Kepak Group

Dublin

Opinie o Kepak Group

Asia

Dzień dobry, czy wiecie coś o aktualnym lub przyszłym procesie rekrutacji do firmy Kepak Group?

zoja

Jak mozna sie dostac do kepak czy trzeba miec jakies specjalne umiejetnosci ? Ludzie napiszcie

Lel

Zostałem wyrzucony z pracy za bycie chorym... miałem do wyboru zgłosić że jest mi źle albo zemdleć na taśme, zostałem zwolniony. Praca cięzka, pracodawca nie ma pojecia o podstawej psychologii tlumu jak i ogolnej oraz metodach motywacyjnych. Pracuje sie po 12 godz, albo i wiecej, na dzien, nie pozwalaja wyjsc do toalety, jedyny plus to jedzenie ktore funduja dla kazdego pracownika, ale co mi po jedzeniu jak anwet wysikac sie nie mozna.

byly_pracownik_2007

pracowalem i musze powiedziec ze ciezka praca na tasmie to malo powiedziane. Jesli widza ze dasz rade pracowac za dwuch to tak beda chceili zebys pracowal. Takze nie polecam pracy ale ludzie ktorzy tam pracowali w 2007 roku poza wyjatkami to super dobrzy ludzie! zarowno brazylijczyki, slowacy jak i Polacy. Fantastyczni! :) I tu przynajmniej kadrowiec wsxzystko za Ciebie zrobi ;) mieszkania zapewniali... ale! zdrowie stracisz ;)

Zostaw opinię o Kepak Group - Dublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kepak Group