Zimar

Bytów

Opinie o Zimar

adok

Ja sie jednak zgodze z tym co napisał @jan. W ogóle to dobra firma, oferuje specjalistyczne usługi transportowe i roboty ziemne oraz drogowe. Co wazne płaca na czas.

jan

Tak się składa że firma to przede wszystkim pracownicy którzy w niej pracują i to jest wizytówka firmy z właścicielem się nie pracuje na budowie a z doświadczenie wiem że pracują ci którzy nie umięją zrobić nic albo jak robią to byle jak ale umieją właścicielowi wejść do d.......

zenek

To nie jest forum, na którym należy oceniać pracowników firmy ZIMAR, tylko pracodawcę. Ale skoro już jeden Pan zaczął ten temat, to pozwolę sobie na wydanie opinii w tej sprawię. Było wielu pracowników tejże firmy zarówno w Wojciechowie jak i we Wrześciu i po raz pierwszy spotykam się z negatywną opinią na ich temat. Gdyby taka dyscyplina pracy panowała w innych firmach, to świat byłby piękny. Pomocni, przyjaźni i solidni w tym co robią. Może Pan poniżej nie potrafił zwyczajnie się z nimi porozumieć? Czasami z ludźmi trzeba ROZMAWIAĆ, a nie krzyczeć i żądać..

?

Nie odpowiedzialni pracownicy na budowach majom bałagan wiem to bo widziałem na własne oczy co się dzieje przy budowie wiatraków w Wojciechowie.ziemie mieli złożyć na boki wykopów żeby po skończeniu budowy zasypać plac manewrowy a oni tom ziemie zabrali a w to miejsce przywieżli gruz.Z pracownikami tej firmy nie można się porozumieć.

Zostaw opinię o Zimar - Bytów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zimar