counter
4 9 5 5 1
Lidia Nowy wpis

Trzeba znać biznesowy angielski do pracy w tej firmie? Być może w niedawnym czasie ktoś z forumowiczów był na rozmowie o pracę w tym miejscu i może coś powiedzieć więcej o ich wymaganiach. Bardzo bym chciała poznać szczegółowe informacje. Niestety na forum rzadko ktoś pisze.

zainteresowany Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma pomaga w znalezieniu pracy za granicą czy tylko w Polsce?

Luidzi Nowy wpis

Ostatnio tak mało informacji o firmie znalazło się na tym forum pracowniczym. Jest tak dobrze i brakuje chętnych do pisania?

Adam Nowy wpis
Kandydat

Gorąco polecam Business Care Poland Sp. z o.o. w Białymstoku. Długo nie mogłem znaleźć pracy. Zajęła się mną Pani Ewelina Ż. Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy sprawiło, że obecnie jestem zatrudniony w znanej firmie. Życzę innym poszukującym pracy takich pośredników.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 571 dni.

Czy można się dogadać z kierownictwem w Business Care Poland? Chcę aplikować do pracy jako Montażysta, dodali 21 października kilka fajnych ogłoszeń na Nuzle.pl.

Zostaw merytoryczną opinię o Business Care Poland - Białystok

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Zobacz wywiad