Opinie o Zakład Pogrzebowy Olimp w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie Zakład Pogrzebowy Olimp, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Pogrzebowy Olimp o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Pogrzebowy Olimp w Wrocław

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy Zakład Pogrzebowy Olimp?

Pracownik Nowy wpis

Jestem pracownikiem długoletnim i jest to jeden z najlepszych pracodawców w tej branży we Wrocławiu !!

Alina Walkowiak Nowy wpis

Dziękuję Pracownikom Zakładu Pogrzebowego za rzetelne i pełne powagi i profesjonalizmu w ostatniej ziemskiej drodze mojej Mamy Otylii. Alina Walkowiak

Strzelinianka Nowy wpis

Byłam nie raz na pogrzebie organizowanym przez firmę Olimp i za każdym razem było tak samo profesjonalnie widać że im zależy na wysokim standardzie dobrze że mamy taki zaklad w Strzelinie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Grażyna

Podziękowanie dla pracowników Zakładu Pogrzebowego " OLIMP" Szanowni Państwo pragnę bardzo serdecznie podziękować za przygotowanie pogrzebu mojej mamy. Cała jego organizacja przepełniona była serdecznością, życzliwością i opieką ze strony pracowników Firmy. Jestem, jeśli można ująć to takimi słowami, oczarowana całą oprawą ceremonii na cmentarzu. Wykazaliście Państwo najwyższy kunszt w swojej pracy. No i dodatkowo - kosztowo również jesteście konkurencyjni. Grażyna Szczęśniak

Janki

Witam chciałam bardzo podziękować firmie Zakład Pogrzebowy Olimp za wzięcie na siebie całego ciężaru zorganizowania pogrzebu mojego ojca A.M. Wszystko było zrobione profesjonalnie. Z bardzo dużym wyczuciem przygotowano ostatnie pożegnanie w kaplicy Olimp w Strzelinie a następnie pochówek ojca. Obsługa bardzo miła i pomocna.

Monika Dobrowolski Düsseldorf

Witam serdecznie Wszystkich, jestem bardzo zadowolona z firmy Olimp z siedzibą w Strzelinie. Moje doświadczenia z firmą Olimp zaczęły się w styczniu 2017r kiedy to prosiłam o sprowadzenie ciała mojego męża do Pl z Niemiec. Po rozeznaniu się we wrocławskich firmach mieli cenę prawie jedną z niższych a patrząc dla porównania jak wyglądają ceremonie u innych firm a w Olimpie wyszło na to ze najlepszą. Chodzi mi o namioty trawy krzesła karawany itp. Inni niestety mieli dziury w ziemii dwie liny i namiot goły - koszmarny widok aż zrobiłam zdjęcia. Firma udzieliła mi najpełniejszych informacji a w zasadzie jeden pan, który pilotował całą sprawę. Ściągnęli tez auto męża i opłacili parking policyjny, za który pózniej zwróciłam pieniążki natomiast za ściągnięcie auta pani nie chciała nic. Bardzo mi pomogli.. nie odczułam żadnego nacisku ze strony pracownika. Załatwili księdza, kwiaty, wszystko, pożegnanie odbyło sie w kaplicy Olimp- bardzo wysoki poziom obiektu, znajomi z Niemiec byli bardzo zaskoczeni. Spodziewałam sie dodatkowych kosztów, ale zapłaciłam to co ustaliłam na początku. Serdeczne dziękuje, ostatnio tez byłam na pogrzebie organizowanym przez Olimp, było tak samo dobrze zorganizowane wiec postanowiłam napisać opinie bo wiem że ta firma robi to profesjonalnie. Dziękuje.

paqpoint

Chciałbym serdecznie odradzić korzystania z usług zakładu pogrzebowego Olimp. Właściciel firmy jest człowiekiem nieuczciwym i, mogę to powiedzieć bez obawy popełnienia oszczerstwa, kłamcą. Moje doświadczenie z zakładem Olimp polegało na tym, że sprowadziłem z zagranicy urnę z prochami, podając firmie kurierskiej adres Zakładu we Wrocławiu przy ulicy Łódzkiej 25a. Kiedy, usłyszawszy horrendalną cenę usługi, postanowiłem przekazać zlecenie innej firmie, właściciel łaskawie wyraził swoją zgodę, ale powiedział, że po urnę trzeba pojechać do Strzelina - to oczywiste kłamstwo - po co miałby ją tam wywozić, wiedząc, że pogrzeb ma miejsce we Wrocławiu. W rozmowach ze mną szkalował swoją konkurencję, mówił o zatrzymanym za pijaństwo prawie jazdy właściciela jednego z konkurencyjnych zakładów, a winę za koszmarnie wygórowaną cenę swoich usług zwalał na niekompetencję własnych pracowników. Szczerze odradzam, każdy inny wrocławski zakład pogrzebowy wydaje się wielokrotnie lepszym wyborem.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Pogrzebowy Olimp - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zakład Pogrzebowy Olimp