Pflegeteam sp. z o.o.

Oleśnica

Pflegeteam sp. z o.o.
4 4

Opinie o Pflegeteam sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Pflegeteam sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

KIKI

W przyszłym tygodniu wracam do.domu na przerwę świąteczna a w kwietniu znowu do mojego dzidziusia.pracowałam ponad 3 lata dla duzej polskiej agencji, odważyłam się na zmianę i jestem pozytywnie zaskoczona!wysokie zarobki,super kontakt z firmą, natychmiastowa reakcja na prośby -na razie szczerze polecam!

Aga

Życze każdej z was zleceń z tej firmy- pracuje tu ponad rok i mam nadzieję że zostanę na długo. Gratuluję firmie podejścia do pracownika,rzetelności i uczciwości -oby więcej było takich agencji!

ZYGI

Mają zlecenia dla mężczyzn,dobre pieniądze,wszystko na czas.Ja sobie chwałę.

Aniela

Potwierdzam,dużo zleceń,dobre stawki, byłam 2 razy,teraz jedzie kolezanka-trzeba znać komunikatywnie niemiecki, bo jest rozmowa,ale da się przejść, firma w porządku.

Katrin

Jestem z firmą trzeci raz na zleceniu, obecnie w okolicy Norynbergi. Firma uczciwa, panie w biurze bardzo miłe, Stelle zgodne z rzeczywistością ,koordynator był raz na miejscu, pytał, czy jestem zadowolona i czy czegoś potrzebuję. Wypłata dobra i na czas, możliwe zaliczki.

Zostaw opinię o Pflegeteam sp. z o.o. - Oleśnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pflegeteam sp. z o.o.