziewaja niektorzy hotelu 5gwiazdkowego ? !/

Gośka

Rozbawilas mnie teraz... expresy najlatwiejsza praca wlozyc ulotke i zamknac karton. Praca dla dzieciaka. 10 kilo na pewno nie wazyly bardzo leciutkie super praca akurat dla kobiety :) a co do ubioru to chyba kazdy jest dorosly i powinien wiedziec ze w okresie jesienno zimowym jakim jest listopad powinno sie brac cieple ciuchy na jakiekolwiek wyjazdy :)

Sara

Polecam te prace ! Super praca bardzo ja lubie, czas szybko leci, od poniedzialku do czwartku praca 8.5 h a w piatek tylko 6 h i mamay dlugi weekend ! Super sprawa. Hotel jest super mamy duzy balkon w lecie mozna sie opalac nie trzeba na solare chodzic ;) 200metrow od hotelu mamy stacje pociagowa co weekend jezdzimy do hannoveru na zakupy do primarka albo na polska dyskoteke ! Super jest :)

Joanna Szuter

Czesc dziewczyny ;) Ja tez pracowalam w tej firmie. Super praca , swietni ludzie w pracy, bardzo milo wspominam czas tam spedzony. Jednak ja nie dawalam rady i nie wyrabialam tak jak inne dziewczyny dlatego Nie dawno dostalam propozycje pracy jako brygadzistka z bieglym Niemieckim w innej firmie. Ale bardzo polecam te prace jako "start " dla osob zaczynajacych kariere w niemczech bez jezyka, hotel rowniez zapewnia szef warunki sa jak najbardziej okk te wszystkie anonimy maja gorzej w domach a tu byscie chcieli w palacach mieszkac. POLECAM POLECAM POLECAM !!

Elka

Siema laski! Rowniez pracowalam w Ay-packing przez 9 miesiecy bylam bardzo zadowolona z pracy . Praca mila i przyjemna w milej atmosferze i z fajnymi ludzmi. Szef Turek ale bardzo uczciwy wyplaca kazda przepracowana godzine. Gdybym mogla to wrocilabym do tej pracy bardzo chetnie, niestety przez wlasna glupote stracilam te prace :( ale bardzo polecam innym ludziom ktorzy chca zarobic uczciwie pieniadze ;) pozdrawiam blondi ;)

Wioleta Przybyszewska

Siema dziewczyny!!! Absolutnie sie nie zgadzam z tymi negatywnymi komentarzami na temat firmy ay-packing. Obecnie pracuje w tej firmie ponad dwa lata,jestem bardzo zadowolona z pracy jak i z wynagrodzenia ktore otrzymuje co miesiac w terminie a czesto bywa ze nawet i wczesniej. :) warunki hotelowe sa okkii ( wszystko jest co do zycia potrzebne ) mieszkalam w gorszych, ubezpieczenie tez kazdy pracownik posiada od pierwszego dnia pracy. ! Co do pracy... praca jest spoko, pracowac trzeba wszedzie , niestety z nieba euro nie leci. Widzac po komentarzach wiele osob przyjezdza z takim zalozeniem. Od siebie nic nie dac ale od innych wymagac.. odobiscie polecam bardzo firme ay -packing jestem szczesliwa ze moge tu pracowac :) pozdrawiam wszystkich !

Agula

Witam Pracuje w tej firmie od czerwca i jestem bardzo zadowolona. Praca mila i przyjemna, normy jak sa jak w kazdej firmie ale przy dobrej ogranizacji spokojnie mozna ja wyrobic ;) warunki hotelowe sa ok sama mam pokoj 2 osobowy z moim facetem. Wyplate tez zawsze mam na czas . Pozdrawiam cala ekipe

Zostaw opinię o Ay-Packing GmbH - Garbsen

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ay-Packing GmbH