Agencja Zatrudnienia Efekt Sp. z o.o. sp.k.

Strzelce Krajeńskie

Opinie o Agencja Zatrudnienia Efekt Sp. z o.o. sp.k.

pozdrawiam janinap

jeśli chodzi o firme efekt jest to jedyna firma na której można polegac i ludziach pracujących w biurach solidni troskliwi zawsze zpomoca nie zostawiają opiekunki w potrzebie starają pomuc wyjść na prosto a i koordynatorzy na stronie niemieckiej sprawdzają miejsca chyba ze jest b daleko wtedy ryzykują tez ale jak co sa oni dla opiekunek polecam sama ich sprawdziłam a mogę powiedzieć ze pracuje od 15lat po różnych firmach przeszłam i sama prywat tez ale takiej firmie i szefostwa i ludzi co pracują podziwiam solidni uprzejmi pomocni i wogule nie zawodzą tak ze polecam a i zarobki niezle można tez negocjować dzwoncie i pracujcie w tej firmie jak wam pasuje nikt nie narzuca wam pozdrawiam janina P.

Andziulka7

Pozdrowienia dla przemiłej konsultantki p.Małgorzaty !Dzięki niej nabrałam zaufania do agencji i mam nadzieję na miłą współpracę.

Betka
@Andziulka7 17.04.2018 20:29

opinię się wystawia raczej po zakończonym zleceniu. Ale oczywiste że Andziulka to jedna z osób pracujących w biurze.

Andziulka7

Staram się o pracę poprzez tę agencję.Bardzo miła konsultantka p.Małgosia udzieliła mi wielu informacji,mam nadzieję,że zdecyduję się na współpracę,mimo wielu negatywnych opinii o agencji w internecie.

Agata

Bardzo dziwne, że strona ze wszystkimi negatywnymi opiniami została usunięta i pojawiła się nowa strona . Tak samo opinie na innych stronach są notorycznie kasowane ! To niedopuszczalne. Uważajcie na tą firmę, oszukała bardzo dużo osób, zastanówcie się sto razy przed podjęciem pracy u nich.

Agata

anonymous
@Agata 17.04.2018 14:26

czemu bzdury wypisujesz f efekt nie taka

Zostaw opinię o Agencja Zatrudnienia Efekt Sp. z o.o. sp.k. - Strzelce Krajeńskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Zatrudnienia Efekt Sp. z o.o. sp.k.