Neobudma Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię
Neobudma Sp. z o.o.
counter
3 4 35 5 1

Opinie o Neobudma Sp. z o.o.

Adrian

Ta firma to żart (usunięte przez administratora) -dojazd płatny (usunięte przez administratora)€ -ubranie pracownicze? zapomnij! jeszcze Ci napiszą żebyś swój młotek i kask wziął do Niemiec -zapomnijcie również o zwrocie za poniesione koszty badań lekarskich -podczas rozmowy mówią, że będziecie pracować z polakami, a na miejscu zostajecie wrzuceni do samych Niemców i robicie jak niewolnik: przynieś, podnieś, pozamiataj i to wszystko na migi jak nie umiesz języka i jeszcze usłyszysz kilka razy w ciągu dnia jakieś miłe słówka po niemiecku, że nic nie umiesz po niemiecku, tylko że na rozmowie mówili że nie musisz umieć niemieckiego bo będziesz pracować z samymi polakami To z mojego przykładu ale to nie wszystkie smaczki (usunięte przez administratora) Szkoda mi jedynie (usunięte przez administratora), gościu zmień robotę bo ludziom w oczy niedługo nie będziesz mógł spojrzeć, (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak6Nie2
Zgłoś1
Adrian
@Adrian

Niestety nie można edytować ani usuwać opinii o co mnie poproszono dlatego aktualizuje informacje w ten sposób: Pieniądze za badania zostały ostatecznie zwrócone co do grosza, tak więc część opinii jest nie aktualna.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Darek
@Adrian

Prose o wypowiedz jeszcze kogos bo chce sie zatrudnic u nich, bylem w Gliwicach wypisac papiery i na rozmowie , obiecują duzo , mieszkanie- kwatery i auta na dojazd czy tak jest ? bo kolega Adrian pisze ze to wieli Ch... . ale jemu za badania nie zwrocili , wiec chodzi tylko o jakies 150 zl . Kolego Adrianie a ile miesiecy pracowałes w tej Firmie , chyba długo bo duzo wiesz

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Adrian
@Darek

Dużo wiem? Nie, nie wiem dużo, tylko tyle ile mnie spotkało co wypunktowałem oraz informacje o urlopie od innego pracownika. Odpowiadając na Twoje pytania: -Mieszkanie duże o standardzie typowym dla pracownika na delegacji więc złego słowa powiedzieć nie mogę. -Samochód był jeden na mieszkanie(4 osoby) Ogólnie było wszystko ok, jednak raz byłem zmuszony czekać 2h na budowie aż pozostała dwójka skończy pracę bo tak jak napisałem w piereszej opinii byliśmy rozrzuceni po różnych brygadach, a budowa mieściła się 20km od mieszkania.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Rafał
@Adrian

Niestety ale zgłoszenie do Pipu niewiele pomoże, bo właściciel firmy jest obstawiony prawnikami i mają znajomości w Pipie. Kilka dni przed kontrolą dostają cynk czyje dokumenty mają przygotować i na wizytacji wychodzi wszystko pięknie. Ta firma to pranie brudnych pieniędzy!!!! Szkoda zdrowia, żeby w niej pracować.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Piotr Nowy wpis
Pracownik
@Adrian

pięknie powiedziane cała prawda

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.
 Pytanie

Czy pracownicy Neobudma Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Co jaki okres czasu w Neobudma Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Pomocna?
TakNie3
Zgłoś
Łysy Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

O podwyżkę? Nigdy a nie przepraszam obiecują oczywiście ale jak chcesz więcej to po przypomnieniu obiecanki dostajesz info, że jednak się nie nadajesz.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
KAZIK

Pojechalismy całą brygadą. Dla nas wszystko dobrze było. My dojeżdżaliśmy własnym autem. BEdziemy chcieli wrocić w czerwcu. Zjechalismy przez korone. Kierownik wporzadku dla tych co potafią i chca pracowac i chcemy wrocic do niego.

Pomocna?
Tak2Nie3
Zgłoś
Krzysztof

Bogdan P z Wielkopolski, bardzo dobry czlowiek. Szkoda że zastępują go (usunięte przez administratora)którzy psują firmę bo podkładają się. Dobra firma, polecam.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Krzysztof W.
@Krzysztof

Poza Bogdanem w tej firmie pracowało jeszcze paru fajnych gości Zbyszek B. Adam M Jarek K. i jeszcze paru których nazwisk zapomniałem .To właśnie tacy ludzie tworzą atmosferę.Popracujcie w trzech firmach a dopiero oceniajcie.Ja pracowałem w AXOM-BAU a zwolniłem się z NEOBUDMY z osobistych.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Tarnów72

Pol roka Niemczech Od trzech lat w holandi i jest dobrze

Pomocna?
TakNie4
Zgłoś
Gacel

A ja tam nie narzekam, nie chcodzę, nie słucham kto ma co za ile itp. Robię swoje dogadałem sie co do stawki z kierownikiem. Kasa na koncie zawsze jest wtedy kiedy ma być. Wszystko sie zgadza. Jestem na 2 kontrakcie z nimi. Dojazdy są uciazliwe, ale kto był w Holandii ten wie jak tam jest.

Pomocna?
Tak1Nie7
Zgłoś
Magdalena

@Andrzej Taka sytuacja przytrafiła się Tobie w Neobudma? Zapis o urlopie jest wyraźny na umowie o pracę?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
czar nowy sacz

jest w porzadku

Pomocna?
TakNie5
Zgłoś
Rysiek

Znam ta firmę i ich Szefa , pracowałem z nimi krutko . Nie jest tak złe . Wszędzie masz zmiany oni nie miga trafić na dobrych pracowników i ciagle robią zmiany . Ogólnie dobre warunki , płace mogliby dać wyrzsze . Szef chyba ma bo auta zmienia i dzieli się z wspólniczka z polski . Polecam . Ja do Norwegi pojechałem . Szczęścia rzycze

Pomocna?
Tak1Nie4
Zgłoś
Pracownik

Pracowałem w tej firmie ponad pół roku. Praca na walizkach jeździsz po budowach czasem zmieniasz mieszkanie dwa razy w tygodniu. Dalekie dojazdy, oczekiwanie na busa nawet do kilku godzin. W biurze podczas rozmowy wszystko pięknie ale na miejscu jest zopelnie inaczej inna stawka o ubrania musisz się dopraszac a nie wspomnę o urlopach.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Bogdan
@Pracownik

Praca w terenie może być oczywiście uciążliwa. Napisz na jakim stanowisku pracujesz, że wiąże się to z tak częstymi delegacjami. Chętnie się dowiem, czy dostajesz jakieś dodatki finansowe lub diety za taki tryb pracy. Zachęcam Cię do dyskusji.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 265 dni.
 Pytanie

Ile jest zmian w Neobudma Sp. z o.o.?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
emigrant krakow

Solidna firma

Pomocna?
TakNie4
Zgłoś
Marian

Czy firma przyjmuje studentów?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 385 dni.
 Pytanie

Czy można w Neobudma Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Pomocna?
Tak1Nie3
Zgłoś
Lulek

Nie polecam..! Problemy z wypłacanie faktur. Wmawiają że wysłane tydzień i dalej nie ma. Ciągle trzymają swoją rację. A już nie powiem co się dzieje na budowach.. żal!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Honorata
@Lulek

Czy pomimo swoich przykrych doświadczeń, mógłbyś napisać jak to wygląda obecnie w Neobudma? Interesuje mnie, czy sytuacja się zmieniła i uległa poprawieniu. Dlatego liczę, że będziesz dalej aktywny na tym forum.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Jarek

Uwaga na nich!!!Zatrudniają zzp,nie płacą faktur na czas.Trzeba się prosić o swoje pieniądze,co zresztą już zostało zgłoszone w odpowiedniej instytucji.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Krzysztof Małopolska

Bez Bogdana P ta firma upada, wysokiej klasy specjalista i wspaniały kolega. Pomocny, żal że odszedł.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Czarek

Neobudma to bardzo dobry pracodawca, a przy uzgodnieniach warunków trzeba bardziej uważnie słuchać bo o wszystkim mówią.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Krzys

Opiniaholenderskie firmy które pracują w nl dla neo budma

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Honorata

@Marek Skoro zauważyłeś takie wykroczenia ze strony tego pracodawcy, to może powinieneś to komuś zgłosić - nie myślałeś o tym. Dalej pracujesz w Neobudma, czy postanowiłeś już zmienić pracę? @Waldi Widzę, że masz inne zdanie, niż @Marek. Proponuję w takim razie, abyś nieco rozwinął swoją poprzednią wypowiedzieć. Byłeś w jakiś sposób powiązany z tą firmą?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Neobudma Sp. z o.o. - Gliwice

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Neobudma Sp. z o.o.