SysTell S.C.

Poznań

Opinie o SysTell S.C.

MH

Niedawno byłem na rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie. Rozmowa przebiegła w sposób bezstresowy i miły. Rozmawialiśmy na temat prowadzonych przez firmę projektów, była sprawdzana moja wiedza, oraz było pytanie o moje oczekiwania finansowe. Coś gdzie spotkacie na każdej rozmowie rekrutacyjnej. Gdyby nie fakt że intuicja mi podpowiedziała że mam iść do innej firmy, pewnie bym przyjął ofertę od Systell`u.

zinteresowany

witam czy był już ktoś na rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie? czego mozna sie spodziewac na rozmowie z kierownikiem?

Nowy

Czytam wszystkie opinie i nie wiem co o tym myśleć, widać z jednej strony niefajne wypowiedzi z drugiej strony wiele wpisów od osób pracujących w firmie jest pozytywnych, gdyby wpisy były wiarygodne z zdjęciem i imieniem i nazwiskiem danej osoby wówczas byłaby szansa sprawdzenia kim ta osoba jest, jakie ma doświadczenie, gdzie obecnie pracuje, choćby po profilu na linkedin a tutaj mamy pełną anonimowość każdy może sobie pisać co chce. I teraz wysyłać CV czy nie wysyłać? Chyba wolę spotkać się i osobiście ocenić firmę wysyłam :)

KM

Najlepsze w tej firmie jest to, że można ją zmienić i zawsze ta zmiana będzie na lepsze.

Marek

Czy Pan KM jest następnym pracownikiem, który już nie pracuje w tej firmie? Skoro było tak dobrze, to dlaczego Pan zmienił pracę?

KM

Nie wiem skąd takie komentarze. Ja widziałem pierwszy komentarz przed moją rekrutacją.. osobiście sądzę że jest on bezpodstawny. Mnie "schizofrenia" Pana Marcina absolutnie nie dotknęła. Pracę w Systell wspominam bardzo dobrze. Świetni kierownicy, szefowie też i zgrany, bardzo wartościowy zespół. Warunki pracy wzorowe chyba że ktoś jest "programistą 15k" i ma wymagania nie wiadomo jakie. Jeśli ktoś powiedział że biuro jest jak w call center to jest ignorantem w temacie.. a poza tym ocenianie ludzi po wyglądzie świadczy tylko o oceniającym. Pracowałem w zespole telco i serwisu w którym zawsze mogłem liczyć na wsparcie w rozwiązywaniu problemów, co jest kluczowym dla morale zespołu i przede wszystkim można się wiele nauczyć. W sumie nie ważne do kogo byś się odezwał czy to do programisty, szefa czy do handlowca, i tak pomoc uzyskałeś. Pozdrawiam zespół i życzę dalszych sukcesów. Aha i w zespole współpraca głównie z facetami.. z mojej obecnej perspektywy mimo wszystko ma to więcej zalet niż wad. Śmiało mogę polecić pracę w tej firmie.

obserwator

Strefa komfortu....kto to pisał☺, ale jest bogiem.

Trainee

Jeśli faktycznie nie jest pan @Sławeku panią z HR, to dlaczego Panu już nie pracuje w tej firmie?

Sławek
@Trainee 06.06.2017 11:20

@Trainee tak jak pisałem była to moja pierwsza praca. Chciałem zobaczyć jak się pracuje w większej firmie. Może trochę wyjść, ze strefy komfortu, poznać zagadnienia z innej domeny...

Sławek

Pracowałem dla Systella prawie 4 lata na etacie. Zaczynałem jako tester skończyłem jako programista (moja pierwsza praca). Bardzo zgrany zespół specjalistów o ogromnym doświadczeniu od których wiele się nauczyłem. Duże możliwości rozwoju i liczne okazje do wprowadzania swoich pomysłów w życie. W zespole atmosfera współpracy - nigdy człowiek nie zostaje z problem sam, zawsze można liczyć na wsparcie od kolegów i/lub szefostwa. Ogólnie bardzo miło wspominam.

Marek

Współpracuje z firmą SyStell od 2015 r. jako zdalny programista, przez jakiś czas miałem również okazję pracować stacjonarnie w siedzibie firmy. O współpracy mogę wyrażać się jedynie pozytywnie, realizuje ciekawe projekty, mogę liczyć na wsparcie merytoryczne, również przelewy są zawsze na czas, a nie jest to regułą we współpracy zleceniodawca-zleceniobiorca.

Zainteresowany

Chciałem się zatrudnić, ale po wizycie nie zdecydowałem się. Pracownicy i biuro wyglądało jako Call Center.

Systell

W dniu wczorajszym po naszym zgłoszeniu do administracji serwisu gowork.pl problemu z wyświetlaniem komentarzy wszystkie zostały przywrócone. Otrzymaliśmy informację od serwisu gowork.pl, że ze względu na błąd techniczny nie wyświetlały się wszystkie komentarze. Podkreślamy jednoznacznie, że nie posiadamy wykupionego profilu firmy w serwisie gowork.pl więc nie mamy żadnego wpływu na wyświetlanie komentarzy.

Fakt

Co takiego było w usuniętych opiniach, że jeżyły włos na głowie?

świadomy

Jeszcze niedawno można było je przeczytać. Włos na głowie się jeżył. Może to jest powód.

Opinia

Niby jest 16 opinii, ale ich nie widać. Dlaczego nie mogę ich przeczytać? Ktoś mam coś do ukrycia???

Stusek

Kochajmy ludzi tak szybko odchodzą z ...

fizzy

Wystarczy tylko kochać Silverlighta.

Michaiłow z Pułtuska

Fajnie, ze komus sie cos udalo ale powien pamietac ze nie mozna traktowac ludzi jak głupków! Buraki z Was i tyle!

aka

Rekrutowałem się cztery lata temu, więc moja ocena z pewnością nie jest aktualna. Niemniej... mimo iż byłem wówczas programistą z 6 letnim doświadczeniem, zaoferowano mi zarobki 2100 netto. Na rozmowie aż zaniemówiłem z tego powodu. Bzudrnych argumentów mieli multum. Później przez dwa tygodnie wydzwaniali do mnie mówiąc, że pracy za lepszy pieniądz nie dostanę ;). Kwotę podbili max do 2300 ;]. Szkoda słów na taki management.

M

To nie jest zadna pseudo firma. Nie rozumiem dlaczego NIEKTORZY ludzie są tak źle nastawieni. Czysta zazdrość ze komuś coś się udało.

Michaiłow z Pułtuska

Jak słyszę o tej pseudo firmie to mi się źle robi. Panu Marcinowi słoma z butów wychodzi - traktuje innych ludzi z pogardą i wyższością! Pamiętam jego i jego "przyjaciela" wspólnika jeszcze za czasów gdy SysTell miał siedzibę na ul. Łacina. Podobno już na studiach spędzali dużo czasu razem. Generalnie odradzam tego pracodawce nawet tym, których zaprosili na rozmowę - strata czasu!

Andreas

Potwierdzam, fajna współpraca, ciekawe projekty i wyzwania, firma jest bardzo nastawiona na rozwój pracowników, liczne szkolenia, hitem jest ostatnio nasz chillout room :) Wystarczy wejść na stronę SysTell i poczytać aktualności by zobaczyć jaki klimat jest w firmie.

pawo

Pracowałem tu ponad trzy lata. Jak dla mnie było ok. Dobra atmosfera, fajne projekty.

Tom

Ja pracuję tutaj od dwóch lat. Dzisiaj zrobiło się głośno w firmie na temat tych negatywnych komentarzy. Szczerze powiem, że teraz sobie przypominam, iż sam jeden z nich czytałem przed podjęciem pracy. Na rozmowę kwalifikacyjną jednak przyszedłem a wątpliwości przeszły na pierwszym spotkaniu. Do dzisiaj panuje życzliwa i wesoła atmosfera i naprawdę nie wiem skąd się biorą pełne goryczy wpisy.

krakers

Poprzednicy - przesadzacie, albo wiele się zmieniło. Atmosfera w pracy bardzo przyjemna, dużo spotkań integracyjnych, mili ludzie i dobre kontakty z szefami. Wystarczy tylko chcieć współpracować i potrafić się dogadać.

al

Pracowałem z Marcinem jeszcze za czasów Ka2. Stare dzieje. Większych odchyłów nie zauważyłem. Ale tak jak napisałem, to było dawno. Wiele się mogło zmienić.

student

Pan Marcin... to szef - wlasciciel.

niki

Kim jest Pan Marcin i czy nadal tam pracuje?

student

Himalaje tupetu i bezczelności, chociaż nie wiem czy to trafne słowa którymi można opisać tą sytuację.Sys Tell organizuje PRAKTYKI DLA STUDENTÓW ZA DARMO !! Przy czym wymagania co do wykształcenia zawodowego i praktyki dla osób które mają tam chapać jak osły są znacznie wyższe niż pracowników etatowych. To się nazywa "polskie" perpetuum mobile ... Mieć pracownika doskonale wykształconego który ciągnie projekty w taki sposób że właścicielom firmy opada koparka i to ZA DARMO !!! I niech się cieszy że w ogóle może do pracy przychodzić ... Ja myślę że za to że student może odwalać kupę roboty to powinien jeszcze zapłacić .... po prostu polska paranoja ;-(

przemo

Powyższa opinia bardzo słuszna, słyszę na okrągło od ludzi(usunięte przez administratora)

janek

Firma ok gorzej z Panem Marcinem, lubi się wyżywać na ludziach a [usunięte przez moderatora] to jego sposób radzenia sobie problemami, pracownikami, ma widocznie problemy ze sobą bo jak sobie coś zmyśli to na stałe już mu tak pozostaje, w dodatku każdego próbuje siłą do tego przekonywać, fachowo to się nazywa schizofrenia i urojenia. Bardzo lubi znieważać pracowników[usunięte przez moderatora].

Zostaw opinię o SysTell S.C. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SysTell S.C.