Systell Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Systell Sp. z o.o. sp.k.

Aktualność
Dzień dobry,

serdecznie witamy na naszym profilu w Gowork. Mamy nadzieję, że dzięki niemu będziemy mogli zapewnić Wam jak najwyższy komfort w pozyskiwaniu informacji o tym, co aktualnie dzieje się u nas w firmie.

Zachęcamy do odwiedzenia profilowych zakładek, dzięki którym łatwiej wyszukacie przydatne wiadomości. W sekcjach „O firmie” i „Dlaczego Systell” znajdziecie podstawowe informacje na temat naszej organizacji. Pozostałe zakładki powstały z myślą o osobach rozważających dołączenie do naszego zespołu. Dowiecie się z nich między innymi: jak tworzymy przyjazną atmosferę w pracy, jak przebiega rekrutacja, jak może rozwijać się Wasza kariera w firmie Systell  i co, oprócz wynagrodzenia możecie zyskać, pracując z nami.

Mamy nadzieję, że nadal będzie tak aktywni, jak dotychczas, a my będziemy mogli pozyskiwać najcenniejszy, bo prosto ze źródła, feedback na temat poziomu zadowolenia z pracy w naszej firmie. Ze swej strony, będziemy starać się wspierać Was w podejmowaniu ważnych decyzji dotyczących kariery.  Prosimy jednocześnie o przestrzeganie regulaminu portalu Gowork, a także ogólnie przyjętych zasad netykiety. Z góry dziękujemy!

Zespół Systell
Michalina

W Systell pracowałam 4 lata. Zaskoczyło mnie tak przyjazne środowisko ludzi z IT. Mówi się o specyfice tej branży, dlatego myślę, że ważne jest aby to zaznaczyć, że w firmie spotkacie cierpliwe i pomocne osoby. Najbardziej ceniłam sobie atmosferę jaka tu panuje. Wiedziałam, że mogę liczyć na wsparcie albo wyrozumiałość gdy coś poszło nie tak. W moim dziale były bonusy takie jak szkolenia branżowe, dostęp do narzędzi i platform do nauki. Mogłam je samodzielnie wybrać. Nie raz zostałam pozytywnie zaskoczona bonusem - premią, np. za bardziej wymagające zadanie albo za zaangażowanie w projekt. Polecam pracę tutaj osobom zaangażowanym, tych co nie lubią rutyny i graczom zespołowym. :)

Fajne miejsce na rozwój. Firma cały czas sie rozwija i w porównaniu do wielkich korporacji ma się wpływ na produkt oraz procesy w firmie. Ważne jest też poczucie stabilności, które firma zapewnia, mimo tego co się dzieję obecnie na świecie.

@Katarzyna

Jeżeli chodzi o rozwój, zapraszamy na naszą zakładkę: Przykładowe ścieżki kariery.

Patryk dział utrzymanie it

Bardzo miło wspominam pracę z Tomkiem i całym zespołem. Zawsze bezstresowo, świetne miejsce żeby zostawić swój ślad, można mieć spory wpływ na produkt i firmę nie jak w korpo... Ludzie wyrozumiali i tolerancyjni, dobre miejsce żeby rozwinąć skrzydła. Osoby które są tam od początku to prawdziwa skarbnica wiedzy i zawsze się nią dzielą co jest mega plusem dla osób nowych jaką kiedyś byłem.

@Patryk dział utrzymanie it

Dokładnie :) Polecam pracę z Tomkiem!

Ania z dz. Marketingu

Czytając niektóre opinie, odnoszę wrażenie, że mowa o innej firmie niż ta, w której pracuję od 2 lat. Napiszę więc dla tych, którym może to pomóc podjąć decyzję, jakie są moje doświadczenia. Na początek warunki mojej pracy - praca 100% zdalna, zarobki już na starcie były na poziomie satysfakcjonującym + premie co miesiąc i podwyżki (inicjowane przez firmę - to miłe zaskoczenie - nie musieć prosić i zabiegać o godziwe wynagrodzenie), pensja zawsze na czas, szkolenia - liczne wewnętrzne, rzadziej - zewnętrzne, ale za to są te, na których mi zależy, a nie narzucone z góry. Mimo pracy zdalnej mam bardzo intensywny kontakt z zespołem, a kilka razy w miesiącu także z ludźmi z pozostałych działów i z szefami. Generalnie panuje tu fajna, nie nadęta atmosfera. Zarówno pracownicy, jak i szefowie to pozytywnie nastawione osoby (szefowie bardziej konkretni, ale z ludzkim podejściem). Nie zdarzyła mi się dotąd żadna przykra sytuacja, bo już by mnie tu nie było. Szczerze zachęcam do poznania osobiście tej firmy i wyrobienia sobie zdania na temat atmosfery i ludzi.

Agnieszka
@Robert

I jak tam? Brałeś udział w rekrutacji? Jak było?

Witam, interesuje mnie wasza ocena względem pracy jako specjalista ds. wdrożeń. Od początku marca widnieje taka oferta na stronie. mam zamiar na nią aplikować. proszę jednak o opowiedzenie czegoś na temat atmosfery w trakcie pracy. i czy średnie zarobki są możliwe do wskazania?

Była pracownica Nowy wpis

Atmosfera nie jest zbyt przyjemna. Spiny między działami i zrzucanie winy z jednego działu do drugiego, przez co nie można czuć się dobrze w tej pracy.

Nikola Nowy wpis
@Była pracownica

Hej, a z jakich działów składa się całość? Ja kiedyś tu zaglądałam za pracą jako specjalista ds. obsługi klienta i może w najbliższym czasie będę się decydować. W czym wychodzą jakieś problemy? I czy odbija się to na zarobkach?

Gosia Nowy wpis

Jest tu może ktoś kto zatrudnia się jako Key Account Manager? Na stronie widzę ofertę sprzed paru miesięcy, która wciąż wygląda na aktywna, czy to stałe nabory? z jakiej podstawy się rusza przy tym wymaganym 3-letnim doświadczeniu?

Była pracownica Nowy wpis
@Gosia

szukają co chwilę nowych osób, bo pracownikom rozdają masowo wypowiedzenia :) Bez konkretnych powodów, wolą znaleźć kogoś kto będzie pracował za grosze i stawał na rzęsach, żeby tylko wyjść poza schemat i zadowolić przełożonego.

hej. Wiem, że oferta nie jest jak na razie aktualna, ale może jeszcze w przyszłości będzie ktoś potrzebny na stanowisku Customer Success Managera. Piszą w treści o znajomości systemów CRM i innych systemów IT. o jakich konkretnie może być mowa?

Nie jest tu mowa o jakiś konkretnych systemach CRM, chodzi nam ogólną znajomość takich systemów oraz ideę ich funkcjonowania. Nasza aplikacja również ma możliwość służenia jako system CRM stąd w treści ogłoszenia informację o znajomości systemów CRM oraz innych systemów IT. Ich znajomość ułatwiłaby pracę na naszym systemie oraz ogólnie pracę w dziale handlowym. Nie jest to jednak warunek konieczny.

Były_pracownik

Opinia o (usunięte przez administratora) w Systellu na stanowisku Specjalisty do spraw wdrożeń, w dziale WDR, jest bardzo pozytywna. Ludzie z zespołu są niezwykle pomocni, co znacząco ułatwia realizację zadań oraz integrację w firmie. Proces onboardingu został przeprowadzony od A do Z, co pozwoliło na szybkie zaznajomienie się z obowiązkami i kulturą organizacyjną. Płaca jest adekwatna do moich umiejętności, co dodatkowo motywuje do efektywnej (usunięte przez administratora) Jest to również świetna praca na wejście do świata IT, gdzie można zdobyć cenne doświadczenie oraz rozwijać umiejętności w obszarze wdrożeń systemów. Jednym z największych atutów (usunięte przez administratora) jest możliwość poznania różnorodnych branż od klientów i dostosowywanie się do ich wymagań. To daje nie tylko szeroki wgląd w różnorodność rynku, ale także pozwala na ciągłe poszerzanie horyzontów zawodowych. Dodatkowo, praca w Systellu umożliwia naukę od bardzo doświadczonych specjalistów, którzy są zawsze gotowi udzielić pomocy przy każdym zadaniu. To nieocenione wsparcie dla rozwoju zawodowego. Pracuje się tutaj hybrydowo, co oznacza możliwość (usunięte przez administratora) zarówno zdalnej, jak i stacjonarnej. Fajna lokalizacja firmy pozwala również na wyjścia po (usunięte przez administratora) na "miasto" oraz uczestnictwo w integracjach. Niestety, moim powodem odejścia z (usunięte przez administratora) w Systellu jest zmiana miejsca zamieszkania. Mimo to, chciałbym podkreślić, że doświadczenie zdobyte podczas (usunięte przez administratora) tutaj było dla mnie niezwykle wartościowe i z pewnością będzie stanowiło solidną podstawę dla mojej dalszej kariery zawodowej.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Systell Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko Customer Success Advisor? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Pracownik IT

Dążenie do korporacyjnych warunków bez uwzględnienia indywidualnych potrzeb pracowników - firma stawia bardziej na ogólne standardy niż na dostosowanie do konkretnych umiejętności i aspiracji pracowników.

@Pracownik IT

Dziękujemy za wartościowy komentarz. To prawda, chcemy wprowadzić pewne standardy, które pomogą w rozwoju firmy. Chcemy też jednak zadbać o indywidualny rozwój pracowników, dlatego zachęcamy do kontaktu osobistego lub zgłoszenie takiej potrzeby/pomysłów w anonimowej ankiecie. Prosimy o danie szansy pogodzenia tych dwóch aspektów, bo głęboko wierzymy, że jest to możliwe :)

Warunki finansowe w firmie są niezadowalające, płace są poniżej rynkowego standardu, co wpływa negatywnie na motywację pracowników. Brak przejrzystości w polityce wynagrodzeń.

W ostatnich miesiącach dokonało się w firmie wiele pozytywnych zmian, skutkujących ustandaryzowaniem warunków współpracy, szeroko rozumianych, nie tylko związanych z wynagrodzeniem. Wprowadzono zarządzanie poprzez cele, które między innymi wpłynęło pozytywnie na motywację pracowników. Dziękujemy za komentarz i życzymy powodzenia w nowym miejscu pracy.

Marcin - były pracownik

Atmosfera w firmie była ogólnie negatywna, zwłaszcza w kontekście relacji pomiędzy różnymi działami. Współpraca między zespołami wydawała się być bardziej konkurencyjna niż współpracująca, co wpływało negatywnie na efektywność pracy i realizację projektów. Jednym z głównych problemów było brak otwartej komunikacji między działami. Zamiast współpracy, były widoczne silne podziały i powielanie informacji, co skutkowało częstymi nieporozumieniami. Wiele projektów traciło na jakości z powodu nieskutecznej koordynacji między zespołami, co wpływało nie tylko na morale pracowników, ale także na reputację firmy wśród klientów. Podsumowując, doświadczenie w tej firmie było niestety negatywne z powodu problemów z atmosferą między działami, brakiem uczciwości w relacjach międzyludzkich oraz ograniczonymi perspektywami rozwoju zawodowego.

@Marcin - były pracownik

Marcinie Twoja ocena dotycząca atmosfery w firmie stoi w sprzeczności z oceną zdecydowanej większości aktualnych oraz byłych pracowników. Dlatego Twoją ocenę traktujemy jako mocno subiektywną, do której oczywiście masz prawo. W ostatnich miesiącach dokonało się w firmie wiele pozytywnych zmian, skutkujących poprawa komunikacji, integracją zespołów, koordynacją prac oraz zaplanowaniem ścieżek rozwoju w firmie. Dziękujemy za komentarz i życzmy powodzenia w nowym miejscu pracy.

Czy zdarzają się nadgodziny w Systell Sp. z o.o. sp.k.?

Jak w każdej firmie nadgodziny mogą się zdarzyć. Staramy się żeby ich rozliczenie było zgodne z oczekiwaniami pracowników.

A widziałem, że jeszcze jakiś czas temu była udostępniana oferta na Customer Success Managera, czy do teraz warunki można postrzegać jak mało rozwojowe? Wiem, że deklarowali finansowanie szkoleń, na własna rękę trzeba teraz sobie cos wybrać? nie ma programu dla każdego pracownika? wcześniej o nich tutaj pisano. W przypadku tego stanowiska jaki jest program?

GG co masz na myśli przez mało rozwojowe warunki na stanowisku Customer Success Manager? Poszukujemy osoby, która zna naszą branże i wie jak obsługiwać tego typu klientów. Nie jest to łatwa rekrutacja. Stanowisko jest rozwojowe ze względu na to, że chcemy się rozwijać i klientów będzie przybywać, potrzebny jest dobry zespół od obsługi klientów. A co do szkoleń, w zależności od potrzeb firmy szkolenia są finansowane. Stawiamy na takie szkolenia pracownika, która podniosą jego kompetencję oraz wpłyną na rozwój firmy.

Brak jasno określonych ścieżek kariery i możliwości awansu, co sprawia, że pracownicy tracą motywację do długoterminowego zaangażowania.

@Paweł

Pracownik przychodząc do organizacji nie jest zawsze jest zdecydowany w jakim kierunku chce się rozwijać. Raczej staramy się przygotować indywidualne ścieżki kariery, role dla pracowników, uzgodnione z pracownikiem. W związku z tym, że mamy bardzo dużo możliwości rozwoju w wielu działach, stawiamy na podejście systemowe, czyli opracowane z góry ścieżki kariery, nad którymi cały czas pracujemy oraz ścieżki indywidualne, dopasowane do pracownika. Możliwości rozwoju jest dużo, tylko pracownik również musi chcieć się rozwijać.

Roman

Czy firma organizuje staże dla studentów? A jeśli tak, to dla ilu osób, mniej więcej, w skali roku?

@Roman

Staże są organizowane najczęściej wtedy, kiedy jest wolny wakat w danym dziale i z myślą o długofalowej współpracy. Specyfika naszej organizacji oraz aplikacji nie pozwala nam na organizowanie krótkich staży, w dużej ilości.

Tester

Brałem udział w rekrutacji na stanowisko Tester oprogramowania. Nie otrzymałem pracy, ale bardzo fajne było to, że otrzymywałem informację na każdym etapie, jasne komunikaty i odpowiedzi.

Michalina

Co wchodzi w socjal Systell Sp. z o.o. sp.k.?

Co do benefitów, jakie oferujemy są to opieka w Luxmed oraz karta Multisport współfinansowane przez firmę. Są również organizowane od czasu do czasu pizza, kanapki oraz różne tematyczne biurowe akcje. Firma organizuje również szkolenia dla swoich pracowników.

Kandydat na testera

Aplikowałem na stanowisko testera oprogramowania i Pan Maciej W. kierownik testów przesłał maila z zaproszeniem do kolejnego etapu czyli wykonania zadania rekrutacyjnego. Zadanie wykonałem poświęcając na to kilka godzin. Po przesłaniu zadania cisza przez dwa tygodnie, po tym czasie dostałem automatyczne podziękowanie z portalu pracuj pl, które oczywiście jest przesyłane jednym kliknięciem do wszystkich uczestników. Oczywiście o feedbacku nie ma mowy. Nie polecam aplikować do tej firmy bo nie szanują kandydatów biorących udział w rekrutacji.

aaa

tez chętnie bym się dowiedział. Ty już aktualnie w firmie testujesz? co do wymogów faktycznie próg przejścia jest tak ciężki jak piszą? ile osób zazwyczaj kandyduje czy w firmie jest spora konkurencja?

@Kandydat na testera

Dzień dobry, rekrutacja cały czas trwa. Zostało zamknięte jedynie ogłoszenie. Jesteśmy w trakcie rozmów z kandydatami. Na pewno otrzyma Pan informację o wyniku testu.

Zadaniem było opisanie strony podanej przez nas. Na to zadanie była przewidziana godzina.

@aaa

Na stanowisko aplikowało ponad 900 osób, a szukana jest obecnie 1 osoba. Proces weryfikacji CV jest tym samym długi, zadanie ma nam pomóc wytypować osoby, które mają potencjał.

Katarzyna

Czyli sam czujesz, że masz wpływ na produkt? A w jakim tak właściwie zakresie? Masz na myśli pracę zespołową czy indywidualnie też coś wnosisz od siebie? A ten rozwój w kontekście pracownika jak widzisz?

@Katarzyna

Mamy wpływ zarówno zespołowo, jak i indywidualnie. Oczywiście jest tak, że nie wszystkie pomysły są wdrażane, ale fajnie, że firma słucha pracowników i ich sugestii.

Didi

Jako były pracownik mogę napisać że jestem zadowolony ze współpracy z systellem. Otrzymałem możliwości rozwoju, firma dostosowała się do kierunku jaki chciałem obrać. Zarobkowo też byli otwarci na nagocjację i zawsze się dogadywaliśmy. Atmosfera w pracy była zawsze pogodna i chętnie przychodziłem do biura, mimo możliwości pracy zdalnej. Rozstanie z firmą również było oparte na zrozumieniu i dobrej atmosferze do samego końca. Polecam tą firmę.

Podobno pracując jako brak można liczyć na (usunięte przez administratora) na rękę. Czy to prawda?

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Niestety, nie możemy odnieść się do pytania, ze względu na pominięcie w nim istotnych szczegółów. Ponadto, warunki wynagradzania są w naszej firmie ustalane i omawiane wyłącznie pomiędzy jej przedstawicielami a pracownikiem, w oparciu o zajmowane przez niego stanowisko oraz posiadane kompetencje. Zachęcamy do aplikowania i osobistej rozmowy na ten temat.

Rozważam

Czy oprócz wynagrodzenia można liczyć na jakieś dodatki do pensji? Czy jest np. opieka medyczna, wejściówki na siłownię, samochody ;), itp.?

@Rozważam

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Informacje o dodatkach do wynagrodzenia, z których korzystają pracownicy zamieściliśmy w zakładce Benefity na naszym profilu. Zachęcamy też do poznania treści pozostałych zakładek. Mamy nadzieję, że będą one pomocne przy podejmowaniu decyzji o aplikowaniu na wybrane stanowisko.

Patryk dział utrzymanie it

@Patryk dział utrzymanie it

Dokładnie :) Polecam pracę z Tomkiem!

Zostaw merytoryczną opinię o Systell Sp. z o.o. sp.k. - Poznań

• Jak się pracuje w Systell Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Systell Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Systell Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Systell Sp. z o.o. sp.k.