Opinie o Hospod Katarzyna Ogród Kaszubski w Kościerzyna

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Hospod Katarzyna Ogród Kaszubski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hospod Katarzyna Ogród Kaszubski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hospod Katarzyna Ogród Kaszubski w Kościerzyna

Administrator Nowy wpis

Hospod Katarzyna Ogród Kaszubski prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko Specjalista. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających pracę w firmie.

Ogród Kaszubski

Odradzam ubieganie się o pracę w Ogrodzie Kaszubskim. W związku z rozbudową ogłaszają, że potrzebują pracowników, tymczasem zapraszają na dni próbne za nawet nie najniższą stawkę godzinową, po czym  krótkim SMS-em bez podania przyczyny informują, że nie mogą zatrudnić. Jest to kompletny brak profesjonalizmu. Reasumując w związku z dużą ilością prac do wykonania właścicielka obrała sobie łatwy sposób na chwilowe, kilkudniowe ,, zatrudnienie" bez żadnych zobowiązań(z uzyskanych informacji było więcej takich osób ) Pozostaje tylko skwitować tematycznie, że  Ogród Kaszubski to miejsce w którym długo korzeni nie zapuścisz .

Była pracownica
@Ogród Kaszubski

Niestety, ale to 100% prawdy. Nie rozumiem tylko jak można prowadzić interes opierający się na przede wszystkim na kontakcie z ludźmi a zachowywać się w tak dziecinny sposób... Brak słów ????

@Ogród Kaszubski

Większość naszych pracowników pracuje już kilka lat, więc chyba nie jest tak źle...

Ja Nowy wpis
@Ogród Kaszubski

Dokładnie, przyjmują na czas dużej dostawy, wykorzystają i podziękują esemesem, dziewczyny nie dajcie się oszukać, bo chcą zatrudnić tylko na czas ciężkiej fizycznej pracy

Werka Nowy wpis

Nie jest to najlżejsza robota typu siedzieć i uśmiechać się, ale warunki pracy oceniam na bardzo dobre. Kto lubi ogrodnictwo się tu odnajdzie. Właściciele liczą się z ludźmi, szanują i płacą całkiem dobrze. Takie moje zdanie, pozdrawiam.

@Pracownik Nowy wpis

Witam Czytam opinie i mam wrażenie że dotyczą innej rzeczywistości niż tej ,której osobiście doświadczyłam.Własciciele to profesjonaliści,otwarci na pracownika ,życzliwi i mądrzy.Maja prawo zatrudnieniać na okres próbny i mają prawo podziękować jeśli ktoś się nie sprawdzi,co niestety nie jest wcale wyjątkową sytuacją. Jeśli ktoś wykazuje zaangażowanie i odpowiedzialnie podchodzi do pracy to zawsze jest doceniany .Polecam to miejsce dla ludzi którzy są ambitni,chcą się rozwijać i chcą pracować w przyjaznej atmosferze. Pozdrawiam Ania

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Hospod Katarzyna Ogród Kaszubski się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Była pracownica

Nie polecam nikomu pracy w tym miejscu. Wyzyskiwanie pracownika , praca za marne pieniądze, a obietnice wielkie. Noszenie worków z ziemią do aut klientów na widzimisię szefowej, niby przerwa w pracy, a kierownictwo przeszkadza w przerwie i każe przychodzić bo nie mogą np czegoś znaleźć. Ciągłe kontrolowanie. Jak pada deszcz to często wysyłają do domu żeby nie nabijać niepotrzebnie godzin, bo wiadomo w deszczu mniej ludzi odwiedza ogrodnicze sklepy. Ogólnie nie polecam nikomu

@Była pracownica

Nie bardzo rozumiemy rozżalenie. Nie ma potrzeby noszenia worków z ziemią do aut klientów, bo mają do tego wózki i sami sobie zawożą produkty. Jeśli nawet zdarzyła się taka sytuacja to zapewne chodziło o pomoc starszej osobie dźwignąć z wózka do bagażnika i na prośbę klienta, a nie "widzimisię szefowej". Osoba, która ma tak wielki problem z pomocą klientowi w sklepie ogrodniczym nie może u nas pracować. (usunięte przez administratora) Aktualna załoga to ludzie pracujący u nas po kilka lat. Nowemu pracownikowi zawsze poświęca się więcej czasu i sprawdza czy dobrze wykonuje zadania - tak, to jest kontrola. Proszę nie pisać głupot, że wysyłamy pracowników do domu kiedy pada deszcz, centrum ma 2000 m2 pod dachem :) Pozostaje nam tylko odetchnąć, że nie dołączyła Pani do naszego grona i mieć nadzieję, że kiedyś znajdzie Pani "pracę marzeń"...

Danuta

Hospod Katarzyny Ogród Kaszubski poszukuje osoby na stanowisko sprzedawcy: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/sprzedawca-doradca-klienta,praca.gov.pl4d68374181f8a035934d12bb12a7cc9d,koscierzyna. Ile trwa okres wdrożeniowy do pracy na tym stanowisku? Czy podczas jego trwania ma się już umowę o pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o Hospod Katarzyna Ogród Kaszubski - Kościerzyna

• Jak się pracuje w Hospod Katarzyna Ogród Kaszubski?

Zobacz opinie na temat firmy Hospod Katarzyna Ogród Kaszubski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Hospod Katarzyna Ogród Kaszubski
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Wojska Polskiego 16
    83-400 Kościerzyna