Kancelaria Notarialna Notariusz Mariusz Bukowski

Ruda Śląska

Opinie o Kancelaria Notarialna Notariusz Mariusz Bukowski

Mika

Osobiście wszystkim polecam Kancelarię Pana Mariusza Bukowskiego i nikt z moich znajomych jak i ja sama nie wyszedł z kancelari niezadowolony. Zawsze pełen profesjonalizm wszystko" podane na tacy". Czasem ludzie sprzedają dobytek zycia i pewne zawiłości prawne nie są dla nich zrozumiałe. Jednak wiedza Pana Bukowskiego pozwala na załatwienie wszystkich spraw. A co również ważne to taksa notarialna jest konkurencyjna (niska) i moze dlatego te złe wpisy?!

Mika

Paweł

Pan Notariusz Bukowski przez swoje krzyki doprowadził do płaczu żonę właściciela, od którego kupowałem nieruchomość. Wyszliśmy zdegustowali z kancelarii. Bardzo żałuję, że nie złożyłem skargii do Okręgowej Rady Adwokackiej. Zdecydowanie nie polecam ze względu na brak kultury osobistej.

Jacek

Nie zgadzam się z powyższą opinią Pana Tomasza. Zawarłem u Pana Bukowskiego już kilkanaście aktów notarialnych w przeciągu kilu lat i jak do tej pory nie zawiodłem się. Zasze byliśmy obsłużeni miło, szybko i profesjonalnie. Moi znajomi, którym poleciłem Kancelarię Pana Bukowskiego również byli zadowoleni. Kancelaria jest bardzo elastyczna po względem terminowym i trzeba dodać atrakcyjna cenowo. Naprawę POLECAM !!! Jacek

Tommy

Panie Tomaszu, czy mógłby Pan zdradzić czego dotyczyła Pańska sprawa? Jestem umówiony w kancelarii (z polecenia), rozważam jednak wszelkie możliwości.

Tomasz

Jeśli zależy komuś na załatwieniu spraw tak jak należy to NIE POLECAM notariusza Mariusza Bukowskiego. Facet wpisuje w akt błędne informacje, a podczas odczytywania czyta zupełnie coś innego, pogania ludzi tłumacząc się, że ma następnych klientów. Pierwszy raz spotkałem się z takim notariuszem, niemiły i chamski. Odradzam, skusiłem się na tego notariusza mimo złych opinii, jednak dziś wiem, że NIGDY WIĘCEJ. Żenada

Notariusz Mariusz Bukowski
@Tomasz 17.09.2016 15:20

Panie Tomaszu, z dużą uwagą czytam wszystkie opinie na temat Kancelarii. Wizyta w kancelarii notarialnej często wiąże się dla Klientów z dużymi emocjami oraz stresem. W pełni rozumiem emocje towarzyszące dokonywaniu istotnych czynności, często mających wpływ na ich życie. Ponieważ bardzo zależy mi na zadowoleniu i komforcie naszych Klientów, chciałbym poznać więcej szczegółów, które wpłynęły na Pana negatywną ocenę. Uprzejmie proszę o przesłanie swoich namiarów - adresu e-mail lub numeru telefonu - lub skontaktowaniu się ze mną. Jednocześnie pragnę poinformować, że nadkładam wszelkich starań aby świadczone przez Kancelarię usługi były na jak najwyższym poziomie. Świadczą o tym powracający Klienci oraz rozliczne referencje wystawiane przez nich.

Zostaw opinię o Kancelaria Notarialna Notariusz Mariusz Bukowski - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Notarialna Notariusz Mariusz Bukowski