W4P Sp. z o.o.

Opinie o W4P Sp. z o.o.

@D. G.

Dziękujemy za pozytywną opinię. Dla jej pełnego obrazu dobrze byłoby uzupełnić informacją jak długo Pan z nami pracował, na jakim stanowisku. Czy Pana zakwaterowanie było w pokoju jedno czy dwuosobowym? W jakim mieście Pan pracował. I w czym Panu pomogliśmy. Czy np. chodziło o zmianę mieszkania na kawalerkę, czy pomoc w meldunku?

D. G.

Polecam firmę W4p. Wszystko zgodnie z umową tzn. Pieniądze na czas do 10 dnia miesiąca co rzadko się zdarza, w większości są do 15... Praca zgodna z opisem. Najważniejsze, pomagają we wszelakich problemach związanych z pobytem w de. Jest to bardzo profesjonalna firma która nie zostawi człowieka na lodzie, tzn nie jest to jakaś wielka korporacja która traktuje pracownika na 'sztukę' i że jak przyjmuje to wszystko fajnie i pięknie a jak już się przyjmie to niech se radzi sam tylko podchodzą do każdego indywidualnie po ludzku, jeszcze dużo by można pisać.. Naprawdę polecam za profesjonalizm i zaangażowanie. Pozdrawiam

Wymagajacy
@D. G.

Bo tam pracowałem

@Artur

Panie Arturze, proszę o podanie informacji na jakim stanowisku Pan pracował i ewentualnie w jakim mieście. Jak wyglądało Pana zakwaterowanie – tzn. czy był to pokój jedno czy dwuosobowy? Chcielibyśmy mieć pewność, że opinia jest pisana przez naszego pracownika.

Artur

Pracowałem przez tą firmę dwa miesiące. Wszystko okej, pienidządze dobre i na czas.

@Pracujy zadowolony

Uprzejmie prosimy o merytoryczne opinie. Najlepiej dodać w nich informację jak długo się pracowało, na jakim stanowisku i w jakim mieście. Można dodać swoje inicjały, jeśli nie podaje ktoś nazwiska. W ten sposób łatwiej nam potwierdzić czy dana osoba pracuje/pracowała. To forum daje możliwość pisania opinii nawet przez osoby, które z nami nigdy nie miały relacji pracodawca-pracownik.

Zainteresowana Nowy wpis

Co to jest, jak wygląda i skąd wziąć numer referencyjny do wpisania przy aplikacji na daną ofertę?

aaa Nowy wpis
@Zainteresowana

Też widziałem rubrykę na ten numer przy próbie aplikacji. Podejrzewam, że to numer referencyjny oferty, żeby ułatwić proces rekrutacji. Niestety też nie mam pojęcia gdzie go znaleźć. Ktoś wie czy można pominąć tą rubrykę? Chcę aplikować na stanowisko mechanika, bo skusili mnie zakwaterowaniem w pokojach jednoosobowych :)

@Zainteresowana

Podbijam pytanie

Zainteresowana Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Mateusz Jakub

Pracowałem przez tą firmę w Niemczech , Taufkirchen jako tapicer , powiem wam jedno kasa na czas Koordynator Pan Grzegorz Ł , zawsze był dla nas pod telefonem i bardzo pomocny nigdy nie spotkałem tak rzetelnej firmy Może kiedyś Wrócę Pozdrawiam Mateusz Jakubowski.

@Mateusz Jakub

Kiedy zwykle mogłeś spodziewać się przelewu z kasą? Chyba, że płacili do ręki? Tak w ogóle to mnie interesuje głównie kwestia pieniędzy. Płacą tygodniówki czy raz w miesiącu?

Czy zdarzają się nadgodziny w W4P Sp. z o.o.?

Firma W4P Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Tokarz - operator tokarki manualnej - konwencjonalnej. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Diamond

Pracowałem z firmą W4P i mogę powiedzieć że praca super polecam jedna z nielicznych gdzie wszysko było ok polecam 100 %.

@Diamond

Dzień dobry @Diamond, aby uwiarygodnić wpis prosimy przynajmniej napisać w jakim mieście była praca lub/i na jakim stanowisku było zatrudnienie. Pozdrawiamy.

Wyborowy
@W4P Sp. z o.o.

Ja pracowałem . Zarobiłem po odjęciu kosztów za mieszkanie i zjazdy 3500-4000 złotych. Wiadomo, zjeść coś jeszcze trzeba i dojechać do pracy. 2000- 2500 złociszy spokojnie mi zostało, no chyba że impreska wypadła. Polecam :)

marek
@Wyborowy

ile zarobiles--to za tydzien czy miesiąc ,ja pakowałem części do silników i zarabiałem9500 złotych miesięcznie po kosztach już do ręki

Kornela

Zgłosił się ktoś już na pakowacza albo planuje? Teraz dali ofertę i mi pasuje w sumie, zwłaszcza że tu zadowolone ostatnio osoby pisały. Mi pasuje że można sobie pokój jednoosobowy wziąć też, powie ktoś tylko czy warunki są okej? Czysto i w ogóle? Jest internet, łazienka? Co z jedzeniem, można sobie tam przygotować?

MironTG

Właśnie kończę współpracę z W4P ale nie dlatego że coś nie tak z firmą, wprost przeciwnie. Wyjeżdżam do Anglii. Jestem zadowolony ze współpracy, same pozytywne odczucia. Pracowałem jako spawacz, wynagrodzenie na czas. Fajne 11 miesięcy. Serdecznie pozdrawiam całe szefostwo i biura. Dzięki.

W4P Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Monter. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

Firma nie najgorsza zależy na jakim projekcie i kto za niego odpowiada pracowałem tam do końca maja 2023 rok. Jeśli nie wyrobisz godzin stawka mniejsza jak wyrobisz to większą , trochę to słabe opłata za kwaterę odciągają jako zaliczka nie ma info że to za mieszkanie i co najważniejsze mówią że to na warunkach niemieckich umowa trochę i prawda wszystko płacone w Niemczech ale na pasku jest jak że ważna informacja oddelegowany do pracy w de także jeśli posiadasz kindergelt to odrazu go stracisz nie odwracalnie chyba że zmienisz robotę.

@Piotr

Długo pracowałeś? Możesz napisać co było powodem rozwiązania umowy? Dlaczego zrezygnowałeś? Jak z tymi kwaterami, jakie są warunki? Dużo to kosztuje miesięcznie? Pytam bo mąż się wybiera i przyda się każda informacja

Jaka umowa obowiązuje w W4P Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Worker

Ja dostałem pierwsza umowę na około 2 msc oczywiście na warunkach niemieckich. Po tym okresie kolejna była na 6 msc oraz kolejna także.

Zuzanna
@Worker

I to była umowa o pracę? Czy zlecenie? Czy na początku było jakieś szkolenie wdrażajace czy rzucali na głeboką wode?

Worker
@Zuzanna

Umowa o pracę, wiadomo, jeśli coś się odstawi, to można wylecieć z dnia na dzień. Druga umowa na 6 msc, trzecia też. Szkolenie miałem już w samej firmie przez innego pracownika, polaka. Myślę że to jest kompletnie indywidualna sprawa zależna od kontraktu

Agata
@Worker

No właśnie już w innym wątku tylko zainteresowało mnie to, że podobno wypowiedzenie z dnia na dzień jest... bo i jak tu czuć się bezpiecznie? Piszesz, że jak się coś odstawi... Jaki jest próg akceptowalności? Chodzi mi o to czy da radę jeszcze rozmawiać czy nawet nie ma o tym mowy. I tak dla pewności nigdy się nie zdarzyło, żeby sami z siebie bez przyczyny to wypowiedzenie proponowali?

Kamikadze
@Agata

No jak z dnia na dzień - tak nie można nawet w Polsce. Teraz trzeba nawet powód zwolnienia dawać jak masz umowe na czas określony czytałem.

Hokej
@Worker

Trzecia na 6 m? Trzecia powinna być na czas nieokreślony jak niemiecka umowa, no chyba że na zleceniu byłeś. Ja pracowałem jako spawarka u Niemca i tak jest. Dopytam tej od rekrutacji w takim razie jak to jest to.

Justyna

To chyba jakieś nowelizacje były? Faktycznie firma się tego trzyma? Podają powody i trzymają się tego okresu wypowiedzenia?

Eks
@Justyna

Dziś wchodzi takie prawo, że bez podania przyczyny nie wolno z nami pracownikami rozwiązać umowy na czas określony bez podania przyczyny na piśmie :) Może Administrator umieści jakąś info na ten temat?

@Eks

Fajnie by było. Czyli macie tu wszyscy umowy o pracę? Bo zlecenia to chyba nie obejmują re nowelizację. Od początku jest taka umowa czy na okresie próbnym jednak zlecenie?

Cześć, dajcie znać jedną rzecz odnośnie tej pracy jako pracownik montażu, co jest oferta. Te soboty wspomniane tam to faktycznie dla chętnych czy w praktyce trzeba przyjść jak każą? Może ktoś pracował i wie, jak z tymi nadgodzinami jest?

Verl

Brak opieki kordynatora, brak nadgodzin co obiecał pan Łoda, 290 za pokój jest absurdem. Urlop naliczany 2 dni na miesiąc z czego co najmniej 10 dni w roku jest przymusowe w grudniu bo firma zamknięta a kto niema to bezpłatny i do tego naliczana dodatkowa opłata za mieszkanie. Jeszcze jedno jak już są nadgodziny to niema żadnego dodatku. Kierownik robi sobie co chce nie można zaplanować zjazdu bo zmienia zmiany jak mu pasuje.

Nowy spawacz

Praca w Verl - Brak kordynatora na miejscu, przyjeżdża raz w miesiącu i to w weekend. - Praca na trzy zmiany brak nadgodzin, praca po 7,5h jak się trafi sobota(6h) to nie wypłacaja dodatku 25%. - środki ochrony osobistej dostajemy po wielokrotnym przypominaniu (proszenie się). Nie polecam

Nowy spawacz

Mariusz

Pracowałem w W4P 15 miesięcy, nie skończyłem kontraktu przez Niemieckiego imbecyla ale na W4P nie mogę narzekać. Dobre warunki pracy, kasa na czas, mieszkanie blisko pracy. Jak ktoś wystawia negatywną opinię o W4P to pewnie jest jakimś nierobem imbecylem. Jak ktoś ma trochę oleju w głowie to polecam.

Elżbieta
@Mariusz

z mieszkania do pracy można było isc na piechotę czy był jakis firmowy zbiorowy dojazd ? pytam bo ciekawi mnie czy wyjezdzajac lepiej liczyc na jakas komunikacje czy lepiej zabrac swoj samochod ?

Polecam firmę W4P. Pracuje obecnie z tą firmą prawie 12 msc w Worth am Main na stanowisku pracownik produkcji i jestem bardzo zadowolony. Sama praca jak to praca, zależy głównie od klienta i obowiązków, a nie od pośrednika. Z agencja nigdy nie było problemów, pieniądze zawsze na czas i co najważniejsze zawsze się zgadzały. Wszystko zgodnie z przedstawioną oferta. Mieszkania w porządku, blisko pracy. Jedyna rzecz która mnie zastanawiała to podpisanie od razu wypowiedzenia przy podpisaniu umowy, ale czytając tutaj pozostałe wypowiedzi wcale się nie dziwię. Sam na miejscu agencji też bym nie potrzebował cwaniaczków, czy innych osób robiących popeliny na mieszkaniach. Jeszcze raz polecam dla normalnych i uczciwych ludzi.

Dobry pracownik

Mam podobne doświadczenie i taką samą opinię na temat W4P. Generalnie polecam :-)

Agata

Te mieszkania to jak są rozliczane? Czy mimo wszystko można byłoby ewentualnie na własną rękę czegoś szukać?

@Agata

Gdy się korzysta z mieszkania firmowego, przy każdej wypłacie zostaje potrącona odpowiednia kwota (w zależności od kontraktu oraz od rodzaju pokoju). Zawsze jednak można szukać własnego mieszkania, wtedy oczywiście kwota nie zostaje odciągana, a może nawet firma pokrywa część kosztów, to już też zależy. Najlepiej wcześniej dopytać

Marek B.

Pracowałem u nich prawie 6 miesięcy jako spawacz. Było OK, dobra kasa i mieszkanie 5 km od pracy. Kasa na czas, zawsze na konto i zawsze w Euro. Można było dużo pracować, kto chciał tak robił. Może jeszcze wrócę. Ogólnie polecam.

Beata
@Marek B.

To ile godzin dziennie można było najwięcej pracować ? :-)

Wymagajacy

Pracowałem z nimi przez 4 miesiące, nie zawsze było idealnie, ale generalnie na plus. Porównując do innych agencji przynajmniej nie ściemniają. Plusy to dobra kwatera jedynka i blisko pracy, kasa na czas i kontakt, a minusy to podatki trzeba 30% płacić ale niemiecka umowę dają i dlatego tyle. Jak bedzie jakaś fajna praca to skorzystam, ale dopiero w 22.

Tomasz Cisek
@Wymagajacy

Dokładnie jak napisałeś , wszystko się zgadza pieniądze na czas, kontakt z biurem bez problemowo. A co do podatku niemcy maja swoje prawo co do składek , wystarczy przepracować określony czas i przejść na inną klasę podatkową, a jak nam wiadomo każdy który tu przyjeżdża chce zarobić, Większość ludzi po pierwszym miesiącu maja pretensje do całego swiata JAK TO JEST DLACZEGO TAK !!! bo tak właśnie jest, i tyle

Marek B.
@Tomasz Cisek

Potwierdza moje doświadczenie

Maja

Cześć. Czy nadal firma daje niemiecką umowę, czy można mieć polską skoro firma jest z krakowa? I jak z zakwaterowaniem, nadal żadnych problemów/negatywów?

Edmundo

Pracował ktoś może przez ta firmę lub pracuje jako tapicer? Jak tak to jakie warunki pracy

Zostaw merytoryczną opinię o W4P Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w W4P Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy W4P Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w W4P Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 13 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

W4P Sp. z o.o.