DANLEX Ośrodek szkoleniowy

Zabrze

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 6 ocen.

Opinie o DANLEX Ośrodek szkoleniowy

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DANLEX Ośrodek szkoleniowy

Administrator

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże dla pracowników może być znaczenie benefitów pozapłacowych. Czy DANLEX Ośrodek szkoleniowy jest takim przedsiębiorstwem?

Agnieszka

Ogólne podejście pana z bhp bardzo dziwne.

Stefan Jarosz

Polecam szkolenia w firmie Danlex! Uczestniczyłem w szkoleniu z pierwszej pomocy przedmedycznej z kolegami. Profesionale podejście oraz miła atmosfera w ośrodku.

Szukasz pracy?

Mieczyslaw

Byliśmy na szkoleniu BHP chcemy podziękować Panu behapowcowi prowadzacemu szkolenie za dobre przeszkolenie calej naszej ekipy bardzo polecam.

Jan

W ogóle nie polecam. Brak kompetencji.

Dawid

Ta firma to jakaś porażka!! Oferuja szkolenie Sep a jak przyszedłem to egzamin była kase zabrali za szkolenie ktorego nie było.

Mirek

Polecam firmę DANLEX Sp. z o.o. Miła i profesjonalna obsługa. Szkolenia SEP na najwyższym poziomie.

Zostaw opinię o DANLEX Ośrodek szkoleniowy - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DANLEX Ośrodek szkoleniowy