Opinie o Exlabs Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Exlabs Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Exlabs Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exlabs Sp. z o.o. w Gliwice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy Exlabs Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Kandydat Nowy wpis

Nie otrzymałem feedbacku po wysłaniu CV tylko "powód rezygnacji ze współpracy to: — Odrzucono po analizie CV". Spełniałem wymagania na stanowisko. Możliwe, że było dziesiątki osób na dane stanowisko, ale zawsze dobrze wiedzieć co było "nie tak".

Kandydat Nowy wpis
@Kandydat

Ja nie dostałem żadnej odpowiedzi. Warunki również spełniałem

Zawiedziony Nowy wpis

Rozmowę odbyłem już jakiś czas temu, przyznam, że była nieco dziwna; same pytania techniczne, po czym powiedziano mi, że na kolejny etap będzie bardziej techniczny - nie wiem czy może być jeszcze bardziej techniczny :) Obiecano mi, że w ciągu tygodnia dowiem się, czy przechodzę dalej. Niestety od tamtej pory cisza (1,5 miesiąca), na maile dopytujące o status mojej rekrutacji brak odpowiedzi. Nie polecam - marnowanie czasu.

Junior developer

Brałem udział w rekrutacji na staż w Javie. Po przejściu pierwszego etapu rekrutacji dostałem zadanie rekrutacyjne na które było 2 dni. Po przesłaniu zadania brak jakiegokolwiek feedbacku - nie odbierają, nie odpowiadają na maile. Nie polecam, strata czasu.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Exlabs Sp. z o.o..
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Maksym

Nie warto się rekrutować, bo pierwszym etapie poinformowano mnie, że odpowiedź dostanę do końca tygodnia, termin przesunął się o kolejne kilka dni, skontaktowałem się aby dowiedzieć się czegoś na temat statusu rekrutacji, powiedziano mi że do 2 dni uzyskam odpowiedź. Po kolejnych trzech dniach ponownie się skontaktowałem, Hr powiedziała mi, że dzisiaj powinienem dostać odpowiedź, lecz nie dostałem żadnej informacji. Ostatecznie zrezygnowałem z dalszej rekrutacji.

Alicja
@Maksym

tak duże obłożenie mają, że tyle to trwa? jakie stanowisko? ciekawa konkurencji jestem. i rozmowa na nie to jak wyglądała?

Maksym
@Alicja

Stanowisko PMa. Jeżeli ktoś lubi marnować swój czas, to jest do idealna firma dla takiej osoby. Co do samej rozmowy - wyglądała klasycznie, tak właściwie tak jak wszędzie

Asia

Cześć, Jeśli pytasz o premie uznaniowe to nie mamy zwyczaju ich przyznawać. Nasi pracownicy negocjują sobie stawki indywidualnie i są raczej zadowoleni z ich poziomu. Co do benefitów, najlepszym z nich jest elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej w pełnym wymiarze. Nasi pracownicy są rozsiani po całej Polsce, w przypadku zespołów rozproszonych jest to bardzo wygodne i wydaje się, że jedyne skuteczne rozwiązanie. Mamy także prywatną opiekę medyczną, karnety sportowe oraz bezpłatne lekcje angielskiego. Pozdrawiam gorąco

Jak się pracuje w Exlabs?

Jeszcze przed sytuacją pandemiczną, większość ludzi pracowała zdalnie. Siedziba główna w Gliwicach była i znowu powoli jest miejscem, gdzie każdy może przyjść popracować i napić się smacznej kawy. Nie jest to jednak w żaden sposób wymagane. Godziny pracy nie są sztywne, choć obecność na daily jest obowiązkowa.

Ta Pani

Pracuję w Exlabs stosunkowo krótko, ale już mogę powiedzieć że jest to firma w której chce sie pracować. Bardzo duża autonomia i niezwykle przyjazne środowisko pracy. Praca zdalna to nie tylko mrzonki, obiecywane w procesie rekrutacji. Ludzie pracują z różnych miejsc w Polsce a nawet z Argentyny. Jest gliwickie biuro, otwarte dla każdego, kto ma ochotę w nim pracować. Mała firma w której jest zdecydowanie miejsce dla ludzi którym chce się pracować. Ciężko będzie się schować za plecami kolegi i przeczekać chwilę nic nie robiąc, jak to bywa w dużych korporacjach.

Mała kameralna firma, z bardzo ludzkim podejściem do pracowników i kandydatów. Bardzo przyjemny proces rekrutacji i solidny feedback zaraz po niej. Nie musiałam czekać miesiącami i domyślać się co dalej.

Czesław

Cześć, Chciałem zapytać jak wygląda proces rekrutacji w Exlabs?

Joanna-HR Manager
@Czesław

Cześć, Staramy się, żeby nas proces rekrutacji był przejrzysty, kompleksowy i szybki. Pierwszą rozmowę prowadzę ja i poświęcam na nią ok 30 minut. W tym czasie poznajemy siebie i swoje wzajemne oczekiwania dotyczące rekrutacji oraz ewentualnego zatrudnienia. Jest to czas na pytania oraz na prezentację naszej firmy "od środka". Po wstępnej weryfikacji podejmujemy wraz z CTO decyzję, czy dopasowujesz się do naszych projektów i otwartych rekrutacji, jeśli spełnione są te dwa warunki, zapraszamy cię na drugi etap. Część druga to godzinna rozmowa techniczna z CTO oraz jednym z naszych developerów. Są także sytuacje, kiedy posiłkujemy się zadaniem dla kandydata. Staramy się jednak do każdego kandydata podchodzić indywidualnie. Trzeci etap to końcowe ustalenia dotyczące zatrudnienia. Całość rekrutacji prowadzimy w pełni zdalnie. Cały proces możesz prześledzić na naszej stronie, w zakładce kariera : https://exlabs.com/careers Zachęcam też do śledzenia naszej aktywności w mediach społecznościowych. Pozdrawiam Asia

Zostaw merytoryczną opinię o Exlabs Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Exlabs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Exlabs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exlabs Sp. z o.o.?

Exlabs Sp. z o.o.
  • Dolnych Wałów 13A lok. 5