Integral logistic

Integral logistic

Opinie o Integral logistic

Stefan

Nikt nie mówił, że będzie lekko. Jak komuś zależy na pracy to poradzi sobie.

Byly kierowca

Miałem okazje tam pracować, bylem zielony bez doświadczenia, pojechałem w trasę z "doświadczonym kierowca" który po prostu nie nadawał się do tej pracy, bo chlać i bać się jeździć po dużych miastach to mialem na początku, a on obsrany był wszędzie gdzie było trochę ciężej jechać. W dodatku był alkoholikiem i z rana byl nie do życia. Po takim mobingu i pseudo przyuczeniu dostałem 1200 zł, a kurs trwal 2,5 tygodnia. Mówił, że nie nadaję się do tego zawodu, że jestem jakiś głupi nie myślący itd. Tak stresował mnie, że w koncu mialem dosyć i postanowiłem, ze wracam do domu, bo z czubkiem nie bede jezdzil. Dzisiaj juz mam staż prawie dwa lata i jeżdżę sam. Nie dałem sobie wmówić, że sie nie nadaje do tego zawodu, malo tego mapa mi nie jest potrzebna tak jak mi próbował wpoić teraz większość tras znam na pamięć, bo sporo jeżdżę po europie, a ten glupek wyjmowal mape każdego dnia i sprawdzał trasę, mimo tego, że jezdzil ta trasa do anglii 1000 razy. Śmieszna firma, (usunięte przez administratora) DD i cieszę się, że po takim idiocie nie zrezygnowałem z tego zawodu, bo najzwyczajniej się gość mylił. Mówił jeszcze ze nigdy sam jezdzic nie będę, a tak naprawdę jezdzilem z innym kierowca tylko tydzień i potem wsiadłem sam i tak jest aż do dzisiaj. Nie polecam tej firmy

Nie polecam. Ogłaszają się non stop szukają gł młodych bez praktyki dlatego ze dają im śmieszne stawki wyjazdy od 3 tyg za które płacą 5500 żenada a gdzie życie ... po prostu woła niedoświadczonych bo co taki im się postawi jeździ za tyle ile powiedzą. Odradzam chopy !!!!!

Zdzislaw

Złodzieje, szukają jeleni na przerzuty i wypłacają tysiąc złotych po 3 tygodniach w trasie. Nie polecam, bo kręcą jak się da.

Zostaw opinię o Integral logistic - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Integral logistic