Medi system Ostrowia

Wólka Ostrożeńska

Opinie o Medi system Ostrowia

magd

Niestety mobbing na najwyższym poziomie. Przed podjęciem tam pracy dużo naczytałam się o tej firmie złych opinii, pomimo to podjęłam się pracy, na początku było fajnie, pacjenci rewelacyjni, płakali jak stawialiśmy ich na nogi. Pewnego razu przyjechał prezes tzw książe medi, a wszyscy w panikę i po ścianach chodzili. Dyrektorka to samo, fałszywiec i kłamczucha. prezes pozwalniał z uśmiechem część świetnego zespołu. ale co tam, spróbujcie i przekonajcie się sami

Zostaw opinię o Medi system Ostrowia - Wólka Ostrożeńska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medi system Ostrowia