Opinie o Km-Tour Adriana Zawistowska w Częstochowa

Km-Tour Adriana Zawistowska
3 29 110 5 1
Były kierowca Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie. Kończysz rano po południu zaczynasz. Spanie na fotelach

TakNie2
Km-tour Nowy wpis
@Były kierowca

Opinia bez imienia, bez podpisu (hejt)...........więc z naszej strony również bez komentarza........

Tak1Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Czy Km-Tour Adriana Zawistowska narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Gabi Nowy wpis

Wczoraj wróciłam z nimi z Holandii i jestem zachwycona. Mimo przesiadki, która odbyła się w tempie ekspresowym i bez żadnych zakłóceń, moja podróż zamknęła się w 12 godzinach. W takim czasie nie dojechałam od kilku lat. Kierowca bardzo miły, pomocny, z poczuciem humoru i przede wszystkim odpowiedzialny w prowadzeniu auta.. Sama jestem kierowcą, co prawda dużo mniejszego autka, ale ani razu noga nie szukała pedału hamulca, co się nie często zdarza siedząc obok z przodu. Spoko firma. pełna profesja. Szybka przesiadka, dobrze ułożona logistyka. Polecam jak najbardziej. Jeździłam różnymi busami tu najlepsza obsługa... Po prostu pełen profesjonalizm i widać że doświadczeni kierowcy. Wizytówkę zachowałam i na pewno jeszcze skorzystam. Pozdrawiam. Gabi.

Tak1Nie
Basia

Dziekuję za miłą i bezpieczną podróz z Noordwijku do Zabrza. Kierowca o wysokiej kulturze osobistej, czysciutki busik. Szybka podróz do domu pomimo godzinnego korka na autostradzie w Niemczech. Jeszcze raz dziekuję i pozdrawiam. Życzę mnóstwa zadowolobych klientów i wielu sukcesów w tej branży. Zasługujecie na to.

Mirosław
@Basia

Widzę, że większość opinii pochodzi od klientów, którzy korzystali z usług tego przewoźnika. Ja natomiast mam pytanie z poziomu osoby zainteresowanej pracą jako kierowca w tej firmie. Czy ktoś z Was wie, czy trudno jest dostać się do pracy u tego pracodawcy?

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Gość

Kierowcy kontaktowi i bardzo profesjonalni . Sama obsługa w biurze pod telefonem również miła i uprzejma.Polecam osobą ceniącym spokojną jazdę.Kierowcy jeżdżą kilka godzin nie tylko my pasażerowie możemy być zmęczeni oni też mają do tego prawo . Ważne że dbają o nasze bezpieczeństwo . Cena jak u wielu , wszystko w życiu kosztuje . Polecam . Pozdrawiam kierowców i personel.

Gość

Chciałbym bardzo podziekowac za przyjemny i bezpieczny transport z Pl do Holandii w dniu wczorajszym. Bardzo przyjemny kierowca i bezpiecznie dowozi do celu. Pozdrawiam i dziekuje bardzo.

Michał

Nie polecam firmy kobieta która odbiera tel nie wie co to znaczy kultora to jest zwykłe Hamstwo wdziera się przez tel jest zwykła oszusta i kłamczucha

Tak1Nie1
km-tour
@Michał

Również pozdrawiamy konkurencję, której postępowania nie skomentuję .........

maciunio

Witam oczywiście polecam przewoźnika wszystko w najlepszym porządku bardzo miła obsługa oraz kierowcy samochody naprawdę w porządku nie można się do niczego przyczepić naprawdę polecam daje 5 gwiazdek najlepszy przewoźnik jakimkolwiek jechałem ;)

Marcela

Bardzo podobał mi się przejazd z tą firmą. W skrócie: kierowca przyjechał punktualnie, zadzwonil, zapakował walizki do auta, po trasie 2 przerwy, a wcześnie rano byłam namiejscu . Kierowca wydał mi bagaże, życzył miłego dnia. Więc również kierowcy i firmie dziekuję

Tak3Nie
Aneta

Korzystałam z przewozu. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobry kontakt z klientem. Miła obsluga od poczatku do końca. Polecam!!!

Maja

Dziekuję za miłą i bezpieczną podróż z kierowcą (usunięte przez administratora). Jechałam z dzieckiem. Bez przesiadek na Śląsk. Pozdrawiam.

Malwina

Korzystałam z oferty transportu 2 razy i jeszcze nieraz zarezerwuję przejazd. Sympatyczni kierowcy, poczucie bezpieczeństwa, a do tego podróże trwały krócej niż przewidywałam.

Tak8Nie
Darek

Dziękuję za szybką i miłą podróż na trasie Papendrecht Czerwionka-Leszczyny. Nie jeżdże często,ale w razie potrzeby skorzystam na pewno z tej firmy. Pozdrawiam. Darek

Ewa

Jechałam kilka razy i szczerze polecam. Kierowcy mili, sympatyczni i bardzo pomocni. Jazda bez stresu szybko i sprawnie z adresu pod adres.

Tak8Nie
Stała klientka

Jako stała klientka mogę wychwalać firmę tylko w superlatywach, rzetelna, uczciwa, pełen profesjonalizm, bezpieczeństwo, miła obsługa z biura jak i kultura osobista kierowców na najwyższym poziomie. Polecam w 100 %

Gość

Kierowcy kontaktowi i bardzo profesjonalni . Polecam osobą ceniącym spokojną jazdę . Odradzam marudom ,jeśli ciągle narzekasz nie jedź psujesz w ten sposób atmosferę innym.Kierowcy jeżdżą kilka godzin nie tylko my pasażerowie możemy być zmęczeni oni też mają do tego prawo . Ważne że dbają o nasze bezpieczeństwo . Cena jak u wielu , wszystko w życiu kosztuje . Polecam . Pozdrawiam kierowców i personel.

Pasażer

Witam, Kiedy pierwszy raz jechałem z tym przewoźnikiem, wszystko przebiegło sprawnie. Byłem zadowolony. Zamówiłem drugi raz. Tez w porządku. i kolejny i powiem, że prawie kazda podróż przebiega w porządku. Czasem 12 , czasem 15 godzin. Do tej pory mnie nie zawiedli, a jeżdżę dość często. Polecam. Dziekuję. Emil

Konrad

Chciałbym bardzo podziekować za przyjemny i bezpieczny transport z Pl do Holandii. Nastepnym razem bardzo chciałbym również jechać z kierowca Tomkiem .Bardzo przyjemny kierowca i bezpiecznie dowozi do celu. Pozdrawiam i dziekuje bardzo.

Tak10Nie

Robson

Dziękuję pięknie Panu Adrianowi kierowcy za w pełni profesjonalna i mało męczącą podróż z Holandii do Jaworzna. Pozdrawiają Robert i Wiltoria

Km-tour
@Robson

Dziękujemy Państwu Wiktorii i Robertowi za tak miłe słowa uznania, oraz naszym pasażerom, od których możemy przeczytać tak wspaniałe opinie. W dalszym ciągu będziemy dokładać wszelkich starań, aby podróżowało się Państwu z nami jeszcze lepiej. Dziękujemy i Pozdrawiamy wszystkich. Km -tour.

Teresa

To prawda, najlepsza firma jaka jeździ na trasie Polska Holandia. dziekuje. Pozdrawiam serdecznie.

Tak11Nie

Konrad

Chciałbym bardzo podziekowac za przyjemny i bezpieczny transport z Pl do Holandii. Nastepnym razem bardzo chciałbym również jechać z kierowca Adrianem .Bardzo przyjemny kierowca i bezpiecznie dowozi do celu. Pozdrawiam i dziekuje bardzo.

Tak12Nie

zadowolona pasazerka

Wczoraj wracałam z nimi z Niemiec i jestem zachwycona. Bardzo dobry przewoźnik, korzystam z niego nawet gdy biuro dla którego pracuje ma swojego przewoźnika. Szybki i jednocześnie bezpieczny transport, mili kierowcy i cena nie z księżyca.

Kinga

Witam serdecznie.chcialam podziękować za profesionalna obsługę.Mialam przyjemność wracać w piątek z Holandii z Panem Arturem.Napewno skorzystam jeszcze nie raz z Państwa uslugpozdrawiam Kinga

Ulla

jezdze z ta firma przewozowa juz rok czasu Polska-Holandia i Holandia-Polska, nigdy nie mialam zadnych problemow czy nieprzyjemnosci, nawet jest potrzebny transport na nastepny dzien znajduja dla mnie wolne miejsce. Podkresle ze to moja wlasna opinia wywnioskowana z wlasnego doswiadczenia.

Tomek

Jeśli szukacie dobrego przewoźnika ze Śląska, to polecam, od 3 lat regularnie jeżdżę z nimi do Holandii, gdzie pracuję sezonowo przy tulipanach i truskawkach. Wyjeżdżaliśmy w siedem osób, gdzie kierowca zabrał każdego z innego adresu i nie było problemu z tym, że kierowca przyjechał we wskazane miejsce, jak również dowiózł pod hotel, w którym byliśmy zakwaterowani. Widać, że kierowca był doświadczony i jechał bezpiecznie.

Tak14Nie
norbert

Gorąco polecam tego przewoźnika. Bardzo fajny kontakt z biurem, przesympatyczny i odpowiedzialny kierowca. Krótki czas jazdy, bez zbędnych i długich postojów i bez przesiadek. Nowy busik, czysty i zadbany aż miło jechać. Oceniam na 6.

Barbara

Z pełną odpowiedzialnością podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi komentarzami na temat firmy. Szczerze polecam to jedna z nielicznych firm w branży , która bardzo poważnie i na bardzo wysokim poziomie traktuje swoją pracę i każdego klienta indywidualnie. W niespotykany wręcz sposób dbają o komfort pod każdym względem , bezpieczeństwo , czas podróży oraz logistyka całej trasy, dbają również o zobowiązania w postaci dostarczenia paczek pod wskazany adres . Jestem pełna podziwu dla pracy kierowców i biura. Pozdrowienia

super firma

Lubię atmosferę w Km-Tour (usunięte przez administratora)za: wszystko jest na na najwyzszym poziomie super szefostwo z cala odpowiedzialnoscia polecam ta firme

Róża

Mogę ze spokojnym sumieniem polecić tego przewoźnika. Jechałam na święta do domu. Kiedy chciałam zamówić busa nie było już miejsc. Ale pani zadzwoniła po tygodniu że zwolniłp się miejsce. Byłam na tyle zadowolona, w zamówiłam również powrót za zagranicę. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o Km-Tour Adriana Zawistowska - Częstochowa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie