Zbigniew Górski Nowy wpis
Klient

Bardzo dobra firma polecam.

Kuba Nowy wpis

Przestaliście od dawna zaglądać na forum. Jest tego jakiś powód?

Staszek Nowy wpis

Firma ma się dobrze, pracuje się również dobrze więc jeśli kogoś interesuje praca niech próbuje.

Tomek Nowy wpis
 Rekomendacja

Ja polecam tą firmę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sławomir

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie polecam tej firmy!robią po taniości, oszukują klientów Pracowałem tam jakiś czas, trzeba robić nadgodziny żeby coś zarobić, jak nie chcesz zostać to obcinają z pensji. Wypłata z dużym opóźnieniem. Klimat nieciekawy. Nie polecam nikomu, omijać szerokim łukiem.

Irek
@Sławomir

Klimat dopiero się poprawił gdy Pan już tam nie pracuje już nikt nie przychodzi do pracy jak chce i robi z siebie pseudo kierownika i jest wreście pożądek i klijęci zadowoleni że nie mają kontaktu z tak aroganckiego pracownika . Pozdrawiam.

Irek
 Rekomendacja
@Irek

Witam szkoda że Pan (usunięte przez administratora)piszę takie nie prawdy o firmie Reklama Plex bo ta firma jest jego siostry widać jak działa zazdrość. Więc nie będę tłumaczyć ludziom którzy to czytają tylko niech sobie sami dopowiedzą. Pozdrawiam.

Pomóż osobom zainteresowanym pracą w firmie Reklama Plex Ewelina Sobczyk w mieście Poznań. Napisz jak wygląda zatrudnienie w tej firmie i jak pracodawca traktuje swoich pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Reklama Plex Ewelina Sobczyk - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Reklama Plex Ewelina Sobczyk
3/5 Na podstawie 2 ocen.