Opinie o Intermarche w Szprotawa Osiedle Chrobrego 4

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Intermarche. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Intermarche o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intermarche w Szprotawa Osiedle Chrobrego 4

Były pracownik Nowy wpis

To nie jest normalne miejsce pracy, to jakaś paranoja! Kierowniczka wiecznie oburzona, nie można słowem się odezwać bo zawsze rzuci jakieś nieprzyjemne dogryzki, ciągle groźby o karach finansowych czy wypowiedzeniach - myśli, że może jeszcze coś od najniższej krajowej odciągnąć? A co do wypłaty, zrobią wszystko aby (usunięte przez administratora)pracownika i nie zapłacić pełnej kwoty, zawsze problemy z wypłatą za niedzielę - które swoją drogą są prawdziwa mordownia dla pracowników, którzy „dobrowolnie” pracują w ten dzień. Kolejki ogromne, a kierowniczka nigdy nie da odpowiedniej ilości osób bo cytując „nudzimy się na tej kasie”. No a prezes jak to prezes, w sumie nic go nie obchodzi. Kadrowa za to patrzy na wszystkich z góry, a jak poprosisz ją aby znalazła cenę produktu, albo wprowadziła coś w system to już wywraca oczami i zabija wzrokiem. Podsumowując - jeden wielki (usunięte przez administratora) który zabija w człowieku jakiekolwiek chęci do życia.

Klient Nowy wpis

Dramat na mięsnym. Tam potrzebny jest młody chcący pracować a nie stary łysy pijaczek wielki rzeźnik masakra

Marcin Nowy wpis

Warzywniak odstrasza,ceny towaru na półkach inne niż przy kasie

Ilona Nowy wpis

Jak teraz wygląda sytuacja z zatrudnieniem? Nadal są takie problemy z szefem? Mi zależy na stałej pracy, nie na 2 miesiące.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Intermarche? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Szprotawa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy SPAWACZ TIG
ATN Service ApS
logo firmy Badanie i audyt banku
QualitySite
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
Darek

Firma zasługuje na dobre opinie, jest wymagającym pracodawcą więc nie każdy się tu utrzyma.

Dramat

Kupiłem tam kiełbasę pierwszy i ostatni raz dramat. Gdy poprosiłem żeby przyszedł rzeźnik przyszedł taki łysy nie przyjemny gość. Powiedziałem mu żeby sprobowal swój wyrub, odparł że nie będzie próbował i powiedział że ta kiełbasa jest z wczoraj. Odpowiedziałem mu ze może jest z wczoraj ale ile mięso stało w chłodni z dwa tygodnie. Więc wzielem to do sanebidu i zanioslem niech zamkną ta budę i ludzi nie truja

Fan2

"Prezes" bo tak mówia na zarządce tego sklepu jeden wielki kretacz przyjmując do pracy obieca cuda na kiju a po czym po dwóch miesiącach próby nie przedłuża ludziom umowy bp stwierdza że ma ich za dużo a pracownik w ostatni dzień się dowiaduję że zostaje bez pracy!!!!

Slawens

(usunięte przez administratora) dziadostwo (usunięte przez administratora)

fan

Sklep bardzo źle zarządzany ciągły brak personelu pracownicy inwigilowani przez pracownika ochrony byłego gliniarza istna śmierdząca kanalia która nie pozwala nikomu spokojnie pracować ten prostak jest zwykłym przestępcą ale każdy woli gówna nie ruszać i sam rezygnuje z pracy Prezes sklepu to jego kolega więc na to pozwala ale kiedyś razem pójdą na dno za te krzywdy wyrządzone ludziom.

Zostaw merytoryczną opinię o Intermarche - Szprotawa

• Jak się pracuje w Intermarche?

Zobacz opinie na temat firmy Intermarche tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Intermarche