Opinie o Centrum Rozwoju Dziecka/ Kids&Co. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Centrum Rozwoju Dziecka/ Kids&Co.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Rozwoju Dziecka/ Kids&Co. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Rozwoju Dziecka/ Kids&Co. w Warszawa

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Centrum Rozwoju Dziecka/ Kids&Co.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

@M.

A po jakim czasie się odezwali z zaproszeniem na rozmowie, od momentu wysłania aplikacji? Potem obiecana była odpowiedź właśnie w ciągu tych 2 tygodni? Na jakie stanowisko próbowałaś się dostać, że firma nie wiedziała czy Ciebie potrzebuje?

Zarobki

Witam serdecznie, czy orientuje się ktoś jakich zarobków można się spodziewać na pozycji nauczyciela języka angielskiego w Kids&co Warszawie? Dodam, że praca na pełny etat. Dziękuję i pozdrawiam :)

@Magda

Czyli stawki też są takie same w każdym oddziale, niezależnie od miasta? Czy ewentualnie zdarza się delegowanie z miasta do miasta, czy raczej pracownicy stale pracują tam, gdzie się zgłosili? Bo zastanawiam się, skąd wiadomo, że warunki w każdym mieście są takie same.

Wiktoria Nowy wpis

W firmie Kids&Co pracuję od 2021 roku, od samego początku nie dowierzałam jak wielkie wsparcie dostaję każdego dnia, było to dla mnie wręcz nienaturalne przez pewien czas. Mimo upływających lat pracy, niezmiennie w tej samej placówce we Wrocławiu przy Fosie, nadal jestem zaskakiwana wsparciem, pomocą, zrozumieniem oraz empatią od Pani Dyrektor Izabeli. Obracam się w środowisku pedagogicznym, więc znajomi z poza sieci Kids&Co. często niedowierzają w jaki sposób funkcjonujemy w placówce. Słysząc opowieści z różnych miejsc pracy, przypominam sobie jakie mam szczęście, że trafiłam to wspaniałe miejsce i kadrę zarządzającą. Pół żartem, pół serio powtarzam, że zostanę tam do emerytury ☺️ Na koniec dodam, że wynagrodzenie również jest konkurencyjne na Wrocławskim rynku pracy, a możliwość rozwoju wspierana finansowo i bardzo docenienia przez kadrę kierowniczą.

Mania Nowy wpis
@Wiktoria

Oooo brzmi super, ale czy tak fajny opis to prawda, czy jakaś ironia. Ja to bym chętnie zatrudniła się jako recepcjonistka czy generalnie obsługa biura. No i tu mam pytanie, ten rozwój pracowników, to firma jak wspiera to pokrywa finansowo wszystko czy tylko częściowo dofinansuje np. kursy, szkolenia?

Ola Nowy wpis

Pracuję w KIDS&Co. od 2020r. i serdecznie polecam - wręcz nie wyobrażam sobie pracować w innym miejscu związanym z edukacją. Najbardziej cenię sobie międzynarodowe środowisko, innowacyjne metody nauczania, dostęp do materiałów dydaktycznych, ogromne wsparcie od pracodawcy, dofinansowanie do szkoleń i realne możliwości rozwoju. Piękne wnętrza sprawiają, że pracuje się przyjemniej. Firma cały czas prężnie się rozwija, ale nie traci przy tym poziomu i standardów - wręcz przeciwnie, cały czas wdrażane są inicjatywy, które mają na celu poprawić jakość nie tylko świadczonych usług, ale też pracy w naszych placówkach - czuje się, że nauczyciele i inni pracownicy Centrum Rozwoju Dziecka są tak samo ważni jak dzieci i rodzice.

@Ola

Możesz napisać coś więcej o wsparciu, chociaż na początku drogi? Jest tu coś takiego jak onboarding żeby potem bez stresu wykonywać swoje obowiązki? Jak często odbywacie szkolenia? No i daj znać, bo jestem ciekawa czy są to szkolenia online czy może w siedzibie firmy.

S.M

Jestem pracownikiem KIDS&Co. od prawie 3 lat. Z czystym sumieniem naprawdę mogę polecić firmę zarówno nauczycielom jako doskonałe miejsce rozwoju i pracy za godziwe pieniądze, możliwość awansu oraz świetne benefity i premie; oraz wszystkim rodzicom, którzy chcą mieć pewność że ich dziecko będzie zaopiekowane pod każdym względem. Dwujęzyczność z prawdziwego zdarzenia, estetyczne wnętrza i przede wszystkim wykwalifikowana, zaangażowana kadra. Pracowałam wcześniej w kilku różnych placówkach oświatowych, a więc mam porównanie. Jestem osobą wymagającą, jeśli chodzi o pracodawcę, w tej firmie naprawdę liczą się ludzie i to ją wyróżnia :)

@Dominika

Do podjęcia pracy w Centrum Rozwoju Dziecka podchodziłam 3 razy. 2 razy zbyt bałam się zmiany miejsca pracy, jednak do 3 razy sztuka! Żałuje, że nie zdecydowałam się na to wcześniej. Rozmowa kwalifikacyjna za każdym razem przeprowadzona była w profesjonalny sposób. Poznałam wszystkie szczegóły dotyczące warunków zatrudnienia, płacy, benefitów oraz metod pracy stosowanych w placówce. Aktualnie pracuję w zgranym, kreatywnym zespole i pozytywnej, przyjaznej atmosferze. Firma oferuje możliwość do rozwoju, liczne szkolenia oraz niezbędne materiały do przygotowania ciekawych zajęć dydaktycznych, co dla mnie jest bardzo istotnym aspektem pracy nauczyciela. Z czystym sumieniem polecam!

@@Dominika

Ile godzin pracujesz jako nauczyciel? Pracujesz na kartę nauczyciela?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Ja szczerze polecam Centrum Rozwoju Dziecka, pracuję w Poznaniu i bardzo dobrze mi się pracuje. Duże możliwości rozwoju, awansu, jasne procedury, cudowne miejsce do pracy, wspierający pracodawca. Rekrutacja jest ciągła, bo dużo placówek i dużo możliwości. Gorąco polecam.

Jakie są zarobki na stanowisku nauczyciela? Czy firma oferuje premie?

o.

oczywiście, że istnieje, dużo chęci i zapału do pracy i sukces gwarantowany

@Katarzyna

Tak oczywiście isnieje mozliwość awansu na stanowiska koordynatorów ,wice dyrektorów i dyrektorów.

Weronika
@@Katarzyna

Mogłabyś napisać ile z tych dyrektorów jest z takiej rekrutacji wewnętrznej? A ilu z zewnątrz? Ciekawe czy na prawdę dają takie możliwości rozwoju czy to tylko tak dla zachęty jest pisane...?

Katarzyna
@Weronika

Zawsze są dwie rekrutacje zewnętrzna i wewnętrzna . Wszyscy maja równe szanse . Na 25 placówek w tej chwili mamy 13 dyrektorow z rekrutacji wewnętrznej.

@Katarzyna

Czy w razie złożenia cv zawsze jest feedback niezależnie od decyzji? pierwsza rekrutacja jest wewnętrzna? Jak wyglądają rekrutacje zewnętrzne?

@Ewa

Feedback jest zawsze po rozmowie kwalifikacyjnej

M.
@@Katarzyna

No nie powiedziałabym że zawsze jest feedback. Po 1 byłam na rozmowie, później na zajęciach i wogole pomylono do jakiej grupy przyszłam a w czasie zajęć Pani Dyrektor siedziala sobie w telefonie. Na koniec powiedziano mi że muszą się skontaktować z drugą placówka kogo tak naprawdę potrzebują do pracy i od 2 tyg zero odzewu więc raczej jest feedback tylko jak Cię chcą inaczej mają Cię w (usunięte przez administratora)

@M.

Dzień dobry, z chęcią zweryfikujemy sprawę i sytuację, w której się Pani znalazła. Poprosimy wówczas o kontakt z naszym działem rekrutacji: rekrutacja@kids-co.pl Pozdrawiamy

Byla nauczycielka
@Zarobki

Ja zarabiałam 2000zł przy 40h pracy w tygodniu... absurd.

Jim
@Byla nauczycielka

A obowiązuje tam Karta Nauczyciela?

Nauczyciel
@Zarobki

To zależy trochę od doświadczenia oraz wykształcenia osoby ale między 4000-5000 netto plus premie i ewentualne dodatki funkcyjne.

@Nauczyciel

Za co dokładnie te premie można dostać? Frekwencyjna to się rozumie samo przez się, a co z uznaniowymi jeśli chodzi o stanowisko nauczyciela? I o jakich kwotach tu mowa? Stawki wydają się ciekawe i się zainteresowałam nawet :)

Magda
@Zarobki

Jako pracownik się wypowiem, pracowałam w różnych firmach (mniejszych, większych) i z czystym sercem polecam. Co chwila są jakieś spotkania szkoleniowe z centralą, wszyscy są bardzo otwarci na rozmowę, w przedszkolu mamy budżet i generalnie wszystko co potrzebujemy mamy zapewnione. Co 3msc premię uznaniową i kwartalną, premię za polecenia nowych dziewczyn, premia za przedłużenie umowy. Co chwila coś się dzieje. Wsparcie koordynatora (wsparcie a nie codzienna kontrola!) no ja jestem zaskoczona że tak się da narazie jestem na duży plus i polecam :D (i to nie ma znaczenia gdzie pracujesz czy w warszawie czy w Poznaniu czy w Łodzi czy w Krakowie cała firma działa tak samo!)

Zarobki

Czy orientuje się ktoś jakich zarobków można się spodziewać na pozycji pomocy nauczyciela na umówię o pracę w przedszkolu KIDS&CO?

Czy nowo zatrudnione osoby w Centrum Rozwoju Dziecka/ Kids&Co. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Nauczyciel

Tak, od samego początku jest oferowana umowa o pracę - najpierw trzymiesieczny okres próbny a potem przedłużenie umowy.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Centrum Rozwoju Dziecka/ Kids&Co.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

W sieci, a dokładniej na stronie firmy znalazłam ofertę pracy na stanowisko nauczycielki wychowania przedszkolnego. Szefostwo oferuje 1.000 zł premii na start do pensji po okresie próbnym. A ile taki okres próbny trwa? :) Jeśli mowa już o zarobkach, to na jakie wynagrodzenie można liczyć, mając już normalnie umowę o pracę i będąc po tym czasie próbnym? :) dajcie znać, bo chętnie bym tutaj zaaplikowała. :)

Jestem w tej chwili na okresie próbnym. Po 3 miesiącach dostaję to 1000 zł :). Do tego dochodzą premia za frekwencję i uznaniowa. Jest medicover sport,ubezpieczenie na życie. Po okresie próbnym będę zarabiała ponad 4,5k. W ciągu roku podwyżki :) firma dba o pracownika. Polecam.

@Pracodawca Jak wyglądają zarobki opiekuna w Krakowie? Może są tu pracownicy Krakowskich placówek? Jak wygląda praca w żłobku kids&co?

Czy w Centrum Rozwoju Dziecka/ Kids&Co. pracuje się na open space?

Tomasz

Witam. Można wiedzieć w jaki sposób odbywa się wdrożenie po przyjęciu do pracy? I ile wynosi wynagrodzenie zasadnicze nie licząc premii za zaangażowanie i dodatku funkcyjnego? Chodzi mi oczywiście o ogłoszenie z pracą dla nauczyciela wychowania przedszkolnego.

Katarzyna
@Tomasz

Wdrożenie odbywa sie wedlug naszego planu onboarding -pełne trwa 3 miesiące. Stawki są zależą od doświadczenia i wyksztacenia. Są premie kwartalne , frekwencyjne, za polecenia oraz premia na start.

Agnieszka
@Katarzyna

Chciałabym dopytać jeszcze o ten onboarding. Czy są wtedy szkolenia firmowe, czy też zewnętrzne? I czy w tym czasie jest głównie nauka, czy też normalnie się pracuje i wykonuje obowiązki np. pod okiem kogoś doświadczonego?

@Agnieszka

W okresie onboardingu odbywają się szkolenia wewnętrzne z naszych metod pracy ,istnieje rownież możliwość udziału w szkoleniach zewnętrznych jesli jest taka potrzeba. W tym czasie pracownik normalnie pracuje z podzielonym czasem na szkolenia. W pierwszych miesiącach pracy pracownik ma zawsze przydzielonego mentora , który wspomaga proces onboardingu.

X
@Katarzyna

Nie ma w Kids żadnych premii za frekwencję, doświadczenie zawodowe itp. Premia kwartalna??? - też nie ma. Po przepracowanym roku trzeba wypisać kartę samooceny, która trafia do dyrektora placówki, dalej do dyrektora regionalnego i dalej i właściwie na tym się kończy, gdyż premi nie otrzymujesz w zależności od włożonej pracy i zaangażowania w pracę, tylko od tego, ile zarząd może sobie pozwolić na podzielenie pieniędzy między pracowników, czyli tak, jak wszędzie - są jakieś pieniądze, to dostaniesz premię (wszyscy tak samo), albo też nie (czytaj: ten, kto lubi znosić codziennie plotki do dyrektora = wyższa premia) i nie ma tu w ogóle mowy o zaangażowaniu w pracę. Nawet, jeżeli się angażujesz, nie jest to doceniane=premiowane przez dyrektora. Pracownicy mają premią wyrównywane wynagrodzenia, a nawet, gdy więcej działasz z dziećmi, ciągle się szkolisz (za własne pieniądze), to nie otrzymasz żadnej premii - tak to, niestety, wygląda traktowanie pracowników w Kids&Co.

@X

Dziękuję za przesłanie opinii , warto byłoby dodać o której placówce mówisz lub chociaż miasto ?Również nie zgodzę się z opinią dotyczącą premii ,są jasne zasady przyznawania premii kwartalnej i frekwencyjnej. A na szkolenia ,każda placówka ma swój budżet.

Danuta
@@Katarzyna

Czy można je poznać w takim razie? Z premia frekwencyjną już się spotykałam w różnych firmach, aczkolwiek nie wiem, czy myślimy o tym samym. A normy są realistyczne do wyrobienia dla pracowników?

Magda
@@Katarzyna

@Katarzyna piszesz o jakichś abstrakcjach, nierealnych, nie mających odzwierciedlenia w rzeczywistości. Szkolenia - większość pracowników szkoli się sama za WŁASNE PIENIĄDZE. Wystarczy rozmawiać z pracownikami. Wydajesz się być niedoinformowana, niestety.

@Magda

@ Magda jesli uwazasz , ze jest inaczej zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Kazda placowka ma swoj budzet szkoleniowy.

Rodzic

Czytam ze zdziwieniem negatywne komentarze niektórych rodziców. Moje dziecko uczęszcza do publicznego żłobka i w okresie przerwy wakacyjnej, która trwa 3 tygodnie zapisałam go do jednego ze żłobków Kids&co w centrum Warszawy. Pomimo tego, że nasz żłobek publiczny jest fantastyczny i kochamy nasze ciocie, to jednak różnica na plus dla KIDS&Co jest mocno zauważalna. Po pierwsze nigdzie w publicznej placówce nie ma pełnej dwujęzyczności, która jest zapewniona w KIDS&co. Publiczne żłobki po prostu nie mają kasy na zatrudnianie anglistów i nie uczą angielskiego, gdy tym czasem w KIds&co uczy się języka w najbardziej naturalny sposób, czyli dzieci słuchają go przez cały dzień. Moje 2,5 letnie dziecko zaledwie w 3 tygodnie nauczyło się cyfr po angielsku, a co by było gdyby chodziło tam cały czas? (dla czepiających się czemu nie przepiszę na stałe, po prostu mam za daleko i nie jest to optymalne rozwiązanie na dłuższy czas). Dzieci codziennie mają różne zajęcia edukacyjne - przez 3 tygodnie moje dziecko miało poruszanych tyle ciekawych tematów i zajęć rozwojowych, których nigdy nie widziało w placówce publicznej. Pielęgnacja i dieta dzieci na wysokim poziomie. Mieliśmy obawy o to czy taka zmiana żłobka małemu dziecku na krótki czas nie wywoła u niego stresu i jak będzie z aklimatyzacją - niepotrzebnie się obawialiśmy, opiekunki są tak miłe i ciepłe, że dziecko wogóle się nie stresowało i radośnie spędziło tam 3 tygodnie, po czym spokojnie wróciło na stare (usunięte przez administratora) Dużo w życiu pracowałam z klientami i wiem z doświadczenia, że jak ktoś krytykuje tutaj firmę, to najczęściej nie rozmawiał z samą firmą i nie próbował wyjaśniać problemu u źródła - firma jest na tyle solidna, że jeśli ktoś w cywilizowany sposób zgłosi jakieś uwagi, to myślę że nie zostanie z niczym tylko otrzyma wyjaśnienie i pomoc.

Magdalena

Jako pracownik centrali szczerze polecam. Firma szanująca człowieka jako jednostkę i wspierająca - w trakcie przechodzenia kłopotów osobistych i ze zdrowiem otrzymałam od dyrekcji pomoc, zrozumienie i elastyczny czas pracy dostosowany do moich potrzeb. Mam porównanie, bo pracowałam w miejscach gdzie kultura pracy była bardzo niska, dlatego widzę, że tu jest zupełnie inaczej. Firma bardzo stawia na ludzi, a do misji opiekowania się dziećmi podchodzi bardzo poważnie, wszystko co w firmie jest planowane i wdrażane ma być dla dobra dzieci i rodziców. Bezpieczeństwo dzieci w placówkach jest priorytetem, od strony technicznej placówki są wyposażone w najlepszej jakości atestowane meble i sprzęt, są pięknie i estetycznie wykończone. Dzieci mają super aktywności i bardzo bogatą ofertę edukacyjną - mamy mnóstwo rodziców, którzy przenieśli się do naszych przedszkoli z innych miejsc, bo nie byli zadowoleni z oferty, a u nas odczuwają znaczącą różnicę na plus w edukacji dziecka i jego postępach w rozwoju. Do uwag rodziców podchodzi się poważnie i z zaangażowaniem, aby cały czas podnosić jakość usługi. Pojawiły się wcześniej komentarze, że przedszkola KIDS&Co. nie są kontrolowane przez kuratora i są tylko przechowalnią dla dzieci - nie jest to prawdą, a osoby które piszą takie uwagi nie mają pojęcia o obowiązujących w naszym kraju przepisach prawa. Zgodnie z prawem oświatowym każde przedszkole niepubliczne podlega pod kuratorium oświaty i musi wypełniać podstawę programową przewidzianą dla edukacji przedszkolnej.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Centrum Rozwoju Dziecka/ Kids&Co.?

X

Pani Dyrektor placówki, w której pracowałam dała się poznać jako osoba wysoce nieprofesjonalna. Brak komunikacji na poziomie podstawowym. Obgadywanie pracowników za plecami do innych pracowników... Dramat. Nie polecam.

@X

W placówce Kids&Co, gdzie pracowałam, również dyrekcja (na każdym szczeblu) spoufala się z pracownikami, uczestniczy w plotkarstwie całego personelu. Brak całkowitej organizacji placówki, język angielski - zajęcia tylko na pokaz, gdy jest wizytacja. Personel niewykwalifikowany, bez dyplomów ukończenia studiów, rodzice okłamywani nt. zajęć dla dzieci, wynagrodzenia żenujące, niezgodne z propozycją podana na rozmowie kwalifikacyjnej .... NIE POLECAM PLACOWEK KIDS &CO ani rodzicom, ani potencjalnym pracownikom.

Asia

Znam tę firmę i nauczycielki i nauczycieli - i szczerze w to nie wierzę, bo jest pełne zaangażowanie ich w pracę, dużo obcokrajowców którzy wręcz nie mówią po polsku, tylko po angielsku. Też już tam nie pracuję, ale wspomnienia mam bardzo PRO

Jak jest z pakietem medycznym w Centrum Rozwoju Dziecka/ Kids&Co.? Można dołączyć rodzinę?

Ola

Jak najbardziej :) Są różne pakiety- pojedynczy, partnerski oraz rodzinny :)

Rodzic

Nie polecam Rodzicom. Placówki to typowe przechowalnie, jak sale zabaw. Dzieci są puszczane same sobie, czasami tylko zrobią jakąś prace plastyczna. Nie ma żadnego programu, nie używają podręczników dla danej grupy wiekowej. Rotacje pracowników powinny dać do myslenia Rodzicom. Kandydatom także. Jesli w ciagu roku, kiedy moje dziecko chodziło do grupy, odeszły 4 ciocie, to nie jest to dobry znak. Przedstawiane są grupy z 3 opiekunami, co jest takie niesamowite przy podpisywaniu umowy, finalnie mamy 1 opiekuna na grupę bardzo zróżnicowaną wiekowo. Ceny rosną, umowy skonstruowane tak, że ciężko być pewnym co nas czeka za kilka miesięcy. Oby tylko zdobyc Klienta, tu nie jest ważne dobro dziecka. Typowa korporacja.

MGD_1307
@Rodzic

Dodatkowo okazuje sie, ze bardzo rzadko wychodzą na dwór. A na plac zabaw, który jest wizytówką przedszkola to już prawie wcale. A szkoda, bo plac ładny. No i proszę pamiętać, że nie ma tego przedszkola w spisie Placówek Oświatowych, więc kuratorium nie sprawuje nad nim żadnej kontroli. Ot, firma zajmująca sie dziecmi w wyznaczonych godzinach.

Alicja Cz.

Niestety nie polecam, ogromne podwyżki czesnego bez zmina w organizacji. Zbyt mała ilość personelu do dzieci. Niemożliwe dla mnie jest, że w prywatnym przedszkolu za takie czesne w grupie jest 1 nauczyciel plus czasami jakas pomoc. Tak jest w panstwowym przedszkolu, z którego sie wypisalismy, bo obiecana tutaj mielismy lepsza opieke. Do tego tak czeste zmiany pracownikow sa niepokojace. Dziecko nie zdazylo sie przyzwyczaic do jedenj pani juz jest nastepna. Nie wiem co tam sie dzieje ale jest to dziwne. Niestety nie polecam. Przed podpisaniem umowy wszystko jest super, sa elastyczni i pomocni, pozniej jest juz gorzej

Barbara
@Alicja Cz.

Skoro takie nagłe zmiany zostały zauważone to konsultowaliście to pewnie już z resztą rodziców? Może warto w tej sprawie wspólnie udać się do dyrekcji? Warto zwracać uwagę jeśli według was dzieje się cos niepokojącego, bo to w końcu o dzieciaki chodzi

@Barbara

Oczywiście ze było. Także zgłoszone do dyrekcji. Zero reakcji. Cześć rodziców nie jest tematem zainteresowana bo lokalizacja przy miejscu pracy i długie godziny otwarcia dla nich broni się sama. Nieważne co jest oferowane.

Barbara
@Alicja Cz.

No jako klienci mają prawo decydować czego oczekują od placówki. Czyli ostatecznie nic się nie zmieni prócz tego, że część dzieci po prostu odejdzie?

@Barbara

A nowe przyjdą. Wszystko na poczatku wyglada super wiec nie zabraknie chetnych. Gorzej potem..

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Rozwoju Dziecka/ Kids&Co. - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Rozwoju Dziecka/ Kids&Co.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Rozwoju Dziecka/ Kids&Co. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Rozwoju Dziecka/ Kids&Co.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Rozwoju Dziecka/ Kids&Co.?

Kandydaci do pracy w Centrum Rozwoju Dziecka/ Kids&Co. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Rozwoju Dziecka/ Kids&Co.