DANLEX Ośrodek szkoleniowy

Zabrze

Opinie o DANLEX Ośrodek szkoleniowy

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże dla pracowników może być znaczenie benefitów pozapłacowych. Czy DANLEX Ośrodek szkoleniowy jest takim przedsiębiorstwem?

Agnieszka

Ogólne podejście pana z bhp bardzo dziwne.

Stefan Jarosz

Polecam szkolenia w firmie Danlex! Uczestniczyłem w szkoleniu z pierwszej pomocy przedmedycznej z kolegami. Profesionale podejście oraz miła atmosfera w ośrodku.

Szukasz pracy?

Mieczyslaw

Byliśmy na szkoleniu BHP chcemy podziękować Panu behapowcowi prowadzacemu szkolenie za dobre przeszkolenie calej naszej ekipy bardzo polecam.

Jan

W ogóle nie polecam. Brak kompetencji.

Dawid

Ta firma to jakaś porażka!! Oferuja szkolenie Sep a jak przyszedłem to egzamin była kase zabrali za szkolenie ktorego nie było.

Mirek

Polecam firmę DANLEX Sp. z o.o. Miła i profesjonalna obsługa. Szkolenia SEP na najwyższym poziomie.

Zostaw opinię o DANLEX Ośrodek szkoleniowy - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DANLEX Ośrodek szkoleniowy