ReMar

Opinie o ReMar

Aktualność
Dzień dobry!

Firma ReMar zajmuje się doradztwem w zakresie projektowania, zarządzania inwestycjami budowlanymi, wynajmem maszyn i urządzeń budowlanych. Realizujemy zarówno duże zlecenia, takie jak centra handlowe, biurowce jak i domy jednorodzinne.

Satysfakcja nie tylko naszych klientów, ale i pracowników jest dla nas priorytetem, dlatego zdecydowaliśmy się dołączyć do społeczności GoWork.pl. Chcemy pozostawać w stałym kontakcie z osobami zainteresowanymi naszym przedsiębiorstwem. Prosimy jednak pamiętać o przestrzeganiu regulaminu serwisu - wpisy, które nie będą spełniały tych kryteriów zostaną usunięte przez administratora portalu. Chcemy, aby forum stało się miejscem na kulturalną wymianę opinii, miejscem pełnym rzetelnych informacji. Nie wszystkie kwestie mogą być poruszane publiczne, w takich wypadkach prosimy kierować wiadomości pod adres e-mail: biuro@remar.company

Pozdrawiamy,

Zespół ReMar
Franek Kimono

Pozdrawiam wszystkich podwykonawców Remaru. Stać was jeszcze na paliwo żeby dojechać do pracy! ????

Mariusz12

bardzo dobrze prosperująca firma. jestem byłym wspolpracownikiem i powiem, że atmosfera w pracy jest fajna, co do rozliczen wszystko w porządku.. wszystko dobrze wspominam i życzę sukcesów

Zbyszek
@Krzysztof

Popatrz na 2 pozytywne komentarze podpięte pinezką. Oba napisane tego samego dnia i praktycznie o tej same godzinie :) Podejrzane prawda? Ktoś z firmy pisze opinie o firmie żeby samych negatywów nie było hahaha Jeśli firma ucieka się do takich praktyk to odpowiedz jest jednoznaczna NIE JEST TAM DOBRZE

Darek

Miałem okazje, przez jakiś czas pracować z firmą remar i nie napotkałem się przez cały okres pracy na utrudnienia ze strony szefostwa.

NN Nowy wpis

Kasa jest na czas paczki na święta są też szkoda że na wielkanoc nie ma paczek z jedzeniem bo ta paczka na śwìeta to mi życie uratowała. Takie są stawki w firmie remar

JG Nowy wpis
@NN

Hmm. Czytając, co napisałeś, zwłaszcza na wstępie pomyślałem, że podoba Ci się u nich praca. Ale potem dopisałeś, że paczka na Święta Bożego Narodzenia uratowała Ci życie, bo takie są u nich stawki. Jestś może w stanie podać kwoty? Właśnie szukają na różne stanowiska. W tym Kelnera / Barmana, Pomoc kuchenną. Z tym, że według ogłoszeniodawcy wynagrodzenie ma być atrakcyjne, a premia uznaniowa, no to się chętnie dowiem.

007 Nowy wpis
@NN

Mateusz GOLONKA ma pietra ,czas jego mija ABW zainteresuje się takimi szpecami od kantu .Ziobro plus Golonka i paczka .

Wyru hany

Faktury przeterminowane ponad trzy miesiące Nie polecam współpracy

Ż1

Na jakie warunki pracy i współpracy może liczyć operator żurawia wieżowego?

Łuki

Na pracuj.pl jest ogłoszenie o pracy dla operatora koparki. Praca opisana jako mobilna, ale nie wymagane prawo jazdy. Czy to znaczy, że firma zapewnia transport do i z miejsca pracy? Ewentualnie zakwaterowanie przy dłuższym pobycie w jednym miejscu?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie ReMar? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Nabity w butelkę

Opinia podlega weryfikacji i jej treść jest obecnie niedostępna.

Czy w ReMar poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Tak, Firma proponuje dodatkowe bonusy: karty MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,

Bogdan
@pracownik

To super, te karty są w pełni opłacane przez firmę, czy oni tylko do nich dopłacają jakąś część? I w ogóle na święta też na przykład macie jakieś dodatki?

@Bogdan

Karty w połowie finansuje pracodawca w połowie pracownik. Na święta pracownicy otrzymują paczki z wędliną.

Serio z wędliną? W sumie zawsze coś. Każdy dostaje taką samą paczkę, czy jak ktoś ma większą rodzinę to i większą paczkę dostanie? Dajcie znać, ok?

Franek Kimono

Obserwator  z Orzegowa

Bartek

Maja

kilkaset? można dopytać ile taką dniówkę wtedy wyceniali? ile godzin tam spędziłeś i za jaką konkretnie pracę powinno zostać wypłacone?

J 23

Emerytowany policjant

Były kierownik

Naiwni zawsze się znajdą ,praca w REMAR to chaos i cyrk z jajami do kwadratu .Kto się jeszcze nie przekonał to niech popracuje to pozna smak pogardy i szukania kasy .Wielu juz poznało co ten gość potrafi zrobić w konia nie takich mądrali od czytanie bez rozumienia opinii .

ZXY

Maja

piszesz o problemach na każdym kroku... a dasz znać w ogóle jakie się trafiają i jak ewentualnie można sobie z nimi radzić skoro ludzie dalej pracowali?

ZXY

Kręci na maxa ile się da ,częste zmiany ludzi ,tylko naiwni się nabierają na darmową pracę na lewo .

@ZXY

Natalia

Aslan

Maja

Dasz znać więcej na temat tych szkoleń? I jakie zadania tutaj masz?

Podwykonawca

Hej hej

Mozemy się skontaktować, bo myślę nad pozwem zbiorowym, kto jest zainteresowany zapraszam do mnie.

Zofia
@Hej hej

Z jakiego powodu? Jeśli chodzi o sprawy pracownicze proszę o info zależy mi na informacjach o tej pracy

Ryszard

Takich firm jest bardzo dużo.

Na jakie wsparcie w ReMar mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Kobiety w ciąży które zaszły dzięki pracownikom mogą liczyć na dodatkowa ciepła herbatę i pół godziny przerwy

Mariusz12

Krzysztof
@Mariusz12

Pozytywnie wypowiadasz się o tej firmie. Skoro już tam nie pracujesz, to zastanawia mnie, co było powodem tego, że postanowiłeś odejść? Chęć dalszego rozwoju, czy może zmieniłeś kierunek swojej kariery zawodowej?

Zbyszek
@Krzysztof

Zostaw merytoryczną opinię o ReMar - Stary Sącz

• Jak się pracuje w ReMar?

Zobacz opinie na temat firmy ReMar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ReMar?

ReMar