Opinie o POL-WELD w Mikołów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie POL-WELD. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie POL-WELD na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POL-WELD w Mikołów

nick

mam wiedzę gdzieś zasłyszaną? pol-weld ucieka od swoich zobowiązań?jakiś problem? pomocna (0) odpowiedz

aneladgam
@nick

Mam wiedzę gdzieś zasłyszaną? Ja zasłyszałem że nie wszyscy cieszyli się z wypłat o czasie. Dlaczego? Tego nie dosłyszałem.

Ciekawski

A kolega skąd się jakie osoby tam pracują?

Ciekawski

Z założenia jest to portal oceniający pracodawcę nie współpracowników,może coś bardziej konstruktywnego tak aby osoby szukające pracy mogły się coś dowiedzieć?

Obserwator

Janek,skąd w tobie tyle samokrytycyzmu?

toudii
@Ciekawski

oceniając pracowników (bo z nimi mamy kontakt) licuje się opinia firmy. A w ogóle to forum nie ma być obiektywne.

Jest 2 marzec a ja nie dostałem PIT-u ! Czekam do połowy marca i zgłoszę to tam gdzie trzeba.

pytanie?
@pracownik

Czy z umów zleceń też są pity? Panowie i do kiedy pracodawca ma je dać byłemu pracownikowi?

Muzyk

w tym miesiącu płacą w terminie swoim nieudacznikom?

@Muzyk

Normalnym pracownikom tak,ale czy nieudacznikom Muzykom ,którzy są cymbalistami,trudno powiedzieć.

@Muzyk

Normalnym pracownikom tak,aleczy Muzykom,którzy są cymbalistami,tego nie wiem

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie POL-WELD? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Tonik

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Maniek

Portal go worki zmienił się w poligon dla sfrustrowanych anonimowych napinaczy, osobnik kontrolne twierdzi że wie dlaczego upadł Lms, zgłoś się do syndyka jeśli jesteś tak wielkim autorytetem i masz taką obszerną wiedzę , może to pomoże syndykowi ustalić winnych oraz przyczyni się do tego że Lms wypłaci zaległe pieniądze swoim pracownikom oraz naszemu szefostwu. Jeśli chodzi o temat nt industry, kolejna bajka, od października tam pracuje i jest ok, owszem kilka osób nie spełniało oczekiwań firmy nt industry i zostali przeniesieni na inne zakłady pracy , lub sami się wyautowali z powodu swojej frekwencji w pracy. Do panów Janek i reszty wylewających pomyje na pracowników polweldu że są alkoholikami i bandą zbieraniny nieroboli, proszę mnie tu internetowo oraz anonimowo nie obrażać, to że wy się nie nadawaliscie do pracy nie oznacza że cała firma jest zła . Pracuje ponad rok czasu , pieniądze jakie miałem ugadane sa na czas. W firmie pół weld każdy pracownik odpowiada sam za swoją pracę , jeśli robi ja dobrze to kontrahent się go nie czepia, jeśli ktoś robi maniane lub więcej go w pracy nie ma niż jest to najnormalniej w świecie jest mu podziękowanie za współpracę i nic w tym dziwnego. No to salut ziomeczki , a pan kontrolny niech się zajmie pisaniem zawodowo bajek, będzie robił to co lubi , choć wątpię czy na kieliszek chleba zarobi , na anonimowe wpisy nie będę odpowiadał, masz jaja to się podpisz , wtedy możemy podyskutować . Firmę polecam i osoby z którymi współpracuje zapewne zrobią to samo

Kontrolny
@Maniek

Maniek czytam ten twój wpis i to ty się napinasz. Jesteś wszech wiedzący co dzieje się w firmie? Kim Ty Jesteś? Jak ty się podpiszesz z imienia i nazwiska to ja ci wyjaśnię skąd mam te negatywne informacje.

Tommmmek

Banda kłamców i tyle . Nic mi o tym nie wiadomo a do dziś tam pracuje .... Nie piszcie głupstw bo firma ma się dobrze , wiem bo robię do dziś

bydl_ak
@Tommmmek

Tak firma ma się dobrze, bo wciska do pracy innym firmą samych nieudaczników. I zarabia na braku jakości i dyscypliny tego bydl_a zwerbowanego z ogłoszeń.

Maniek
@bydl_ak

Tak, a te firmy są głupie i płacą za osoby które nic nie robia. To ma sens . Skąd masz takie informacje że tak jest? Pracowałeś i nie dałeś sobie rady między tymi nieudacznikami? I nie obrażaj mnie anonimowo, internetowy kozaku

Ciekawski

Kolega tam też pracuje ? Iż wie jakie osoby tam pracują? Lub ma wiedze gdzieś zasłyszana?

Ciekawski

A kolega skąd wie jakie osoby tam pracują? Jest to wiedza zasłyszana?

Wielki śmiech na sali

Jestem tego samego zdania firma kogucik ogłoszenia są wszędzie: spawalnictwo, info praca, pracuj.pl, praca money.pl, praca gospodarka.pl, wyszukajprace.pl, pracuj.pl, pl.indeed.com, praca gratka.pl, pl.indeed.com, indexfirm.pl, pl.jobrapido.com, gazetapraca.pl, pl.jobrapido.com, rynekpracy.pl nawet facebook dla mnie to chyba desperaci bo nie mają skąd brać ludzi do pracy. Brakuje ich na OLX-ie i na allegro. Ha.ha.ha.ha.ha.ha.ha.ha.ha.ha.ha.ha.ha.

Wolonter
@Wielki śmiech na sali

Pracowałem nie polecam. Firma dla naiwnych.

Żekomy
@Wielki śmiech na sali

Co to zniknęły oferty pracy? (usunięte przez administratora) Nie polecam współpracy z tą firmą.,

zbilus sam

zaczynają się mega kłopoty z kasą......:( w tym miesiącu może być gruby poślizg. Też dasz krzyż na drogę ? a może przestaniesz być konfidentem w tym biznesie. Matole ze szmaciarni.

@zbilus sam

Podpisz się z imienia i nazwiska jak taki mocny jesteś, anonimowy kozak , a jak co do czego przychodzi, to na baczność stoi i tak szefie, tak szefowa, oczywiście szefie, internetowy napinacz

@Rozbawiony

Dziś wstaję rano do pracy o tej godzinie co piszę ten post, więc nie muszę się podpisywać z imienia bo ja pracuję na ciebie "Rozbawiony" leniwy pracodawco!!!! nie wiesz kim jestem? Ten wpis to mój podpis wyzyskiwaczu :(

@zbilus sam

A wpadłeś kretynie na myśl że na zmiany pracuje? Podpisz się z imienia i nazwiska , na mnie pracować nie musisz , że swoich godzin mam godziwe zarobki, dla mnie jesteś totalnym kretynem , od miesięcy piszesz że cię okłamują wyzyskują i wypłaty spóźnione, no to co ty tu jeszcze robisz? Cały Śląsk czeka na takich fachowców jak tu,

@Rozbawiony

Już się zwolniłem, po wypłatach, a ty nie obrażaj innych du*polizie, Płacą ci za wchodzenie w tył?

@zbilus sam

Płacą mi jak każdemu za przychodzenie do pracy i pracę, pewnie to kukiełka ty jesteś , zgadzało by się , nic nie potrafi gdzie go nie dadzą to w (usunięte przez administratora) sobie rady dać nie może, już 3 razy wracałeś ciekawe kiedy 4 raz wrocisz

Kukiełkowicz
@zbilus sam

Kukiełka to ty, w du... Rady sobie dać nie mogłeś , już 3 razy wracałeś , ciekawe kiedy 4 raz wrocisz , buahaha , ale najlepiej to narzekać że cię oklamuja

hehehe..... Co zwolnili Cię? Wystarczy wykonywać swoją robotę, chodzić do pracy i wszystko iest w porządku.....

Cypis
@pracownik

może ty chodzisz tylko do pracy podpierać słup i walić w bambuko nierobie

Mega śmiech

Tak tu wszyscy narzekacie a nadal pracujecie ???.... chyba nie jest tak zle ze do dziś nie zmieniliście roboty ...żal (usunięte przez administratora) ściska .. mam ubaw po pachy to ze wyzyskiwacze to ze wypłaty nie na czas a nadal pracują haha ja mam zawsze na czas kasę i zgadza się wszystko . Cianiasy i tyle jak mi by było zle to zmieniłbym robotę a nie się użalal publicznie . Banda kłamców i imbecyli . Pozdrawiam was cianiasy Firmę polecam !

PIP

ustawowo przez PIP wypłaty są do 10 każdego miesiąca a nie 15? jak tego nie rozumiesz tego, to pip cię odwiedzi pracodawco. A wyżej obiektywny to jest pani pracodawczyni zdesperowana i daremna bo kręci ludzi jak się da. PIP stuka do twoich drzwi. I co powiesz?

Obiektywny
@PIP

Nie przy umowie śmieciowej, przeczytaj durniu co podpisywales i jaki tam termin widnieje, a jeśli umowa o pracę to tak do 10 tego, ostatnie 3 na 4 wypłaty były na czas , jeśli jedna się opóźni o 2dni jestem w stanie to zrozumieć, jak cię tak oszukują to zwijaj manatki i wypad , a nie narzekać będziesz

Oloo
@Obiektywny

Nie chwal dnia przed zachodem słońca. Zbliżają się następne wypłaty, Ciekawe czy będą w terminie? Jak będzie opóźnienie to rozważam pożegnać Panią pracodawczynię.

Dkj
@Oloo

wszysy tu narzekacie i biadolicie jak to wam źle.załużcie własna firme to będziecie mieli lepiej.JA w pol-weldzie pracuje a jak sam sie zatrudnialem to wiem jak bywa z kasą.idzcie na swoje mięczaki .dla mnie pod wzgledem reszty firm na ślasku 9/10

Rozbawiony

Ja i wszyscy z którymi pracuje oraz romwialem co są na innych zakładach wypłaty mieli, więc w czym problem? Ludzie tak wam źle to idźcie gdzie indziej, po co te kłamstwa?

okłamany

@Rozbawiony 2017-09-23 09:38 Nie bądź taki cwaniak bo w tym miesiącu nie wiadomo czy kasa będzie na czas? A ty jesteś jakimś Dziobakiem?> w tej firmie że tak pięknie się wypowiadasz? A może podpi...alasz wszystkich w około?

okłamany

Nie ma kasy na czas, pirole trzeba szukać innej pracy.

@okłamany

Szukaj, krzyż na drogę

bez many
@Rozbawiony

Rozbawiony zobaczymy czy będzie Ci do śmiechu? jak we wtorek nie dostaniesz wynagrodzenia. Ciekawe czy sobie też dasz krzyż na drogę? Matole jak cię ktoś już nazwał

@bez many

Nie pamiętam znaczących poślizgow z wypłatą, mam na 10 tego , a ci co mają umowy zlecenia mają do 15tego, co miesiąc przed wypłatą tu ujadacie ze poślizgi są, jakoś ich nie zauważyłem, popatrzcie co macie w umowach a potem dopiero się wypowiadajcie, tak wam źle i tak oszukują to co tu jeszcze robicie? Nie dziobie i nie (usunięte przez administratora) do pracy chodzę, pieniądze dostaje na czas, w biurze swoje smutki wyszczekajcie jak tak bardzo jesteście pokrzywdzeni, śmieci na sali, się nie dziwię ze wolą przyjąć ukraincow jak polak wiecznie nie zadowolony

Nie zadowolony spawacz

Nie polecam pracy w tej firmie ! Źle traktują ludzi, nie pozdrawiam :(

rozbawiony

Mi w tej firmie jest dobrze i dziwie się ze sa ludzie którzy tak pisza . Praca jest ,kasa tez nie wiem o co chodzi...Idźcie do innych firm (nie będę wymienial do jakich)a przekonacie się co to jest nie mieć zapłacone za swoja robote . Pewnie wrócicie z podkulonym ogonem .Już dawno nie pracowałem w takiej uczciwej firmie.FIRME POLECAM!!!

Obiektywny

Kasa na czas, raz lepsza raz gorsza, ale nawet gdy jest ,,gorzej,, nie oznacza ze jest zle. Wystarczy do pracy przychodzic i wykazac minimum uczciwego podejscia do tematu, jestem w tej firmie kilka dobrych miesiecy, a ze rotacja jest.... No jest, a to z powodu pracownikow, dwa dni jest trzy dni pije, nie zna sie na rzeczy- to jeszcze pol biedy gdyz jest mozliwosc podszkolenia sie, gorzej gdy uwaza sie za mistrza, praca weryfikowac potrafi natychmiast, co do terminowosci wyplat popatrz co masz na umowie, do 15 tego, ci co maja smieciowke, i o co ten caly wrzask? A dlaczego tak malo umow o prace? Bo sie robic patoligii nie chce to i na takich umowach sa, byly przypadki ze wiecej wolnego niz pracy, i to nie byly jednostkowe sytuacje, tak sa ukraincy , ale czy to dziwi? Przychodza zawsze na czas i nie maja bumel, to co sie dziwicie ze wola kolejnych zatrudniac niz kolejnemu patusowi dawac kolejna szanse. Firme polecam

zły

A co może wszyscy mieli kasę na czas? jakieś obcinanie godzin za poprawki ? jakieś wonty i oszustwa, co to jest za chora firma kurcze co za ludzie bez kszty szacunku dla innych ludzi. nie polecam! wyzyskiwacze i debilna agencja chapania kasssy.

Zostaw merytoryczną opinię o POL-WELD - Mikołów

• Jak się pracuje w POL-WELD?

Zobacz opinie na temat firmy POL-WELD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POL-WELD?

POL-WELD
1.5/5 Na podstawie 161 ocen.

POL-WELD