LST-NET Sp. z o.o.
counter
1 1 4 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 87 dni.

Co jaki okres czasu w LST-NET Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

TakNie
Ktoś Nowy wpis
Nazwa działu: IT

(usunięte przez administratora) Zero profesjonalizmu i jakiegokolwiek poważnego traktowania. Kolejna firma która w porozumieniu z ,,Pupem'' uruchamia ,,atrakcyjną'' ofertę stażu po którym obowiązuje przynajmniej trzymiesięczny okres zatrudnienia. Deklaruje się kandydata o poinformowaniu go w sprawie stażu niezależnie od wyniku rekrutacji po czym milczy. Kiedy za drugim razem (bo za pierwszym oczywiście trzeba zbyć kandydata) zadzwoniłem ponieważ SZANOWNI PAŃSTWO nie byli łaskawi poinformować mnie o wyniku rekrutacji usłyszałem jedynie ,,dziękujemy panu''. Żałośni, nieprofesjonalni i niepoważni ludzie, którzy za nic mają osoby starające się o staż. Są przekonani o swojej ważności, lecz jest to tak naprawdę nic nie warta, nic nie znacząca firemka położona na zupełnym odludziu z którego zawracają ptaki.

TakNie3
Pracownik Nowy wpis
@Ktoś

Szanowny Panie ,,Ktoś'', Dziękujemy bardzo za komentarz. Z naszej perspektywy cała sytuacja wyglądała zgoła inaczej. Cały proces rekrutacji, jak słusznie Pan zauważył, realizowany był we współpracy z PUP. Urząd poinformował nas o tym, iż zostaną nam przedstawione cztery kandydatury potencjalnych stażystów. Był Pan pierwszą osobą skierowaną z PUP. Kiedy zadzwonił Pan do nas po raz pierwszy, zakomunikowaliśmy, iż proces rekrutacji nadal trwa - oczekiwaliśmy na dwóch kolejnych kandydatów. Kolejny kontakt z Pana strony zbiegł się z terminem podjęcia przez nas decyzji o wyborze kandydata, dlatego poinformowaliśmy Pana o tym, iż nie zdecydujemy się z Panem na współpracę. Nie jesteśmy przekonani o swojej ważności, zawsze staramy się patrzeć z różnych perspektyw. Życzymy wielu sukcesów na gruncie zawodowym.

Tak3Nie

Co wiecie o pracy w przedsiębiorstwie LST-NET Sp. z o.o. w miejscowości Poznań, czekamy na informacje od obecnych i byłych pracowników! Każda wypowiedź się liczy!

TakNie

Zostaw opinię o LST-NET Sp. z o.o. - Poznań