Preh Car Connect Polska Sp. z o.o.

Oborniki Śląskie

Preh Car Connect Polska Sp. z o.o.

Opinie o Preh Car Connect Polska Sp. z o.o.

Feliks

Jeśli jest tak tragiczna sytuacja to dlaczego nie podpisujecie się pod co piszecie? Ja bym zmieniła pracę!

Nick

Bardzo kiepska firma pod względem zarobków jak i atmosfery w pracy. Kierownictwo nie radzi sobie z podstawowymi problemami które zamiatane są pod dywan. brak dyrektora bo poprzedni pouciekali z firmy. Układy i wszechobecny mobbing przez starych pracownikow. Brak możliwości awansu oraz rozwoju. Praca na przeczekanie.

stary pracownik

pracowalem tam kilka lat. tak jak ktos wczesniej napisal. kierownictwo to tumany po zawodowkach. stolki po znajomosci. mobing i gnebienie ludzi. zarobki ok 3000 brutto. ale tu indywidualna sprawa. dwie hale produkcyjne. na jednej wkrecasz srubki na drugiej wkladasz rolki do maszyn. bardzo restrykcyjnie przestrzegany czas pracy. nie wychodzi sie na papieroska w czasie pracy. nie wyjdziesz z niej tez 2 minuty wczesniej. nie dla ludzi o slabych nerwach.

Hello

Halo jskie sa zarobki dodatki Zmiany itd

Iwona

Czy są przyjęcia, jakie oferują zarobki? Ktoś wie?

Agata

@Bbbbbbb czy udało Ci się aplikować do firmy? Czy możesz opisać nam swoje doświadczenia związane z rekrutacją do firmy Preh Car Connect Polska Sp. z o.o.? Użytkownicy forum są ciekawi opinii na temat tej firmy.

Filip

Nie rozumiem co przeszkadza, że w firmie pracują ludzie z rodziny czy też znajomi?

Maciek
@Filip 17.07.2018 16:32

Same miernoty na kierowniczych stanowiskach bez wykształcenia tylko bo znajomości dostali krzesełka ich funkcja polega jedynie na gnebienie biednych ludzi kto nielize (usunięte przez administratora) wypad gdzie inspekcja pracy że jeszcze tego nie zgłosił nikt

Bbbbbbb

Witam. Czy w najbliższym czasie jest planowana jakas rekrutacja?

Wiesz jak wyglądają zarobki w Preh Car Connect Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenne!

Marlena

Preh Car Connect pieniądze ok. I nic poza tym. Kolesioswto i rodzinne koszakty nie do ruszenia. Na jednej zmianie pracuje ludzie ze sobą b.blisko spokrewnieni. Na różnych szczeblach produkcji i niea szans pracować bez różnic. Jednych traktuje się inaczej a drugich inaczej. Nie można mieć swojego zdania bo od razu jesteś najgorszy.

Operator

Przegląd Car Connect to zupełnie inna półka niż technisat. Branża automobile.nperspektywa rozwoju, rozbudowy hal itp.. Na produkcji co raz lepiej, polecam

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi ciekawostkami o Preh Car Connect Polska Sp. z o.o.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Nowa w tych okolicach

Czy Preh Car Connect to to samo co Technisat ?

Agata

@Max, niestety nie jestem w stanie Ci pomóc w tej kwestii, ponieważ nie jestem pracownikiem Preh Car Connect Polska. W tej sytuacji może warto spróbować skontaktować się bezpośrednio z pracodawcą? Próbowałeś już skorzystać z tej możliwości?

Agata

@Techwroc, czy pomimo braku odpowiedzi na pytanie zawarte w swoim wpisie, zdecydowałeś się na aplikowanie na interesujące Cię stanowisko w Preh Car Connect Polska Sp. z o.o. Jeżeli tak było i zostałeś zaproszony do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, to użytkownicy interesujący się współpracą z tą firmą, chętnie zapoznają się z jego przebiegiem.

Max
@Agata 08.03.2018 19:11

Agata witaj czy potrzekujecie pracowników na produkcje? Operator produkcji?

Max
@Agata 08.03.2018 19:11

Agata witaj czy potrzebujecie pracowników na produkcje? Operator produkcji ?

anonymous

@Techwroc moim zdaniem warto, ale zaaplikuj i sam sprawdź :)

Techwroc

Witam czy warto aplikować na Technik Utrzymania Ruchu ??

Pracownik.

Bardzo słabe podejście do pracowników. Przełożeni zamiast motywować do pracy wolą powiedzieć "NIE MUSISZ TU PRACOWAĆ" Nastawienie tylko ilościowe kiedyś była atmosfer i poczucie dobrze wykonanej pracy dziś pozostaje zmiana firmy.

Barney

Swoją drogą ...Ciekawe że nie ma żadnej opinii , bo firma nie nowa i na dodatek z dużą rotacją pracowników... ?

Zostaw opinię o Preh Car Connect Polska Sp. z o.o. - Oborniki Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Preh Car Connect Polska Sp. z o.o.