Neobudma Sp. z o.o.

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Neobudma Sp. z o.o.

michal Nowy wpis

firma fajna, przede wszystkim ludzie z biura zawsze pomocni i mili, kasa na czas i jak ktos sie chcce nauczyc jak sie pracuje na budowie to dobre miejsce bo koledxy pomocni

Iwona Nowy wpis
@michal

No to fajnie ze płaca na czas. To chyba nie wszędzie tak jest teraz. Szczęściarze. A można wiedzieć ile tego wynagrodzenia obecnie dają? :)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Czy w Neobudma Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

lajkuszzp

budowy ok, praca ok, ludzie ok, biuro ok, ale szef łysy Łukasz i jego kłamstwa dotyczące płatności to jakaś kpina nadajaca sie do tv. moze trzeba to opisac w mediach i chlopina zacznie ludzi traktowac normalnie... za fakture nie zaplaci bo ma takie widzimiesie, wczesniej placone normalnie fv a teraz klamie, wymyśla, zeby nie zaplacic. Słyszalem, że ktos z kolegów z budowy sie czai na niego, wiec niech sobie uwaza...

Bogdan Nowy wpis
@lajkuszzp

Może są jakies powody że ci nie zapłacił. Jak to jednorazowy poślizg to chyba nie ma aż takiej tragedii co?

Robert
Kandydat

Siemaneczko. W związku z przeprowadzką szukam nowych wyzwań zawodowych, wobec tego weryfikuję komentarze. Czuję, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Gliwic. Proszę, dajcie znać jaka jest atmosfera w firmie Neobudma Sp. z o.o.? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? Nie będę robić kanapek bo mieszkam sam. Pozdrawiam Robert

Cela
@Robert

Czołem Robercie. Złego słowa nie napiszę na pracodawcę na publicznym forum. Ale benefitów mogłoby być więcej. Odpowiadając w temacie posiłków dla pracowników to polecam firmę Sest-Luve z Gliwic. Pracownicy (wiem to od kuzynki, która jest tam zatrudniona) zamawiają codziennie posiłki przez apkę, a firma dopłaca im do każdego obiadu. To wygodne rozwiązanie, dzięki temu pracownicy nie tracą czasu na spacery do kantyny albo stanie w kolejce. Powodzenia w nowym miejscu pracy. Cela.

Jacula
@Robert

firma jest ok, trzeba uważac na bhp w holandii bo mnie wyrzucili z budowy za niezapiecie szelek i musieli mnie przerzucac na inna budowe. Benefity? a co to qurwa korporacja jakaś czy co? może jezzcze ukrainke maja ci dac, zeby ci kanapi robiła? i potem tacy ludzie plują jadem na prace że ciężko i nie dają rady i muszą zjechać...widac, że na budowie to ty nie robileś.

Robert
@Cela

Witam Pani Celo. Przyglądam się rozmowie pomiędzy Państwem i czuję że powinienem dołączyć. Firma Sest-Luve, o której Pani pisze korzysta z platformy SmartLunch. Dlaczego o tym piszę? Wdrażałem to rozwiązanie od strony dostawcy. Wiele firm postanowiło zainwestować w dożywianie pracowników bo wpływa to na zadowolenie załogi. Pozdrawiam Robert

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Neobudma Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Cieśla szalunkowy.

Czy pracownicy Neobudma Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

@Pytanie

Intrgracja odbywa sie codziennie.

gal anonim

Dlugo sie czeka na decyzje czy sie jedzie czy nie bo teraz wakacje i ten (usunięte przez administratora) wirus i już myslalem, ze bede musiał szukać gdzies indziej. Musialem czekac 3 tygodnie ale w koncu zadzownił Jakub z biura iwyjechałem. Pisze opinie dla tych co sie wachaja bo sam nie bylem przekonany i szukalem w necie opini o nich. Ja nie podpieram ścian i nie gadam przez telefon tylko pracuje uczciwie to nie mam powodów do narzekania. Najgorsze są te patusy co walą do ryja a potem wielce na budowe chcą rano jechać a inni musza robić za nich. Bylem w Nieczech tak maja przewaznie prefaby a potem pojechałem na ciecielke do Amsterdamu i nie narzekam. Ja pracuje uczciwie i kasa tez jest zawsze na koncie z urlopem tez można się dogadac z biurem. Raj i wakacje to nie są ale kasa się zgadza i robota jest a to najwazniejsze jak sie ma rodzine na utrzymaniu.

Staszek
@gal anonim

Co ty gadasz! ja czekalem kilka dni po rozmowie i Jakub zadzwonil, ze jest wyjazd. Dostalem 13 euro na poczatek i tyle dotalem na konto. Zabrali tylko na vca. Budowy duze i fajny majster i brygada. Reszta jak w innych firmach mieszkanie dojazdy itd

Deny
@Staszek

Witaj. Dostałeś 13€ na rękę na początek? Pozdro.

Staszek
@Deny

Tak, ale to na start. Spokojnie dostaniesz 14-15 po okresei próbnym a potem trzeba walczyc o swoje. Kasa na czas, mieszkania i chlopaki tez ok wiec nie ma co nazekać

Jędrek
@Staszek

Mi też przez tel obiecali 13,00 euro na start a na rozmowie powedział Jakub, ze tyle nie dostane bo nie mam świadectw pracy a kto to dziś zbiera. Zona mi wyrzucila a on dalej swoje, że musi mieć potwierdzenia. Na budowie 1 dzień i wszystko jasne czy znasz się na ciesiulce czy jetses do noszenia wiader ale biurokracja musi byc a ja na to musze zapierdac. Ogolnie fajne jest to ze jest umowa o prace i kasa na koncie zawsze. Reszta jak w innych firmach lub podobnie. Spoko ludzie i wielu z nich dlugo pracuje.

Jak wyglądał proces rekrutacyjny w firmie Neobudma Sp. z o.o. na stanowisko Monter? Podziel się swoją opinią.

panKamil

Chcialem pracować na ZZP, ale był problem z moim ubezpieczeniem, pani Marta i Alina pomocne i wszystko wytłumaczyly. Mialem wkura na początku na nich bo mowili ze bedzei problem z pieniedzmi ale jak sie wyjasniło to wszystko było jak nalezy.

Jakie są mocne strony pracodawcy Neobudma Sp. z o.o.?

Marcinek

Firma jest już dobrych kilka lat na rynku a ja pracuje tam od ok 2 lat. Wszystko załatwia sie przez biuro w Gliwiach i to jest ok, duża pomoc od praocniwkow z biura i mieszkania i zaliczki, kasa zawsze na czas na koncie i auta sluzbowe nawet jak sie zespuje to pomagają, ale jak wszędzie są też minusy, czasem daleko na budowe z mieszkania i duzo zalezy czy dobrze ftafisz na budowe. W Holandi musisz byc fachowcem bo tam są duże wymogi ale za to duzo godzin i te 3tys euro idzie zarobic. Jak na malą firme to dlugo na rynku są i chyba kase dobra robią bo widac że się powodzi niektórym.

dariusss

Pracowalem kiedyś i było ok, wracam teraz znowu bo w polsce za te pieniadze się nie da. Może w duzych miastach kasa jest dobra ale u mnie za zadupiu kiepsko placą i bez umowy sie robi. Biuro w Gliwicach jest ok mozna się dogadac w karzedej sprwie i pomagają zaliczki tez daja, mieszkania jak to w NIeczech szału nie ma, ale jak wszędzie a jak sie nie nadaje to wymieniaja na inne i po sprawie. Kasa jest zawsse za kącie tak jak się umawiam i to jest dla mnie ok i mam normalna umowe a nie jakies śmieciówki. Ja tam polecam bo na rynku dozo (usunięte przez administratora) a oni przynajmniej kase wypacają jak należy.

Lulek

Nie polecam..! Problemy z wypłacanie faktur. Wmawiają że wysłane tydzień i dalej nie ma. Ciągle trzymają swoją rację. A już nie powiem co się dzieje na budowach.. żal!

Honorata
@Lulek

Czy pomimo swoich przykrych doświadczeń, mógłbyś napisać jak to wygląda obecnie w Neobudma? Interesuje mnie, czy sytuacja się zmieniła i uległa poprawieniu. Dlatego liczę, że będziesz dalej aktywny na tym forum.

Dziadek
@Lulek

Potwierdzam to co mowi kolega,w kazdym tygodniu boisz sie o swoja wyplate,czy wplynie czy tez pani powie ze jej kolega jakos o panu zapomnial.znam takich chlopakow ktorzy po 6 tyg nie dostali pieniedzy.bo nie mieli potwierdzenia z belastingu o niezaleganiu z podatkiem.to co szefostwo tej firmy wyprawia to czyste (usunięte przez administratora)

zzp
@Lulek

co do fakrut to rzeczywiscei wiem że niektórym podwykonawcom placą z opoznieniem, ale to dlatego, że nie wysylaja wszystkch dokuemntow na czas do biura.Panie z Gliwic z biura zawsze wszystko ogarniaja jak nalezy

Poszukajacy Pracy
Kandydat

Witam. Czytaj te opinie mam wiele przemyśleń. Wyplaty się zgadzają ? Jak jest z dojazdami do pracy? Faktycznie są darmowe czy nie ?

Jak szefostwo w Neobudma Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

daro
@Pytanie

szefostwo, jak szefostwo zawsze chcą zarobic. Traktują tak jak sobie na to pozwolisz, ale nie ma dramatu nie ma. Jak jestes fachowcem to nie masz sie czego bać. Panie i panowie z biura zawsze pomocni, widac, że mają tam zgrany zespoł i jest fajna atmosfera jak się wyjeżdza przez biuro w weekend.

Andrzej

Ja tam polecam ,pracuje u nich i jest ok. Na koncie sie zgadza i to mi pasuje, ruzni ludzie sie przewijaja a jak ktoś sie nie zna na robocie albo musie nieche robić to ma wyjazd. Czas ciężki a na nich sie nie przejechalem jeszcze pozdrowienia dla pan z biura i Maria! Andrzej

Magdalena
@Andrzej

To fajnie, że sam jesteś zadowolony z pracy w firmie Neobudma. Na pewno po Twoim poście wiele osób postanowi tam aplikować - tym bardziej, że prowadzą tam teraz rekrutację. A nie wiesz przypadkiem, czy poszukują tam osób z doświadczeniem zawodowym w branży budowlanej, czy może także i tych mniej doświadczonych?

Roman
@Andrzej

Chłopie nie obrażaj ludzi pisząc, że ktoś się nie nadaje do danej pracy. (usunięte przez administratora)Rekrutacje trwają tam cały czas i będą trwały, bo nikt normalny i szanujący się tam nie chce pracować.

Andrzej
@Roman

Nikogo nie obrazam tylko mówie, że jak ktos uwaza się za cieslę a nie wie jak sie zabrać za stawianie ściany to nie dziw się, że długo tam nie popracuje. Poza tym mam kolege, który ma firme budowlaną i zatrudnia ludzi to wiem jak to jest. To co mówią to jedno a potem na budowie wszystko wyhodzi. Ludzie idą tam gdzie są wieksze pieniondze i zawsze bede odhodzić i przyhodić nowi. Taki rynek, taka to branza.

Były klient

Pracowałem w tej firmie ponad rok czasu. Człowiek to maszynka do robienia pieniędzy i nic więcej. Przeszedłem do firmy pod którą kiedy pracowali... Do wszystkich którzy mówią że jest tak świetnie. 6 dni urlopu w Austrii 1800 EUR brutto. Za 10 dni wypłaconych przez firmę dostałem 350 Euro ???????????? firma śmiech na sali

piotrek2020

Nie ma zle, pracować trzeba wszędzie kasa jest zawsze na czas i to najwazniejsze mieszkania ok zjazdy do dogadania i jak ktoś pisze ze to zle tamto nie pasuje to nigdzie ani nikt mu nie dogodzi. Pracujesz to masz nikt nikogo nie zmusza. Ja tam bylem zadowolony kontakt jest ok biuro zawsze pomocne budowy jak budowy trzeba pracować. Odeszlem bo żona jusz nie wytrzymywala a mam swoje priorytety a jak bede potrzebowal jechac do zawsze moge wrocic.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Neobudma Sp. z o.o.?

Adrian

Ta firma to żart (usunięte przez administratora) -dojazd płatny (usunięte przez administratora)€ -ubranie pracownicze? zapomnij! jeszcze Ci napiszą żebyś swój młotek i kask wziął do Niemiec -zapomnijcie również o zwrocie za poniesione koszty badań lekarskich -podczas rozmowy mówią, że będziecie pracować z polakami, a na miejscu zostajecie wrzuceni do samych Niemców i robicie jak niewolnik: przynieś, podnieś, pozamiataj i to wszystko na migi jak nie umiesz języka i jeszcze usłyszysz kilka razy w ciągu dnia jakieś miłe słówka po niemiecku, że nic nie umiesz po niemiecku, tylko że na rozmowie mówili że nie musisz umieć niemieckiego bo będziesz pracować z samymi polakami To z mojego przykładu ale to nie wszystkie smaczki (usunięte przez administratora) Szkoda mi jedynie (usunięte przez administratora), gościu zmień robotę bo ludziom w oczy niedługo nie będziesz mógł spojrzeć, (usunięte przez administratora)

@Adrian

Niestety nie można edytować ani usuwać opinii o co mnie poproszono dlatego aktualizuje informacje w ten sposób: Pieniądze za badania zostały ostatecznie zwrócone co do grosza, tak więc część opinii jest nie aktualna.

Darek
@Adrian

Prose o wypowiedz jeszcze kogos bo chce sie zatrudnic u nich, bylem w Gliwicach wypisac papiery i na rozmowie , obiecują duzo , mieszkanie- kwatery i auta na dojazd czy tak jest ? bo kolega Adrian pisze ze to wieli Ch... . ale jemu za badania nie zwrocili , wiec chodzi tylko o jakies 150 zl . Kolego Adrianie a ile miesiecy pracowałes w tej Firmie , chyba długo bo duzo wiesz

@Darek

Dużo wiem? Nie, nie wiem dużo, tylko tyle ile mnie spotkało co wypunktowałem oraz informacje o urlopie od innego pracownika. Odpowiadając na Twoje pytania: -Mieszkanie duże o standardzie typowym dla pracownika na delegacji więc złego słowa powiedzieć nie mogę. -Samochód był jeden na mieszkanie(4 osoby) Ogólnie było wszystko ok, jednak raz byłem zmuszony czekać 2h na budowie aż pozostała dwójka skończy pracę bo tak jak napisałem w piereszej opinii byliśmy rozrzuceni po różnych brygadach, a budowa mieściła się 20km od mieszkania.

Rafał
@Adrian

Niestety ale zgłoszenie do Pipu niewiele pomoże, bo właściciel firmy jest obstawiony prawnikami i mają znajomości w Pipie. Kilka dni przed kontrolą dostają cynk czyje dokumenty mają przygotować i na wizytacji wychodzi wszystko pięknie. Ta firma to pranie brudnych pieniędzy!!!! Szkoda zdrowia, żeby w niej pracować.

Piotr

pięknie powiedziane cała prawda

Co jaki okres czasu w Neobudma Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Łysy
@Pytanie

O podwyżkę? Nigdy a nie przepraszam obiecują oczywiście ale jak chcesz więcej to po przypomnieniu obiecanki dostajesz info, że jednak się nie nadajesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Neobudma Sp. z o.o. - Gliwice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Neobudma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Neobudma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neobudma Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Neobudma Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Neobudma Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neobudma Sp. z o.o.