3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 3 33 5 1

Opinie o Neobudma Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Co jaki okres czasu w Neobudma Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

TakNie1
KAZIK Nowy wpis

Pojechalismy całą brygadą. Dla nas wszystko dobrze było. My dojeżdżaliśmy własnym autem. BEdziemy chcieli wrocić w czerwcu. Zjechalismy przez korone. Kierownik wporzadku dla tych co potafią i chca pracowac i chcemy wrocic do niego.

Tak1Nie2
Krzysztof

Bogdan P z Wielkopolski, bardzo dobry czlowiek. Szkoda że zastępują go (usunięte przez administratora)którzy psują firmę bo podkładają się. Dobra firma, polecam.

Tak2Nie
Krzysztof W. Nowy wpis
@Krzysztof

Poza Bogdanem w tej firmie pracowało jeszcze paru fajnych gości Zbyszek B. Adam M Jarek K. i jeszcze paru których nazwisk zapomniałem .To właśnie tacy ludzie tworzą atmosferę.Popracujcie w trzech firmach a dopiero oceniajcie.Ja pracowałem w AXOM-BAU a zwolniłem się z NEOBUDMY z osobistych.

TakNie1
Tarnów72 Nowy wpis

Pol roka Niemczech Od trzech lat w holandi i jest dobrze

TakNie3
Gacel

A ja tam nie narzekam, nie chcodzę, nie słucham kto ma co za ile itp. Robię swoje dogadałem sie co do stawki z kierownikiem. Kasa na koncie zawsze jest wtedy kiedy ma być. Wszystko sie zgadza. Jestem na 2 kontrakcie z nimi. Dojazdy są uciazliwe, ale kto był w Holandii ten wie jak tam jest.

Tak1Nie7
Andrzej
@Gacel

Tylko uważaj bo kasa za urlop holenderski którą przysługuje za każdego pracownika w kwocie ponad 7000 zł za urlop holenderski to idzie do kasy szefa L,oszuści Oraz twierdzą że ludzie są po badaniach lekarskich A ja im udowodnienie bez badań lekarskich ludziom każą wraca do pracy

Tak2Nie
Magdalena
@Andrzej

@Andrzej Taka sytuacja przytrafiła się Tobie w Neobudma? Zapis o urlopie jest wyraźny na umowie o pracę?

czar nowy sacz

jest w porzadku

TakNie5
Rysiek

Znam ta firmę i ich Szefa , pracowałem z nimi krutko . Nie jest tak złe . Wszędzie masz zmiany oni nie miga trafić na dobrych pracowników i ciagle robią zmiany . Ogólnie dobre warunki , płace mogliby dać wyrzsze . Szef chyba ma bo auta zmienia i dzieli się z wspólniczka z polski . Polecam . Ja do Norwegi pojechałem . Szczęścia rzycze

Tak1Nie4

Pracowałem w tej firmie ponad pół roku. Praca na walizkach jeździsz po budowach czasem zmieniasz mieszkanie dwa razy w tygodniu. Dalekie dojazdy, oczekiwanie na busa nawet do kilku godzin. W biurze podczas rozmowy wszystko pięknie ale na miejscu jest zopelnie inaczej inna stawka o ubrania musisz się dopraszac a nie wspomnę o urlopach.

Tak3Nie
Bogdan
@Pracownik

Praca w terenie może być oczywiście uciążliwa. Napisz na jakim stanowisku pracujesz, że wiąże się to z tak częstymi delegacjami. Chętnie się dowiem, czy dostajesz jakieś dodatki finansowe lub diety za taki tryb pracy. Zachęcam Cię do dyskusji.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 156 dni.

Ile jest zmian w Neobudma Sp. z o.o.?

emigrant krakow

Solidna firma

TakNie4
Marian

Czy firma przyjmuje studentów?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 276 dni.

Czy można w Neobudma Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

TakNie3
Adrian

Ta firma to żart -Podczas rozmowy umawianie się na 9€ przy przelewach okazuje się 8€ -dojazd płatny 25€ -ubranie pracownicze? zapomnij! jeszcze Ci napiszą żebyś swój młotek i kask wziął do Niemiec -zapomnijcie również o zwrocie za poniesione koszty badań lekarskich -podczas rozmowy mówią, że będziecie pracować z polakami, a na miejscu zostajecie wrzuceni do samych Niemców i robicie jak niewolnik: przynieś, podnieś, pozamiataj i to wszystko na migi jak nie umiesz języka i jeszcze usłyszysz kilka razy w ciągu dnia jakieś miłe słówka po niemiecku, że nic nie umiesz po niemiecku, tylko że na rozmowie mówili że nie musisz umieć niemieckiego bo będziesz pracować z samymi polakami To z mojego przykładu ale to nie wszystkie smaczki NeoBudmy z rozmów z innymi pracownikami można dowiedzieć się o takich akcjach jak zakłamania, że odebraliście pieniążki za urlop, a tak naprawdę nie otrzymacie ani centa jednak na ten temat więcej wypowiedzieć się nie mogę bo mnie to nie dotyczy. W oddziale w Gliwicach można dostrzec dokumenty Axom Bau Gliwice i już w tym momencie powinna zapalić wam się lampeczka by wejść i poczytać opinie o tej firmie bo tak naprawdę to to samo pod inna nazwą. Szkoda mi jedynie czarnego, gościu zmień robotę bo ludziom w oczy niedługo nie będziesz mógł spojrzeć, pracujesz dla oszustów i naciągaczy. Na tą chwile NeoBudma została zgłoszona przeze mnie do PIPu, a w niedługim czasie najprawdopodobniej dostaną pismo z sądu chyba, że postanowią zwrócić pieniądze które są mi winni. Podsumowując: NIE NIE NIE!

Tak2Nie2
@Adrian

Niestety nie można edytować ani usuwać opinii o co mnie poproszono dlatego aktualizuje informacje w ten sposób: Pieniądze za badania zostały ostatecznie zwrócone co do grosza, tak więc część opinii jest nie aktualna.

Darek
@Adrian

Prose o wypowiedz jeszcze kogos bo chce sie zatrudnic u nich, bylem w Gliwicach wypisac papiery i na rozmowie , obiecują duzo , mieszkanie- kwatery i auta na dojazd czy tak jest ? bo kolega Adrian pisze ze to wieli Ch... . ale jemu za badania nie zwrocili , wiec chodzi tylko o jakies 150 zl . Kolego Adrianie a ile miesiecy pracowałes w tej Firmie , chyba długo bo duzo wiesz

@Darek

Dużo wiem? Nie, nie wiem dużo, tylko tyle ile mnie spotkało co wypunktowałem oraz informacje o urlopie od innego pracownika. Odpowiadając na Twoje pytania: -Mieszkanie duże o standardzie typowym dla pracownika na delegacji więc złego słowa powiedzieć nie mogę. -Samochód był jeden na mieszkanie(4 osoby) Ogólnie było wszystko ok, jednak raz byłem zmuszony czekać 2h na budowie aż pozostała dwójka skończy pracę bo tak jak napisałem w piereszej opinii byliśmy rozrzuceni po różnych brygadach, a budowa mieściła się 20km od mieszkania.

Rafał
@Adrian

Niestety ale zgłoszenie do Pipu niewiele pomoże, bo właściciel firmy jest obstawiony prawnikami i mają znajomości w Pipie. Kilka dni przed kontrolą dostają cynk czyje dokumenty mają przygotować i na wizytacji wychodzi wszystko pięknie. Ta firma to pranie brudnych pieniędzy!!!! Szkoda zdrowia, żeby w niej pracować.

Lulek

Nie polecam..! Problemy z wypłacanie faktur. Wmawiają że wysłane tydzień i dalej nie ma. Ciągle trzymają swoją rację. A już nie powiem co się dzieje na budowach.. żal!

Honorata
@Lulek

Czy pomimo swoich przykrych doświadczeń, mógłbyś napisać jak to wygląda obecnie w Neobudma? Interesuje mnie, czy sytuacja się zmieniła i uległa poprawieniu. Dlatego liczę, że będziesz dalej aktywny na tym forum.

Jarek

Uwaga na nich!!!Zatrudniają zzp,nie płacą faktur na czas.Trzeba się prosić o swoje pieniądze,co zresztą już zostało zgłoszone w odpowiedniej instytucji.

Tak1Nie
Krzysztof Małopolska
Nazwa działu: Produkcja

Bez Bogdana P ta firma upada, wysokiej klasy specjalista i wspaniały kolega. Pomocny, żal że odszedł.

Tak1Nie
Czarek

Neobudma to bardzo dobry pracodawca, a przy uzgodnieniach warunków trzeba bardziej uważnie słuchać bo o wszystkim mówią.

Krzys

Opiniaholenderskie firmy które pracują w nl dla neo budma

Honorata

@Marek Skoro zauważyłeś takie wykroczenia ze strony tego pracodawcy, to może powinieneś to komuś zgłosić - nie myślałeś o tym. Dalej pracujesz w Neobudma, czy postanowiłeś już zmienić pracę? @Waldi Widzę, że masz inne zdanie, niż @Marek. Proponuję w takim razie, abyś nieco rozwinął swoją poprzednią wypowiedzieć. Byłeś w jakiś sposób powiązany z tą firmą?

Marek

Oszukują na każdym kroku W rozliczeniu rocznym wpisują ze wyplacili urlop oraz dodatek urlopowy w Holandii a nikt go nie dostaje Cała ekipa prezesi i zatrudnione w biurze kobiety co sie na niczym nie znają to biorą

Zostaw merytoryczną opinię o Neobudma Sp. z o.o. - Gliwice

Chcę opublikować: