counter
2 4 7 5 1
Justyna Nowy wpis

Przedsiębiorstwo Atma od początku prowadzenia działalności zajmowało się wykonywaniem, modernizacją oraz projektowaniem sieci zewnętrznych: kanalizacyjnych, gazowych, wodociągowych wraz z obiektami towarzyszącymi takimi jak: pompownie przepompownie, oczyszczalnie ścieków. To oczywiście warto wiedzieć. No a jak pracuje się w takiej firmie? Można tam w miarę dobrze zarobić?

Pablo Nowy wpis
Klient

Nic się nie zmieniło w kwestii alkoholu, nieprzyjmna atmosfera.

Justyna Nowy wpis

@czako a było to gdzieś zgłaszane ?

czako

Nie polecam . pracowałem w w/w firmie . wóda wóda i jeszcze raz wóda.. jak ktoś lubi jak nawalony zespół próbuje nie widząc na oczy wykonać swoją pracę , obrażając się wzajemnie za pare grosików to polecam. no i oczywiście gnojenie nowych pracowników to norma

add Nowy wpis
@czako

uważam, że troszkę przesada, różni ludzie i różne potrzeby, w każdej firmie na delegacji zdarzy sie wypić kieliszka. Odnośnie obrażania sie wzajemnie :) tam pracują konkretni i twardzi ludzie, niektorzy mowią do siebie bardzo konkretnie, co nie zawsze wiąże sie z obrażaniem, cóż, jak żeś pi..a to i mówić trzeba jak do księżniczki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Gruby S

ocena 4 na 6, no ok zgadzam się , ale gdzie są opinie które dają tę ocenę, zapomnieliście ??? a może nikt nie pracował w Atma Sp. z o.o. ??? co jest dla mnie nie możliwe ludzie przestać się bać opisywać firmy po to jest to forum!!!

Oczekujemy na nowe info odnośnie firmy Atma Sp. z o.o. w mieście Pszczyna. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o zatrudnienie u nich, bo nie ma nowych informacji od Was!

Zostaw merytoryczną opinię o Atma Sp. z o.o. - Pszczyna

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

2/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad