Salini Polska Sp. z o.o.

Opinie o Salini Polska Sp. z o.o.

Majster

Kadra kierownicza w Salini to nawet do łopaty się nie nadaje, a te partacze pier...lone będą pouczać innych jak się robi robotę. Firma "budowlana" niedysponująca własnym sprzętem wygrywa przetargi, bo daje najniższą stawkę, a potem Gdaka jest zdziwiona, że prac e wykonywane są z opóźnieniem, albo na odpier.ol. To jest kwestia czasu, jak zaje.ią kasą z państwa i od podwykonawców i spier.olą na słoneczną Sycylię, bo biorą przykład z niedoj.banych kitajców co byli na dwójce.

Majster

LSG

Nie warto. Najgorsza firma jaka buduje drogi tyle opóźnień i brak profesjonalizmu! Koszmar unikac szerokim łukiem!!!

maxmaxymalny
@LSG 11.11.2017 00:37

Rozwiń dlaczego nie warto. Idę tam na rozmowę kwalifikacyjną.

muzykant

Pracowałem tam. Straszne. Wszystko niezorganizowane na budowie. Dobrze płacą, ale stres spowodowany tym bałaganem jest ogromny i całościowo nawet dobra wypłata tego nie rekompensuje. Dodatkowo włoska część ekipy nieprofesjonalna, brak im decyzyjności, zdecydowania.

TWa

Ile można zarobić na stanowisku Inżyniera?

asd

Warto?

jonkys
@asd 13.07.2017 16:56

nie warto.... ani jako podwykonawca ani pracownik

Zostaw opinię o Salini Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salini Polska Sp. z o.o.