Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych Sp. z o.o.

Adres: Kolejowa 54 lok. 4, 87-880 Brześć Kujawski

NIP: 8882596943 KRS: 0000102420

Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych Sp. z o.o.
2 14 29 5 1

Opinie o Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Zadowolony
 Opinia

Witam. Pracuje w firmie od kilku lat i nie narzekam. Wypłata zawsze na czas. Posiadam umowę o pracę. Brygadzisci wporzadku swoje trzeba robić. Za darmo nikt pieniędzy nie da. Nie rozumiem negatywnych opinii przedmowcow. Nikt nikogo nie zmusza do pracy a wypłata jest adekwatna do zaangażowania... Pozdrawiam.

wiaterek
 Opinia

Każdy zarabia tak jak na to zasługuje. Firma dobra ale z pracownikami bywa różnie.

Rychu
Nazwa działu: Produkcja
 Opinia

Na produkcji, rzeczywiście słabo z tego co piszecie. A ile można dostać w biurze.........konstruktorzy, technolodzy itd ?

Swojak
 Opinia

Stawka w 2018 roku od 8 do 10 zł śmieszne Cięć biega po zakładzie z alkomatem jak kogoś znajdzie to z wypłaty 1300 zabierają 300 długo nie muszą szukać bo co drugi pijany albo wczorajszy

Magdalena
@Swojak 12.09.2018 20:39

Podejrzewam, że użytkowników forum zainteresuje kwestia umowy na jakiej jesteś zatrudniony w Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych. Ponieważ wspomniana przez Ciebie stawka nie jest zgodna z obecnie obowiązującym w Polsce prawem. Czy jesteś pewien, że prezentuje się ona w ten sposób? Ważne jest to, by znajdowały się na wątku informacje zgodne ze stanem faktycznym, gdyż jest to forum publiczne.

Opinia

Zawsze warto po zakończeniu współpracy z firmą dodać małe podsumowanie współpracy. Czy Ty jesteś taką osobą i chcesz się wypowiedzieć o swojej historii w Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych Sp. z o.o.?

anonymous
 Opinia

Borkowski to oszust krętacz i tyle pali głupa wielki prezes zarobki tragedia omijać z daleka te firemke. Bo firma tego nazwać nie mozna

Opinia

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych Sp. z o.o.? Czy tak samo jest w Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych Sp. z o.o.?

anonymous
 Opinia

Ten młody gugus prezesik wielki Pan Seweryn Borkowski to pajac jest za 1500 zl to niech sam robi zobaczymy jaki będzie kozak brak klasy i zero szacunku.omijać tą firmę z daleka

Tak24Nie

MIro
 Opinia

Ta firma to jedna wielka Bieda-Business. Skąpią na wszystkim - pracownikach, jakości a nawet na gościach zaproszonych do fabryki. Szkoda słów, brak klasy. Zero szacunku.

Olo
 Opinia

czesc czy widac jakies zmiany po kupnie brodnicy?

@Olo 23.05.2017 08:07

Pewnie, że tak. Jeszcze większe oszczędności bo trzeba utrzymać obie firmy. Tam tylko rodzina i kolesiostwo zarabia. Reszta na nich wszystkich robi.

Tak12Nie

były pracownik
 Opinia

Ile obecnie można zarobić w krukowiaku,czy coś się zmieniło.

Tak19Nie

byłypracownik
 Opinia

Zakład ludzi uzalezionych od alkoholi wysokoprocentowych.Najgorsza firma w jakiej pracowałem za psie pieniądze tylko frajerzy dają się dymac takiej firmej albo sprzedawczyki którzy chodzą na donos na pracowników którzy normalnie pracują.jebać sprzedawczyków z krukowiaka i frajerów tam pracujących którzy lubią być dymani przez prezesa i jego synów którzy sami nie sa lepsi cwaniaczki

mietek
 Opinia

Borkowski zawsze oszukiwał i będzie oszukiwał.Co to z jego za pracodowaca jak oszukuje na pieniądzach.Widoczne powinnien nazywać sie skąpigroszem.Nie wspominam miło tam pracy w tej firmie.Nie dziwiota ludzią że przejrzali go na wylot dorobkiewicza i pasożyta żerujacego tylko wyłącznie na ludziach.Odradzam tam prace są lepsze firmy i pracodawcy którzy szanują pracowników.

tapirrr

200 h -- 1350

Tak2Nie

fazi
 Opinia

ile zarabia sie u krukowiaka na reke przy 8h pracy dziennie na montarzu?

juko

złodzieje

Tak4Nie

juko
 Opinia

Krukowiak to tki zaklad gdzie prezeza trzeba dorbiac

był
 Opinia

Dlatego zmieniłem firmę i teraz pracuje w innej firmie traktują mnie jak pracownika a nie jak śmiecia na posyłki,jak to bywało w KRUKOWIAKU.Nie umieją docenić pracownika to inna firma doceniła.U tego Borkowskiego to szkoda zachodu zeby pracować za marne grosze i jeszcze do tego mu nie pasuje to o czym my tu gadamy.Nie dziwię sie ludzią że tam nie chca pracowac. Pracownika powinno się szanowac jak nie umie usznaowac to nie sam sobie zapi... za te grosze bo jego podejscie do pracownika jest śmieszne.Nie dziwię się ludzią że pracują 3 miesiące i potem spi... do innej pracy.A do tej firmy nadają się pijaki a nie madry ceniacy i normalnie pracujący pracownik.

Tak8Nie

zadowolony pracownik
 Opinia

Nie rozumiem takich opinii. Nikt nikogo nie zmusza do pracy w tej firmie,jeżeli się komuś nie podoba zawsze może zmienić pracę.Osobiście nie narzekam na pracę w tej firmie chociaż nie mam tam żadnych znajomości. Wypłata jest zawsze na czas. Ludzie są życzliwi

gosc
 Opinia

Zgadzam sie z przedmowcami Borkowski to wyzyskiwacz i smierdziel a zwlaszcza jego wuj,pijak i gnoj,nie odejdzie od szklanki jak pelna a smiiec ten nazywa sie Szaddkowski i akie zero jest dyrektoremm w ponoc

po
 Opinia

dokładnie zarobki bardzo niskie ludzie odnoszą pieniądze szefowi bo z godzin im najniższa krajowa nie wychodzi. Mają ludzi w dupie a brygadziści latają za szefem jak pieski a sami go okradają.

Tak4Nie

niezadawolonypracownik
 Opinia

Pracowałem w tej firmie przez czas i moge się wypowiedzieć na jej temat.Ta firma to najgorsza gówno w jakie mogłem wdepnąć,same sprzedawczyki którzy sprzedadzą Cię za pół litra wódki.Tam trzeba mieć dobre wtyki i trzymać palec w dupie szefostwu aby dostać się na dobre stanowisko.Robiłem u złodzieja B. który nie wypłacał mi pieniędzy za nadgodziny widać że gościu stworzony do oszukiwania.A jeszcze jedno tam czym więcej zapierd.... to tym bardziej mają Cię w głeboko dupie.Firemka dla pijaków i nierobów a nie dal normalnie pracujących ludzi.

byłypracownik
 Opinia

Firma "KRUKOWIAK" jest dla pijaków a nie dla normalnych chcących pracujących pracowników.A Borkowski to oszust i dorobkiewicz który oszukuje na wszystkim a tym bardziej na nadgodzinach.Omijać tą pseudo firmę szerokim łukiem.

niedocenianypracownik
 Opinia

Najgorsza firma w jakiej pracowałem sami kapusie i posadki po znajmosci.Nie polecam tam pracować

lopez
 Opinia

Ta firma to wielkie nieporozumienie i ściema

pracownik 2013
 Opinia

(usunięte przez administratora),straszne warunki pracy

Tak3Nie

Opinia

Gdyby pracodawca zatrudniał normalnych ludzi na brygadzistów to by było naprawdę bardzo dobrze.. ale jak się ma ludziom dobrze pracować jak brygadzista z pałą w ręku nad ludźmi lata

Zostaw opinię o Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych Sp. z o.o. - Brześć Kujawski