były pracownik Klaromed

kandydatom w obecnych rekrutacjach radzę zapytać, ile osób odeszło z tej firmy przez ostatni, powiedzmy, rok; i skontaktować się z byłymi pracownikami - wiele Wam powiemy, da się znaleźć; jeśli naprawdę nie musisz - poczekaj, znajdź coś innego;

Czy firma Klaromed Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Czy firma Klaromed Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Były
@Pytanie

Nic nie finansuje, z niczego nie szkoli.

Beata Nowy wpis
@Były

A czy na szkolenia wstępne w Klaromedzie można liczyć? Jak one przebiegają? Ile trwają? Czy szybko można się wszystkiego nauczyć? Czy później ewentualnie można poprosić kogoś o pomoc gdy ma się jakieś wątpliwości?

Szef Nowy wpis

Witam, firma od czasu pandemii podwoiła zatrudnienie i póki co ma się jak najlepiej. Poszukuje ludzi uczciwych i chętnych do pracy chociaż czasami wiąże się to z wieloma wyrzeczeniami prywatnymi. No cóż "bez pracy nie ma kołaczy" Firma reguluje swoje zobowiązania wobec pracowników na bieżąco. Większość poniższych wpisów mocno rozmija się z prawdą. Tak jest rotacja, bo część z kandydatów ma problem z postawą i odpowiednim podejściem do obowiązku pracy. Zapraszamy do współpracy

Olga Nowy wpis
@Szef

Korzystając z okazji pozwolę sobie poprosić o uściślenie co do tej aktualnej oferty pracy w Klaromedzie: https://www.gowork.pl/oferta/montazysta-mebli-medycznych,3Tvg3PvkdxvoMYuAuChLZq,sulejowek O jakim wynagrodzeniu mowa w przypadku stanowiska montażysty mebli medycznych? Nawet widełki w przybliżeniu są przydatną wskazówką.

Pytanie Nowy wpis

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Klaromed Sp. z o.o.?

były pracownik Klaromed

ja
@były pracownik Klaromed

były , napisz o co chodzi. dzięki

Ja
@były pracownik Klaromed

Dzien dobry, czy mogę prosić o więcej informacji na temat tej firmy?

Xd

A o co chodzi

Loloooo123
@były pracownik Klaromed

Cos więcej na temat traktowania

Beata
@były pracownik Klaromed

Warto by było tu choć wspomnieć o co chodzi. Nikt niestety się nie domyśli a może nie mieć czasu czy ochoty by kontaktować się bezpośrednio z poprzednimi pracownikami. Jak przybliżysz temat to będzie wiadomo czego można mniej więcej się spodziewać.

Człek
@Beata

Widzę, że świeża data. Warto angażować się we współpracę?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mobbing, brak wypłat premii, oszustwa jak tylko wykorzystać pracownika za najniższa pensje i zwolnienie z dnia na dzień, bo człowiek już nie ma siły i się poddaje po zastraszeniach.

Artur

Jak nastroje w firmie? Trudny czas w każdej firmie a mnie interesuje praca i zastanawiam się czy potrzebujecie pracowników?

Dawny pracownik

Tragedia, pracownika traktują raczej przedmiotowo

byly pracownik

w ciągu ostatniego roku odeszło z pracy w Klaromedzie kilkanaście juz osób wieloletni pracownicy i tacy, co pracowali krótko, czasem dni, tygodnie; i założę się, e to nie koniec; pozostawiam to ocenie wszystkich czytających;

Niki

Czy firma w ogóle prowadzi swoją działalność? Trudno od was dowiedzieć się szczegółów.

Beata
@Niki

Niki, zadałeś pytanie w maju, jednak jeżeli wciąż jesteś zainteresowany działalnością firmy Klaromed Sp. z o.o. to aktualnie prowadzi ona rekrutację: https://pracodawcy.pracuj.pl/klaromed-sp-z-o-o,157119 . Praca w jakim charakterze by Cię interesowała?

Leszek

Może ktoś napisze jak wam się pracuje.? Szkoda, że nikt nie pisze.

@Leszek

Dobrze????

Zostaw merytoryczną opinię o Klaromed Sp. z o.o. - Sulejówek

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Klaromed Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.