Opinie o Modna Tania Odzież w Stalowa Wola

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Modna Tania Odzież. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Modna Tania Odzież o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Modna Tania Odzież w Stalowa Wola

Don Juan

Nie polecam tego pracodawcy. Najpierw na parę dni na próbę by sprawdzić czy spełniasz wymogi pseudo kierowniczki czyli po prostu mówiąc wchodzisz jej w (usunięte przez administratora) jeśli nie to do widzenia.... Ok jeśli Ci się udalo to dostajesz na trzy miesiące umowę zlecenie...WOW...Jesli przetrwasz te trzy miesiące dostaniesz nakaz założenia własnej działalności z, której nic nie masz o chorobowym zapomnij od razu , składki najnizsze jakie są. Rozlicza Cię ich księgowa nie masz wglądu do niczego nie wiesz nic . Szef nie ma zielonego pojęcia kto dla niego pracuje. Nie interesuje go, że co chwilę jest inny pracownik. Dla niego liczy się tylko to by kasa sie mu zgadzała. Zero szacunku dla pracownika, nie masz prawa się odezwać. Warunki pracy też nie ciekawie wszędzie kurz i smród szmat, które nie są w żaden sposób odkarzane. Usuwają ludzi z dnia na dzień zero skrupułów. Szkoda czasu i nerwów dla tych ludzi i tej pracy.

@Kasia

Omijać to miejsc szerokim łukiem!!! Jeden wielki wyzysk! Po czasie jaki tam pracowałam jedynie zdrowie straciłam i psychiczne i fizyczne. (usunięte przez administratora) ludzi i robią z nich wariatów. Najpierw wszystko wyglada ładnie pięknie, obietnice umowy, miła atmosfera, itd. Po okresie próbnym okazuje się że trzeba założyć własna działalność którą prowadzi ich księgowa- nie ma się do niczego żadnego wglądu. Przy rozliczaniu wychodzą cyrki. Zwrot podatku każą ODDAĆ szefowi bo to przecież JEGO pieniądze!! Nie wiadomo co nabrał na te działalności bo przecież o niczym nikt nie ma pojęcia. Zastraszanie ludzi i mówienie że to pracownicy ich (usunięte przez administratora) i że na wszystko są jakieś sposoby. Tym miejscem powinna zająć się inspekcja pracy!! Cała firma zarządzana jest przez rodzine. ,,kierownictwo” nie wiem jak jest w stanie spać w nocy spokojnie i spojrzeć sobie w oczy. Zastraszanie ludzi, wypisywanie po godzinach pracy w nocy o północy, obgadywanie, snucie, plotkowanie, intrygi i podpuszczanie innych pracowników żeby drugiego człowieka wykończyć psychicznie. Robienie afer i upokarzanie przy całej grupie. To co tam się wyprawia jest nie do pomyślenia ilu ludzi wylało tam swoje łzy i nikt się nie odezwie bo wszyscy się boja. kierowniczka raz została zwolniona ze względu na oczernianie szefa do innych pracowników. Nie wyciągnęła z tego ŻADNYCH wniosków i niczego się nie nauczyła wróciła do pracy i nadal jest to samo. Sama cierpiętnica się do tego przyznaje. Myśle, że niektórzy nie zdają sobie z tego sprawy, albo wygodnie im bo takiej drugiej która tak potrafi naściemniać i manipulować niektórymi ludźmi to ciężko byłoby znaleźć. Szef nie dał pozwolenia na oczernianie siebie za to na pracowników daje pełne przyzwolenie. Jeszcze biorąc pod uwagę te warunki pracy. (usunięte przez administratora) brud tony kurzu w worach nie wiadomo co na człowieka czeka. A może być i najgorsze. Worków całych w pleśni nie można było wyrzucić w całości tylko wszystko trzeba było dokładnie przebrać. To miejsce to nie sortownia ubrań tylko ludzi!!! To ilu nowych ludzi przewija się tam w ciągu roku to jest niewiarygodne. Wymagania nie adekwatne do zarobków, warunków i umowy. O ile ktoś jest w stanie przetrwać tam psychicznie. Zwalnianie ludzi w środku dnia bo kierowniczce nie spodobało się że ktoś popatrzył na jej męża (żeby jeszcze było na co). Oni traktują ludzi jak gorszy sort, (usunięte przez administratora) wielcy biznesmeni bez żadnych zasad i szacunku którzy dorabiają się jedynie na krzywdzie ludzkiej.

Czy Modna Tania Odzież oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Angelika Nowy wpis

Nie ma umowy o pracę normalnej.jest zlecenie bądź działalność.nie ma gwarancji że Cię nie wypieprzą z dnia na dzień i zostaniesz z niczym.

Jak szefostwo w Modna Tania Odzież traktuje ludzi?

Nick Nowy wpis

Różnie. Na początku jest zawsze miło a potem bywa różnie. Sa kwiaty na dzień kobiet i wyrzucanie z pracy w każdym momencie. Także nigdy nic nie wiadomo. Szefostwo raczej garnie do siebie niż do pracowników. Pracownicy są tanią siłą roboczą do zarabiania wielkich pieniędzy. I są po prostu wykorzystywani.

@Wykukany pracownik

Nie polecam tego miejsca jako potencjalnego pracodawcy. Robią sobie z ludzi żarty. Obiecują prace i umowę a po tygodniu mówią „sory ale jednak nie”. Szukają taniej siły roboczej. Płaczą ze nie ma kto pracować, a jak ktoś chce pracować to mu dziękują bo jutro na Twoje miejsce przyjdzie kolejna osoba na tydzień której nie trzeba będzie zgłaszać do zusu. Nie polecam.

Homo sapiens
@@Wykukany pracownik

Hmm dziwne no też przyszłam tam do pracy i nikt mi nie obiecywał odrazu umowy tylko było powiedziane że okres próbny i się zobaczy a z doświadczenia wiem że można szybko zweryfikować czy komuś się chce pracować czy raczej przyszedł zwiedzać ???????? mówisz że szukaj taniej siły roboczej co masz na myśli? Bo raczej nie myślisz że przez ten tydzień jesteś wstanie przerobić pół hali ???? no cóż jak to moja babcia mówi (ta krowa która najwięcej muuczy najmniej mleka daje)

@Homo sapiens

Katarzyno, a czy to jest normalne i czy to czasem nie jest tak, że pierwszy miesiąc jak zatrudniacie ludzi kompletnie bez żadnej umowy to to jest karalne? W dzisiejszych czasach takie rzeczy? Ludzie maja różne sytuacje, a ty potrafisz to tylko wykorzystać. Jak można powiedzieć, że ktoś przychodzi do pracy ,,pozwiedzać”? Każdy ma różne sytuacje, przychodzi do takiej pracy i zostaje upodlony. Nie macie za grosz sumienia do drugiego człowieka. A gdyby tak coś złego wydarzyło się podczas takiej pracy bez umowy czy nawet na tej działalność. Człowiek zostaje kompletnie bez niczego na lodzie. I nikogo nic to nie interesuje. ZERO SUMIENIA! Faktycznie co do jednego mogę się zgodzić w twojej opini, krowa która dużo ryczy mało mleka daje.

@Kasia

Firma Modna Tania Odzież poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Stalowa Wola
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Stalowa Wola
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Don Juan

Masakra

Właściciel robi pracowników w bambuko. Za godzinę płaci 13 zł. O umowie można zapomnieć. Jest wredny przyczepia się o byle co. Nie polecam szkoda czasu i nerwów na takie coś.Szukaja taniej siły roboczej i wymagają Bóg wie czego za takie pieniądze. Żenada.

Martyna

A jak ta praca na sortowni dokładnie wyglada ktoś wie ? Bo ostatni komentarz na ten temat z 2016 roku a ostatnio znowu mignęła mi ta oferta. A akurat mam blisko wiec bym sprobowala sie tam dostać :D

Gosciu

Czy ja wiem ... Ja tam byłem zadowolony, ale ze względu na wyjazd musiałem zrezygnować ... Trzeba pamiętać że czas to pieniądz więc każdy robi na swoje???? jak się dobrze robilo to nikt nie pospieszal

Mia

Jeśli ktoś szuka stałego i dobrego zatrudnienia to z dala od tej firmy. Pospieszaja, wymagania nie proporcjonalne w stosunku do minimalnej pensji

ide tam
@Mia

az tak zle tam milem isc tam

Agata Drąg

Szanowni Państwo, W odpowiedzi na przedstawioną ofertę pracy załączam moje CV. Uprzejmie proszę o rozpatrzenie mojej aplikacji i informację zwrotną. Mój numer telefonu to 665727848. Pozdrawiam

magazynier

cytuje ołoszeni:Modna Tania Odzież zatrudni magazyniera w Stalowej Woli do pracy na sortowni przy odzieży używanej. Praca na pełny etat od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 15:30. Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy. Wynagrodzenie 2300 zł na rękę. Praca w młodym gronie od zaraz. adres 1 sierpnia 34 wykorzystwanie ludzi 10 zł za godzine przy rozładowaniu z tira towaru zrobisz robote i do domu umowa o dzielo na 1 dzien lub 3 - 4 godziny i jeszecze poganiają uwaga na ta firme

Zostaw merytoryczną opinię o Modna Tania Odzież - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Modna Tania Odzież?

Zobacz opinie na temat firmy Modna Tania Odzież tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Modna Tania Odzież?

Modna Tania Odzież

Modna Tania Odzież