Salini Polska Sp. z o.o.

Salini Polska Sp. z o.o.
3 16

Opinie o Salini Polska Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

anonymous

Ja tam sobie chwalę prace w Salinim, praca jest ok, finansowo również. Bałagan jest ale pokażcie mi firmę budowlaną w której jest wszystko jak w zegarku? idźcie do firm z Polskim kapitałem to wycisną was jak cytryny..... ale co kto lubi.

nymous
@anonymous 30.05.2018 11:19

To ok. finansowo to ile? Można wiedzieć.

Daniel

Dobra firma i zastanawiam się skąd te informacje o wysokości zarobków? Pewnie dla inżyniera po studiach

wafel

propozycja pracy inzynier budowy na obw marek: - max 3k netto -12godz/dzien -robota na zadupiu -soboty

Iwona

@Majster, takie wyrażenia są niedopuszczalne. Oczywiście zależy nam na wszystkich opiniach na temat pracodawcy, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych, ale merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Na forum obowiązuje regulamin, którego każdy powinien przestrzegać. W całości znajdziesz go tutaj: https://www.gowork.pl/regulamin @maxmaxymalny, czy wybrałeś się na rozmowę rekrutacyjną do firmy Salini Polska Sp. z o.o.? Możesz powiedzieć coś na temat tego, jak przebiegała?

LSG

Nie warto. Najgorsza firma jaka buduje drogi tyle opóźnień i brak profesjonalizmu! Koszmar unikac szerokim łukiem!!!

maxmaxymalny
@LSG 11.11.2017 00:37

Rozwiń dlaczego nie warto. Idę tam na rozmowę kwalifikacyjną.

muzykant

Pracowałem tam. Straszne. Wszystko niezorganizowane na budowie. Dobrze płacą, ale stres spowodowany tym bałaganem jest ogromny i całościowo nawet dobra wypłata tego nie rekompensuje. Dodatkowo włoska część ekipy nieprofesjonalna, brak im decyzyjności, zdecydowania.

TWa

Ile można zarobić na stanowisku Inżyniera?

asd

Warto?

jonkys
@asd 13.07.2017 16:56

nie warto.... ani jako podwykonawca ani pracownik

Zostaw opinię o Salini Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salini Polska Sp. z o.o.