Opinie o Klar Glass w Pobiedziska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Klar Glass. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Klar Glass o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klar Glass w Pobiedziska

Firma nie płaci małym firmom za usługi. Dopiero po wezwaniu. Pracując dla nich, nie liczcie na szybką wypłatę

Jasiek

Firma ma dobre opinie a jeśli nawet czasami coś nie idzie dobrze to nie znaczy, że jest w firmie źle,

Opertor

Chciałbym się dowiedzieć co z inwestycją? Będzie nie będzie bo nie wiem czy aplikować do tej firmy. Dzięki za info.

Kierowca bombowca

Świetna atmosfera, zaloga na produkcji lacznie z technologami zna sie na rzeczy.Zarobki tez niezle, maly zakład A nie korporacja gdzie cię wciskają jak cytrynę. Oby tak dalej!!!!

Tu się pracowało
@Kierowca bombowca

Ha..ha..ha.. Skoro jest tak dobrze to dlaczego ludzie się zwalniają lub nie chcą przyjść pracować....

Raf
@Kierowca bombowca

Jaki zarobki ?? O czym ty mówisz ? Dramat !!!

Tom
@Tu się pracowało

Szkoda gadać, nawet Ukraińcy odchodzą, o czymś to świadczy.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Klar Glass po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Monter instalacji klimatyzacyjnych i chłodniczych. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
obiektywnie

Świetny pracodawca ale do tego trzeba być dobrym pracownikiem a nie każdy taki jest!!

butelka
@obiektywnie

BRAWO DLA WAS!!!!

Operator87

Powiem tak: ten kto jest nie nauczony roboty, zawsze będzie w du#ie źle.. Ja w hucie robię od lutego 2011 roku i jestem zadowolony. Ktoś kto ma podejście do pracy takie żeby zarobić, a się nie narobić nie bedzie tam szczęśliwy. Ile dajesz z siebie, tyle ci dają. Firma miała mały kryzys, raz nie wypłacił socjalnego w roku ale teraz płaci pod gruszą i na święta, wyplata na czas i jak już pisałem nawet przed czasem. Stawka na aut. indywidualnie od zaangażowania i umiejętności na automacie. Jedni ją lubią drudzy nie. Mogę polecić pracę tym którzy mają odpowiedzialne podejście do pracy. Skoro zgadzasz się przy podpisaniu umowy na taką stawkę jaką ci oferują, dajesz z siebie tyle ile możesz. Na pewno kierownicy to docenią i odpowiednio Cię wynagradzą. Wszystko zależy od ciebie. Minusem tej pracy jest to ze trzeba pracować "świątki, piątki i niedziele". Sugerował bym właścicielom pomyśleć o jakiś dodatkach za pracę w święta i w niedzielę a pracownicy chętniej chodzili by w takie dni jak te. Inwestycja pod koniec tego roku otwiera nowe drzwi i możliwości. Podsumowując to wszystko warto spróbować pracy w tej firmie. Pozdrawiam.

Operator87
@Operator87

A co do komentarzy byłych pracowników, to niech się pochwalą za co wyleciali z pracy. Zwalniają tylko za alkohol, "lesertwo" i za nie chodzenie do pracy. Przynajmniej jak tam robie za to zwalniano pracowników.

adews

BZDURY PISZESZ MASZ PUSTO W GŁOWIE BARANIE

Lucas
@adews

To się nazywa konstruktywna polemika: "BZDURY PISZESZ MASZ PUSTO W GŁOWIE BARANIE" - lepiej sie człowieku nie odzywaj więcej. Operator87 ma racje, jak się komuś nie chce robić , to zawsze będzie w (usunięte przez administratora) źle.

@Operator87

No i jest inwestycja? Czy raczej nie?

Shaman
@Zainteresowany

Niema. Jak narazie sie na nią nie zapowiada.

Poszukiwacz

Wiadomo czy będzie inwestycja?

Dorota

@Zainteresowany, czy planujesz aplikować do Klar Glass? Jakie stanowisko Cię interesuje? Na stronie firmy znajdują się aktualne oferty pracy: http://klarglass.com/kariera/ Czy będziesz chciał aplikować na któreś z nich?

@Dorota

Zależy czy będą inwestycje

@Dorota

To są te inwestycje czy Nie?

Shaman
@Zainteresowany

Aktualnie są planowane na Marzec. Czy bedzie w końcu się dopiero okaże.

@Shaman

Jaka jest prawda nie wie nikt. Z roku na rok przekładana inwestycja. Trochę nie zachęca do aplikowania.

Witam . Skoro mogę tu napisać opinie to dobrze się składa bo mam parę zdań od siebie do dodania . Gdy wynika jakiś konflikt między pracownikami to prezes wierzy osoba które są wulgarne itd . Na poczatku bywa dwulicowy ,a pozniej klamie w zywe oczy ze jakas sprawę wyjasni ,a tak naprawde jest po stronie osób ktore sa winne ,moobing, hamstwo, zero szacunku dla pracownika , a o zarobkach to już nie wspomnę , najniższa krajowa , człowiek pracuje w weekendy i święta , a tu zero dodatku . Wiekszosc Ukraińców, którzy mimo to , że ledwo mówili po Polsku zostali brygadzistka itp. Prezes z Ukraińcem się przywita , poda rękę itd , a Polaka udaje , że nie widzi . Pozdrawiam :-) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Większą pensja i podejście z szacunkiem do pracownika

Zombi

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś?

Karol

Pisałeś swoją opinię jakiś czas temu. Jak wyglądają obecnie relacje z przełożonym? Czy atmosfera w pracy zmieniła się na lepszą? Według Ciebie wynagrodzenie nie jest wysokie. Czy rozbudowany socjal lub szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe mogłyby to zrekompensować?

Stachu_z_milowego_lasu

Jakie zarobki kadry inżynierskiej/specjalistów ? Wypłacają trzynastki i inne benefity ?

Jak tam inwestycje? Są już czy za rok? Czy hmm może tak czy będą w ogóle?

Admin

Masakra a nie firma

@

Jak tam w firmie się dzieje? Operatorów nie potrzebują? Ile tam można wyciągnąć?

Oper
@@

Witam. Potrzeba ludzi do pracy na automatach a o pieniądzach trzeba rozmawiać osobiście. Firma w tym roku będzie przeprowadzać inwestycje.

@
@Oper

Dzięki za info. Tylko z tą inwestycją. Miała być w tamtym roku. To może po inwestycji spróbuję złożyć dokumenty.

Oper
@@

Inwestycja napewno w tym roku ( ok października) Decyzja należy do Ciebie.

@Oper

I jak będzie remont pieca? No i czy po remoncie dołożą jakieś linie produkcyjne? Będzie potrzeba więcej ludzi?

Dorota

@Lucas, dlatego może mógłbyś dodać merytoryczną wypowiedź na temat pracy w Klar Glass? Opisz proszę warunki zatrudnienia i atmosferę pracy. Masz jakieś wskazówki dla osób, które chcą aplikować do Klar Glass?

Dorota

@Jajajaja, a co możesz powiedzieć o warunkach zatrudnienia? Jaka umowa na start? Jaka atmosfera pracy jest w Klar Glass? Wszystkie dodatkowe informacje będą pomocne dla osób, które planują podjąć pracę w tej firmie.

Jak wygląda dziś wynagrodzenie w Klar Glass? Czy od dodania ostatniej opinii jego poziom uległ zmianie?

Jajajaja

Średnia pensja na automacie 2.500zł netto

Jajajaja
@Jajajaja

Oczywiście nie na starcie.

Janusz

Klar Glass ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Wiadomo, że nawet najlepsi maja swoich hejterów!!

Kierowca

A jak wygląda praca na automatach? Jaka pensja? Atmosfera?

Technolog
@Kierowca

Praca na poziomie.Pakiet socjalny na najwyzszym poziomie.Pracownik jest doceniany na kazdym kroku.Polecam

Onej
@Technolog

A zapłacone jest już urlopowe za 2016? Podaj jaki jeszcze social jest. Mieszkania nie płacone w terminie i inne opłaty? No to brawo.

Operator1
@Onej

Socjalne 2 razy w roku. Wypłata na czas albo przed czasem.

Pracownik w tej firmie to jest podgatunek człowieka. Nie szanowany i źle opłacany. Nie polecam tej firmy.

Operator1

Ja jestem z pracy zadowolony. Pracuję na automacie kilka lat. Jak się przykladasz do pracy to tak Cię i pracodawca docenia.

Sort

Firma zajebi/sta! Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Klar Glass - Pobiedziska

• Jak się pracuje w Klar Glass?

Zobacz opinie na temat firmy Klar Glass tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klar Glass?

Klar Glass
3.6/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Fabryczna 4
    62-010 Pobiedziska