Opinie o Tinsmith&Insulation Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tinsmith&Insulation Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Tinsmith&Insulation Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tinsmith&Insulation Sp. z o.o. w Tarnów

Oki Nowy wpis

Jest praca dla montera izolacji przemysłowym za 4650 brutto. Zarobki mi nie podeszły, ale podobno jest możliwość rozwoju i awansu na brygadzistę. Jest szansa że dowiem się od was czy awansując przeskok w zarobkach jest spory, i czy nie jest to mydlenie oczu z tym brygadzistą?

Mati Nowy wpis

Ja też pracowałem i tak, jest presja czasu, trzeba pracować, ale gdzie tak nie ma? Nie ma ludzi, nikt nie chce pracować fizycznie, a już wgl brak fachowców na warsztat, a Tinsmith wysyła swoje produkty również na Skandynawie, więc musi być pikobelo. Zdarzało się zostać do północy raz lub dwa, ale to tylko z własnej nie przymuszonej chęci. Kasa na czas i tyle ile się umówiliśmy. (usunięte przez administratora) może i czasem nerwowy i ciężko się doi, ale jak widzi że umiesz i chcesz to dostaniesz. Uważam, że to nie najgorsza firma w regionie. Mam teraz pewne porównanie, bo mój obecny szef to super dyplomata i człowiek wielkiej kultury. Tylko w tej kwestii (usunięte przez administratora) będzie trochę gorszy, ale ma chłop stresy i trzeba zrozumieć. Tyle.

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Tinsmith&Insulation Sp. z o.o. na stanowisko Instruktor? Pojawiło się 16 listopada na Praca.gov.pl. Planujecie na nie aplikować?

Gosc Nowy wpis

(usunięte przez administratora) i tyle Duzo roboty - zero zaczepek o bhp , byle by bylo na czas A gdy jest malo to czepiaja sie wszystkiego Moze kasa na czas Ale atmosfera srednia i wieczna gonitwa Ogolnie nie polecam

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Tinsmith&Insulation Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC (O)?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Jolanta

Hej, mąż jest zainteresowany podjęciem pracy jako magazynier, niestety nie znaleźliśmy tu info czy w ogóle można dostać w firmie podwyżkę po jakimś czasie. W urzędzie pracy podali stawkę na poziomie minimalnej krajowej, a obowiazki oprócz typowych prac magazynowych to jeszcze kontakty z dostawcami, negocjacje warunków itp. Więc stawka wydaje nam się trochę niska. No ale może są wysokie podwyżki po np. okresie próbnym? I może ogólne warunki się nieco poprawiły od czasu ostatnich wpisów?

Jan

Nie rozumie ludzi którzy kiedyś pracowali a potem wylewają swoje żale! Ja też kiedyś pracowałem w tej firmie i nigdy nie miałem problemów z Prezesem na co się umówiłem to dostałem! W tej firmie skończyłem swoją pracę przechodząc na emeryturę. Ostatnio nawet miałem potrzebę wykonania paru elementów blacharskich i Prezes bez problemów i nieodpłatnie mi zrobił za co dziękuję! Narzekającym dam radę nigdy nie palcie za sobą mostów!

Szukam pracy w mieście Tarnów. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 2600 PLN. Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie Tinsmith&Insulation Sp. z o.o.?

TT

Spokojnie

TT

Kwestia umiejetnosci

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Tinsmith&Insulation Sp. z o.o.? Czy oprócz pensji w wysokości około 5000 można liczyć na dodatkową premię?

B.P.

Ciekawe gdzie administrator czerpie informacje o takich zarobkach ? Bo taka kasa to tylko dla (usunięte przez administratora) i to za 300 h w miesiacu :P A inni najnizsza krajowa wiec zabawnie pisac o 5000 zl .

izoler pełną parą

5000 zł to chyba za dwa miesiące pracy.

Dorota
@izoler pełną parą

Nie no chyba nie lecicie tutaj na najniższej?

Uwodziciel

Zadófana w sobie wielga pani kierowniczka, myśli że jest niewiadomo kto poszanowania do pracownika nie ma a to my na nią robimy. Co zresztą widać bo za niedługo te jej (usunięte przez administratora) w drzwiach się nie zmieszcza. Jag tak dalej będzie to robić nie bedzie komu

Gniot

Bo to zwykły garażowy pośredniak takich prezesów całą banda w Polsce czym ten gościu dysponuję wynajentym garażem i złomem na nim

Roman

Pan szef ma nie ciekawą przeszłość jest bardzo agresywny finansowo .,Pracował w Norwegii u Marco i tam się wyszkolił.Duzo osób go zna i wie czym pachnie.

Wielki Prezez

Katastrofa prezes zatrudnił ludzika co by chodził po warsztacie i miał oko na pracowników żeby ci przypadkowo telefonów nie urzywali, i przerw zbyt nie naciągali. Spóźnienie 5 minut połowa godziny odpisana, odebrany telefon na hali połowa godziny odpisana, przeprowadził się tam z własnym biurkiem żeby mieć wszystko pod kontrolą a i tak coraz częściej mamy reklamacje i wtedy koszt wysłania ludzi do Gościcina jest nie ważny. Szefo nigdy się nie nauczy żeby z ludźmi nie zadzierać tylko szanować sie wzajemnie, a atmosfera w pracy jest najważniejsza. Jeżeli lubisz jak ktoś ci wciska kit i ciągle ma pretęsje do wszystkich i o wszystko to zapraszamy będziesz czuł się dobrze, tylko pamiętaj tylko Prezes jest nie omylny i zawsze ma racje. :)

Adrian
@Wielki Prezez

Jak odliczanie pół godziny z czasu pracy, za odebrany telefon, ma się do umowy o pracę, którą macie podpisaną? To wydaje się nie być zgodne z prawem. Konsultowaliście to z kadrami?

@Wielki Prezez

Szanowni Państwo, Drodzy pracownicy, W odpowiedzi na Wasze opinie informujemy, że ze względu na bezpieczeństwo naszych pracowników, wprowadzony został całkowity zakaz używania telefonów komórkowych podczas wykonywania pracy na terenie zakładu produkcyjnego, ponieważ praca jaka wykonują nasi pracownicy wymaga skupienia i koncentracji (obsługa maszyn, elektronarzędzi, praca na wysokościach itp.). Decyzja ta została podjęta po konsultacji z osobą odpowiedzialną za Bezpieczeństwo i Higienę Pracy (BHP) w naszej firmie, wytyczne te zgodne są z aktualnymi przepisami. Proszę pamiętać: bezpieczeństwo jest najważniejsze! W sytuacji wyjątkowej gdy użycie telefonu jest potrzebne, a dzieje się to poza wyznaczoną przerwą, pracownik powinien odstąpić od wykonywanej czynności oraz opuścić stanowisko pracy. Jeżeli sytuacja wymaga dłuższej interwencji, pracownik powinien wcześniej poinformować Kierownika lub Brygadzistę, w takich sytuacjach godziny nie są zabierane, do tego również wyznaczyliśmy 3 przerwy: odpowiednio: 30 min i 2x 10 min podczas których pracownik może swobodnie używać telefonu komórkowego. Informujemy również, że w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących pracy i nie tylko, każdy pracownik ma prawo zwrócić się bezpośrednio do Kierownika, Brygadzisty lub działy Kadr o pomoc. Przenosząc się do Działu Rekrutacji, uprzejmie prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, osoba która zajmuje się rekrutacją nie zawsze jest w stanie w danej chwili odebrać telefon, przyczyną może być spotkanie lub rozmowa z kandydatem, niemniej jednak na wszystkie nieodebrane telefony stara się jak najszybciej oddzwonić.

grygadzista konstrukcje stalow
@Wielki Prezez

To juz jest standard. U san w firmie z konstrukcjami stalowymi jest to sami . Zatrudniaja gościa , któremu wpisali w papierach mistrz warsztatu , a gość ma za zadanie co 15 minut obejsc hale i plac dookoła, żeby ruszyć ludzi do roboty . Co kilka okrazen spowiedz w biurze u bosa i tak w kolko latami .

Aga Zgaga

Taka drobna informacja. Pani(usunięte przez administratora) odpowiedzialna w firmie za kontakt z potencjalnymi pracownikami nie odbiera telefonów, jeśli dzwoni się do Niej na numer kontaktowy podany w ogłoszeniu. Dlatego najlepiej tam nie dzwonić i nie próbować umawiać się na spotkanie, tylko jechać osobiście.

Lidia
@Aga Zgaga

Napisałaś, że rekruterka nie odbiera telefonów, ale może to tylko taka jednorazowa sytuacja. Na jakie stanowisko aplikowałaś? Jeśli byłaś na rozmowie o pracę, to daj znać, jak poszło i jak wyglądała.

Aga Zgaga
@Lidia

To nie był jeden telefon jednego dnia, więc i sytuacji nie można uznać za jednostkową. A czy nie można grzecznościowo oddzwonić na numer, który dzwonił kilka razy? Jeśli zostało opublikowane ogłoszenie o pracę z podanym numerem komórki, to należy się chyba liczyć z tym, że telefony wykonywane są właśnie w tej sprawie. Poprzez takie sytuacje firmy kreują również swój wizerunek wśród potencjalnych pracowników, a jaki, to niech każdy sobie sam odpowie ...

kolejna z wielu
@Aga Zgaga

Potwierdzam Pani nie odbiera, a nawet odrzuca połączenia napewno kompetentna osoba na stanowisku, ale jak widać po komentarzach nie jedyna w tej firmie.

Mirosław

@P.W, @Były pracownik, dziękuję za Wasze opinie, są one nieco odmienne od wcześniejszych, czy jest to może wynikiem zmian w firmie czy jedynie każdy z Was ma odmienne zdanie co do pracy w Tinsmith&Insulation? Komu polecilibyście pracę w tej firmie? Osobie o jakich cechach charakteru i umiejętnościach zawodowych?

@Mirosław

Takiemu jak sam Prezes...

Witam.zero kontraktów. W tym roku prawie 0 swoich prac no chyba ze śmieszne Węgry co były Ale musiał zrezygnować bo ludzi brakło (kasa). W kraju roboty co miesiąc dwu dniowe:)nie polecam. Nie wrócę i odradzam komu tylko moge:)

SWNS

Dobrze robisz???? ratuj przed wyzyskiem. Znam kolesia co tam pracował, pracowaliśmy w zasadzie razem, spoko facet chciał wszystkich pogodzić dać zarobić i starał się, na koniec obrobili mu (usunięte przez administratora) ???? tyle że wszyscy stali za nim a nie po stronie szefa. Takich ludzi jak on więcej. Pomagał na robocie, robił sam, ogarniał budowę i tematy znał kogo trzeba a oni go tak wyruchali i opierdolili dobre imię. Gościa widziałem ostatnio to wcale się nie przejął robi sobie w koncernie i tal jak Ty odradza ????

Mirosław

@NN , dlaczego piszesz, że już nie wrócisz? Możesz swoją wypowiedź poprzeć jakimiś szczegółowymi argumentami? Jak wspominasz pracę u tego pracodawcy? Jakie widzisz plusy a jakie minusy współpracy z Tinsmith@Insulation? Może ktokowiek napisać tu swoją opinie? Czy warto aplikować?

@Mirosław

Nie warto jak lubisz opinie pytaj tych co byli w KOREI jak ich wysyłał. Pracują w firmie SEC, Yabimo . Tyle mam do powiedzenia. Lub tych co na Wegry pojechali.

P.W

Witam. Ja w firmie Tinsmith pracuje już drugi rok. Pracowałem w kilku firmach izolacyjnych i jak każdy z was szukałem gdzie jest lepiej. Jestem zadowolony z pracy, wypłaty regularnie 10 lub wcześniej. Dobra atmosfera panująca w firmie. Polecam

@P.W

Paweł proszę Cię miej godność... Poszedłeś na układ i tyle.

Dobra firma, złego słowa nie mogę powiedzieć. Kasa na czas, pozytywni ludzie, niczego nie brakuje. Dają ciuchy, buty. Wszystko jak ma być.

NN

Wypłata i buty bez łaski masz dostać. Ciuchy masz nowe czy te stare po Norwegach? Zwiezione z projektów. jesteś podstawiony do wpisu.

Pracowałem i nie wrócę.

PP

hahahah widzę Jareczku że po Norwegii Ci zostały ambicje

Zostaw merytoryczną opinię o Tinsmith&Insulation Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Tinsmith&Insulation Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tinsmith&Insulation Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Tinsmith&Insulation Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Mostowa 14
    33-100 Tarnów

Tinsmith&Insulation Sp. z o.o.