Opinie o Cosinus w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Cosinus. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cosinus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cosinus w Katowice

Halina

Bardzo fajna szkoła, za nic nie płaciłam, ciekawe zajęcia. Jestem zadowolona bardzo

Klara

Korzystałam z oferty :) jestem pod wrażeniem pięknych pracowni i tego że faktycznie nic się nie płaci

jolanta2000

Bardzo przyjemna szkoła, brak umowy, brak opłat. dużooo wiedzy i dobry kontakt z nauczycielami i sekretariatem.

Aleksi

Kosmetyka na wysokim poziomie, nie sądziłam, że będzie to tak wyglądać, jestem miło zaskoczona. Szkoła spełniła ponad moje oczekiwania. Zajęcia praktyczne na każdych zajęciach to główny atut tej szkoły no i to że jest bezpłatna

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Cosinus spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
zuzia

W szkole można się wiele nauczyć, kończy się egzaminem państwowym także dyplom technika jak najbardziej przydatny. Za nic nie płaciłam, czyli tak jak to oferuje szkoła. Do tego miałam kartę słuchacza, która upoważniała mnie do wielu miejsc w Katowicach na zniżki.

Oliwia

Bardzo fajna i darmowa szkoła, miłe Panie w sekretariacie a nauczyciele bardzo pomocni.

Róża

Uwielbiam tę szkołę, z chęcią przychodziłam na zajęcia i wyniosłam sporo wiedzy. Nauczyciele przesympatyczni tak samo jak Panie z sekretariatu.

Wera

Super szkoła, czułam się w niej bardzo swobodnie i z chęcią przychodziłam na zajęcia :) W pełni bezpłatna, zajęcia weekendowo.

Hania

Polecam jak najbardziej :) darmowa szkoła w 100%, a zajęcia tak ciekawe, że naprawdę przez te 2 lata nauczyłam się bardzo dużo i nie jeden kurs nie dał mi tyle wiedzy co w cosinusie.

Wika

Skończyłam masaż, ekstra sprawa. Szkoła w pełni bezpłatna,zajęcia w weekend. Dobra lokalizacja szkoły. Polecam :)

Jarek

Szkoła całkiem spoko ale niestety bardzo dużo ludzi tutaj chodzi :/

Grażyna

Fajna szkoła, polecam. Za nic się nie płaci, zapis trwa 5 minut, do tego ciekawe zajęcia i darmowe nawet materiały.

Roksana

Bardzo fajna atmosfera, od samego początku jak sie zapisywałam to już w sekretariacie Panie mi pomogły, nauczyciele zawsze ciekawie prowadzili zajęcia, cała szkoła rzeczywiście bezpłatna.

Angela

Kończyłam liceum i policealną. Dla mnie to najlepszy wybór, bo mam zawód. Szkoła w 100% darmowa, uczy się w niej przyjemnie. Polecam

olga

Super szkoła, nauczyciele zawsze przygotowani dzięki czemu zajęcia zawsze na temat i ciekawe. Za nic nie płaciłam a zjazdy w weekendy, więc ani nie naruszyłam portfela ani nie zaniedbałam pracy :) a do tego zdobyłam zawód.

Oliwia

Super szkoła i bardzo polecam. wszystko darmowe a nauczyciele bardzo dobrze przygotowują do egzaminu państwowego.

Barteeeek

Fajna szkoła, ciekawe zajęcia praktyczne!

Magdalenka

Po 9 latach przerwy w nauce i mimo wielu prób postanowiłam dokończyć szkołę. Byłam wręcz pewna że nie dam rady po tylu latach dokończyć liceum ale udało się! Podeszłam do matury, niestety jak większości nie udało mi się z matematyką ale w końcu mam wykształcenie średnie a o pozytywny wynik z matematyki jeszcze powalczę. Polecam tą szkołę :)!!!!!!!!!

Magda

Miło wspominam edukację w szkole Cosinus. Dużo zajęć praktycznych i bardzo dobre przygotowanie do egzaminu.

Sandra

Bardzo polecam szczególnie kierunek masażysta. Pracownie czyste, dobrze wyposażone. Można się zrelaksować na zajęciach jak jesteśmy masowani :) Szkoła jest darmowa, kończysz ją egzaminem państwowym. Nauczyciele pomocni i mili, tak samo jak Panie z sekretariatu. Ja jestem naprawdę zadowolona z wyboru Cosinusa.

Zostaw merytoryczną opinię o Cosinus - Katowice

• Jak się pracuje w Cosinus?

Zobacz opinie na temat firmy Cosinus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cosinus?

Cosinus