Info-Projekt IT Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o Info-Projekt IT Sp. z o.o.

info

Szukają kogoś może teraz? Bo są na stronie jakieś oferty pracy ale wiszą tm już od co najmniej kilku miesięcy albo i dłużej

DeeS

Atmosfera w firmie jest najlepsza, zlecenia różne - czasami lepsze, czasami gorsze. Fajna firma żeby się rozwinąć. Klienci też nie najgorsi. Jedynym mankamentem jest zarząd, który czasami wymyśla dziwne rzeczy.

bigu

bardzo mało opinii o tej firmie, tak mało osób tam pracuje? ;] Aplikowałem na stanowisko asystenta ds. sprzedaży systemów informatycznych... może ktoś co więcej napisać o tej firmie?

Wiesz co dzieje się w firmie Info-Projekt IT Sp. z o.o., jak traktowani są pracownicy i czy trudno jest wywalczyć podwyżkę? Czekamy na Twoje opinie.

Zostaw opinię o Info-Projekt IT Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Info-Projekt IT Sp. z o.o.