Pflegeteam sp. z o.o.

Oleśnica

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o Pflegeteam sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pflegeteam sp. z o.o.

Aga

Życze każdej z was zleceń z tej firmy- pracuje tu ponad rok i mam nadzieję że zostanę na długo. Gratuluję firmie podejścia do pracownika,rzetelności i uczciwości -oby więcej było takich agencji!

ZYGI

Mają zlecenia dla mężczyzn,dobre pieniądze,wszystko na czas.Ja sobie chwałę.

Aniela

Potwierdzam,dużo zleceń,dobre stawki, byłam 2 razy,teraz jedzie kolezanka-trzeba znać komunikatywnie niemiecki, bo jest rozmowa,ale da się przejść, firma w porządku.

Katrin

Jestem z firmą trzeci raz na zleceniu, obecnie w okolicy Norynbergi. Firma uczciwa, panie w biurze bardzo miłe, Stelle zgodne z rzeczywistością ,koordynator był raz na miejscu, pytał, czy jestem zadowolona i czy czegoś potrzebuję. Wypłata dobra i na czas, możliwe zaliczki.

Zostaw opinię o Pflegeteam sp. z o.o. - Oleśnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pflegeteam sp. z o.o.