Ensila

Opinie o Ensila

Filtruj opinie po kryteriach:

Alicja
 Opinia

Ensila poszukuje kandydatów na stanowisko: Montera Konstrukcji Stalowych. Po więcej informacji, odsyłam na stronę internetową firmy: http://readyconstruct.eu/Szukamy_monterow_konstrukcji_stalowych-160--16.html Czy ktoś z Was pracował na wspomnianym stanowisku? Co możecie o nim powiedzieć? Podzielcie się swoim doświadczeniem z ewentualnymi kandydatami.

Jacek
@Alicja 28.12.2018 00:02

Ile może realnie zarobić taki monter konstrukcji stalowych w Ensila? Warto iść do pracy?

Dawid
@Jacek 29.12.2018 21:06

Może 3k będzie. Zależy co umiesz.

Alicja
@Dawid 03.01.2019 19:13

Czy na tym stanowisku można liczyć na jakieś dodatki od Ensila? Chodzi mi tu o premie - nie tylko te świąteczne - oraz inne świadczenia pozapłacowe. Jakie wymagania należy spełnić, aby kwalifikować się do ich otrzymania? Zachęcam Ciebie do podzielenia się posiadaną przez Ciebie wiedzą.

Baca
 Opinia

Kilometrowki płacą grosze a do 30 nic masakra. firma poraszka w biurze siedzą. Tylko po to aby kawe pić nic wiecej nie potrafia załatwić. To co zapewniaja w opisie nic kompletnie nic sie nie zgadza. A zarobki srednie odradzam tą. Firme

Mietek
@Baca 13.09.2018 20:13

Zgadzam sie z kolegą. Masakra

Szukam
@Baca 13.09.2018 20:13

A ile można zarobić? Zakwaterowanie też lipa?chciałem się tam zatrudnić daj znać

Szukam
@Mietek 13.09.2018 20:15

Aż tak źle?

henrykowski
 Opinia

Firma godna polecenia, dbają o pracownika. Wyjeżdżałem z nimi do Belgii, pracowałem jako hydraulik. Zarobki zadowalające, firma opłaca mieszkanie, także można sporo zaoszczędzić. Praca jak praca, nic nadzwyczajnego, trzeba zrobić swoje, ale wynagrodzenie motywuje.

Zostaw opinię o Ensila - Bolesławice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ensila

Nie bądź obojetny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dot. mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.