Opinie o Safe Area Michał Boguszewski w Ksawerów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Safe Area Michał Boguszewski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Safe Area Michał Boguszewski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telekomunikacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Safe Area Michał Boguszewski w Ksawerów

Inwestorka Nowy wpis

Nie polecam. Podejście Pana Sylwka do klienta bardzo irytujące. Zachowuje się jak by wszystko wiedział i potraktował mnie z góry i lekcewazaco. Bardzo negatywna osoba w podejściu do drugiego człowieka. Nie polecę juz tej firmy.

Karol Nowy wpis

@maniac a jaka była poprzednia nazwa ?

Barbara Nowy wpis

Nie mogę polecić po instalacji alarm działał 5 dni. Serwis wzywałam 2 razy. Po pierwszej wizycie serwisanta usterki nie usunięto. Brak kontaktu z firmą. Dzwoniłam z innego numeru pani w firmie się zapowietrzyła nie umiała odpowiedzieć kiedy będzie u mnie serwis. Wezwałam inną firmę z ogłoszenia Wyszło na jaw że z 12 czujników działały tylko 3. Usterkę usunięto oraz wymieniono akumulator. Jak się okazało zamontowano mi stary używany akumulator.

Maniac

Potwierdzam... pracowałem sporo czasu jak jeszcze była inna nazwa i nie mogłem się doprosić umowy...jutro, za miesiąc, nigdy.... traktuje ludzi jak szmaty i ciężko się doprosić o własne pieniądze.

Dreed
@Maniac

Jak szmaty ? raczej jak g...o A co z wydymanymi klientami którym pracownicy wymieniali sprawne systemy (uszkodzone trafo albo bezpiecznik) na nowe na polecenie szefa. Dymał pracowników i klientów swoich i sieciowych zlecanych przez agencje ochrony. Wszyscy byli (usunięte przez administratora) na maksa.

MichalekGrifindwainaczej Nowy wpis
@Dreed

Hejka widziałeś kolego opinie w googlach na temat tej firmy..... same pozytywy aż 3 szt. Na pierwszym miejscu pani Magdaleny sekretarki firmowej - nawet nie posiada alarmu ...... Inne opinie za opinie ..... mega żart.... Jednak nie ma co się śmiać przecież to rzetelna firma jest.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Safe Area Michał Boguszewski padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko POMOCNIK ELEKTROINSTALATORA.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Młot Thora

Plusy ??? Kolego "Zły" pieniądze na czas ?? Pierwsze słyszę dwa, trzy tygodnie po terminie to norma. Rotacja normalka bo kto pozwoli na takie traktowanie swojej osoby jak Szpagat i Mądrala kt. nie mają wyjścia nikt ich nigdzie nie zatrudni. Chamstwo, poniżanie, naśmiewanie się i gnębienie pracowników standard od lat u tego pana MB. Praca 10h dziennie odkąd tylko pamiętam. Nie wiem jak możesz się wypowiadać "od strony zleceniodawców dużo lepiej" ja znam przypadki że nie chcą mieć z tą firmą nic wspólnego. A co z pracownikami bez rejestracji ??? Szef to jakiś nerwus widziałeś go roztrzęsionego z drżącym głosem i z roztrzęsionymi rękoma??

zły

plusy: -pieniadze na czas minusy: -spora rotacja pracowników w firmie -kiepska atmosfera miedzy pracownikami -chamstwo, poniżanie, gnębienie, naśmiewanie się, lizustwo (dotyczy Pana Sylwka Szpagata i Pana Sebastiana Mądrali - brygadzistów) -10-11zl/h praca zazwyczaj po 10godz -szef nie jest zły mógłby tylko nieco lepiej płacić od strony zleceniodawców - pewnie dużo lepiej

Jahwe
@zły

Szef to niezła szajba i sknerus. Nie szanuje pracowników, nie traktuje ich jak ludzi. Za moich czasów w ubiegłym roku pracowało sporo ludzi na czarno i nie wypłacił im później pieniędzy. Trzymać się z daleka od takiej firmy. Nie polecam omijać jak najdalej szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Safe Area Michał Boguszewski - Ksawerów

Safe Area Michał Boguszewski
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Wschodnia 16 lok. -
    95-054 Ksawerów