Opinie o Proseca w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Proseca. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Proseca o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proseca w Wrocław

Ela

Polecam ta firme. Rzetelna, wyplaty na czas kontakt z biurem w kazdej chwili super zorganizowany przejazd. Przesympatyczne Panie w biurze.

Bylam i jestem na zleceniu z proseca. Na ile sie umawialiśmy tyle dostalam. Zobaczymy teraz.

hehe
@anonymous

To żadna łaska że płacą wynagrodzenie- to nie jest rzecz ktora moze byc traktowana jako zaleta, tylko zakichany obowiązek zapłacić za wykonaną pracę...

@anonymous

Oczywiscie w porownaniu z innymi firmami malo placa. Prosilam o bonus wakacyjny ( pracowalam lipiec sierpien ). Niestety nic nie dostalam. A reklamuja ze bonus za wakacje. Pracowalam w szczycie wakacji.

@Ela

Szanowna Pani, Wszyscy opiekunowie, którzy przepracowali z nami określoną w Regulaminie Premii Wakacyjnej ilość dni, otrzymali premię uznaniową. Jeżeli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości – prosimy o kontakt, oczywiście wyjaśnimy każdą sytuację.

@Ela

Sprawa premii wakacyjnej zostala mi przedstawiona i Bardzo dziekuje za szybkie wyjasnienie.

KasiaBalou

Odprowadzają skladki od sredniej krajowej raz na UWAGA 3-4 miesiące, czyli jeszcze gorzej niż eurocare, ktore odprowadza przy zleceniu 2miesiecznym za ostatni miesiąc. Dobre dla kogos komu nie zależy na składkach......Kombinuja firmy jak mogą żeby tylko stawkę podnieść ale robia to ZAWSZE opiekunek kosztem, nigdy swoim.

Ela S

Dzisiaj mialam wyjechac do dinu. Spakowana przygotowana do idjazdu a tu przy sniadaniu dowiaduje sie od rodziny ze wyjazd jutro. Rozczarowana i przystaje przy swoim ze dzisiaj. Potwierdzam to i pokazuje sms od koordynatorki. Takie informacje syn podopiecznej dostal z biura niemieckiwgo. Nikt o tym mnie nie poinformowal. Co o tym sadzic?

@Ela S

Czasami zdarzają się sytuacje od nas niezależne, np. zmiana transportu w ostatniej chwili bo firma odwołała rezerwację. Nie zdążyliśmy jeszcze Pani powiadomić z samego rana, a rodzina nas uprzedziła przy śniadaniu. Za wszelkie niedogodności przepraszamy. Zawsze warto jednak w pierwszej kolejności kontaktować się z firmą gdy pojawią się wątpliwości – tak jak Pani do nas napisała w godzinach wieczornych, że kierowca prosił o potwierdzenie odbioru i dlaczego ma Pani to robić. Nie wiedziała Pani, że tak wyglądają procedury w firmach transportowych, aby kierowca nie jechał na marne kilkadziesiąt kilometrów, a ktoś nie zdecyduje się wsiąść do busa. Na szczęście my zawsze trzymamy rękę na pulsie i od razu reagujemy – Pan Nikodem wszystko wytłumaczył w rozmowie telefonicznej. Już rozglądamy się dla Pani za fajnym zleceniem na sierpień! Życzmy udanego urlopu, zespół Proseca.

Alinka
@Ela S

Ja miałam takie sytuacje w Promedice24. Przez takie dziecinne zachowanie i nie odpowiedzialne ze strony agencji straciłam zaufanie. Co spowodowało,że zraziłam się totalnie i wole już prywatnie jeździć. Przynajmniej mnie bardziej doceniają i szanuja.

Opiekunka Osób Starszych

Rozmowa telefoniczna wstępna, później weryfikacja niemieckiego. Po zebraniu oczekiwań odezwali się z ofertą, więc się na nią zdecydowałam. Póżniej to już tylko dostarczenie dokumentów i podpisanie umów. Wszystko online. Wygodnie.

doświadczenie, znajomość języka, referencje...

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Development Lead / Senior Software Engineer
Katowice
Diebold Nixdorf
ProsecaAnna

Proseca wydzwaniala codziennie zebym tylko wyjechala. W koncu sie zgodzilam. Po przyjedzie tutaj nie odebrali ode mnie abi razu. To samo bylo z moja poprzedniczka. Nie chcieli tez wczesniej podac mi numer do niej zaslaniajac sie ochrona danych osobowych. Jeszcze nie wiem jak z kasa. Poprzedniczka mówiła ze wyplacaja roznie. Ubezpieczebia nie mam a mialam dostac od razu tutaj karte.

@ProsecaAnna

Dzień dobry, niestety ale wydaje nam się, że ta opinia jest nieprawdziwa :( Jesteśmy w stałym kontakcie ze wszystkimi naszymi Opiekunkami i Opiekunami, kiedy dojeżdżają do miejsca pracy. Bardzo sobie tego pilnujemy, dlatego nie jesteśmy w stanie odnieść się do tej sytuacji, która jest dla nas całkowicie bezzasadna :( Prosimy o kontakt, jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości. Jeżeli chodzi o kartę, zawsze wyraźnie zaznaczamy, że jej wyrobienie nie jest od nas zależne i zwykle trzeba na nią poczekać. Dlatego wykupujemy prywatne ubezpieczenie dla naszych Opiekunek i Opiekunów, aby od początku pobytu czuli się bezpiecznie.

zofia
@Proseca

prawdziwa prawdziwa, potwierdzam ze oni nie odbieraja telefonow jak sie tylko wyjedzie a wczesniej wydzwaniaja codziennie i wchodza w (usunięte przez administratora) to samo miala moja poprzedniczka, karty z ubezpieczeniem tez nie dostalam.

@zofia

Pani Zofio, czy mogłaby nam Pani opisać sytuację na maila rekrutacja@proseca.pl? Jesteśmy cały czas pod telefonem i w gotowości ;-) Od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00 - 16.00, natomiast całodobowo pod numerem alarmowym (w pilnych sytuacjach). Tak samo można kontaktować się z nami w wiadomości prywatnej na facebooku lub mailowo. Nie pozostawiamy naszych Opiekunek i Opiekunów samych sobie, nigdy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Pozdrawiamy, Zespół Proseca

Jestem na zleceniu tej firmy pierwszy raz Tez nie otrzymałem karty ubezpieczenia Nie mniej jednak współpraca z koordynatorką uklada mi się dobrze p Ania jest miłą osobą, zainteresowaną ,starającą się pomóc w trudnych sytuacjach Ad wynagrodzenia jak dotychczas wpływa regularnie zgodnie z umową Oczywiście jak prędzej zaznaczyłem jestem z tą firmą pierwszy raz nie mogę odnosić się do współpracy z innymi koordynatorami

KOCHANI -Opiekunki , Opiekunowie to nie jest tak ze , musimy sie kontaktowac z FIRMA co chwilke ... Prosimy w Firmie o ew interwencje gdy Wszelkie NASZE prosby - kierowane do Rodziny nie odnosza skutku ... Gdy gotujemy oszczednie a i tak brakuje nam pieniazkow ... gdy rodzina nie zauwaza gdy stan podopiecznych ulegl pogorszeniu... np moze potrzeba pampersa zalozyc i nie ma wstawania nocnego ... a moze trzeba porozmawiac o ew zmianie lekow... Czasem my mamy gorszy dzien tak samo gorszy dzien moze miec Podopieczna .. Trzeba poczekac ..bo kazda zmiana opiekunki to dla Podopiecznego tez nowa sytuacja... Nie mozna tez caly czas siedziec na NET ... Starajmy sie tak pracowac jakbysmy sami chcieli - by przy NAS pracowano ... POZDRAWIAM wszystkich OPIEKUNOW nadmienie ze nie jestem pracownikiem Firmy ...

Tomasz

Czy jest jakiś powód, że jest taka cisza?

Stefan

Konkurencja zrobiła wrzutkę?

Ja zdecydowanie nie polecam tej firmy. Za dużo by pisać (usunięte przez administratora)

@anonymous

Dzień dobry Czy możemy prosić o uzasadnienie? Wydaje nam się, że opinia jest nieprawdziwa po prostu. Nie jesteśmy w stanie odnieść się do sytuacji, bez jej opisu . Pozdrawiamy

opiekaczka

MI tam wytłumaczyli całą umowę dokładnie i nie było nic drobnymn druczkiem. Jak jesteś mądry to wiesz co podpisujesz. A firmę narazie polecam, dobry kontakt mam z nimi, mili i spełniają obietnice.

Paola

ok, ja czekam na propozycję na sierpień, jak nie to pojadę trochę wcześniej w ostateczności, ale też z nimi. Polecam Panią Anię, bardzo miła i idzie się z nią normalnie dogadać, a nie jak w niektórych firmach spotykałam się ze ścianą iże tylko patrzyli żeby cie wepchnąć na zlecenie na siłe, nie patrząc po ludzku na ciebie albo obiecują złote góry. Mi się wydaje że to w końcu normalna firma na rynku.

Zostaw merytoryczną opinię o Proseca - Wrocław

• Jak się pracuje w Proseca?

Zobacz opinie na temat firmy Proseca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proseca?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Proseca?

Kandydaci do pracy w Proseca napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Proseca
4.4/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Gajowicka 195
    53-150 Wrocław