3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 4 35 5 1

Opinie o Neobudma Sp. z o.o.

Adrian

Ta firma to żart (usunięte przez administratora) -dojazd płatny (usunięte przez administratora)€ -ubranie pracownicze? zapomnij! jeszcze Ci napiszą żebyś swój młotek i kask wziął do Niemiec -zapomnijcie również o zwrocie za poniesione koszty badań lekarskich -podczas rozmowy mówią, że będziecie pracować z polakami, a na miejscu zostajecie wrzuceni do samych Niemców i robicie jak niewolnik: przynieś, podnieś, pozamiataj i to wszystko na migi jak nie umiesz języka i jeszcze usłyszysz kilka razy w ciągu dnia jakieś miłe słówka po niemiecku, że nic nie umiesz po niemiecku, tylko że na rozmowie mówili że nie musisz umieć niemieckiego bo będziesz pracować z samymi polakami To z mojego przykładu ale to nie wszystkie smaczki (usunięte przez administratora) Szkoda mi jedynie (usunięte przez administratora), gościu zmień robotę bo ludziom w oczy niedługo nie będziesz mógł spojrzeć, (usunięte przez administratora)

Tak6Nie2
@Adrian

Niestety nie można edytować ani usuwać opinii o co mnie poproszono dlatego aktualizuje informacje w ten sposób: Pieniądze za badania zostały ostatecznie zwrócone co do grosza, tak więc część opinii jest nie aktualna.

Darek
@Adrian

Prose o wypowiedz jeszcze kogos bo chce sie zatrudnic u nich, bylem w Gliwicach wypisac papiery i na rozmowie , obiecują duzo , mieszkanie- kwatery i auta na dojazd czy tak jest ? bo kolega Adrian pisze ze to wieli Ch... . ale jemu za badania nie zwrocili , wiec chodzi tylko o jakies 150 zl . Kolego Adrianie a ile miesiecy pracowałes w tej Firmie , chyba długo bo duzo wiesz

@Darek

Dużo wiem? Nie, nie wiem dużo, tylko tyle ile mnie spotkało co wypunktowałem oraz informacje o urlopie od innego pracownika. Odpowiadając na Twoje pytania: -Mieszkanie duże o standardzie typowym dla pracownika na delegacji więc złego słowa powiedzieć nie mogę. -Samochód był jeden na mieszkanie(4 osoby) Ogólnie było wszystko ok, jednak raz byłem zmuszony czekać 2h na budowie aż pozostała dwójka skończy pracę bo tak jak napisałem w piereszej opinii byliśmy rozrzuceni po różnych brygadach, a budowa mieściła się 20km od mieszkania.

Rafał
@Adrian

Niestety ale zgłoszenie do Pipu niewiele pomoże, bo właściciel firmy jest obstawiony prawnikami i mają znajomości w Pipie. Kilka dni przed kontrolą dostają cynk czyje dokumenty mają przygotować i na wizytacji wychodzi wszystko pięknie. Ta firma to pranie brudnych pieniędzy!!!! Szkoda zdrowia, żeby w niej pracować.

Piotr Nowy wpis

pięknie powiedziane cała prawda

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy pracownicy Neobudma Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Pytanie Nowy wpis

Co jaki okres czasu w Neobudma Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

TakNie3
Łysy Nowy wpis
@Pytanie

O podwyżkę? Nigdy a nie przepraszam obiecują oczywiście ale jak chcesz więcej to po przypomnieniu obiecanki dostajesz info, że jednak się nie nadajesz.

KAZIK

Pojechalismy całą brygadą. Dla nas wszystko dobrze było. My dojeżdżaliśmy własnym autem. BEdziemy chcieli wrocić w czerwcu. Zjechalismy przez korone. Kierownik wporzadku dla tych co potafią i chca pracowac i chcemy wrocic do niego.

Tak2Nie3
Krzysztof

Bogdan P z Wielkopolski, bardzo dobry czlowiek. Szkoda że zastępują go (usunięte przez administratora)którzy psują firmę bo podkładają się. Dobra firma, polecam.

Tak2Nie
Krzysztof W.
@Krzysztof

Poza Bogdanem w tej firmie pracowało jeszcze paru fajnych gości Zbyszek B. Adam M Jarek K. i jeszcze paru których nazwisk zapomniałem .To właśnie tacy ludzie tworzą atmosferę.Popracujcie w trzech firmach a dopiero oceniajcie.Ja pracowałem w AXOM-BAU a zwolniłem się z NEOBUDMY z osobistych.

TakNie1
Tarnów72

Pol roka Niemczech Od trzech lat w holandi i jest dobrze

TakNie4
Gacel

A ja tam nie narzekam, nie chcodzę, nie słucham kto ma co za ile itp. Robię swoje dogadałem sie co do stawki z kierownikiem. Kasa na koncie zawsze jest wtedy kiedy ma być. Wszystko sie zgadza. Jestem na 2 kontrakcie z nimi. Dojazdy są uciazliwe, ale kto był w Holandii ten wie jak tam jest.

Tak1Nie7
Magdalena

@Andrzej Taka sytuacja przytrafiła się Tobie w Neobudma? Zapis o urlopie jest wyraźny na umowie o pracę?

czar nowy sacz

jest w porzadku

TakNie5
Rysiek

Znam ta firmę i ich Szefa , pracowałem z nimi krutko . Nie jest tak złe . Wszędzie masz zmiany oni nie miga trafić na dobrych pracowników i ciagle robią zmiany . Ogólnie dobre warunki , płace mogliby dać wyrzsze . Szef chyba ma bo auta zmienia i dzieli się z wspólniczka z polski . Polecam . Ja do Norwegi pojechałem . Szczęścia rzycze

Tak1Nie4

Pracowałem w tej firmie ponad pół roku. Praca na walizkach jeździsz po budowach czasem zmieniasz mieszkanie dwa razy w tygodniu. Dalekie dojazdy, oczekiwanie na busa nawet do kilku godzin. W biurze podczas rozmowy wszystko pięknie ale na miejscu jest zopelnie inaczej inna stawka o ubrania musisz się dopraszac a nie wspomnę o urlopach.

Tak4Nie
Bogdan
@Pracownik

Praca w terenie może być oczywiście uciążliwa. Napisz na jakim stanowisku pracujesz, że wiąże się to z tak częstymi delegacjami. Chętnie się dowiem, czy dostajesz jakieś dodatki finansowe lub diety za taki tryb pracy. Zachęcam Cię do dyskusji.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 265 dni.

Ile jest zmian w Neobudma Sp. z o.o.?

emigrant krakow

Solidna firma

TakNie4
Marian

Czy firma przyjmuje studentów?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 385 dni.

Czy można w Neobudma Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Tak1Nie3
Lulek

Nie polecam..! Problemy z wypłacanie faktur. Wmawiają że wysłane tydzień i dalej nie ma. Ciągle trzymają swoją rację. A już nie powiem co się dzieje na budowach.. żal!

Honorata
@Lulek

Czy pomimo swoich przykrych doświadczeń, mógłbyś napisać jak to wygląda obecnie w Neobudma? Interesuje mnie, czy sytuacja się zmieniła i uległa poprawieniu. Dlatego liczę, że będziesz dalej aktywny na tym forum.

Jarek

Uwaga na nich!!!Zatrudniają zzp,nie płacą faktur na czas.Trzeba się prosić o swoje pieniądze,co zresztą już zostało zgłoszone w odpowiedniej instytucji.

Krzysztof Małopolska

Bez Bogdana P ta firma upada, wysokiej klasy specjalista i wspaniały kolega. Pomocny, żal że odszedł.

Czarek

Neobudma to bardzo dobry pracodawca, a przy uzgodnieniach warunków trzeba bardziej uważnie słuchać bo o wszystkim mówią.

Krzys

Opiniaholenderskie firmy które pracują w nl dla neo budma

Honorata

@Marek Skoro zauważyłeś takie wykroczenia ze strony tego pracodawcy, to może powinieneś to komuś zgłosić - nie myślałeś o tym. Dalej pracujesz w Neobudma, czy postanowiłeś już zmienić pracę? @Waldi Widzę, że masz inne zdanie, niż @Marek. Proponuję w takim razie, abyś nieco rozwinął swoją poprzednią wypowiedzieć. Byłeś w jakiś sposób powiązany z tą firmą?

Zostaw merytoryczną opinię o Neobudma Sp. z o.o. - Gliwice