Opinie o Kurpiel Wojciech Avis w Kąty Wrocławskie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kurpiel Wojciech Avis. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kurpiel Wojciech Avis o rekrutacji.

Branże: Cateringi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kurpiel Wojciech Avis w Kąty Wrocławskie

Xxx

Było ok. Mogę polecic

Donny

Odradzam prace w tej firmie. Janusze biznesu.... Totalna porazka na kazdej linii. Rotacja personelu jak na karuzeli.

Aga
@Donny

Przed urodzeniem dziecka pracowałam w firmie 5 lat. Bardzo miło wspominam ten czas. polecam! Żadna korporacja. Rotacja??? Chyba ze względu na macierzyńskie i 500+))))

A
@Donny

Ja pracuję też kilka lat i moim zdaniem 90% to pracownicy, którzy przepracowali 3 i więcej lat. Rotacja na poziomie minimalnym, głównie z powodu ciąży bo 95% pracowników salonów to kobiety. Tyle w temacie...

meeteusz

a możecie napisać co jest powodem tej rotacji? Jakieś szczegóły?

Andy

Potwierdzam ze to (usunięte przez administratora)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Kurpiel Wojciech Avis? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
US

w księgowości praca to porażka,(usunięte przez administratora)

Joanna
@US

a skad masz taka wiedze, pewnie tam pracowalas? no coż nie każdy potrafi podołać funkcji księgowego, a co dopiero głównego księgowego....)))) a i trzeba sie umieć dogadywać z osobami pracującymi w tym samym dziale, hehe

Renata

Czy to prawda ze w firmie jest problem z organizacja pracy?

M.
@Renata

Tak, to prawda. Panuje powszechny bałagan i dezorientacja z powodu braku jasnego podziału obowiązków. Generuje to poważne problemy podczas obsługi klienta czy obsługi reklamacji. Ile to się można nasłuchać od klientów po tym... Ja już tam nie pracuję, ale pracowałem około 3 lata. To jest skandal i jedna z przyczyn mojej niskiej oceny tej firmy.

K.
@M.

Za podział obowiązków na salonie w dużej mierze odpowiedzialny jest kierownik salonu. Co to ma wspólnego z oceną firmy?! Jak mieliście kiepskiego kierownika i nie mogliście sobie poradzić z obsługą klienta i reklamacjami to tylko świadczy o Was. Ja pracuję w firmie 4 lata, mamy wszystko poukładane miedzy sobą na salonie i jest wszystko OK. Poza tym jak widzę takie strony z ocenami firmy to mnie coś trafia. Każdy może sobie tu napisać coś chce i podpisać się M. czy Lubię placki. Masakra...

Lubię placki

Jestem wdzięczny firmie za to, że dała możliwość zdobycia doświadczenia osobie niezwiązanej zupełnie z tą branżą. Jest to ogromny plus, jednak firma traci przez to na profesjonalizmie. Tak samo pieniądze zarobione w tym przedsiębiorstwie nie są złe. Szkoda, że połowa forsy idzie w wiadomy sposób do pracowników. Organizacja pracy beznadziejna, czasami aż głupio tłumaczyć się przed klientem dlaczego nic, dosłownie nic nie działa jak powinno. Profesjonalizm...być może są osoby kompetentne na swoich stanowiskach, lecz jest ich zdecydowana mniejszość. Zatrudnieni to osoby zupełnie niezwiązane z branżą, przyuczane na miejscu, co gorsza, nawet specjaliści wykonujący badania wzroku to przeważnie nie optometryści a piekarze, sprzedawcy lub magazynierzy po krótkim, niewystarczającym kursie. Atmosfera pracy- raczej beznadziejna, zależy gdzie się trafi. Organizacja pracy w firmie to dno i dziw, że to jeszcze działa. Przełożeni regionalni? - im bliżej śląska tym gorzej. Czas pracy- tragedia, cały dzień wyjęty z życia i to tak z 5/6 dni na tydzień. Tylko dla zdesperowanych, jak przedmówca pisał, lub osób bez doświadczenia. Uczciwość firmy oraz ceny również pozostawiają wiele do życzenia. Jeśli chcesz pracować w tej firmie to musisz mieć mało zobowiązań rodzinnych, nie mieć doświadczenia, mieć bardzo elastyczny kręgosłup moralny i być asertywny, bo inaczej szefostwo Cię zje. Polecam, ale nie na długo. Słowem: Firma Janusza. Dziękuję. Kurtyna.

Me Me
@Lubię placki

Szanowny Wielbicielu Placków, proszę nie poddawać pod jakąkolwiek wątpliwość, KURSU REFRAKCJI w łódzkiej Szkole Optycznej, który przechodzą specjaliści w firmie S24.pl, twierdząc,że jest to krótki i niewystarczający kurs. Jeżeli skorzystał Pan z niego i wydana jest taka opinia, to może za mało był Pan zaangażowany? Wiedza sama do głowy nie wejdzie. Zaangażowanie w pracy, pogłębianie wiedzy też samo nie przyjdzie tak jak co roku wigilia. Trzeba się postarać i chcieć. Proszę również nie oceniać pracowników, ich kompetencji, bo tu ocenia Pan ewentualnego Pracodawcę i pracę w firmie. Kompetentni ludzie tu pracują....tylko lenie czekają aż samo wszystko do nich przyjdzie, bez nauki i zaangażowania. Do Pana wiedzy....nie jestem ani optometrystą, ani piekarzem. Jestem refrakcjonistą. I pacjenci nie narzekają na przeprowadzone badania. Pisze Pan o atmosferze w pracy.......w kilku miejscach Pan pracował? bo pisze Pan, że zależy gdzie się trafi. Czas pracy 5,6 dni?? A potem 4 dni wolnego zapewne!! Normatyw miesięczny jest zachowany.Ehhhh.... Odnośnie ostatniego Pana zdania, oto moja odpowiedź i świadectwo moje ad pracy w tej firmie:(czyt. równolegle z ostatnim zdaniem Plackożercy :) Pracuję w tej firmie i chcę pracować, mam bardzo dużo zobowiązań rodzinnych, mam doświadczenie, kręgosłup fizycznie mam chory, a z moralnego jestem dumna, jestem asertywna wtedy kiedy trzeba, a Szefostwo przez 3 prawie lata jeszcze mnie nie zjadło....mam się świetnie. Czas pracy? 3 lata:) A puenta na koniec? WSZĘDZIE DOBRZE TAM, GDZIE NAS NIE MA!! W żadnej firmie nie jest idealnie. Ideałów nie ma. PS. Też zostałam z poprzedniej pracy zwolniona po 5 latach, też milam żalu trochę, ale trzeba mieć szacunek do siebie i innych, żeby za całe zło świata i błędy własne nie obwiniać tylko i wyłącznie pracodawcy. A tak na marginesie, z życia mojego wzięte...pracuję z 2 handlowcami, Kobiety kompletnie nie z branży, na obecną chwilę jesteśmy najbardziej chwalonymi handlowcami w galerii spośród 4 optyków. Można? nie mając wcześniej doświadczenia optycznego? Uwierz,że MOŻNA!

@Lubię placki

oraz nie możesz miec wygórowanych oczekiwań finansowych ;)

Me Me
@k.

miałam dobry hajs

P.

Nie wiem skąd opinia , że badają refrakcjoniści. Większość osób badających to optometrysci. Będąc badanym możesz poprosić o dokumenty osoby która wykonuje czynności w gabinecie. Jestem optometrystą i pracuje w soczewkach 24.pl. Trzeba zawsze mieć jednak na uwadze, że optometrysta to nie jest lekarz okulista. Tyle w temacie. Żeby nie było nieścisłości.

MMM
@P.

Dokumenty? A w jakim celu? W Polsce ten zawod nie jest regulowany prawnie, badac moze sobie kazdy niezaleznie od tego jakie dokumenty posiada czy tez nie. Smiechu warte.

@MMM

Pracujesz może w Avis? Jeśli tak to byłabym wdzięczna, jakbyś wypowiedział się tu na temat aktualnych warunków pracy w tej firmie. Czy w ostatnich miesiącach wynagrodzenie wzrosło, czy raczej utrzymuje się na takim samym poziomie?

M.
@Sylwia

Placa nie dosc ze nie wzrasta to czesto maleje z czasem w stosunku do wyzszych stawek proponowanych nowym pracownikom. Poniekad jest to plus ale kazdy moze liczyc na niesprawiedliwe traktowanie w ciagu najblizszego roku. O podwyzke trzeba sie klocic i grozic. Inaczej nic sie nie dostanie.

Czy w Kurpiel Wojciech Avis są szkolenia zewnętrzne?

Pikpok

Nie

@Pikpok

Tak

Byly pracownik

Tak, zwlaszcza szkolenia ze sprzedazy oraz m.in szkolenia produktowe firm JJ czy Alcon oraz Cooper.

Atmosfera jakby ktoś puścił nieprzyjemnego bąka. Stare sprzęty, nieopłacone faktury, etyka biznesu rodem z PRL. Gdyby istniała olimpiada w januszowaniu to ta właściciel byłby pewniakiem do złota dla Polski.

pablo

widze ze koledze brakuje konkretów, szczegółów, prawdy i oczywiscie odwaga w wypisywaniem anonimowym bzdur rodem z PRL.... uprzejmie donosze )) ja pracowalem w tej firmie i niczym nie rozni sie od branzy, a powiedzialbym wiecej... pracowalem w TS i tam to dopiero byl zamordyzm i brak szacunku dla pracownika.... soczewki24 to przyjemny rozdzial zycia )))

Byly pracownik

Moze pracowalas w gorszych miejscach ale nie mozna powiedziec ze ta praca to ideal. Niesprawiedliwe pensje, czesto ustalane indywidualnie co skutkuje chorymi rozbieznosciami oraz tragiczna organizacja pracy oraz uboga baza danych jesli chodzi o system informatyczny. To czyni prace calkowicie nieuporzadkowana i to generuje problemy w pracy z klientem. Zalezy naprawde gdzie sie trafi bo w niektorych salonach dzieja sie walniete rzeczy.

patrycjusz

Jaka panuje atmosfera w tej pracy? Jakie zarobki oferują na magazynie?

wojtek
@patrycjusz

minimalna krajowa, reszta wiadomo w jaki sposób. atmosfera strachu i depresji. tylko dla beznadziejnie zdesperowanych. totalny brak szacunku dla pracowników. porażka

@wojtek

Ja zakończyłam pracę w tej firmie na skraju załamania nerwowego. Taka była atmosfera. Radzę poszukać pracy w innym miejscu. Szczerze nie polecam.

fififilip
@k.

K czy możesz napisać co doprowadziło Cię do takiego stanu? Dla wielu ludzi Twoja odowiedź może być pomocna. Głowa do góry, pozdrawiam!

Asia
@fififilip

K. to meliske pij )) moze nie nauczona jestes pracy z klientem, a to juz jest wyzwanie... nie każdy jest miły... a tutaj patrz szefostwo każe być dla każdego miłym i uprzejmym ))

X

Niestety sposób traktowania pracowników i podejście do całości obrazuje sytuacja salonu z Poznania, który nagle zniknął, a pracownicy zostali pozostawieni, bez uprzedzenia, bez niczego.

....

Jeżeli nie szanujesz swojego czasu, nie wyceniasz swojej pracy nawet na absolutne minimum, jesteś osobą która bezmyślnie wykonuje nawet najbardziej absurdalne polecenia, nie masz problemu z łamaniem kodeksu pracy, oszustwami podatkowymi, szefem który jest uosobieniem typowego Janusza biznesu, jeżeli nie rusza Cię fakt odpowiedzialności za błędy wprowadzane przez magazyn, jeżeli chcesz proponować klientom rozwiązania których nie masz możliwości spełnienia, jeżeli chcesz czytać maile od szanownego Ł.Sz za każdym razem zakończone słowami "konsekwencje finansowe" nie możesz lepiej trafić.

Pracowalemtamkiedys
@....

Ł.Sz. jako regionalny jest naprawdę ok, jednak sama atmosfera wśród współpracowników - nie licząc kilku wyjątków, które szybko odeszły - jest bardzo fatalna.

pablo
@....

skad w ludziach tyle agresji )) chyba nie zrobiles/as tam kariery... albo branża za trudna)) nie wiem o jakich absurdalnych poleceniach mowisz... chyba o liczeniu codziennym soczewek )) ale łamania kodeksu pracy lub oszustwa podatkowe nie moge stwierdzic,.,.nic takiego nie zauwazylem, a tym bardziej nie zauważyłem szefa w salonach, wiec nie wiem skad masz wiedze na jego temat))) ale L.Sz widzialem i co moge powiedziec to kolo troche potrafi sie zagotować, ale taka jego rola .... gorzej bylo z atmosfera w salonie, istny babiniec i karuzela hormonow i chumorow... ale to wszedzie tak w sprzedaży... mówiąc krotko: widzialem wieksze terrory, wymagania, a tam byl wzgledny luz.... i brak monitoringu, dlatego koleżanki robily codzienne domowe zakupy bez stresu )))) ....glowa do góry jest rynek pracownika i mozna sobie powybrzydzać i ponarzekać

Miki

Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to jest ono zależne od tego co sobie wynegocjować zdołasz. Czas pracy jest przestrzegany a nadgodziny sobie odbierasz. Masz grafik na cały miesiąc . Badają optometrysci a okulary wykonują inż lub technicy optycy. A opinie negatywne o firmie wysyłają pewnie osoby co by chciały dużo zarabiać i nic nie robić (co teraz jest bardzo powszechne i modne)

Robi
@Miki

Badaja optometrysci a okulary wykonuja technicy optyce? Gdzie niby? Chyba we Wroclawiu. W moim salonie, a pracuje w jednym z wiekszych miast nie jest tak jak mowisz. Na robocie sie znamy, ale tytulow nie ma prawie nikt.

Ja pracuje w tej firmie i mój kolega też. Czasami bywają problemy jak to w pracy z ludźmi. Ale ogólnie atmosfera jest fajna . W innej firmie a pracowałem juz w wielu była ogromna agresja werbalna wśród współpracowników. Panny pracujące wydzieraly sobie pazurami prowizje, dodatki . Kablowaly na siebie nawzajem żeby szef się ucieszył i dał im dodatkowa kasę pod stołem . Plotkowaly na siebie przestrasznie. Tu tego nie ma. Ja jestem zadowolony z pracy w soczewkach 24.pl. Może dlatego, że w poprzedniej firmie było źle jeżeli chodzi relacje między -pracownicze. Ale taka byla polityka tamtej firmy. Poza tym jakośc sprzedawanych produktow w firmie soczewki24 jest naprawdę dobra .☺

Sylwia

@Aleksandra91, @Kate, Co możecie doradzić osobom planującym zatrudnienie w Soczewki24.pl? Jakie były plusy pracy w tej firmie? Firma ta obecnie prowadzi rekrutacje poprzez swoją stronę internetową. Aktualne ogłoszenia możecie znaleźć pod adresem https://soczewki24.pl/kariera. Podzielcie się z nami wrażeniami z odbytych rozmów kwalifikacyjnych. Zachęcam do komentowania i pozostawiania swoich opinii o tym pracodawcy. Pamiętajcie o tym iż każdy post dodawany na nasze forum musi być zgodny z regulaminem.

@Sylwia

Ja radziłabym poszukać pracy gdzie indziej ;)

Sylwia

@Johan Jeżeli administrator usunął wpis, oznacza to, że łamał on regulamin forum. Jednak również zachęcam do dzielenia się opiniami na temat firmy Soczewki24.pl jako pracodawcy. Mamy tutaj pracowników, którzy mogliby napisać co nieco na temat atmosfery, jaka panuje w firmie?

Aleksandra91

Nie pracowałam w łódzkich salonach, ale to prawda. Odradzam wszystkim, którzy cenią sobie uczciwą pracę i uczciwość wobec klienta. Wszystko o czym pisze przedmówczyni to prawda.

Johan
@Aleksandra91

O czym mniej więcej pisała? Administrator usunął ten wpis.

Dodaj pierwszą opinię o tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kurpiel Wojciech Avis - Kąty Wrocławskie

• Jak się pracuje w Kurpiel Wojciech Avis?

Zobacz opinie na temat firmy Kurpiel Wojciech Avis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kurpiel Wojciech Avis?

Kurpiel Wojciech Avis
2.5/5 Na podstawie 49 ocen.
  • 26 lok. 5
    55-080 Kąty Wrocławskie