JOYNEXT Sp. z o.o.

2.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o JOYNEXT Sp. z o.o.

Pracodawca

 Aktualność
Szanowni Państwo,

każda opinia zamieszczona w serwisie Gowork.pl jest dla nas bardzo ważna. Cieszymy się, że wykorzystują Państwo portal do poruszenia istotnych kwestii oraz nurtujących Państwa tematów.

Jesteśmy firmą otwartą na merytoryczną dyskusje, dlatego będziemy starali się odpowiadać na Państwa komentarze oraz informować Was o ważnych wydarzeniach w życiu naszej firmy.


 

Zależy nam na tym, aby dyskusja na forum była merytoryczna i kulturalna. Pragniemy zauważyć, że komentarze, które nie są zgodne z prawem polskim oraz regulaminem Gowork.pl będą usuwane przez Administratora strony.


W celu wyjaśnienia nurtujących Państwa kwestii, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: sylwia.garbowska@joynext.com
Abc
Kandydat
 Pytanie

Jak z wynagrodzeniem??

Pracodawca

@Abc

Poziom wynagrodzeń w Joynext sp. z o.o. jest porównywany z poziomem wynagrodzeń, w spółkach produkcyjnych o podobnej strukturze właścicielskiej. W oparciu o wyniki analizy rynku ustalane są podwyżki tzw „inflacyjne” ustalane i wypłacane od stycznia oraz w uzasadnionych przypadkach podwyżki tzw. „rynkowe” przyznawane w trakcie roku. Minimalna płaca zasadnicza w naszym zakładzie na produkcji dla osób bez doświadczenia wynosi 3510 zł brutto oraz przyznawana jest również dla tej grupy premia miesięczna w średniej wysokości 500 zł Osoby posiadające doświadczenie, szczególnie w branży produkcyjnej, otrzymują wynagrodzenie wyższe adekwatne do swoich kompetencji. Kierownik Pionu HR

Lala
Pracownik
@JOYNEXT Sp. z o.o.

A pracownik z kilkunastoletnim stażem 3600 no rewelka

Pracodawca

@Lala

Jeśli chodzi o stanowiska na produkcji wynagrodzenie zasadnicze jest ustalane zgodnie z naszymi kryteriami takimi jak: posiadane doświadczenie, wymagane kwalifikacje oraz wymagane niezbędne kompetencje /umiejętności. Zgodnie z naszą polityką wynagrodzeń pracownik z długoletnim doświadczeniem (8-10 lat) w tym obszarze pracy, który spełnia wszystkie powyższe wymagania jest wynagradzany stawką wynagrodzenia zasadniczego wyższą niż pracownik , który nie spełnia wszystkich wymaganych przez nas kryteriów. Kierownik Pionu HR

Lala
Pracownik
 Problem
@JOYNEXT Sp. z o.o.

Właśnie o tym napisałam, że posiadając kilkunastoletni staż czyli więcej niż od 8 do 10 lat , plus doświadczenie w pracy w kilku działach i na wielu stanowiskach z odpowiednimi umiejętnościami i kwalifikacjami oraz wiedzą w ciągu tych lat jest żenujące względem nowych pracowników .Wynagrodzenie kogoś kto nie potrafi nic jest różnicą jedynie 90 złotych . Dlatego ludzie się zwalniają niestety

Kazimierz
@Lala

Skąd taka rozbieżność między tym, co pisze przedstawiciel firmy na forum, a pracownikiem? Co z komunikacją wewnątrz firmy? Ciekaw jestem, czy mogłabyś tam pójść do kadr i zgłosić swój problem, chyba, że robi się to w JOYNEXT, zgłaszając kwestię bezpośredniemu przełożonemu?

Pracodawca

@Lala

W IV kwartale 2022 przeprowadziliśmy projekt wartościowania stanowisk pracy w celu analizy spójności wewnętrznej wynagrodzeń oraz ich porównaniu do danych rynkowych. Wyniki tego projektu będą adoptowane do siatki wynagrodzeń od 2 półrocza 2023 przez kolejne 12 miesięcy. Zgodnie z praktyką ostatnich lat, w styczniu 2023 przyznane będą podwyżki inflacyjne oparte na danych rynkowych a już 25-go listopada zostanie wypłacona premia świąteczna w kwocie 2,5 tys. złotych (+ 1.4 tys. złotych więcej niż w roku ubiegłym). Kierownik Pionu Personalnego

Lala
Pracownik
 Pytanie
@JOYNEXT Sp. z o.o.

Poważnie ? Premia świąteczna dla pracownika 2500 zł. To w takim razie chyba nie wszyscy sobie zasłużyli , bo na moje konto wpłynęło kilkaset złotych mniej. Być może pracownicy dostali te premie w różnych wysokościach albo te 2500 to górna granica ????

Lala
Pracownik
@Kazimierz

Wynagrodzenie pracownika jest tajemnicą. Natomiast pracodawca podał najniższe wynagrodzenie w zakładzie i niejednemu pracownikowi mina zrzedła. Z tego forum dowiedziałam się jakie jest u nas najniższe wynagrodzenie . Co do zgłaszania problemów to raczej nie będę się wypowiadać. Nie mam w najbliższych planach zmianę pracy.

Nowy wpis

Pracodawca

@Lala

Kwota 2500 zł była kwotą brutto i taką zawsze podaje się w przypadku wynagrodzeń. Premia świąteczna wypłacona w listopadzie 2022 wzrosła o 1450 zł brutto w porównaniu do roku poprzedniego. Kierownik Pionu Personalnego

Mycha11 Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Lala

Bo 2500zl to kwota netto a brutto każdemu wyszło dużo dużo mniej. Nie rozumiem zachwalania wszędzie że pracownicy dostali 2500zl czemu nie powiecie wprost ile wyszło netto?

Agata Nowy wpis
@Mycha11

Być może dlatego, że nie jest to najlepsze miejsce żeby pisać o czyimś portfelu a przynajmniej może niektórzy nie chcą takich informacji tu zdradzać? Ale skoro faktycznie osoby ze stażem do 10 lat otrzymują takie wynagrodzenie jak wspomniano wyżej i są z tego niezadowolone to ile ich w sumie teraz się stale tutaj zatrudnia? Ciekawa jestem jaki inny aspekt może zachęcać do pracy jeśli stawki uznane są przez niektórych za niezadowalające

darekwitekbartuspisda
Były pracownik

bardzo ciężko awansować mimo kompetencji i starań. kierownictwo blokuje możliwość wejścia na wyższe stanowisko zamiast starać się wspierać i budować pracownika, aby jego doświadczenie w CV wygląda. Doszukiwanie się winnych na każdym kroku zamiast jako priorytet dążyć do rozwoju i rozwiązywania problemów.

Justyna
@darekwitekbartuspisda

Może chociaż w dawaniu podwyżek są hojni? Czy cały czas ta sama pensja? W ogóle to możesz podac jakieś widełki?

Pracodawca

@Justyna

Proces ustalania podwyżek „inflacyjnych” na rok 2023 w naszym zakładzie został zakończony. W związku z powyższym najniższe wynagrodzenie zasadnicze w obszarze produkcji od stycznia 2023 wynosi 4200 zł brutto oraz przyznawana jest również dla tej grupy premia miesięczna za brak absencji w wysokości 400 zł brutto. Kierownik Pionu Personalnego

Halina Nowy wpis
Kandydat
@darekwitekbartuspisda

Czyli nie ma rekrutacji wewnętrznych na lepszą posadę? Czy też nie ma szkoleń i kursów? Bo właśnie rekrutują na posadę Specjalista IT. I jestem ciekawa właśnie czy trzeba samemu te kompetencje rozwijać, czy jest dofinansowanie nawet częściowe do tego?

Racuch
Pracownik

Oj nie ma co narzekać, wystarczy pójść do pracy za płot.Tam naprawdę jest jeszcze gorzej .Pracowałem w obydwóch i mam porównanie ????

Pytanie
 Pytanie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w JOYNEXT Sp. z o.o.?

matkakarolka
Kandydat
@Pytanie

o czym ty mowisz czlowieku. hamowanie rozwoju i doszukiwanie się winnych zamiast szukać rozwiązań na przyszłość. ta firma to karton (swiadczy o tym zmiana nazwy co kilka lat)

Administrator

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie JOYNEXT Sp. z o.o.? Jakie macie spostrzeżenia?

Sam
Były pracownik
@Administrator

(usunięte przez administratora) , brak szacunku pracy i człowieka zwłaszcza w działach pozaprodukcyjnych , szkoda paprać sobie cv ta firmą.

stefan
Pracownik
@Administrator

posiedzieć maksymalnie rok i uciekać bo kierownictwo hamuje możliwości awansu

darek
Były pracownik

zabieranie premii za L4 na dziecko to jest (usunięte przez administratora) firma krzak, zmiana nazwy co 5 lat jak w zwykłym januszeksie. hamowanie rozwoju osobistego i kolesiostwo na najwyzszym poziomie. nigdy wiecej tam nie wróce

Łucja

Widzę, że na stronie firmy dostępna jest oferta pracy specjalisty ds. kadr. Firma ofertuje różne benefity, możliwości w tym elastyczne godziny pracy. Napisali, o której można zacząć, ale... nie ma informacji po ile godzin dziennie w ogóle się pracuje? Po 8h jak przeważnie w takich miejscach? czy może mniej lub więcej? wiecie?

Taxi
Pracownik

Niby (usunięte przez administratora) pytań nie ma, ale...

Miła1234
Były pracownik
 Pytanie

Firma beznadziejna. Traktuja ludzi jak śmieci. Dlaczego pracownik pracujący 2 lata przeszło cięzko pracował na podwyzke a osoba ktora przyjdzie jakis gówniarz na magazyn dostaje taka kwote jak osoba która robi od kilku lat i ma wszelkie uprawnienia a taki przyjdzie i nie umie nic. Tak sie docenia pracowników ?

Dfgh
Pracownik
@Miła1234

To prawda

Mat
Pracownik
@Miła1234

Pytanie gdzie wcześniej ten gównierz pracował i co wprowadził do firmy . Bo jak widzę połowa tej firmy razem z inżynierami co niektórymi nadaje się do wywalenia . A magazynierzy to już w ogóle

Taxi
Były pracownik
 Pytanie
@Mat

Piszesz pod wpływem emocji i chyba jeszcze czegoś. Nie oceniaj ludzi i przed wysłaniem tekstu sprawdż czy rzeczywiście to chciałaś/łeś napisać. Jeżeli jest tak Ci żle w tej firmie , to co tam jeszcze robisz?

ILedają
Kandydat
 Pytanie
@Miła1234

A zdradzi Pan ile ten młokos dostał ?

mik
Były pracownik

Zauważyliście że od jakiegoś czasu nie pojawiają się komentarze niewygodne dla firmy , a to dla tego że te właśnie komentarze nie są przepuszczane przez firmę Joynext . Go work pozwalając na takie praktyki, stał się niewiarygodnym szmatławcem . A fakt, że firma nie umie stawić czoła opinii tylko je blokuje świadczy o niej jak najgorzej i nie warto tam pracować,

Łucja
@mik

Podaj teraz tutaj opinię Twoja w takim razie. Może tym razem nie zostanie usunięta, a ludzie przeczytaja i wnioski wyciągną:)

Nick2
Pracownik
@mik

Bo to prawda. Nawet moje komentarze były usu iete choć były prawdziwe. Gowork jest nierzetelny

mik
Były pracownik
@Łucja

"Może tym razem nie zostanie usunięta " zależy od tego co napisze , jeśli prawdę mówiącą o tym jakie to (usunięte przez administratora) , pewnie zostanie usunięta

Pracodawca

 Aktualność
Szanowni Państwo,

każda opinia zamieszczona w serwisie Gowork.pl jest dla nas bardzo ważna. Cieszymy się, że wykorzystują Państwo portal do poruszenia istotnych kwestii oraz nurtujących Państwa tematów.

Jesteśmy firmą otwartą na merytoryczną dyskusje, dlatego będziemy starali się odpowiadać na Państwa komentarze oraz informować Was o ważnych wydarzeniach w życiu naszej firmy.


 

Zależy nam na tym, aby dyskusja na forum była merytoryczna i kulturalna. Pragniemy zauważyć, że komentarze, które nie są zgodne z prawem polskim oraz regulaminem Gowork.pl będą usuwane przez Administratora strony.


W celu wyjaśnienia nurtujących Państwa kwestii, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: sylwia.garbowska@joynext.com
Omg
Pracownik

Propaganda godna TVPis. Wszystkie negatywne komentarze są usuwane, a pracownicy dalej odchodzą a kolejni już się szykują do odejścia. Firma dobra żeby móc wpisać "doświadczenie" w cv i uciekać jak najprędzej.

Omg
Pracownik

Propaganda godna TVPis. Wszystkie negatywne komentarze są usuwane, a pracownicy dalej odchodzą a kolejni już się szykują do odejścia. Firma dobra żeby móc wpisać "doświadczenie" w cv i uciekać jak najprędzej.

Mariusz Czarnocki/zarząd
Pracownik
@Omg

Negatywne komentarze nie są i nie będą usuwane. Będziemy nadal wnioskować do administratora o usuwanie komentarzy niezgodnych z regulaminem GoWork. Zmienność w zatrudnieniu jest standardowym elementem każdej organizacji działającej na zasadach rynkowych. W naszej firmie poziom odejść pracowników jest niższy niż 1% i w mojej ocenie jak i praktyce rynkowej jest wskaźnikiem bardzo niskim. Zdarzają się również powroty kluczowych pracowników, po krótkich epizodach w innych firmach.

Nick2
Pracownik
@Mariusz Czarnocki/zarząd

Oczywiście, że są usuwane. Nawet moich kilka komentarzy (nieprzychylnych jednemu z dyrektorów) zostało usuniętych. Śmieszne bo już kto miał widzieć ten widział i żenujące że zamiast się ustosunkować to jest to usuwane a w firmie nadal się dzieje jak się działo i są równi I równiejsze...

Administrator

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko programista C# w JOYNEXT Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

Ela
Pracownik
@Administrator

Na Piotrusia Pana. Piekny jest po prostu

1
Nick
Pracownik

Może tak Dyrektorzy Jeden, Drugi i Trzeci Finansowy wzięli się do pracy i sprawdzili dlaczego wywalamy, do śmieci tak ogromne ilości produktu na tak ogromne kwoty, że jest Mi osobiście przykro o nich myśleć. Tylko litości nie przekazujcie załodze, że to inny budżet, bo to już nikogo nie bawi. Tak ogromne ilości szrotów, tak ogromne niszczenie produktu droga DYREKCJO przez wasze wyje..ne!. Czy jednak wykażecie się taką samą obojętnością i arogancją jak wasi poprzednicy, którzy piastowali wasze stanowiska. Informacja do całej dyrekcji tego zakładu WEŹCIE SIĘ DO PRACY!!! w końcu pokażcie, że potraficie używać tego co macie na szyi!!! Szukacie oszczędności jak zwykle na wiernej załodze, która pracuje w tej firmie od wielu lat i znowu dostaje kopa!. Szanowna Dyrekcjo tego zakładu tacy jak Wy już byli... Mieli dokładnie takie same pomysły... ciąć koszty na pracowniku, dojazdach itp. Dalej bawcie się w finansowanie piłki nożnej... challenge... Wywalajcie pieniądze do BIGBAGÓW i kontenerów na stal. A mogę wam zagwarantować, że szybciej na wasze stanowiska przyjdzie ktoś nowy niż się spodziewacie. WEŹCIE SIĘ DO PRACY!!!

MCzarnocki-Dyr Fin Joynext
Pracownik
@Nick

Pani Nick, Panie Nick Zapraszamy do wsparcia zespołu w ramach istniejących narzędzi w firmie. Jako pracownik Joynext jestem mocno zainteresowany zmniejszeniem tzw spadów, związanych z uruchomieniem nowej produkcji/maszyny czy związanych z zanikiem prądu. Aktualnie firma znajduje się na innym etapie rozwoju niż podczas poprzednich zarządów, których pracę ocenia raczej rada nadzorcza niż kolejny zarząd. Z mojej strony zachęcam do otwartej rozmowy na temat aktualnej sytuacji firmy i kroków podjętych przez aktualny zarząd, z uwzględnieniem otoczenia ekonomicznego jakie powstało w 2gim kwartale 2020. Pozdrawiam Mariusz Czarnocki

1
Nick
Pracownik
 Pytanie
@MCzarnocki-Dyr Fin Joynext

Pańska wypowiedź jest bardzo słaba, ale do rzeczy: "Zapraszamy do wsparcia zespołu w ramach istniejących narzędzi w firmie." Może ten system, to system sugestii ? Jeśli takie narzędzie ma Pan na myśli, to zapłacenie pracownikowi 60 zł za usprawnienie procesu technologicznego uwłacza mojej godności osobistej i nie mam zamiaru czuć się jak żebrak. Zadziałam jak nasza firma "Wy" mi nie dacie zarobić na usprawnieniu, to i ja nie mam zamiaru dawać zarobić na moim pomyśle!. Jeśli Pan się nie orientuje w poprzednim systemie można było "dostać" kilkaset złotych, które kilkukrotnie wpłynęło na moje konto. Za 60 zł, 100 zł czy 200 zł nawet nie chce mi się włączać jednej szarej komórki za pazerność jaką zaczęliście prezentować w firmie. Widać, że jest Pan mocno oderwany, od rzeczywistości produkcyjnej jaka jest w naszej firmie. Zapomniał Pan, że ludzie to nie słupki w exelu. "Jako pracownik Joynext jestem mocno zainteresowany zmniejszeniem tzw spadów, związanych z uruchomieniem nowej produkcji/maszyny czy związanych z zanikiem prądu." Do spadu proszę aktualnie nie mieszać nowych linii, bo jest to naturalna sprawa mniej lub bardziej i powinien, to być okres przejściowy, a nie ciągnący się miesiącami i LATAMI! Zanik prądu miał być rozwiązany już chyba w tamtym roku lub wcześniej i co wielkie G. Mrygnie zasilanie i całe kosze/urządzenia wywala się do śmieci. Zepsute kosze transportowe- nie wymieniane na czas za wolno serwisowane wiecznie z nimi jest jakiś problem już od KILKU LAT!. Pracuję w tej firmie naprawdę długo z roku na rok jest tylko więcej kierowników/zebrań/jeszcze głupszych kierowników o ogromna niegospodarność!! Ma Pan dostęp do tych samych danych co Ja i jakoś do dnia dzisiejszego koszty szrotów nie zrobiły na Panu wrażenia? Czy słucha swoich średnio lub wcale ogarniętych kierowników, że tak ma być i nie da się nic zrobić...

MCzarnocki-Dyr Fin Joynext
Kandydat
@Nick

Pisząc o istniejących narzędziach, miałem na myśli pracę zespolow w ramach analizy 8D lub w trakcie spotkań operacyjnych. Proszę również nie rozliczać zarządu za lata. Tylko za 18 lub 21 miesięcy. Strategia wieloletnia jest jasna. Zachęcam Nick i wszystkich czytelników do jej wspierania. Warto. Większość z nas to zrobiła dlatego w roku 2019 nasza produkcja była wyższa o 25% niż w 2018. MCzarnocki

Gender
Pracownik
@Nick

Popieram w stu procentach stawki na tzw. KAIZEN pomysły usprawniające to żenada lepiej siedzieć i (usunięte przez administratora) niż czekać na te parę złotych które w końcowym rozrachunku zaoszczędzi tysiące jak nie więcej i to euro. A tak poważnie w Rawagu Pan Dyr Ekonomiczny także się starał jak tu przyciąć na wszystkim, przycięto Jego. Aczkolwiek jest to funkcja która wymaga zespołu ludzi do dokonywania pewnych działań, w tej kwestii osoba w postaci Pana (usunięte przez administratora)jest Nijak do tego stworzona podejmuje dziwne decyzję konfabuluje taki kręt jak jest ok to cacy jak coś nie halo to be taka mała piaskownica uważajcie na typa bo to śliski gość z przerostem własnego ego poza tym jak coś pod słyszy takiego co może dać mu splendor bez skrupułów to wykorzysta taki Piotrus Pan....

Pytanie
 Pytanie

Czy w JOYNEXT Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Eloelo
Pracownik
 Pytanie

Firma nie docenia starych pracowników. Rozwój? Może i jest ale kasy za do większej nie dostaniesz. Teraz świeżak po szkole bez uprawnień UDT na magazynie dostanie tyle samo co pracownik z większym stażem i z wymaganymi uprawnieniami. Kiedy w końcu to się zmieni?

Pytanie
 Pytanie

Czy istnieje możliwość rozwoju w JOYNEXT Sp. z o.o.?

Pytanie
 Pytanie

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie JOYNEXT Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

aas
Były pracownik
@Pytanie

gosciu idz zmien lachy bo przysrałeś. (usunięte przez administratora) sie w marcu pyta czy wigilia wolna.

Max
Pracownik

A ja mam pytanie kiedy skonczy sie nierówne traktowanie w tej firmie , i wszyscy będą wynagradzani wg tych samych kryteriów. To co jest teraz jest bardzo niesprawiedliwe i zniechęca do starania się, jedni maja premie za wyniki , za absencje , darmowe dojazdy , dodatki do nadgodzin 200% (usunięte przez administratora) KIEDY ZACZNIECIE WSYZSTKICH TRAKTOWAC SPRAWIEDLIWIE

Edzia
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry Czy możecie mi powiedzieć jakie obecnie są zarobki w firmie? Czy są jakieś premie, czy jest to praca na akord, czy są jakieś benefity wczasy pod grusza dodatki na święta ubezpieczenie grupowe? jaka atmosfera panuje wśród załogi? itp.Na jaką stawkę może liczyć nowo przyjęty pracownik, czy jest to najniższa krajowa?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Preh Car Connect Polska Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Luźna atmosfera byla ale jakies 2/3 lata temu teraz pracownika traktują jak śmiecia i jak zawsze jest wina pracownika nic się nie liczy tylko norma i jak by mogli to najlepiej by było żeby pracownik nie wychodzil z pracy tylko robił cały czas 24h

2

Zostaw merytoryczną opinię o JOYNEXT Sp. z o.o. - Oborniki Śląskie

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w JOYNEXT Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy JOYNEXT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w JOYNEXT Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy JOYNEXT Sp. z o.o.?

    Kandydaci do pracy w JOYNEXT Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JOYNEXT Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii