Opinie o Glaser Group w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Glaser Group. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Glaser Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glaser Group w Warszawa

Pytanie Nowy wpis

Jakie są warunki zatrudnienia w Glaser Group?

Rozczarowana

Rzeczowo? Proszę bardzo. Nie znam osoby, która tam pracuje i mogłaby napisać pozytywną opinię o tej firmie. Każdy się boi i siedzi cicho w ludzkiej i słusznej obawie przed popadnięciem w niełaskę i zwolnienie z pracy. Minusy: bałagan w dokumentach, umowach, wypłatach, zaświadczeniach, bhp, badaniach lekarza medycyny pracy - zajmuje się tym niekompetentna osoba bez odpowiedniej wiedzy - żona szefa. Potwierdzam nakłanianie pracowników, do różnych dodatkowych akcji marketingowych firmy wbrew ich woli, za darmo, bo inni też. Stronniczość przełożonych wdł Widzimisie. Ocena ludzi po wyglądzie. Preferowany kandydat na pracownika: ładna młoda, studentka, wesolutka głupiutka, zaangażowana, bezdzietna, nie zamężna. Pytania na rozmowach o pracę jakie nie powinny paść. Mgliste trwające miesiącami „pertraktacje o podwyżkach których kwoty są niczym kopanie leżącego”. Plusy: Jak spodobasz się prawej ręce szefa (najlepiej wizualnie) to jednak jest możliwość rozwoju ale na pieniądze za to nie licz, bo robisz to przecież z pasji do okularów. Może potem. Zarobki: zależy - nienajgorzej, nienajlepiej. Dla sprzedawcy nienajgorzej dopóki nie zorientuje się, że to nie jest zwykły sklep w centrum handlowym. Wtedy jak na optyka to jednak mało. Firma o dużym potencjale, praca w większości w galeriach handlowych co jest ciężkie i wymagające fizycznie i psychicznie. Kiedyś firma oparta na zaufaniu i partnerstwie, obecnie idąca w stronę korpo (z wadami korpo). Nie docenia „starych pracowników” jeśli podpadniesz i zadrzesz z nieodpowiednią osobą będzie się to na tobie odbijało do końca. Możesz spotkać tam wspaniałych kierowników, optometrystów, dobrych sprzedawców- naprawdę wartościowe osoby. Możesz spotkać też karierowiczki.

Alicja
@Rozczarowana

Serio tak rzeczowo to ujęłaś, że powinno się to pojawić na jakiejś tablicy przed rozmową rekrutacyjną dla kandydatów, żeby serio wiedzieli na czym będą stać. I co potencjalnych kandydatów to przekonuje czy raczej zniechęca?

Zaskoczona Nowy wpis
@Rozczarowana

Po pierwsze żyjemy w XXI wieku i każdy ma prawo wyboru, dotyczy to również miejsca i warunków pracy. Atmosfera i warunki panujące w firmie Glaser Group są raczej sprzyjające do szczerych rozmów, także tych trudniejszych.Nikt nikogo na sile nie trzyma wiec nie rozumiem jak możesz pisać takie rzeczy wobec byłego pracodawcy, zamiast z nim porozmawiać o tym co Ci się nie podobało. To tylko świadczy o Tobie, aż przykro jest to czytać. Co więcej, z mojego doświadczenia wynika zupełnie co innego. Firma jest otwarta na ludzi, jeśli tylko ktoś chce się uczyć i uczestniczyć w rozwoju firmy.

Alicja Nowy wpis
@Zaskoczona

Dobrze, że to naprostowałaś w takim razie i odpowiedziałaś na tamtą opinię, bo tak szczerze, gdy są jednostronne to ludzie, którzy tu wchodzą niestety przyjmują ten jeden pogląd. Może w firmie dobrze by było przed odejściem wdrożyć jakąś możliwość dania szczerego i rozwiniętego feedbacku od pracownika do pracodawcy? Może mniej byłoby takich opinii na forach w intrenecie później?

Ania Nowy wpis
@Rozczarowana

Wyzysk pracownika, każdy sprzedawca jest tzw. "managerem" i przez to pracuje za trzech. Wynagrodzenia głodowe. Masa dodatkowych obowiązków. Maile wysyłane do pracowników 24h. Nie polecam nikomu.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Glaser Group?

Dinozaur
@Pytanie

Jasne ze tak! Zarówno finansowo jak i pod względem wiedzy. Pytanie, co kto szuka…? :)

Alicja
@Dinozaur

A możesz doprecyzować trochę o tych finansach? Bo niedawno ktoś tu pisał, że kwoty tragiczne "niczym kopanie leżącego" i zarobki niby zależne od sytuacji. To jak one dokładnie wyglądają w liczbach?

Prace w firmie wspominam bardzo dobrze. Pracodawca umożliwia rozwój na wielu płaszczyznach, dzięki czemu udało mi się zdobyć cenne doświadczenie. Dodatkowo wszyscy współpracownicy są bardzo mili, wiec praca tam to była czysta przyjemność!

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Glaser Group poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Server Support Engineer
Abouthr Polska Sp. z o.o.
Wyślij CV
logo firmy Aplikant adwokacki / radcowski (1-2 rok)
Jabłoński Koźmiński Kancelaria Adwokata i Radcy Prawnego Spółka Partnerska
logo firmy Specjalista IT
SZPZLO Warszawa-Ochota
(156 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Nauczyciel wczesnoszkolny od zaraz
GoWork.pl
(493 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Nie polecam
Kandydat

Jako sprzedawca trzeba dodatkowo prowadzić bloga, Facebooka, pisać artykuły na stronę internetową, wymyślać strategię dla firmy. O mailach wysyłanych do pracowników przez całą dobę już nie wspomnę...

Czy firma Glaser Group udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Przyszły pracownik
Klient

Byłem - sklepy ładne, obsługa "jak ta lala".

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda praca w firmie Glaser Group w mieście Warszawa? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe wpisy od pracujących na temat Glaser Group. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Glaser Group - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Glaser Group?

Zobacz opinie na temat firmy Glaser Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Glaser Group