Perfetto Patrycja Osman

NIP: 9591649948 REGON: 260510219

Perfetto Patrycja Osman

Opinie o Perfetto Patrycja Osman

Oburzona

Bardzo nie polecam!! Czytając opinie lekarska tej pani złapałam się za głowę. Same bzdury!! Widać ze za odpowiednio wypełniona koperte ta Pani napisze to co się komu podoba. Takim osoba powinno się zabierać prawa do wykonywania zawodu... katastrofa!!!!!! Szkoda mi dzieci które cierpią przez ta Panią

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Perfetto Patrycja Osman - Kielce

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfetto Patrycja Osman