Opinie o Luxury Motors Agnieszka Konarzewska w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Luxury Motors Agnieszka Konarzewska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Luxury Motors Agnieszka Konarzewska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Luxury Motors Agnieszka Konarzewska w Bydgoszcz

Teresa Nowy wpis

zastanawia mnie ten brak opinii od lat skoro z informacji w sieci wynika, że działają... wiadomo na jakie warunki można tu obecnie liczyć? jak z obecną organizacją pracy tutaj, bo ludzie kiedyś na to narzekali i przede wszystkim jakie stawki tu aktualnie przysługują?

Aa Nowy wpis
@Teresa

To już inny właściciel i inna bajka.

Asix6

Specyficzna atmosfera w pracy, kazdy biega w prawo i lewo bez pomysłu, brak organizacji pracy, słaba kadra dowodząca. Moje sugestie dla Luxury Motors Jaguar Dealer: Nie stawiać calej firmy na jednego pracownik, podział obowiązków. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Umowa o prace, system premiowy, podział obowiązków

@Asix6

Słuszna uwaga, ale chyba nikt nie posłuchał- odebrali, wreszcie, autoryzację na serwis.

@Max 40

Odebrali? Kto? Skoro tak dobrze wiesz to może napisz! A nie, odwagi nie wystarczy bo nie ma pewności ;)) Ehhh zazdrość...

@D.

Centrala JLR! Teraz to zwykły komis...

@Max 40

Centrala JLR odbiera autoryzacje ? Wiesz w jakiej oni sa sytuacji ? Rezygnacja była ze strony dealera z Bydgoszczy. Popatzr sobie na notowania giełdowe, na sytuacje JLR w Polsce i wówczas się wypowiedz ;)

doris Nowy wpis
@Max 40

w zwyklym komisie cie tak nie potraktuja ;) chyba kolega nie widzial i nie byl

Max 40 Nowy wpis
@Damian

Jakoś inne salony, serwisy funkcjonują normalnie... ciekawe, hmn?!

Vit.

Bardzo dużo tu negatywnych opinii od jednej osoby. Może pora na rzetelną ocenę jako wieloletni klient. Atmosfera? Młodzi, energiczni ludzie- pan Błażej z serwisu pomoże we wszystkim. Kupiłem już drugie auto, jak zostałem potraktowany? Lepszej obsługi nie doświadczyłem, szefostwo miłe i uśmiechnięte a pracownicy nie wyglądają na zabiedzonych czy zmuszanych do pracy. Nie pracowałem, nie wiem jak jest naprawdę, ale aż wstyd czytać niektóre negatywne opinie, skąd tyle jadu.

@Vit.

Ale jakie auto ,marka, model? JLR już nie funkcjonuje na terenie Bydgoszczy. Teraz zwykły, niby premium, niby!, komis a takich, dobrych wiele w okolicy.

@Max 40

a stac cie na takie auto ? marudzic kazdy potarfi

????
@Max 40

takich wiele w okolicy? z takim standardem ? pokaz gdzie

Max 40

A jednak "zła karma" powraca. Odebrali autoryzację, wreszcie!, na serwis, itp! Najwyższy czas! (usunięte przez administratora)- tyle można o nich powiedzieć!

@Max 40

Uuuuu ostre słowa :) Pisanie krytyki i KŁAMSTW w internecie, chociaż nie zna się prawdy, pracujesz w firmie, znasz wlasicicieli? tyle w temacie.....

Pracowałem, znam!

@Max 40

To podpisz się imieniem i nazwiskiem ;) bedziesz bardziej wiarygodny !

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Luxury Motors Agnieszka Konarzewska spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
DK

Ciągle ogłoszenia, coś chyba nie tak w tej firmie?! Ile razy można szukać pracownika, albo słabo płacą albo atmosfera...

znawca tematu
@DK

albo jest mało dobrych ludzi na rynku..... kiepskich jest duuużo, wiec rekrutacja pewnie trwa.

@znawca tematu

Dobrych pracowników trzeba czymś przyciągnąć, zachęcić do zmiany pracy...więc obstawiam, że słabo płacą.;) albo ten statek powoli już tonie...

A
@DK

MNIE PRZYCIĄGNĘLI.... A CIEBIE PEWNIE ZWOLNILI JAK TAK PISZESZ :)

@A

:) pozdrawiam i życzę w takim razie miłej pracy

A

DZIEKUJE:)

@A

A gdzie autoryzacja na seriwis, itp?

Już nudny jesteś... :(

zadowolona z pracy
@DK

a ja pracuje od lat i jestem bardo zadowolona, wyplata zawsze io czasie a nawet przed (np przed weekendami) tyle ile wypracujesz tyle zarobisz, sprawiedliwie :)

@D.

Nie czytaj, nikt nie zmusza. Pewnie tam utknąłeś, Twoje decyzje, Twoja sprawa...

Gosc

Tomek jezeli polecasz to moze podpowiesz jak umowic sie na jazde testowa. Drugi dzien staram sie dodzwonic ale bez skutku. Wizyta w Salonie tez nic nie dala bo nie bylo handlowca, ktory teraz nie odbiera telefonu. Jak kupic Jaguara w Bydgoszczy?

d

jedź do Gdańska

Lena
@Gosc

Mają awarie sieci telefonicznej, przez upały. Jak napiszesz maila do salonu to odpowiadaja ;)

gosccccc
@d

a ja polecam kontakt (usunięte przez administratora)zawsze odpowiada i naprawde interesuje sie klientem, pomimo ze nie kupilem samochodu bo czekam na cennik to nadal utrzymujemy kontakt, ukladamy ewentualne konfiguracje- czuc zaangazowanie pzdr

@Gosc

Chyba już nie kupisz auta tej marki w Bydgoszczy. Odebrali m.in. autoryzację na serwis i słusznie, auta za "pół bański" a obsługa dno.

????
@Max 40

odebrali? a na oświadczeniu bylo ze dealer zrezygnowal. po co wprowadza pan w błąd?

@????

A co mają powiedzieć, przyznać się, że było (usunięte przez administratora)

Daria

Co to znaczy ze jest specyficzna atmosfera w pracy ? Jest jakis problem między pracownikami?

Hen
@Daria

Nie ma żadnej specyficznej atmosfery zespół od lat tworza ci sami ludzie i jakos nie widac klopotow? zmian??

Helena

@lala, zapraszam Cię do udzielenia bardziej obszernego komentarza, chętnie dowiemy się więcej informacji! A może wiesz coś w temacie nowych zatrudnień do firmy Luxury Motors Jaguar Dealer? Jeśli tak, proszę podziel się tym na forum! @on35, Twoja obecna opinia jest bardzo krótka i nie mówi nam za wiele,dlatego proszę Cię o bardziej merytoryczny wpis, nowe informacje będą tu bardzo przydatne dla innych!

@Helena

Pracowałem... najgłupsza decyzja w moim życiu, brak konkretów, umowy o pracę, wszyscy na działalności, auta bez AC, problem z jazdami próbnymi- bo paliwo kosztuje. Żart jakiś. Auta za " pół bańki " a obsługa dno!

Max 40

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Odradzam aplikowanie. Brak info w ogłoszeniu o działalności gospodarczej - wymagane! Brak umowy o współpracy, zarobkach, itp. Strata czasu!

Zadowolony z pracy
@Max 40

Wszystko co napisałeś jest kłamstwem! Ja aplikowałem, pracuje, jestem zadowolony... jak nie jest się osobą kompetentną ..to wszędzie bedzie ci źle, gdzie byś nie był..

@Zadowolony z pracy

Za długo się nie nacieszyłeś a taki niby mocny z Ciebie handlowiec... Ja nie żałuję zmiany, od 3 lat w nowym miejscu, stała pensja+ premia, przede wszystkim umowa o pracę i narzędzia, auto, itp. Jak mi przykro, że odebrali autoryzację na serwis... chyba jednak w UK ktoś czyta maile...

Tomasz

Polecam tym którzy poszukują pracy w branży motoryzacyjnej o niebo lepiej niż u konkurencji spod znaku gwiazdy.

Dżaguś
@Tomasz

Kim Ty jesteś ? Pracujesz tam czy jesteś podstawionym klikaczem? Praca tam to totalna porażka jeśli chodzi o szefostwo! Najpierw szefem jest ona jak trzeba wyrzucić pracownika albo go (usunięte przez administratora) to szefem jest on Zmiany decyzji w sprawach organizacyjnych co 5min. A najlepsze jest manipulowanie pracownikami - najpierw Cię głaszczą i mówią, że jesteś super a tego samego dnia cię zwalniają

@Tomasz

Pewnie Pan Kierownik z Serwisu.

@Max 40

i co kolego zwolnili cie i nie masz dalej pomysłu na życie? urażona duma? podejrzewam ze wszędzie gdzie pójdziesz będzie ci źle.....taki typ człowieka:) ps twoje oskarżenia dotyczące tej firmy są kłamstwem, mnie nigdy takie rzeczy nie spotkały!

@Dżaguś

zrób coś ze sobą a nie siedzisz na forum i głupoty wypisujesz.......

Tomasz

piszesz ze tego nie było, tamtego nie było.. hehe ale mimo to podjąłeś prace - brawo:) czyli wszystko było OK, następnie podziękowali ci za współprace bo marnie ci szło... i wtedy nie było już dla ciebie OK:) następnie zacząłeś pisać głupoty na go worku hehe na pewno gdybyś był DOBRY -to żaden pracodawca by z ciebie nie zrezygnował.. pomyśl logicznie. MARKA MUSI TRZYMAĆ STANDARDY NIE MOŻE SOBIE POZWALAĆ NA FUCHĘ, ci którzy tego nie spełniają -porostu odpadają.

@Tomasz

Sam zrezygnowałem, w tym sęk. U konkurencji sprzedaje dużo, utrzymałem się bo jest wynik. Mam umowę, wiem, ile zarabiam, itp. jaki standard? Niby wszyscy muszą znać angielski? Byłem świadkiem, że jednak nie znają.... mimo deklaracji, świadectw, itp. Nie polecam tego pracodawcy, po rotacji widać, że coś nie gra. Zdecydowanie odradzam i opinii nie zmienię.

@Max 40

Zdecydowanie POLECAM i również zdania nie zmienię......... :)

Asior
@Tomasz

Chyba żartujesz ! Co tam polecasz !? Bardzo Slabą atmosfere w pracy,(usunięte przez administratora)Nie ma tam nic do polecenia ! Zero !!!

I co teraz
@Asior

Ojejku naprawdę ?

Gosc

@Tomasz

Chyba jednak nie było tak kolorowo skoro odebrali autoryzację!

Tomasz

Polecam prace w tym salonie.

Max 40

Znowu szukaja do serwisu. Ile to juz takich zmian było? ODRADZAM!!!

Helena

Luxury Motors Jaguar Dealer poszukuje osób do pracy na trzech stanowiskach: Recepcjonistka Salonu Sprzedawca samochodów marki Jaguar Land Rover Doradca serwisowy Szczegóły ofert znajdują się na stronie internetowej pracodawcy: https://luxury-motors.jaguar.pl/kariera Czy ktoś z Was będzie próbował swoich sił w aktualnie trwającej rekrutacji? Jeżeli odbędziecie rozmowę kwalifikacyjną, podzielcie się proszę z nami informacjami o jej przebiegu. Będzie to cenna wskazówka dla przyszłych aplikantów.

Max 40

Znowu szukają sprzedawcy. W ogłoszeniu brak informacji o zatrudnieniu, wynagrodzeniu, itp. Nie polecam !!!

Jakim pracodawcą jest Luxury Motors Jaguar Dealer? Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

lala

nie nistety nie !

On35

Nie polecam!!!

Nie polecam, nie warto, nie płacą i co chwila inny sprzedawca !!! Doradca Serwisowy- nie skomentuję, Recepcjonistka- żenada!!!

Szkoda czasu, nie polecam

Młody