Brevio

Opinie o Brevio

Zaciekawiony

Kiedy zamykacie tę spółkę? Wygląda na następną w kolejce :D

Zaangażowana

Większość z powyższych komentarzy dotyczy innych spółek z tej samej grupy kapitałowej. Brevio jest odrębną firmą, która świadczy usługi z zakresu rekrutacji pracowników, zachowując wysokie standardy obsługi klientów oraz pozyskiwania kandydatów. Jeśli chodzi o stażystów, wynagrodzeń dla nich nie wypłaca firma Brevio, natomiast w ciągu minionego miesiąca zatrudnienie w Brevio na podstawie umowy o pracę otrzymały 3 spośród 4-ech osób, które zakończyły staż. Odkąd pracuję w Brevio, wynagrodzenia są wypłacane zawsze do 10-tego dnia miesiąca.

Mika

Po zwolnieniu czekam już kolejny miesiąc na wypłatę wynagrodzenia. Niestety firma się do tego nie kwapi.Oczywiscie jestem nagminnie zbywana.

Bartek

Pracuje tam od niedawna jako stażysta i jestem bardzo zadowolony. Nie mam pojęcia jak mogą wam za staż nie płacić skoro to firma projektowa płaci a nie oni. Wydaje mi się że większość komentarzy pisze jedna bądź dwie osoby które szukają dziury w całym. Jak się jest zwolnionym z dnia na dzień to ale trzeba być ch...m pracownikiem.

Adax

Naciągacze, krętacze, (usunięte przez administratora) Posiadają mnóstwo długów których nie płacą. Naciągają młodych ludzi na staże, zgarniają pieniądze a wynagrodzeń nie płacą. Zwalniają z dnia na dzień bez żadnego powodu. „Usługi”, które oferują to śmiech na sali. Nie wiedzą jak wykonywać swoją robotę a długi rosną. Uważajcie na nich, nie polecam nikomu!!!

anonymous

firma katastrofa. Unikać szerokim łukiem. Kierownictwo firmy porażka. Problemy z płatnością to codzienność, kombinatorstwo na 1 miejscu.

anonymous

Zatrudniają ludzi przez projekty Unijne , a ludziom nie płacą na czas a czasami w ogóle .

Karla

Posiadaja kilkadziesiat spółek .Jedna kryje drugą.Pracując pare miesięcy pracowałam w trzech różnych spółkach .Nie płacą na czas , czekam na zapłate ostatniej faktury już ponad miesiąc !!!! Nie odbieraja telefonów aby wyjasnic sytuacje !!!

WartyZaufania

Witaj ja mam problem mialem dzieki nim staz i nie wyplacili mi ostatniej wyplaty po zwolnieniu niewiem co ma robic

Mija
@WartyZaufania 11.12.2017 02:24

Mam ten sam problem .Nie zaplacili mi faktury na wypowiedzeniu.

Luiza

Nie placa wynagrodzenia!!! Zatrudniaja ludzi prze Unię Europejską i biorą za to kase a ludziom nie placą

anonymous

A kto to taki ta pani kierownik?

....

Rekrutują dla innych firm typu Eureka, Fundacja Edukacji. Naciągacze na staże! Nieuczciwa firma! Nieprofesjonalne podejście do klienta.

pbkr

Napisz coś więcej by inni wiedzieli o co biega.

Nick

Nie profesjonalne podejście pani kierownik do osób starających sie o prace w firmie

Zostaw opinię o Brevio - Dopiewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brevio