Opinie o Telmon Toruń w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Telmon Toruń. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Telmon Toruń o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telmon Toruń w Toruń

Plm

Czy warunki pracy tutaj się poprawiły? Warto wbijać na studia i dorobić?

Nie polecam pracy w tej firmie. Rekrutacja to śmiech na sali. Odpowiedzi na pytania o wynagrodzenie i prowizje to temat tabu nikt nie wie ile za co bo to jakaś tajemnica żeby tylko do konkurencji takich informacji nie przekazać. Z całego serca nie polecam pracy

Ta firma to jakiś żart. Osoby na kierowniczym stanowisku są bardzo nieprzyjemne. Po zwolnieniu nie wypłacili wynagrodzenia za wykonaną prace. Do klientów trzeba dzwonić po 20 razy w ciągu 2 tygodni. Nie polecam pracy na żadnym projekcie

Masakra

Rekrutacja do samej firmy to (usunięte przez administratora) Nic nie mówią.. kłamią. Potem wychodzą rożne dziwne rzeczy. Gonią z leadami mimo, że wcześniej nie było o nich nawet mowy.. np: norma 1 umówienie na godzinę. Inaczej wylatujesz do domu. Szkolenie nic nie daje.. bo go prawie nie ma. (usunięte przez administratora) na biurkach, wszędzie pelno prywatnych rzeczy. W dodatku nic nie czyszczone i nie odkażane.

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy ELEKTRYK , ELEKTROMONTER , MONTER
Usługi Ogólnobudowlane Adam Zaremba
Byly pracownik

Ja przeżyłem mobbbing i to u kierownika, który dla wielu jest aniołem. Bo jakże on mógłby takie rzeczy robić? A jednak...

Xxx97

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wypłaty nie na czas. O wolnym możesz pomarzyć. Brak ograzcniji. Na kadry nie możesz liczyć brak wiedzy kręcą oczami gdy tylko o co coś zapytasz w szczególność pani blond

Olga
@Xxx97

Bardzo Cię proszę, żebyś napisał, co konkretnie masz na myśli twierdząc, że wypłaty są nie na czas. To była jednorazowa sytuacja, czy zdarzała się ona częściej? To bardzo ważne, żeby sprecyzować wypowiedź, ponieważ wiele osób może błędnie zasugerować się Twoim wpisem. Treści zamieszczane na forum nie powinny pozostawiać niedomówień, ponieważ tylko wtedy mogą stanowić realną pomoc dla osób poszukujących pracy. A może powiesz jeszcze, czy nowo zatrudniona osoba może liczyć już od pierwszych dni o stabilną umowę o pracę?

Ka
@Xxx97

Dokładnie. W głębokim poważaniu maja wszystkich. Panie na recepcji jak krolowe od biedy na pytania odpowiadaja. O kadrach nie wspominajac

Ka

Bardzo nie polecam. Zabieraja premie, kombinuja jak tylko sie da i traktują Cie jak robocika. Tylko jeśli nie ma sie wyjścia...

Dramat

Nie polecam pracy .Omijajcie to miejsce szerokim łukiem .Dużo obiecują i na tym się kończy...Jedna z kierowniczek od polis już od pierwszych dni unosi głos na osoby uczące się podczas szkolenia ,gdy czegoś nie rozumieją. Duża rotacja w tej firmie mówi sama za siebie.

Bronisław
@Dramat

Dzięki za ostrzeżenie. Poprosiłbym Cię jednak o doprecyzowanie, napisałeś, że "dużo obiecują i na tym się kończy", co masz tutaj dokładnie na myśli? Czy zarobki chociaż są zadowalające?

@Bronisław

Kokosów nie ma

Dramat

Śmiech na sali.Po wypowiedzeniu umowy zlecenia firma zadzwoniła z przeprosinami z powodu zainstaniałej sytuacji z Panią(usunięte przez administratora) od polis oraz przybycie w sprawie dopełnienia formalności. Dziś w firmie zabrano mnie do oddzielnej sali,w której była Pani(usunięte przez administratora).Wszystkiemu zaprzeczała,zero klasy u tej kobiety.(usunięte przez administratora)

Jędrzej

Czy firma daje umowę o pracę ? Czy tylko śmieciówki ?

Jedna wielka ściema
@Jędrzej

Firma daje umowę o pracę ale Ci na zleceniówkach mają chili A Ciebie jadą jak (usunięte przez administratora) bo kierownicy i "Panie" z recepcji robią z siebie niewiadomo kogo

misiu 2

niestety praca beznadziejna , bardzo nie miła atmosfera owa kierowniczka K z polis nie powinna być na tym stanowisku jest wulgarna bezczelna nie ma podejścia do pracownika żadnego myśli ze nie wiadomo jakie rozumy zjadła , jeszcze tak nie przyjemnej osoby nie widziałam na takim stanowisku ,nie rozumiem dla czego takie osoby się zatrudnia na takie stanowiska , pracy nie polecam szkoda czasu

@Pati Niby dlaczego tak uważasz? Szkoda, że zabrakło argumentów...

Czy w Telmon Toruń zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Pati

Masakra. Nie ma czegoś takiego jak zlecenie na okres próbny. ????????????????????

Nownow

Jakieś nowe opinie o telmon Toruń? Szczególnie interesuje mnie projekt bankowy.

Mirosław

Trzeba znać język obcy i jak tak to na jakim poziomie?

dziewczyna

Nie polecam. Od pan na recepcji po przelozonych.

Paweł001

Witam Wszystkich czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś o firmie ? Chciał bym podjąć tam prace nawet na kilka miesiecy ale dużo słyszałem że ludzie po pierwszej wypłacie odchodzą, kierownictwo nie zaciekawe....zależy jak się trafi....

Cześć! Szukam pracy na słuchawkach w Toruniu i myślałam o Telmonie. Wiecie jak tam jest, jakie zarobki, atmosfeta itp?

Po co opinie
@ja

Idź i przekonaj sie sama :)

Zostaw merytoryczną opinię o Telmon Toruń - Toruń

• Jak się pracuje w Telmon Toruń?

Zobacz opinie na temat firmy Telmon Toruń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telmon Toruń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Telmon Toruń?

Kandydaci do pracy w Telmon Toruń napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Telmon Toruń