LST-NET Sp. z o.o.
1 1 2 5 1

Opinie o LST-NET Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Ktoś
Nazwa działu: IT
 Opinia

(usunięte przez administratora) Zero profesjonalizmu i jakiegokolwiek poważnego traktowania. Kolejna firma która w porozumieniu z ,,Pupem'' uruchamia ,,atrakcyjną'' ofertę stażu po którym obowiązuje przynajmniej trzymiesięczny okres zatrudnienia. Deklaruje się kandydata o poinformowaniu go w sprawie stażu niezależnie od wyniku rekrutacji po czym milczy. Kiedy za drugim razem (bo za pierwszym oczywiście trzeba zbyć kandydata) zadzwoniłem ponieważ SZANOWNI PAŃSTWO nie byli łaskawi poinformować mnie o wyniku rekrutacji usłyszałem jedynie ,,dziękujemy panu''. Żałośni, nieprofesjonalni i niepoważni ludzie, którzy za nic mają osoby starające się o staż. Są przekonani o swojej ważności, lecz jest to tak naprawdę nic nie warta, nic nie znacząca firemka położona na zupełnym odludziu z którego zawracają ptaki.

Pomocna?
TakNie
Administrator
 Opinia

Co wiecie o pracy w przedsiębiorstwie LST-NET Sp. z o.o. w miejscowości Poznań, czekamy na informacje od obecnych i byłych pracowników! Każda wypowiedź się liczy!

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o LST-NET Sp. z o.o. - Poznań

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej