DC-Poland

Kraków

DC-Poland

Opinie o DC-Poland

Jak wygląda dziś wynagrodzenie w DC-Poland? Czy od dodania ostatniej opinii jego poziom uległ zmianie?

happy lady

Jestem taka szczęśliwa że wyjeżdzam. Wybrałam Kanadę. Samemu jest trudno a firma Dc Poland zajęła się wszystkim również formalnościami wizowymi. W życiu często miałam pod górkę i teraz wszystko się zmieni. Koleżanka wyjechała w zeszłym roku i planuje pozostać . Ja zresztą też.

Jak od czasu dodania ostatniej opinii o DC-Poland zmieniły się warunki zatrudnienia w niej? Napiszcie, jak aktualnie wygląda praca w firmie.

Piotrek i Kamila

Witamy :) Jesteśmy z Nowego Sącza, od kilku lat szukamy jakiejś firmy (ale takiej solidnej i rzeczowej) która pomogłaby mnie i mojej dziewczynie podjąć prace i w późniejszym czasie osiedlić sie w Kanadzie. W netku znaleźliśmy z Kamilą tą firmę dc Poland (pod adresem www.centrumbiznesu.ca) Jesteśmy ciekawi jak ten cały proces rekrutacyjny u nich wygląda. Czy może nam ktoś coś na ten temat powiedzieć? I czy firma jest na prawdę skuteczna? Tak sie zastanawiamy bo w sumie firma w Polsce to jak potrafi cos załatwić w Kanadzie? Z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a Kamila jest po ogólniaku ciekawi nas czy z naszym wykształceniem kwalifikujemy sie do wyjazdu. Pozdrawiamy, Piotrek i Kamila z Sącza

marex

Doswiadczenie liczy sie tylko w Polsce. Juz na starcie pada pytanie o doswiadczenie tylko gdzie je zdobyc jak nikt nie chce zatrudniac bez doswiadczenia . Za granica w tym tu w Kanadzie jest inaczej. Jestem tu już rok, Toronto i nie miałem doswiadczenie gdy wyjezdzalem. Pracuje się duzo, ale warto bo kasa tez odpowiednia . W Polsce nigdy bym tego nie zarobil co tutaj. Biuro prawno emigracyjne w Brzesku jest ok, warto. Dzialaja skutecznie bo wyjezdza sie. kontakt do nich dostalem od kumpla.

XXX

A osoby bez doświadczenia też mogą jechać? W zeszłym roku skończyłem szkołę i nie mam dużego doświadczenia. Jestem mechanikiem samochodowym i pracuje u kuzyna w warsztacie

Aska333

Widzę że pojawiło się kolejne pytanie o nazwę firmy, Polsko Amerykańskie Centrum Biznesu w Brzesku, to jest ta firma o której pisałam. Już bym chciała jechać ale musze poczekac na wszystkie formalnosci

Aska333

Właśnie byłam na rozmowie, ale już wiem że chcę jechać. Rozmowa z doradcą emigracyjnym była konkretna widać że facet zna się na rzeczy. Ja tez polecam bo warto

OLEK

Ja mam ciotkę w Kanadzie a wyjechałem dopiero przez DC Poland. Jestem w Toronto już rok i mam nadzieję że zostanę na stałe.

BB

Witam czy ktoś zna firmę DC-Poland proszę o jakieś opinie

Kasii
@BB 23.05.2017 20:24

DC POLAND w Brzesku pod Krakowem znam. Organizowałam z nimi wyjazd do Kanady. Jestem bardzo zadowolona. Od kilku lat szukałam sposobu na wyjazd i dopiero z ta firma udało mi się wyjechać. Nie ma problemu z komunikacja, zawsze gdy dzwoniłam ktoś odbieral telefon i udzielał mi informacji. Polecam

Aaa
@BB 23.05.2017 20:24

Jestem w trakcie organizacji wyjazdu do Kanady na budowe, do tej pory wszystko jest ok.

Zostaw opinię o DC-Poland - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DC-Poland