Preh Car Connect Polska Sp. z o.o.

Oborniki Śląskie

Preh Car Connect Polska Sp. z o.o.

Opinie o Preh Car Connect Polska Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Filip

Nie rozumiem co przeszkadza, że w firmie pracują ludzie z rodziny czy też znajomi?

Bbbbbbb

Witam. Czy w najbliższym czasie jest planowana jakas rekrutacja?

Wiesz jak wyglądają zarobki w Preh Car Connect Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenne!

Marlena

Preh Car Connect pieniądze ok. I nic poza tym. Kolesioswto i rodzinne koszakty nie do ruszenia. Na jednej zmianie pracuje ludzie ze sobą b.blisko spokrewnieni. Na różnych szczeblach produkcji i niea szans pracować bez różnic. Jednych traktuje się inaczej a drugich inaczej. Nie można mieć swojego zdania bo od razu jesteś najgorszy.

Operator

Przegląd Car Connect to zupełnie inna półka niż technisat. Branża automobile.nperspektywa rozwoju, rozbudowy hal itp.. Na produkcji co raz lepiej, polecam

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi ciekawostkami o Preh Car Connect Polska Sp. z o.o.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Nowa w tych okolicach

Czy Preh Car Connect to to samo co Technisat ?

Agata

@Max, niestety nie jestem w stanie Ci pomóc w tej kwestii, ponieważ nie jestem pracownikiem Preh Car Connect Polska. W tej sytuacji może warto spróbować skontaktować się bezpośrednio z pracodawcą? Próbowałeś już skorzystać z tej możliwości?

Agata

@Techwroc, czy pomimo braku odpowiedzi na pytanie zawarte w swoim wpisie, zdecydowałeś się na aplikowanie na interesujące Cię stanowisko w Preh Car Connect Polska Sp. z o.o. Jeżeli tak było i zostałeś zaproszony do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, to użytkownicy interesujący się współpracą z tą firmą, chętnie zapoznają się z jego przebiegiem.

Max
@Agata 08.03.2018 19:11

Agata witaj czy potrzebujecie pracowników na produkcje? Operator produkcji ?

anonymous

@Techwroc moim zdaniem warto, ale zaaplikuj i sam sprawdź :)

Techwroc

Witam czy warto aplikować na Technik Utrzymania Ruchu ??

Pracownik.

Bardzo słabe podejście do pracowników. Przełożeni zamiast motywować do pracy wolą powiedzieć "NIE MUSISZ TU PRACOWAĆ" Nastawienie tylko ilościowe kiedyś była atmosfer i poczucie dobrze wykonanej pracy dziś pozostaje zmiana firmy.

Barney

Swoją drogą ...Ciekawe że nie ma żadnej opinii , bo firma nie nowa i na dodatek z dużą rotacją pracowników... ?

Zostaw opinię o Preh Car Connect Polska Sp. z o.o. - Oborniki Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Preh Car Connect Polska Sp. z o.o.