Bermed Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Bermed Sp. z o.o.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

SERWISANT  / Specjalista ds. serwisu maszyn i urządzeń / Technik – Serwisant / Serwisant urządzeń medycznych

Twój zakres obowiązków

• Naprawy oraz serwisowanie urządzeń medycznych

• Diagnozowanie usterek oraz naprawa urządzeń

• Dobór materiałów/części wymiennych w ramach napraw oraz przeglądów urządzeń

• Przyjmowanie zgłoszeń serwisowych

• Przeprowadzanie szkoleń w ramach wsparcia technicznego klientów

• Sporządzenie wymaganej dokumentacji technicznej dotyczącej działań serwisowych, w tym wykonywanie raportów z przeprowadzonych serwisów

• Podnoszenie kwalifikacji oraz udział w szkoleniach organizowanych przez Pracodawcę

• Wykonywanie prac w pozostałych realizacjach technicznych i/lub innych projektach Pracodawcy

Nasze wymagania

• Wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane wykształcenie wyższe inżynieryjne)

• Preferowane doświadczenie przy wykonywaniu prac montażowych oraz serwisowych

• Możliwość uzyskania uprawnień

• Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze

• Możliwość uczestnictwa w programie dodatkowej opieki medycznej

Krzysztof

Bardzo dobra, profesjonalna firma a przy tym dobry pracodawca więc warto starać się o pracę w firmie.

Pomocnik montera

Przyjemna atmosfera. Praca nie jest trudna, głównie w delegacji, wszystkiego mnie nauczyli. Wypłata zawsze na czas. Ogólnie polecam

Gościu

Chyba tam nie jest źle bo ludzi mają tych samych od lat Spotykam ich czasem na budowach w Polsce, marudzą jak wszyscy zwłaazcza taki starszy ale robi u nich już kupe lat. Oni tam jak imy w delegacjach robią, to też ma swoje plusy..

tom

Pracuję wiele lat w tej firmie i uważam , że atmosfera jest bardzo dobra , pracy dużo , zarobki mogłyby być troche lepsze , ale najważniejsze , że to co mam zagwarantowane w umowie mam wypłacone zawsze na czas a nawet wcześniej , urlop , delegacje - wszystko zgodnie z przepisami.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

• Naprawy oraz serwisowanie urządzeń medycznych

• Diagnozowanie usterek oraz naprawa urządzeń

• Dobór materiałów/części wymiennych w ramach napraw oraz przeglądów urządzeń

• Przyjmowanie zgłoszeń serwisowych

• Przeprowadzanie szkoleń w ramach wsparcia technicznego klientów

Nasze wymagania

• Niezbędne narzędzia pracy

• Możliwość uzyskania uprawnień

• Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze

• Możliwość uczestnictwa w programie dodatkowej opieki medycznej

Czy w Bermed Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Nowy wpis

Forma zatrudnienia zależy od woli pracownika. W BERMED Sp. z o.o. preferowaną formą zatrudnienia jest umowa o pracę.

STAŻYSTA / PRAKTYKANT

Oferujemy staż w firmie zajmującej się kompleksowym wykonaniemsystemów rurociągowych do gazów medycznych.
30-letnie doświadczenie w branży i ugruntowana pozycja na rynku gwarantuje pracę w profesjonalnym zespole, możliwość rozwoju i ciągłego doskonalenia.
więcej o firmie na bermed.pl

Zakres obowiązków

• Prowadzenie dokumentacji budowy

• Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej

• Pomoc w procesie opracowywania ofert handlowych

Oferujemy

• możliwość poznania specyfiki pracy w branży budowlanej, instalacyjnej

• zapoznanie z systemem zarządzania jakością

• rozwój umiejętności pracy w programach typu CAD oraz kosztorysowych

• po zakończeniu stażu możliwość zatrudnienia na umowę o pracę

Wymagania

• umiejętność obsługi pakietu biurowego (excel, word, mail)

• podstawowa wiedza w zakresie branży instalacji sanitarnych

• mile widziana znajomość obsługi programów Norma, AutoCad

Więcej informacji

• Poziom stanowiska stażysta

• Preferowany wydział Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego, Wydział Inżynierii Środowiska

• Wymagane dokumenty CV

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Bermed Sp. z o.o.?

Zatrudniamy pracowników na umowę o pracę.

Mark
@Bermed Sp. z o.o.

Zarobki słabe o dużo za niskie , jak na zakres prac i obowiązków

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bermed Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Bermed Sp. z o.o.?

umowa o pracę, ewentualnie umowa zlecenie

Krzysztof

Czy dyżury międzyświąteczne w Bermed Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

Nie ma u nas takiej praktyki.

Może dowiem się czy aktualnie firma rekrutuje? Czy trudno dostać się?

@Adam

Poszukujemy pracowników na stanowisko pomocnik montera / monter. Prosimy o kontakt na adres biuro@bermed.pl lub telefoniczny pod numerem 71 7964259.

Poszukujemy pracowników na stanowisko

Monter / Pomocnik montera instalacji sanitarnych

UWAGA! Praca w delegacji – na obiektach w całej Polsce

Wymagania – Monter:

• doświadczenie w pracy na stanowisku montera instalacji sanitarnych

• umiejętność dobrej organizacji pracy

• umiejętność pracy w zespole

• dyspozycyjność – gotowość do częstych wyjazdów na terenie Polski

• mile widziane uprawnienia do lutowania twardego

Wymagania – Pomocnik montera:

• sprawność fizyczna/umiejętność obsługi narzędzi

• umiejętność dobrej organizacji pracy

• umiejętność pracy w zespole

• dyspozycyjność – gotowość do częstych wyjazdów na terenie Polski

Oferujemy:

• zatrudnienie na umowę o pracę

• pracę w doświadczonym zespole

• możliwość rozwoju zawodowego

• dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego

• pakiet prywatnej opieki medycznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Olga

Dawno nie pisaliście na temat pracy w Bermed - czym to jest spowodowane? Może jednak znajdą się chętne osoby do podzielenia się swoim zdaniem o Bermed? Myślę, że osoby zastanawiające się nad podjęciem pracy w tym miejscu będą Wam bardzo wdzięczne za każdą opinię budującą obraz tego pracodawcy.

Gościu

Bartek

Czy tak dobrze się pracuje, że od dawna nikt nie pisze?

bugi

zarobki porażająco niskie a atmosfera nie za ciekawa

pomocnik montera

A na pewno pracujesz w tej firmie ? Moje odczucia są zupełnie sprzeczne .

tom

Kazio

Mam wrażenie, że dwie powyższe opinie zostały napisane przez jedną osobę -o czym zresztą świadczy bardzo zbliżony czas dodania komentarzy . Firma nie odbiega od standardu typowej małej. polskiej firmy. Dużo pracy, delegacje, podejście do pracownika feudalne. Słabe wynagrodzenia.

pomocnik montera

potwierdzam , firma ok !

monter

Myślę , że opinie nie są obiektywne .Ja jako wieloletni pracownik tej firmy mogę wydać tylko pozytywne opinie . A fakty są takie : mam stabilność zatrudnienia , zawsze terminową wypłatę , dobrą- koleżeńską atmosferę w pracy a delegacje do których już się przyzwyczaiłem i wiedziałem na co się decyduję,też nie są żadnym problemem. Do tego w odpowiedzi do Tomka zawsze wypłacane zgodnie z KP i do tego terminowo. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Bermed Sp. z o.o. - Wrocław

Bermed Sp. z o.o.