DANLEX Ośrodek szkoleniowy

DANLEX Ośrodek szkoleniowy
4 7

Opinie o DANLEX Ośrodek szkoleniowy

Roman

@Patryk, przedstawiłbyś dokładniej, co miałeś na myśli w zamieszczonym przez Ciebie wpisie? Jaka relacja łączy Cię z DANLEX Ośrodek szkoleniowy? Ze względu na tematykę tego forum, proszę Cię o wyłącznie merytoryczne opinie o tej firmie jako pracodawcy.

Patryk

Zachowanie poniżej normy. Natręctwo przez telefon.... Ostrzegam

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże dla pracowników może być znaczenie benefitów pozapłacowych. Czy DANLEX Ośrodek szkoleniowy jest takim przedsiębiorstwem?

Agnieszka

Ogólne podejście pana z bhp bardzo dziwne.

Stefan Jarosz

Polecam szkolenia w firmie Danlex! Uczestniczyłem w szkoleniu z pierwszej pomocy przedmedycznej z kolegami. Profesionale podejście oraz miła atmosfera w ośrodku.

Mieczyslaw

Byliśmy na szkoleniu BHP chcemy podziękować Panu behapowcowi prowadzacemu szkolenie za dobre przeszkolenie calej naszej ekipy bardzo polecam.

Jan

W ogóle nie polecam. Brak kompetencji.

Dawid

Ta firma to jakaś porażka!! Oferuja szkolenie Sep a jak przyszedłem to egzamin była kase zabrali za szkolenie ktorego nie było.

Mirek

Polecam firmę DANLEX Sp. z o.o. Miła i profesjonalna obsługa. Szkolenia SEP na najwyższym poziomie.

Zostaw opinię o DANLEX Ośrodek szkoleniowy - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DANLEX Ośrodek szkoleniowy