Opinie o Lemon Resort Spa w Gródek nad Dunajcem

Lemon Resort Spa
2 5 16 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z Lemon Resort Spa?

Henryk Nowy wpis

Dobrze w firmie jest dobremu pracownikowi, więc trzeba się starać bo firma warta tego!!

Janek Nowy wpis

Dlaczego piszecie nieprawdę? Pracowałem w tym ośrodku przez 2 razy . Pierwszy raz 8 miesięcy drugi raz przez 5 miesięcy i nie mogę złego słowa o tym ośrodku napisać ze względu na to , że zawsze byłem tam traktowany z szacunkiem . Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to jest ono standardowe w naszym rejonie co i tak zawsze podlegało negocjacji - a w innych firmach niestety nie. Każdy powinien się zastanowić podpisując umowę albo zgadza się na stawkę lub nie podejmuje pracy , żale to do siebie nie do pracodawcy. Atmosfera naprawdę jest jak w najlepszej rodzinie każdy każdemu pomaga i to jest bardzo ważne. Pisanie, że kierownictwo jest bez wykształcenia to szczyt chamstwa , gdyż są to osoby z którymi naprawdę można przeprowadzić rozmowy rzeczowe dotyczące ich zakresu obowiązków. Napiszę jeszcze jedno nigdy sobie powrotu do tego ośrodka nie zamknąłem , mam na razie pracę w moim miejscu zamieszkania i gdybym miał dobre połączenie środkami komunikacji publicznej dzisiaj bym się tam wrócił. Życzę powodzenia niezadowolonym i trochę rozsądku bo tego wam brak.

Tak2Nie

były pracownik

Kierownik tego ośrodka to zwykła marionetka, człowiek bez szkoły, nie znający podstawowych zasad organizacji pracy . Głównie zatrudniają na czarno praca po min 200 godz miesięcznie za 8 zł na godz Zdecydowanie odradzam

Tak8Nie

Magda
@były pracownik

A kto jest właścicielem Lemona, Wiśniowski?

ble ble

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Nie pracujcie tam.

Atmosfera beznadziejna, brak umowy, zarobki niskie (9zł za godzinę), jedyne co ratuje zarobki to wysokie napiwki, które i tak są wkładane do koperty i są rozdzielane na wszystkich kelnerów. Nie wspominając, że za każdym razem ktoś zabiera za dużo pieniędzy z koperty i chyba nigdy napiwek się nie zgadza. Kierowniczka to najgorsza osoba jaką poznałam. Krzyczy i jest agresywna. Ogólnie zero pomocy z jej strony. Są tam kelnerki, które były by 100 razy lepsze od niej, nie wiem po co dalej ją trzymają na tym stanowisku, mimo, że skargi ze strony pracowników napływały w jej kierunku podczas mojej pracy tam. Są tam też osoby, które donosiły na ciebie za najmniejsze głupoty (chyba chciały się przypodobać kierowniczce, nie wnikam). Ale trafiają się również fajni i mili kelnerzy/kelnerki. Kucharze też są ogólnie przyjacielsko nastawieni. To są tak naprawdę jedyne plusy. Poza tym za wiele pozytywnego o pracy tam nie można powiedzieć. Jeśli jesteś osobą, która szanuje samą siebie - nie idź tam pracować, bo tylko się rozczarujesz.

Tak3Nie

Sisi
@Nie pracujcie tam.

Sama pracowałam w tamtym okresie tam i ta kierowniczka już tam nie pracuje, chwilę po tamtym sezonie juz tam nie pracowała. Bez przesady z ta agresywnoscią, nie miała może zbyt miłego podejścia do ludzi i otwarcie wypowiadała swoje zdanie o czyjejs pracy lepszej lub gorszej ale nigdy nie byla przy tym agresywna. To jest chore co piszesz. Nie jest tam źle , wiadomo jak w każdej pracy sa lepsi i gorsi ludzie ale chętnie pomagają i jest taka rodzinna atmosfera. Jak potrzebujesz wolne to idzie sie dogadać. Nie jest tak że nie reagują jak piszesz bo managerka reaguje na każdą skargę ze strony pracownika na kierowników i sama byłam tego świadkiem . Moim zdaniem mocno to przesadzone .

NIEEE! Pracujcie tam

Nie polecam nigdy nie znalazłam się w gorszym miejscu niż to ...wynagrodzenie to marne 10zl HA HA śmiech na sali nie ma się co dziwic ze nikt tam nie chce pracować, a do tego wszystkie (usunięte przez administratora) jedyne co potrafi to tylko wywierać presję na innych pracownikach i obrabiać każdemu *** bez wyjątku Atmosfera na pierwszy rzut oka piękna i sielankowa choć z czasem się to zmienia :) (usunięte przez administratora)

Tak6Nie

karol
@NIEEE! Pracujcie tam

"Nie polecam nigdy nie znalazłam się w gorszym miejscu niż to..."- ale to jeszcze tylko chwilkę co? :)

Tak6Nie

Ilona
@NIEEE! Pracujcie tam

Czy stawka, którą podajesz, jest stawką netto, czy może brutto? Myślę, że warto to doprecyzować. Zarobki to na pewno jeden z najistotniejszych czynników dla osób, które chciałyby podjąć pracę w Lemon Resort Spa. Czy każdy zarabia podobnie w tym miejscu, czy też brane są pod uwagę kwestie takie, jak dotychczasowe doświadczenie?

Tak1Nie

Opinie związane z warunkami zatrudnienia w Lemon Resort Spa, to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Tak2Nie

Nick

Jedna wielka tragedia to miejsce

Tak1Nie

Co powiecie na temat zarobków w Lemon Resort Spa? Czy ich poziom od czasu dodania ostatniej opinii uległ zmianie?

Tak21Nie

Krystka

Atmosfera u tego pracodawcy jest beznadziejna Kierownictwo bez wykształcenia stosuje metodę napuszczania pracowników na siebie Moja wielka Pani szefowa serwisu sprzątającego to mistrzyni intrygi a jeśli nie będziesz potulnie brać w jej intrygach udziału to wymyśla historyjki które sprzedaje kierownikowi ( naiwny gość po szkole podstawowej oderwany od wideł) a ten bez mrugnięcia okiem Cię zwalnia

Tak29Nie

Zostaw opinię o Lemon Resort Spa - Gródek nad Dunajcem

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie