Agencja Efekt

Strzelce Krajeńskie

Opinie o Agencja Efekt

rosa

Duża agencja, chcąca uchodzić za bardzo poważną. Pierwszy kontakt b.miły zrobimy, załatwimy itd. W praktyce; niedoinformowanie o ofercie; b.ważne pacjent wstaje w nocy, czy podpisywanie się na jakichś dziwnych papierach firmy kopperującej z nimi w Niemczech. Zdarzają się wypadki wysyłania opiekunek bez podpisania umowy! Praca koordynatora polega na jej braku, czyli odsyłaniu do niemieckiego odpowiednika, który odsuwa każdy problem. Agencja potrafi też wdać się w układ niekorzystny dla niej, czyli rządzi opiekunka, do tego stopnia że wybiera sobie zmienniczki, w zależności od nastroju. Zbywanie telefonów, trudno się dowiedzieć nawet jak wrócić do kraju, czysta nonszalancja. Mnie konsultatka odłożyła słuchawkę, bo zmienniczka już nadawała na mnie bzdury, a sama zostawiła bajzel, który mi zajął tydzień sprzątania, ale miała lepszy niemiecki, więc się wdała w łaskę Niemców. Krótko mówiąc, agencja typu, im bardziej w las, tym nie ma nas. Nie polecam, jestem długoletnią opiekunką, ale tylko z tą agencją kompletnie mi nie wyszło. Mierny stawiam za wypłatę na czas, ale to dzisiaj standard, bo agencji jest jak psów.

Zostaw opinię o Agencja Efekt - Strzelce Krajeńskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Efekt