Opinie o Ecometras Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ecometras Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Ecometras Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ecometras Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Hej, ja chętnie dowiem się o firmie i o pracy jako specjalista ds. marketingu internetowego. Mnie interesuje głównie czy jest tu możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej? Szukam detali bo w internecie widziałam ogłoszenie, ale treść wygasła i nie widać takich info.

czarnymarazm

firma ECOMETRAS Sp. z o.o. jest powiązana z MWM Plus Marcin Waszczeniuk, który to obecnie działa na terenie Warszawy i okolic w remontach, modernizacjach i adaptacjach lokali, jest nierzetelną osobą która to nie rozlicza się z podwykonawcami, pracowników zmienia jak rękawiczki nie płacąc im należnych pieniędzy, a jedyne coo szanuje ta wybitnie narcystyczna osobistość to kogoś kto może mu przestawić przegrodę nosową mimo tego że sam Marcin nie stroni od sterydów coo widać, słychać i czuć. Odradzam jakąkolwiek współpracę z w/w firmą na każdym polu biznesowym, gdyż bliższa znajomość grozi wieloletnią puchą i brakiem środków na wypiskę mimo że Marcin jest majętny to i za razem pazerny na hajs i wszyscy gó... wiedzą tylko on jest nieomylny i na prawie gdyż formalnie nie posiada nic, a wisieć będą słupy, oraz rodzina, która nie przejrzy na oczy. Mam nadzieję że OIP, FISKUS, Celnicy i wszystkie służby będą go adorowały i za krzywdę innych biednych LUDZI dostanie sowitą zapłatę.

Ralf Nowy wpis
@czarnymarazm

W październiku odpowiedziałem na ogłoszenie jego córki odnośnie poszukiwania pracowników do wykończeniówki. Pojechałem na miejsce to co zastałem to tragedia (usunięte przez administratora). Wspomoglem jego i jego niedoszłego zięcia wiedzą i narzędziami bo mieli trzy skrzynki pogiętych blach ,jedna fkretarke i przedłużacz i parę brudnych wiader. A chciał ludzi. Ilością ludzi zamyślił oczy inwestorowi i że każde pomieszczenie było rozgrzebane to zaczął płacić temu oszustowi. Do puki czerpał że mnie korzyści i z moich narzędzi płacił mi co tydzień ,ale po ok miesiącu zaczął mi zatrzymywać po kilkaset zł twierdząc że l pamięta ile mi leży i że wszystko mi odda. W większości przypadków biednych chłopaków było tak że lecieli za byle głupoty bez tygodniówek było to ok 1000-1500 zł tylko szukał pretekstu jak kogoś nie potrzebował to wykorzystać jeszcze tydzień i (usunięte przez administratora) albo ci nakopie . Mnie (usunięte przez administratora) na 21500 to były nadgodziny i skradzione moje narzędzia których mi nie oddał. To zlecenie na którym zacząłem nie skończył bo przebrał pieniądze i próbował się ratować innymi zleceniami co odbiło się na nie płaceniu ludziom za tamte zlecenia. W finale firma go wyrzuciła . Na innym zleceniu na którym ja poleciałem pod pretekstem kradzieży materiałów i słabej pracy l, po rozmowie u niego pod blokiem na Wilanowie gdzie z niedoszłym zięciem i córka wynajmują mieszkania dowiedziałem się że mi nie wypłacił pieniędzy oraz że jestem (usunięte przez administratora) Wróciłem do właścicieli domu w którym pracowałem opowiedziałem im wszystko wskazałem które pracę przez jego pseudo fachowców z Ukrainy zostały (usunięte przez administratora), obliczyliśmy użyte materiały i niby wykonane usługi co się okazało że klienci zostali okradzeni przez waszczeniuka na materiałach na ponad 14 tys i na niby wykonanych pracach na ponad 10tys kolejne . Sprawa miała iść do sądu nie wiem jak się skończyło właściciele albo są zastraszeni albo nie chcą (usunięte przez administratora) ruszać bo mają dość jego i jego niby zięcia. MOGE TYLKO PRZRSTRZEC PRZED (usunięte przez administratora) , JEST DOBRYM MANIPULATOREM ZA NIM CZLOWIEK SIE ZORIENTUJE ZOSTAJE BEZ PIENIEDZY BEZ NARZEDZI. A JESLI CHODZI O SAMOCHODY TO DALEJ SCIAGA JE Z KOREI I PROBOJE WCISKAC PRACOWNIKOM ZA KOLOSALNE SUMY.

fan Nowy wpis
@czarnymarazm

to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) jest. jest pod ochronką cbś jak ktoś go dotknie to zaraz leci na komisariat i na tym patencie ludzi (usunięte przez administratora) . czas jego sie konczy panowie

Natalia

Zajmujemy się skuteczna windykacją. Kilka spraw zostało już zakończonych. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom . Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt tel. 573 985 388

Wojciech Szczęśniak
@Natalia

Zastępuję panią Natalię proszę dzwonić na 572 300 704

Marek Brzeźny
@Wojciech Szczęśniak

Dziękuje panie Wojtku za reprezentację prawną i odzyskanie mojej należności. Ludzie!! Nie dawajcie się jemu windykujcie go!!

bartosz juszczyk Nowy wpis
@Marek Brzeźny

a też dziękuje panu Wojciechowi co prawda nie wszystko odzyskane i czekalem az 3 miesiące na spłatę ale dobrze ze chociaż w końcu dotarło to na moje konto RADZE UWAZAĆ NA ECOMETRAS !!

Rozum

@Mełcin Dlaczego ma ktoś mieć kłopot ze znalezieniem firmy? Możesz jaśniej?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Ecometras Sp. z o.o..
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Mełcin

Gdyby ktoś ich szukał to stacjonują NADAL w Bydgoszczy przy ul. Objazdowej 3.

Antek

Jak to się ma do pracy w firmie? Podpowiecie coś , mam zamiar złożyć CV.

Wyborcza 05 lipca 2019: Sprowadzali z Korei samochody na gaz. Bez homologacji Na ławie oskarżonych zasiądą 30 -letni Marek J., 29-letni Damian M. oraz 44 -letni Marcin W. Sprzedawali koreańskie auta z oryginalną instalacją LPG. Bez homologacji. I do pierdla

Adrianka

Nie polecam (usunięte przez administratora)

Witold

Czy ktoś z Was może wie, czy firma poszukuje obecnie nowych pracowników do pracy w firmie Ecometras? Jest to ważna informacja dla potencjalnych kandydatów, ponieważ na oficjalnej stronie internetowej pracodawcy brakuje informacji na ten temat. Ktoś może wie, jak to wygląda w rzeczywistości?

eluma trans

Nie płacą za transport !!! UWAGA !!!

tajne

Hmmmm dziwna firma ..... co jakis czas rotacja pracowników "czyszczenie z starych pracowników" Wiadomo Pan od Składów Węgla trzyma tą firmę i w nią inwestuje .... Odradzam

Prudnik
@tajne

Co inwestuje? Skradzione? nie zapłacone podwykonawcom? W co inwestuje?

tajne
@Prudnik

Ano ivestował w zakup elektroniki ................. która później sprzedawał dalej....... Investował w samochody i nie płacił cła ani nie zmieniał instalacji gazowej z Korei .... sprawa trafiła do prokuratury o ile mi wiadomo ..... firma sciema

@tajne

Masz jakieś potwierdzenie, że rzeczywiście tak było, czy są to informacje na podstawie tego, co usłyszałeś od innych osób? Są to poważne zarzuty względem firmy Ecometras, dlatego należałoby je odpowiednio uargumentować. Pracowałeś może kiedyś w tej firmie?

Witold

@Skladyweglarosja, nie zgadzam się, aby na forum pojawiały się takie wpisy, jak ten, który dodałeś w wątku opinii o pracy w firmie Ecometras. Bardzo proszę, aby nie obrażać w ten sposób żadnych osób, ponieważ jest to złamanie regulaminu forum, który obowiązuje https://www.gowork.pl/regulamin Możesz podzielić się z nami doświadczeniami związanymi z pracą w firmie Ecometras?

Daniel

Mam wrażenie, że tak na siłę szukacie co jest złego!!

:-)
@Daniel

A co jest dobrego ?

Skladyweglarosja
@:-)

Jeśli jest to firma tego śmiecia marcinka to jest tyle warta co on

Witold

@:-), widzę, że posiadasz jakieś doświadczenia związane z firmą Ecometras skoro zdecydowałeś się na odpowiedź do postu użytkownika @Daniel, jak widzisz w wątku od dłuższego czasu brakuje merytorycznych opinii na temat tego miejsca pracy, dlatego, proszę, abyś podzielił się swoją wiedzą na temat pracy w tej firmie. Jak wyglądają warunki zatrudnienia oraz atmosfera w firmie Ecometras? Zachęcam do aktywnej dyskusji.

Stefan

Są różne zdania na temat firmy. Wiem, że to dobry pracodawca. Pewnie opinia zależy od tego jak się pracuje!

MATEUSZEK

LUDZIE PROSZE UWAŻAĆ . TA FIRMA TO FIRMA WYDMUSZKA ZNANEGO OSZUSTA I AFERZYSTY M. WSZCZENIUKA DAWNE SKŁADY WĘGLA . PL . NIE DAJCIE SIĘ OPLUWAĆ I NIE WSPIERAJCIE OSZUSTÓW . TO SIE SKOŃCZY KOLEJNĄ AFERĄ

Szkoda słów

Totalny chaos, atmosfera jak z czeskiego filmu, polecenia okraszane bluzgami, jedno wielkie wariatkowo.

Zostaw merytoryczną opinię o Ecometras Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Ecometras Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ecometras Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ecometras Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Szubińska 79
    85-312 Bydgoszcz