Opinie o Wimaks s.c. Toczyłowski Dariusz Hińcza Elżbieta w Józefów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Wimaks s.c. Toczyłowski Dariusz Hińcza Elżbieta. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wimaks s.c. Toczyłowski Dariusz Hińcza Elżbieta o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wimaks s.c. Toczyłowski Dariusz Hińcza Elżbieta w Józefów

Bardzo nierzetelna firma, na swoje pieniądze czekam już dłuższy czas, kontakt bardzo utrudniony, albo nie odbierają telefonów albo zbywają. Praca wykonana w całości. To wstyd, że tak duża korporacja ma problemy z płatnościami. Nie odpuszczę tego tak łatwo.

To ile tak mniej więcej czekasz już na swoje wynagrodzenie? Dłużej niż miesiąc? I w jakiej wysokości kwotę Ci zalegają? Nie próbowałeś osobiście się tam udać?

Czy poziom wynagrodzeń w Wimaks s.c. Toczyłowski Dariusz Hińcza Elżbieta uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 18 grudnia.

Blob

Kilka lat temu myślałem o zatrudnieniu się w tej firmie. Sprawiała wrażenie konkretnej i porządnej. Czy wrażenie było mylne, czy może od tamtego czasu coś się zmieniło?

Zdziś
@Blob

Z tego co ktoś napisał to jest spora rotacja. Ciekawe tylko czy na stanowiskach bardziej fizycznych dla budowlańców czy biurowych? Ty chciałeś jako kto się zatrudnić? W jakie stanowisko celowałeś?

@Zdziś

Były ogłoszenia z tej firmy na stanowiska inżyniera i kierownika budowy. Zastanawiałem się nad którymś z tych dwóch bo mam uprawnienia, ale krótkie doświadczenie.

Krystyna
@Blob

Cześć, czy zdecydowałeś się aplikować? Mój chłopak jest w podobnej sytuacji do twojej, ciekawi nas czy zatrudnili cię mimo małego stażu pracy? :)

@Krystyna

Nie kandydowałem. W ogłoszeniu o pracę na stanowisko inżyniera budowy była podana stawka dwukrotnie niższa niż ta, którą miałem pracując w urzędzie. Ze względu na swoje doświadczenie zawodowe poszedłem do pracy do dużo większej firmy na inne stanowisko.

@Blob

Mam prośbę, bo akurat sprzed kilku miesięcy wisi ogłoszenie dla inżyniera budowy i tam nie ma podanej stawki. Możesz napisać, jaka była w tej wersji ogłoszenia, na którą Ty trafiłęś? Zguglałem, ale nic takiego nie znalazłem.

podwykonawca

Polecam, współpraca na długie lata.

Rozmowę kwalifikacyjną w Wimaks s.c. Toczyłowski Dariusz Hińcza Elżbieta masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Kierownik budowy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Mateusz

W tej firmie brak kultury pracy, ryba psuje się od głowy.

@Mateusz

Co masz na myśli? Mam zamiar wysłać cv na stanowisko kierownika budowy, bo prowadzą nabór, więc byłbym bardzo wdzięczny gdybyś rozwinął. Mam kilka innych firm na oku niby, ale ta najlepiej wypada. Tylko wiadomo, że biorę pod uwagę to co napisali w ofercie pracy. Wiesz może czemu szukają kierownika? Nowa inwestycja, czy ktoś z rezygnował/wyrzucili go?

Mateusz

Poszukaj czegoś innego, jest wiele innych firm. Osoby które zarządzają co jakby to określi w sposób kulturalny - niemiłe i brak mi podstaw dobrego wychowania. Duża rotacja.

@pracownik
@Mateusz

? Ja pracuję już 5 lat. Duży jest nabór, bo firma prężnie się rozwija. Już na pierwszej rozmowie jesteśmy w stanie określić, czy dana osoba nadaje się do naszego zespołu. Poszukujemy osób mocno zaangażowanych, samodzielnych i z doświadczeniem.

A o co chodziło Ci z tym brakiem kultury, możesz to wyjaśnić, bo w komentarzach nie znalazłem żadnej wzmianki o tym, tylko, że jest duża rotacja? Faktycznie tak jest czy coś się może poprawiło?

Pracodawca poszukuje dyrektora zarządzającego. W związku z tym korzystam z anonimowości tutaj i chcę zapytać o współpracę z właścicielami oraz kadrą kierowniczą. Jak się układa? Czy jest to nowo utworzone stanowisko, czy ktoś je opuścił i dlaczego?

Dyrektor biura

Jest to nowe stanowisko w firmie. Kontakt z kadrą i z prezesem przebiega pomyślnie. Zapraszamy do złożenia cv :)

@Dyrektor biura

Skoro stanowisko jest nowe, to wynika z rozwoju firmy? Czy po prostu brakowało takiej osoby? Czy firma planuje zatrudniać też innych pracowników zajmujących się kwestiami zarządzania?

podwykonawca

dostarczaliśmy im rusztowania na budowę przy ul. Sobieskiego w Warszawie oraz w Otwocku, po zapłaceniu przedpłat zero wpłat późniejszych, przestają odbierać telefony, a jak się dzwoni z innego numeru mówią, że zapłacą i oczywiście nie płacą, musiałem skierować ich do kancelarii, Zdecydowanie odradzam współpracę z tymi (usunięte przez administratora) ! Kamil Malinowski URB Budex

kięgowość
@podwykonawca

Faktura została już dawno uregulowana. Pozdrawiam

podwykonawca

Współpracuję z firmą już kilka ładnych lat i wszystko jest jak należy. Powyżej widzę komentarz, że firma nie płaci haha ile czasu? tydzień, dwa? Takie jest życie przedsiębiorcy- masz swoją firmę to też wykładaj ze swojej kieszeni, a nie chcesz iść na łatwiznę.

Dyzio

Firma szukała nie tak dawno inżyniera budowy. Co prawda nie zdążyłem aplikować ale coś na zaś zapytam. Generalnie to widzę, że oferują umowę o prace a do tego sprzęt niezbędny do pracy. Co w jego skład wchodzi? Pracujemy w stałych godzinach, czy elastyczny system pracy? Tego w ogłoszeniu nie było, dlatego wolę zapytać. Ktoś wie?

@Dyzio

To jest porażka a nie firma. Ciągle zmieniają się pracownicy, nikt z prezesem nie wytrzymuje. Myślę, że umowa o pracę również jest ściemą. Jeżeli lubisz jak ktoś po Tobie 'jedzie' i masz twardą (usunięte przez administratora) to możesz spróbować. Ale polecam się szanować i nie aplikować do tej firmy ;)

Czesio
@Anonim

Ale to co takiego tam prezes robi że nie można z nim wytrzymać? No i o co chodzi też z tą umową o pracę, że Twoim zdaniem jest to ściema. Bo sam myślę o wysłaniu cv, jakby coś się pojawiło interesującego ale teraz to już sam nie wiem.

Sabina
@Anonim

Ciągle to znaczy ile tam wytrzymują, czy może są zwalniani? No ja mam całkiem mocną psychikę, ale nie wiem czy bym była w stanie wytrzymać ciągłe pretensje, możesz napisać o co się czepiają, czy może po prostu bardzo dużo spada obowiązków na pracownika?

Zostaw merytoryczną opinię o Wimaks s.c. Toczyłowski Dariusz Hińcza Elżbieta - Józefów

• Jak się pracuje w Wimaks s.c. Toczyłowski Dariusz Hińcza Elżbieta?

Zobacz opinie na temat firmy Wimaks s.c. Toczyłowski Dariusz Hińcza Elżbieta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wimaks s.c. Toczyłowski Dariusz Hińcza Elżbieta?

Wimaks s.c. Toczyłowski Dariusz Hińcza Elżbieta
3.6/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Sadowa 47
    05-410 Józefów