Salini Polska Sp. z o.o.

Opinie o Salini Polska Sp. z o.o.

LSG

maxmaxymalny
@LSG 11.11.2017 00:37
Nie warto. Najgorsza firma jaka buduje drogi tyle opóźnień i brak profesjonalizmu! Koszmar unikac szerokim łukiem!!!...

Rozwiń dlaczego nie warto. Idę tam na rozmowę kwalifikacyjną.

muzykant

Pracowałem tam. Straszne. Wszystko niezorganizowane na budowie. Dobrze płacą, ale stres spowodowany tym bałaganem jest ogromny i całościowo nawet dobra wypłata tego nie rekompensuje. Dodatkowo włoska część ekipy nieprofesjonalna, brak im decyzyjności, zdecydowania.

TWa

Ile można zarobić na stanowisku Inżyniera?

asd

Warto?

jonkys
@asd 13.07.2017 16:56
Warto?

nie warto.... ani jako podwykonawca ani pracownik

Zostaw opinię o Salini Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salini Polska Sp. z o.o.