Opinie o Bukowski Mariusz Notariusz Mariusz Bukowski Kancelaria Notarialna w Rudzie Śląskiej w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bukowski Mariusz Notariusz Mariusz Bukowski Kancelaria Notarialna w Rudzie Śląskiej. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bukowski Mariusz Notariusz Mariusz Bukowski Kancelaria Notarialna w Rudzie Śląskiej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bukowski Mariusz Notariusz Mariusz Bukowski Kancelaria Notarialna w Rudzie Śląskiej w Ruda Śląska

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Bukowski Mariusz Notariusz Mariusz Bukowski Kancelaria Notarialna w Rudzie Śląskiej? Dodali nowe ogłoszenia 11 marca na Lento.pl.

@Pracodawca Nowy wpis

Zamieszczona informacja zawiera nieprawdziwe informacje. Nigdzie, w tym na wskazanym portalu nie była otwierana żadna rekrutacja na stanowiska pracy w kancelarii.

Darek Nowy wpis

Wszystko bez najmniejszych problemów miła profesjonalna obsługa .GORĄCO POLECAM

Jako stała klientka Kancelarii, polecam korzystanie z jej usług. Sprawy załatwiane są sprawnie i profesjonalnie. Urzędniczki uprzejme, cierpliwe i pomocne w zrozumieniu zawiłości prawnych, a sam Notariusz p. Mariusz Bukowski - profesjonalny, konkretny i grzeczny w stosunku do klientów.

Damian Nowy wpis
@Ewa

Sprawami rozwodowymi też się zajmuje? Stawiam że tak bo to pewnie dość popularna kategoria, ale wolę się dowiedzieć

Agnieszka

Bardzo miły, rzeczowy, kulturalny Pan notariusz! Polecma!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Bukowski Mariusz Notariusz Mariusz Bukowski Kancelaria Notarialna w Rudzie Śląskiej? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mariusz Bukowski notariusz

Szanowny Anonimie, który zamieszczasz kolejny nieprawdziwy i pomawiający poprowadzoną przeze mnie kancelarię notarialną o niemające miejsca sytuacje zauważam, że powtarzające się wpisy i logowania pozwolą na identyfikację ich autora i pociągnięcie go do stosownej odpowiedzialności. Jednocześnie sugerowanie treścią wpisów, że ich autor jest osobą posiadającą wiedzę o kulisach działania kancelarii jako jej były pracownik jest w kolizji z tym, że od 2013r. skład pracowników kancelarii poszerzył się, a nie przeciwnie. Nadmieniam, że od otwarcia kancelarii w 2009r. nie był w niej przeze mnie zatrudniony żaden mężczyzna. Z poważaniem Mariusz Bukowski notariusz

Mariusz Bukowski

Szanowny Anonimie, zauważam, że zarzut braku mojej uczciwości, w dodatku finansowej jest bardzo poważny i podany bez żadnej podstawy. Jeśli ma Pan (?) odwagę to proszę o przedstawienie się i mając świadomość, że bezpodstawne pomówienia wiążą się z określonymi konsekwencjami. Również pozostałe określenia użyte w opinii najdelikatniej mijają się z prawdą. Z poważaniem: Mariusz Bukowski Notariusz

Helena

Dziś korzystaliśmy z usług Pana notariusza sprzedając mieszkanie i jesteśmy zadowoleni. Wszystko przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Pan notariusz wyjaśniał rzeczowo i rzetelnie dba o dobro dwóch stron umowy i pilnuje formalności . Jednocześnie dba o rozluźnienie atmosfery. Bardzo kulturalny i uprzejmy człowiek. Za niedługo bo parę dni znów będę zmuszona korzystać z usług notariusza i z pewnością będzie to Pan Mariusz Bukowski. Polecam wszystkim niezdecydowanym bo naprawdę nie wszystkie negatywne opinie są prawdziwe.

Mateusz

Czy ta kancelaria działa także w weekend?

Zofia

Bardzo sprawnie i profesjonalnie przeprowadzony akt notarialny, miła obsługa i godne polecenia

Franciszek

Witajcie. Chciałbym się dowiedzieć czy Kancelaria Notarialna Notariusz Mariusz Bukowski dalej funkcjonuje? Zadaję to pytanie, ponieważ firma wcześniej czytała komentarze tutaj zamieszczane, oraz odpowiadała na nie. Jednak od dłuższego czasu to się nie dzieje. Czy ktoś mógłby się na ten temat wypowiedzieć? A jeśli funkcjonuje to może coś więcej na temat warunków w firmie panujących?

@Franciszek

Panie Franciszku, Kancelaria Notarialna Mariusz Bukowski w Rudzie Śląskiej działa nieprzerwanie od ponad 10 lat. Adres Kancelarii, telefony jak i dojazd można wygodnie sprawdzić w wyszukiwarce internetowej Google lub w Mapach Google. Mariusz Bukowski Notariusz

Co do zapłaty, dzień przed załatwieniem sprawy podwyższa sobie opłaty i to dość znacznie...to nie jest w porządku.

Mariusz Bukowski

Szanowna Pani, uprzejmie zauważam, że opisana sytuacja dotyczyła podwyższenia kwoty pobieranego podatku od czynności cywilnoprawnych przy niestandardowym rozliczeniu stron umowy, a nie podwyższenia kwoty taksy notarialnej. Co zostało Pani wyjaśnione w kancelarii przed wykonaniem czynności. Mariusz Bukowski Notariusz

Sprawy do wyjaśnienia nie zostaną na forum rozwiązane więc po co tu zamieszczać te wpisy?

Mika

Osobiście wszystkim polecam Kancelarię Pana Mariusza Bukowskiego i nikt z moich znajomych jak i ja sama nie wyszedł z kancelari niezadowolony. Zawsze pełen profesjonalizm wszystko" podane na tacy". Czasem ludzie sprzedają dobytek zycia i pewne zawiłości prawne nie są dla nich zrozumiałe. Jednak wiedza Pana Bukowskiego pozwala na załatwienie wszystkich spraw. A co również ważne to taksa notarialna jest konkurencyjna (niska) i moze dlatego te złe wpisy?!

Mika

Pan Notariusz Bukowski przez swoje krzyki doprowadził do płaczu żonę właściciela, od którego kupowałem nieruchomość. Wyszliśmy zdegustowali z kancelarii. Bardzo żałuję, że nie złożyłem skargii do Okręgowej Rady Adwokackiej. Zdecydowanie nie polecam ze względu na brak kultury osobistej.

Jacek

Nie zgadzam się z powyższą opinią Pana Tomasza. Zawarłem u Pana Bukowskiego już kilkanaście aktów notarialnych w przeciągu kilu lat i jak do tej pory nie zawiodłem się. Zasze byliśmy obsłużeni miło, szybko i profesjonalnie. Moi znajomi, którym poleciłem Kancelarię Pana Bukowskiego również byli zadowoleni. Kancelaria jest bardzo elastyczna po względem terminowym i trzeba dodać atrakcyjna cenowo. Naprawę POLECAM !!! Jacek

Tommy

Panie Tomaszu, czy mógłby Pan zdradzić czego dotyczyła Pańska sprawa? Jestem umówiony w kancelarii (z polecenia), rozważam jednak wszelkie możliwości.

Tomasz

Jeśli zależy komuś na załatwieniu spraw tak jak należy to NIE POLECAM notariusza Mariusza Bukowskiego. Facet wpisuje w akt błędne informacje, a podczas odczytywania czyta zupełnie coś innego, pogania ludzi tłumacząc się, że ma następnych klientów. Pierwszy raz spotkałem się z takim notariuszem, niemiły i chamski. Odradzam, skusiłem się na tego notariusza mimo złych opinii, jednak dziś wiem, że NIGDY WIĘCEJ. Żenada

Notariusz Mariusz Bukowski
@Tomasz

Panie Tomaszu, z dużą uwagą czytam wszystkie opinie na temat Kancelarii. Wizyta w kancelarii notarialnej często wiąże się dla Klientów z dużymi emocjami oraz stresem. W pełni rozumiem emocje towarzyszące dokonywaniu istotnych czynności, często mających wpływ na ich życie. Ponieważ bardzo zależy mi na zadowoleniu i komforcie naszych Klientów, chciałbym poznać więcej szczegółów, które wpłynęły na Pana negatywną ocenę. Uprzejmie proszę o przesłanie swoich namiarów - adresu e-mail lub numeru telefonu - lub skontaktowaniu się ze mną. Jednocześnie pragnę poinformować, że nadkładam wszelkich starań aby świadczone przez Kancelarię usługi były na jak najwyższym poziomie. Świadczą o tym powracający Klienci oraz rozliczne referencje wystawiane przez nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Bukowski Mariusz Notariusz Mariusz Bukowski Kancelaria Notarialna w Rudzie Śląskiej - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Bukowski Mariusz Notariusz Mariusz Bukowski Kancelaria Notarialna w Rudzie Śląskiej?

Zobacz opinie na temat firmy Bukowski Mariusz Notariusz Mariusz Bukowski Kancelaria Notarialna w Rudzie Śląskiej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bukowski Mariusz Notariusz Mariusz Bukowski Kancelaria Notarialna w Rudzie Śląskiej?

4.5/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Piotra Niedurnego 48 lok. 4
    41-709 Ruda Śląska