Agencja Zatrudnienia Efekt Sp. z o.o. sp.k.

Strzelce Krajeńskie

Agencja Zatrudnienia Efekt Sp. z o.o. sp.k.
1 11

Opinie o Agencja Zatrudnienia Efekt Sp. z o.o. sp.k.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Kamil

@Kazia, o jakiej sytuacji mówisz? Czy mogłabyś powiedzieć coś więcej? W tym momencie Twoja opinia jest bardzo ogólna i niewiele mówi na temat pracy poprzez Agencja Zatrudnienia Efekt. Czy ktoś z Was także współpracował z tą firmą? Jakie widzicie plusy i minusy tej współpracy? Zachęcam Was do dodawania swoich opinii!

Agata

Bardzo dziwne, że strona ze wszystkimi negatywnymi opiniami została usunięta i pojawiła się nowa strona . Tak samo opinie na innych stronach są notorycznie kasowane ! To niedopuszczalne. Uważajcie na tą firmę, oszukała bardzo dużo osób, zastanówcie się sto razy przed podjęciem pracy u nich.

anonymous
@Agata 17.04.2018 14:27

Pracowała Pani w tej firmie? Dlaczego ma Pani takie zdanie,?

Kazia

Nie polecam. Opiekunka zostaje w razie potrzeby bez pomocy.

Kamil

Zapraszam do nowych wpisów osoby, które są obecnie lub były w przeszłości związane z firmą Agencja Zatrudnienia Efekt, chętnie poznamy waszą ocenę współpracy z tą firmą! @Aneta, Twój wpis jest bardzo krótki i za wiele nam nie mówi, więc zachęcam Cię do bardziej merytorycznej opinii, dlaczego nie polecesz pracy w firmie Agencja Zatrudnienia Efekt. @Halina, w swoim komentarzu piszesz, iż ten pracodawca zostawił Cię na lodzie, proszę napisz nam więcej szczegółów dotyczących tej sprawy. Twój kolejny wpis w tym temacie będzie dla nas bardzo istotny.

Aneta

co tu duzo pisac, nie polecazm

Halina

Nie polecam współpracy z tą firmą , zostawili mnie na lodzie

Agata

anonymous
@Agata 17.04.2018 14:26

czemu bzdury wypisujesz f efekt nie taka

pozdrawiam janinap

jeśli chodzi o firme efekt jest to jedyna firma na której można polegac i ludziach pracujących w biurach solidni troskliwi zawsze zpomoca nie zostawiają opiekunki w potrzebie starają pomuc wyjść na prosto a i koordynatorzy na stronie niemieckiej sprawdzają miejsca chyba ze jest b daleko wtedy ryzykują tez ale jak co sa oni dla opiekunek polecam sama ich sprawdziłam a mogę powiedzieć ze pracuje od 15lat po różnych firmach przeszłam i sama prywat tez ale takiej firmie i szefostwa i ludzi co pracują podziwiam solidni uprzejmi pomocni i wogule nie zawodzą tak ze polecam a i zarobki niezle można tez negocjować dzwoncie i pracujcie w tej firmie jak wam pasuje nikt nie narzuca wam pozdrawiam janina P.

Andziulka7

Pozdrowienia dla przemiłej konsultantki p.Małgorzaty !Dzięki niej nabrałam zaufania do agencji i mam nadzieję na miłą współpracę.

Betka
@Andziulka7 17.04.2018 20:29

opinię się wystawia raczej po zakończonym zleceniu. Ale oczywiste że (usunięte przez administratora)to jedna z osób pracujących w biurze.

Andziulka7

Staram się o pracę poprzez tę agencję.Bardzo miła konsultantka p.Małgosia udzieliła mi wielu informacji,mam nadzieję,że zdecyduję się na współpracę,mimo wielu negatywnych opinii o agencji w internecie.

Zostaw opinię o Agencja Zatrudnienia Efekt Sp. z o.o. sp.k. - Strzelce Krajeńskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Zatrudnienia Efekt Sp. z o.o. sp.k.