ReMar

Opinie o ReMar

Michal

Witam mam zamiar współpracować z firmą remar jako podwykonawca w zakresie wykończeń co możecie mi powiedzieć o tej Firmie czy warto z nimi podejmować współpracę.?

Podwykonawca
@Michal

Załatwiaj wszystko z Fabianem gościu jest pewny i sumienny. Przypilnuje żeby kasa była w terminie.

Franek
@Michal

Uciekaj z daleka. Popytaj wszystkich o tą firmę a dokładnie o Golonkę zobaczysz co Ci powiedzą :))) Jak chcesz stracić pieniądze i nie tylko... to proszę bardzo :))) Jedyna metoda(usunięte przez administratora) to przedpłata 100 % przed robotą :))) Pozdrawiam wszystkich(usunięte przez administratora) :)))

Olek
@Podwykonawca

Ten pan nie ma nic do gadania w tej firmie z nim nie podpisujesz umowy.

Michal
@Franek

Dziękuję wam koledzy że pomogliście.

Bonifacy
@Podwykonawca

Przykro mi Panowie ale krążą pogłoski ze Fabian już nie pracuje. Więc ostatnia deska ratunku właśnie zatonęła :p

Czy w ReMar jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

zainteresowany

niestety nie

wąski

Dużo obietnic bez pokrycia. Mowi prawdę jak się pomyli..

@wąski

jakie np. obietnice?

Mateusz
@wąski

I tak jest do dzisiaj:)))

Darek

Miałem okazje, przez jakiś czas pracować z firmą remar i nie napotkałem się przez cały okres pracy na utrudnienia ze strony szefostwa.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie ReMar? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Firma nie wypłaca,dają po parę groszy żeby zatrzymać ludzi,ale prawda jest taka że i tak kogoś wyryskają

GOść
@Gość

Każdy anonimowo może napisać każdą bzdurę.Szczególnie jeżeli nie radzi sobie z sobą i własnym życiem do zwolnieniu z Remaru.....

Aktualność
Drodzy Państwo!

Mam przyjemność przedstawić przykłady naszych realizacji.

Na początek prezentujemy nasze domki na drzewach:

Aktualność
Drodzy Państwo!

Z przyjemnością informujemy, że od niedawna działa nasza nowa strona internetowa. Zapraszamy do odwiedzenia i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do państwa dyspozycji.

Zespół ReMar

Czy rozmowa rekrutacyjna w ReMar odbywa się również w języku angielskim?

Bardzo dziękujemy za pytanie. Obecnie znajomość języka angielskiego nie jest wymaga, jednak jest to dodatkowy atut potencjalnych kandydatów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą: https://www.gowork.pl/praca/remar;pr Pozdrawiamy, Zespół ReMar

Bardzo dziękujemy za komentarz. Jednak zamieszczony wpis jest zbyt ogólny, abyśmy mogli się do niego odnieść. Jeśli posiadasz informacje, którymi chciałbyś/chciałabyś się z nami podzielić, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego pod adresem biuro@remar.company Pozdrawiamy, Zespół ReMar

dostawca

uciekać z daleka ,oni czekają na naiwniaków którzy dadzą się wyryskać,i co najlepsze że oni się z tym nie kryją ,po budowach aż huczy z ich kpin jak to zarabiają na naiwniakach

Mariusz

Czy firma nadal nie jest wypłacalna ?

@Mariusz

Powiedz mi czy ty nie czytasz komentarzy !!! On jest bankrutem.   Administrator usuwa na bieżąco ważne informacje o tej firmie. Całe ekipy uciekły ze stradomskiej i białki. Nie wypłacił kasy !!!

No właśnie, dlaczego są usuwane opinie. O tej firmie to już lata źle piszą,bo taka prawda że to kombinatorzy, tylko naiwni im wierzą

(usunięte przez administratora) Omijać szerokim łukiem,nie wypłaca,ściemnia a obiecuje nie wiadomo co.

oszukana

nie jest wypłacalna!

oszukana
@oszukana

potwierdzam nadal nie jest wypłacalna!

Igor

Dobry pracodawca więc trzeba dbać żeby nic się nie zmieniło na gorsze!

Krzysztof
@Igor

Nie wymieniasz żadnych argumentów, które mogłyby potwierdzić, że rzeczywiście tak jest. Co czyni z tej firmy dobrego pracodawcę, masz tutaj na myśli wynagrodzenie, pakiet benefitów, czy może jeszcze coś innego? Dzięki.

kolega

W firmie i podmiotach powiązanych przez ostatnie 2 lata zostało zatrudnionych na różnych stanowiskach ok. 30 osób. Nikt samodzielnie się nie zwolnił a została zwolniona tylko jedna osoba- właśnie ta która publikuje negatywne komentarze...Można to sprawdzić- takie informacje nie są poufne. To powinno podsumować tę zawrotną karierę:)

Wazu
@kolega

Tak dokładnie ta sama osoba została wywalona z mojej firmy. Teraz miesza w innej firmie w saczu. (usunięte przez administratora)

Bolo

Podpowiedzcie mi czy firma potrzebuje aktualnie ludzi? Jaka atmosfera i zarobki?

Polo
@Bolo

Zobacz ile ma ogłoszeń o pracę. Nik nie chce tam pracować. (usunięte przez administratora) Firma Remar zadłużona po uszy milionowe zadłużenia i liczne windykacje. W 2018 zakładają firmę Remar budownictwo oczywiście żona Marcina G. ma w niej udziały a za słupa stawiają Grzegorza Ś. chłopaka od reklamy. Firma Remar za chwilę padnie tak jak Golobud. Tak w kółko Marcin G. będzie próbował oszukiwać ludzi. Mam nadzieję że Ziobro wkońcu zrobi porządek w tym kraju z takimi ludźmi. Zanim zaczniesz współpracę z tymi firmami sprawdź w systemie i sam się przekonasz.

Wojtusiu

Pracownik firmy Remar (usunięte przez administratora)(majster) jest osoba nie kompetentna. Nie poczuwa się do żadnej odpowiedzialności co jego podwładni narobili na budowie. Za to pani (usunięte przez administratora) (kierownik budowy) po uświadomieniu sobie jak zawaliła i nie dopilnowała budowy poszła na chorobowe i umywa od wszystkiego ręce. Nie polecam!!!

Niewypłacony
@Wojtusiu

Możecie usuwać wpisy. Nic wam to nieda. Firma z wielkimi długami i windykacjami. Sama patologia. Omijać z daleka.

Agnieszka

@..., co mają oznaczać te trzy kropki w Twoim komentarzu? Na forum dzielimy się opiniami na temat pracodawców - co możesz powiedzieć o pracy w ReMar w Starym Sączu? Jakie widzicie plusy i minusy zatrudnienia w firmie ReMar? Polecacie tego pracodawcę?

Agnieszka

@poszkodowany, rozumiem, dziękuję za odpowiedź. Mam nadzieję, że cała sytuacja zostanie rozwiązana pomyślnie. Pozdrawiam i życzę wiele dobrego! Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie ReMar? Możecie napisać coś na ten temat?

Zostaw merytoryczną opinię o ReMar

• Jak się pracuje w ReMar?

Zobacz opinie na temat firmy ReMar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ReMar?

ReMar