Opinie o Ronico B.V. w Hem

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ronico B.V.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Ronico B.V. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ronico B.V. w Hem

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Ronico B.V.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Do odbioru

Nick 1000 500 100 900

+ praca nie jest ciężka szczególnie na rwaniu + nowe mieszkania i nowe baraki + połowa obiadów znośne + sporo godzin + pół godziny przerwy co 2-2.5 godz + polski kucharz + spoko kierownicy + spoko koordynatorka - obiady płatne nawet jeśli nie jjesz i nie można zrezygnować. - parę starych baraków -na middenweg kuchnia oddzielnie poza brakiem z której korzystają wszyscy pracownicy podczas przerwy bardzo często mieszkańcy nie mają miejsca zjeść na przerwie a muszą sprzątać kuchnie. -Sporo zjaranych osób w pracy -Rumunii - 0 premii - nadgodziny weekendy i święta nie są dodatkowo płatne -0 płatnych wolnych/urlopów

"obiadów nik nie chce a każdy pierwszy stoi przy korycie" kucharz chyba zapomniał, że gotuje dla ludzi, nie dla świni. Obiady fakt, smaczne i dobre ale niestety tylko nie liczne... Większość nie do zjedzenia. Albo przesolone, albo przepieprzone, że czasami nie dało się tego zjeść. Porcje duże, pół talerza kasza. Nic nie przebija piątkowych spaghetti.. Chyba każdy wie o co chodzi. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że czy jesz czy nie i tak musisz płacić za obiad codziennie 3,50 euro. Cyrk.

Jerzy

Nie ma żadnej możliwości, aby zrezygnować ze spożywania obiadów a tym samym zaoszczędzić każdego dnia kwotę 3,50 euro? Zaskoczyłeś mnie komentarzem pod tym kątem, dlatego chciałbym, abyś wyjaśnił tę kwestię.

@Jerzy

Nie ma żadnej takiej możliwości. Można nie chodzić i nie jeść obiadów cały swój okres pracy tam a i tak pobierają 3,5 za dzień od wypłaty. Nie działa to nawet jak ma się specjalna dietę czy jest się wege czy weganem. Trzeba płacić i już

@Anonim

Nie słyszałem wcześniej o sytuacji, żeby mimo niekorzystania z oferty obiadów trzeba było za nie płacić. A powiedz proszę, jak oceniasz warunki pracy poprzez Ronico? Na ile się wyjeżdża i czy ma się dostateczne wsparcie koordynatora w razie jakichkolwiek problemów?

Lizodupom choćby (usunięte przez administratora) dał to powiedza, że dobre.

@Anonim

Poprzednie wpisy dotyczące pracy w Ronico były pozytywne, zastanawiam się więc skąd ta różnica w Twoim przypadku. Możesz powiedzieć co konkretnie wpłynęło na Twoją opinię? Liczę że napiszesz coś więcej, bo z tego krótkiego wpisu niewiele wynika.

Brałeś udział w rekrutacji do Ronico B.V.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Julia em

Bylam w tym roku w pracy i bylo świetnie :) Bardzo dobre warunki mieszkaniowe (czysto, nowocześnie i minimalistycznie). Od obiadow mozna sie uzaleznic, kucharz to mistrz, a porcje ogromne! Praca jest lekka, latwiej usnac niz sie zmeczyc. Dodatkowo 3 przerwy w ciagu dnia. Ludzie różni, jak wszedzie. Koordynatorka niesamowicie pomocna. Potrafila wyczarowac nawet blachy do ciasta i mikser, czy udzielic informacji odnośnie pobliskich atrakcji. Podsumowując-zdecydowanie warto przyjechac :)

Mr.M

W Tym roku byłem pierwszy raz na firmie RONICO Jestem bardzo zadowolony z pobytu Praca sama w sobie nie jest ciężka liczą się chęci do pracy Ludzie znajdujący się na firmie są pozytywni z każdym idzie porozmawiać oraz się pośmiać Pani koordynator jest osoba pozytywna i szczera Zawsze można podejść na przerwie zapytać o coś doradzi albo pomoże Kucharz gotuje przepyszne duże porcje obiadów także głodu nikt nie dozna Warunki mieszkalne są super Pozdrawiam !!

Mr.M

W Tym roku byłem pierwszy raz na firmie RONICO Jestem bardzo zadowolony z pobytu Praca sama w sobie nie jest ciężka liczą się chęci do pracy Ludzie znajdujący się na firmie są pozytywni z każdym idzie porozmawiać oraz się pośmiać Pani koordynator jest osoba pozytywna i szczera Zawsze można podejść na przerwie zapytać o coś doradzi albo pomoże Kucharz gotuje przepyszne duże porcje obiadów także głodu nikt nie dozna Warunki mieszkalne są Super Pozdrawiam!!

Mr.M

W Tym roku byłem pierwszy raz na firmie RONICO Jestem bardzo zadowolony z pobytu Praca sama w sobie nie jest ciężka liczą się chęci do pracy Ludzie znajdujący się na firmie są pozytywni z każdym idzie porozmawiać oraz się pośmiać Pani koordynator jest osoba pozytywna i szczera Zawsze można podejść na przerwie zapytać o coś doradzi albo pomoże Kucharz gotuje przepyszne duże porcje obiadów także głodu nikt nie dozna Warunki mieszkalne są super Pozdrawiam ????

Paweł.W

Ja jeżdżę do pracy na Ronico już od 4 lat sezonowo i naprawdę POLECAM tą firmę , Praca sama w sobie nie jest trudna , wystarczy chcieć nie ma tam żadnej ciężkiej i fizycznej pracy, nawet godzinowo jest super po 2 godz pracy jest 30 min przerwy (w ciągu dnia 3 takie przerwy ) Więc nie piszecie głupot że nie polecacie jak przyjeżdżacie na tak zwane "5"min i wyjeżdżacie bo coś wam nie odpowiada Żenada... Pozdrawiam

Ola

Praca jako praca bardzo w porządku ale niestety atmosfera panująca w firmie zostawia wiele do życzenia. Pani koordynatorka zamiast pomóc stwarza niepotrzebne problemy i trzeba radzić sobie samemu.

Patryk

Odradzam koordynatorka to gruba tępa plotkara następnie kierownicy zmian kris i Obama tylko latają i dra mordy zero szacunku. A Obama tylko za krisem a tak naprawdę (usunięte przez administratora) wie. Jedynie obiady i mieszkanie spoko

Chris
@Patryk

Człowieku jak masz coś do kogoś to mu to powiedz a nie jesteś chojrakiem w necie widocznie byłeś cienki Pozdro Chris PS tak się to pisze

Paweł B.

Nie polecam.(usunięte przez administratora)ie mają szacunku do pracowników. Warunki mieszkalne też tragedia a śmieszna pani kierownik (usunięte przez administratora)twierdzi że nie jest od rozliczania ludzi bo nie ma na to czasu. Kierownik (usunięte przez administratora)wyzywa pracowników wraz z kierownikiem (usunięte przez administratora)

Grażyna

Obiady w Ronico są smaczne, gotuje polski kucharz i obsługa na kuchni miła. Warto przyjechać spróbować????????

Pracowałam tam szczerze odradzam warunki mieszkalne masakra w barkach bez toalety w środku tylko umywalka toaleta i kuchnia na hali parę metrów dalej . Latem spoko ale zimą tragedia. Zima zimno ze lód na oknie od środka .Obiady które tam były oczywiście przymusowe płatne obrzydliwe. Praca nie była taka zła ale tempo ostre i kolce się czasami wbija w palce no i praca mokra bo ze skrzynek cieknie śmierdzące woda z chemia wiec rękawiczki gumowe ale trzeba samemu sobie kupić a w samych gumowych zimno w ręce wiec pod spód jakieś bawełniane kalosze i płaszcz przeciw deszczowy albo fartuch gumowy bym polecana wziąść koordynatorzy hmmm szkoda słów uważajcie na Krzyśka to jest dopiero gnida poniżej ludzi traktuje jak szmaty szczerze odradzam w gorszym gównie w życiu nie pracowałam.

Orlik.
@Anonim

Warunki się zmieniły, jak ktoś pracował 5 lat temu a teraz to jest różnica, obiadów nik nie chce a każdy pierwszy stoi przy korycie. Zachęcam do zapoznania się z nowa sytuacja panująca na firmie. Pozdrawiam.

Dyzio
@Anonim

Ktoś kto pisze pod pseudonimem '' anomim'' to jest nikim i nie proponuje polegać na jego zdaniu Pewnie został zwolniony i wszyscy są źli tylko ta osoba jest dobra

@Orlik.

Jeżeli chodzi o obiady to myślę że w całej Holandii za te pieniądze nigdzie nie da się tak najeść do syta są naprawdę przepyszne. Dla takich obiadów warto tu przyjechać:-)

@Dyzio

Jedź tam to się przekonasz. Pozdrawiam ????

Krótko mówiąc to uważajcie tam na (usunięte przez administratora)ludzi i nie mają szacunku do pracowników. O warunkach mieszkalnych aż szkoda wspominać.

wiking

Praca jako praca ok sadzenie mokro ale idzie ponoc przezyc na hali tempo ale jest ok idzie sie przyzwyczaic najgorzej z ludzmi przynajmniej polakami bo kazdy sie interesuje tylkiem kazdego zamiast swoim koordynatorka ktora byla w tamtym roku nadaje sie bardziej do telewizji bo wie wszystko o kazdym najepiej powinna zajac sie swoim zyciem ale pewnie ma dosc nudne. chyba ze juz nie pracuje na tym stanowisku. ogolnie slabe podejscie do ludzi, zanim poznasz osobe juz wiesz o niej wszystko. Niektorzy sa bardzo pomocni ale sa naprawde nie liczni. praca jako praca ok, ale na ludzi trzeba uwazac badz przymknac oczy na to oczym gadaja przezyc sezon i juz nie wracac. pozdro

KASIAK

Witam może ktoś powiedzieć jakie teraz panują warunki

Damian D.

Bardzo polecam tą firmę, praca nie jest trudna, wystarczy chcieć i to wszystko, dla chcącego nic trudnego ;) byłem tam prawie przez trzy miesiące i nie żałuje ani jednego dnia co tam byłem ;) Lubię atmosferę w Ronico B.V. za: obchodzenie do innych ludzi przez drugich, nawet jak się czegoś nie umie bo to się robi pierwszy raz, to podejdzie ktoś i Ci wytłumaczy jak to się robi ;)

Aktualność
Paula

Witajcie :) Bardzo proszę o najświeższe informacje Jak tam jest?Jakie warunki pracy oraz zamieszkania? Jak jest z chęcią pomocy drugiej osobie pokazania wytłumaczenia co i jak? Jacy są koordynatorzy danej zmiany? Jaka płaca jak z godzinami pracy? Interesuje mnie dosłownie WSZYSTKO co dotyczy RONICO dlatego proszę o wiadomości od osób ktore tam pracuja/pracowały bądz mają pewne w 100% informacje-domysły mnie nie interesują. Proszę odpowiedzi kierowac na email: paula600@poczta.fm Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Ronico B.V. - Hem

• Jak się pracuje w Ronico B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Ronico B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ronico B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ronico B.V.