Opinie o Oerlemans Foods Polska Sp. z o.o. w Strzelno

Bratanek Nowy wpis

Pracowałam w różnych firmach ale co ostatnio dzieje się w tym zakładanie brak słów. Surowiec jest skupowany bez opamiętania gnije. Nasze pieniądze są zmarnowane. Ludzie którzy zarządzają tym zakładem sami nie wiedzą co tam robią. Najwyższy czas im podziękować. Że ten cały zarząd nic nie widzi.

Agnieszka Nowy wpis
@Bratanek

Cześć, i jak wygląda sytuacja obecnie? Wyjaśniło się może to w jakim celu surowiec był skupowany? Może były jakieś konkretne plany z tym związane? Jestem ciekawa o co chodziło, daj znać :)

Arek Nowy wpis

Może pracownicy nie o wszystkim wiedzą i nie znają planów szefostwa wobec firmy?

Stary pracownik

Ja jako pracownik z wieloletnim starzem jestem wręcz załamany tym co się dzieje w zakładzie. Wszystkie zmiany, które przeprowadza się w zakładzie tak naprawdę szkodzą nie tylko opini ale też samym pracowniką począwszy od szafek, nowej odzieży, gdzie ci biedni pracownicy mają to pomieścić, chyba ktoś zapomniał, że to ni basen, że pracownicy nie pracują w klapkach i stroju kompielowym, a co myśli zrobić Pan p. o dyrektora z okresem który minął i pracownicy powinni otrzymać za brak odzieży zapłatę. Jednak myślę, że nic z tego nie będzie, gdyż z przykrością muszę stwierdzić, ze Jego punkt widzelia zależy od siedzenia, czyli będzie z tego lipa.

Zbychu Nowy wpis
@Stary pracownik

Nic nie będzie lepiej. prezes odpowiedzialny za ten bałagan ucieka z firmy jak szczur z pokładu. Naobiecywał. Parę złotych dał (zresztą nie z zysku firmy bo go nie ma od lat tylko z pieniędzy Hiszpanów) (usunięte przez administratora)

Oczekujemy na nowe wieści. Napiszcie co nowego słychać w firmie Oerlemans Foods Polska Sp. z o.o. w miejscowości Strzelno, bo nic jeszcze nie wiadomo.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Oerlemans Foods Polska Sp. z o.o. - Strzelno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Oerlemans Foods Polska Sp. z o.o.